Unilig Erkekler Yarı Final B Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 2 8.0 256 206 1.243 2 0 1 0 0 0
2 DİCLE ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 3 7.0 257 175 1.469 2 0 0 1 0 0
3 SİİRT ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.0 170 196 0.867 1 0 0 0 0 2
4 HARRAN ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 119 225 0.529 0 0 0 0 0 3


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
108.03.2016Malatya (Battal Gazi)13:00SİİRT ÜNİVERSİTESİHARRAN ÜNİVERSİTESİ3-0(25-17) (25-16) (25-13)
208.03.2016Malatya (Battal Gazi)15:00ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİDİCLE ÜNİVERSİTESİ3-2(25-20) (23-25) (15-25) (25-21) (18-16)
309.03.2016Malatya (Battal Gazi)13:00SİİRT ÜNİVERSİTESİDİCLE ÜNİVERSİTESİ0-3(10-25) (14-25) (15-25)
409.03.2016Malatya (Battal Gazi)15:00ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİHARRAN ÜNİVERSİTESİ3-0(25-13) (25-22) (25-8)
510.03.2016Malatya (Battal Gazi)10:00SİİRT ÜNİVERSİTESİÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ0-3(13-25) (21-25) (22-25)
610.03.2016Malatya (Battal Gazi)12:00HARRAN ÜNİVERSİTESİDİCLE ÜNİVERSİTESİ0-3(8-25) (5-25) (17-25)

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
14:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
16:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT
27 Mart 2017 Pazartesi
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
17:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
28 Mart 2017 Salı
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.