Unilig Erkekler Yarı Final A Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 246 168 1.464 2 1 0 0 0 0
2 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 4 6.0 263 239 1.100 1 1 0 0 1 0
3 MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3.0 231 230 1.004 1 0 0 0 1 1
4 ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 122 225 0.542 0 0 0 0 0 3


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
108.03.2016Uşak(KalfaSporKompeksi)11:00MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ0-3(17-25) (16-25) (19-25)
208.03.2016Uşak(KalfaSporKompeksi)12:30ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ0-3(16-25) (13-25) (10-25)
309.03.2016Uşak(KalfaSporKompeksi)10:00ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ3-0(25-9) (25-20) (25-9)
409.03.2016Uşak(KalfaSporKompeksi)11:30ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİMANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ3-1(23-25) (37-35) (25-21) (25-23)
510.03.2016Uşak(KalfaSporKompeksi)11:00MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ3-0(25-14) (25-18) (25-13)
610.03.2016Uşak(KalfaSporKompeksi)12:30ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ1-3(25-21) (20-25) (18-25) (15-25)

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.