2015-2016 Sezonu 3. Lig Bayan 5. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 12 12 0 36 3 36 12.000 971 588 1.6514 9 3 0 0 0 0
2 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 12 10 2 31 7 30 4.429 905 645 1.4031 9 1 0 0 1 1
3 ORDU TENİS İHTİSAS 12 7 5 22 19 20 1.158 872 897 0.9721 4 2 1 0 1 4
4 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 12 6 6 19 25 16 0.760 869 993 0.8751 1 3 2 0 1 5
5 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 12 3 9 17 27 11 0.630 912 993 0.9184 3 0 0 2 4 3
6 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 12 3 9 11 31 9 0.355 809 960 0.8427 0 2 1 1 0 8
7 GAZİ LİSESİ 12 1 11 10 34 4 0.294 784 1046 0.7495 0 1 0 1 5 5
8 ERBAA GENÇLİK Ç E K İ L D İ

Erbaa Gençlik ligden çekildi ve düştü.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2015 Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ ERBAA GENÇLİK 3-1 25-18 25-19 18-25 25-13 -
08.11.2015 Samsun(Atatürk) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3 10-25 17-25 26-28 - -
08.11.2015 Samsun(Atatürk) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GAZİ LİSESİ 3-0 25-15 25-12 25-10 - -
08.11.2015 Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3 21-25 19-25 23-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.11.2015 Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-13 25-11 25-16 - -
15.11.2015 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 0-3 23-25 24-26 23-25 - -
15.11.2015 Samsun(Atatürk) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-12 25-23 25-10 - -
15.11.2015 Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ ERBAA GENÇLİK 1-3 18-25 25-14 19-25 21-25 -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.11.2015 Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3 15-25 9-25 13-25 - -
22.11.2015 Samsun(Atatürk) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-21 25-18 25-14 - -
22.11.2015 Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3 21-25 22-25 16-25 - -
22.11.2015 Tokat(Erbaa) 14:00 ERBAA GENÇLİK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 10-25 11-25 16-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Çorum(Osmancık) 15:30 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE GAZİ LİSESİ 3-0 25-5 25-8 25-9 - -
29.11.2015 Çorum(Tevfik Kış) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-2 25-20 25-19 24-26 17-25 15-10
29.11.2015 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS ERBAA GENÇLİK 3-0 25-21 25-16 25-19 - -
29.11.2015 Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 15-25 13-25 13-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE - - - - - -
06.12.2015 Samsun(Atatürk) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ORDU TENİS İHTİSAS 3-0 25-14 25-12 25-11 - -
06.12.2015 Samsun(Atatürk) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ GAZİ LİSESİ 3-0 25-14 26-24 25-12 - -
06.12.2015 Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 2-3 25-21 19-25 25-17 14-25 14-16
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Samsun(Atatürk) GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ERBAA GENÇLİK - - - - - -
13.12.2015 Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 14-25 14-25 20-25 - -
13.12.2015 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 1-3 9-25 26-24 16-25 13-25 -
13.12.2015 Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 2-3 16-25 26-24 25-18 19-25 7-15
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK TURHAL CUMHURİYET LİSESİ - - - - - -
20.12.2015 Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 21-25 23-25 25-22 16-25 -
20.12.2015 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-2 22-25 29-27 25-13 21-25 15-12
20.12.2015 Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 1-3 15-25 10-25 25-21 22-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ - - - - - -
17.01.2016 Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-21 25-17 25-16 - -
17.01.2016 Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU TENİS İHTİSAS TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-19 25-22 25-23 - -
17.01.2016 Sivas(4Eylül) 12:00 GAZİ LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 18-25 17-25 29-27 10-25 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK GAZİ LİSESİ - - - - - -
24.01.2016 Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3 16-25 14-25 17-25 - -
24.01.2016 Samsun(Atatürk) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 25-22 10-25 19-25 13-25 -
24.01.2016 Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3 15-25 19-25 18-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Samsun(Atatürk) SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ERBAA GENÇLİK - - - - - -
07.02.2016 Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 3-0 25-11 25-13 27-25 - -
07.02.2016 Ordu(Atatürk) 11:30 ORDU TENİS İHTİSAS GAZİ LİSESİ 3-1 25-18 26-28 25-16 25-18 -
07.02.2016 Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 0-3 26-28 24-26 19-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK ORDU TENİS İHTİSAS - - - - - -
14.02.2016 Samsun(Atatürk) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 1-3 25-13 24-26 23-25 21-25 -
14.02.2016 Samsun(Atatürk) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-8 25-15 25-7 - -
14.02.2016 Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3 15-25 18-25 16-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çorum(Osmancık) OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ERBAA GENÇLİK - - - - - -
21.02.2016 Çorum(Tevfik Kış) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 1-3 26-24 25-27 18-25 21-25 -
21.02.2016 Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU TENİS İHTİSAS SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 11-25 14-25 17-25 - -
21.02.2016 Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-1 21-25 25-23 25-21 25-17 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ - - - - - -
28.02.2016 Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ORDU TENİS İHTİSAS 3-0 25-17 25-17 25-19 - -
28.02.2016 Samsun(Atatürk) 15:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 3-0 25-16 25-13 25-12 - -
28.02.2016 Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ GAZİ LİSESİ 3-1 25-15 25-17 17-25 25-12 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tokat(Turhal) TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ERBAA GENÇLİK - - - - - -
06.03.2016 Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ GAZİ LİSESİ 3-1 25-21 11-25 25-16 25-21 -
06.03.2016 Samsun(Atatürk) 12:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 3-0 25-10 25-23 25-8 - -
06.03.2016 Samsun(Atatürk) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 1-3 25-17 24-26 14-25 19-25 -

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
17:00
HALKBANK - BEŞİKTAŞ
17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD. - ÇANAKKALE BLD.
30 Nisan 2017 Pazar
13:00
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.