2015-2016 Sezonu ÜNİLİG BAYAN H GRUBU

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9 MAX 225 115 1.9565 3 0 0 0 0 0
2 ORDU ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 4 6 1.500 218 175 1.2457 1 1 0 0 0 1
3 RİZE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3 0.667 194 219 0.8858 1 0 0 0 1 1
4 TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0 MIN 97 225 0.4311 0 0 0 0 0 3




Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.12.2015 Trabzon(19Mayıs) 11:30 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ ORDU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-16 25-14 25-16 - -
08.12.2015 Trabzon(19Mayıs) 13:00 RİZE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-14 25-16 25-17 - -
09.12.2015 Trabzon(19Mayıs) 13:30 ORDU ÜNİVERSİTESİ RİZE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ 3-1 22-25 25-17 25-12 25-14 -
09.12.2015 Trabzon(19Mayıs) 19:00 TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0-3 3-25 6-25 9-25 - -
10.12.2015 Trabzon(19Mayıs) 11:30 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ RİZE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-14 25-21 25-16 - -
10.12.2015 Trabzon(19Mayıs) 13:00 TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ ORDU ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 7-25 17-25 - -

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Nisan 2017 Pazar
16:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Dinamo MOSCOW (Rusya) - ECZACIBAŞI VİTRA
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya) - VAKIFBANK
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.