Unilig Erkekler Yarı Final D Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 2 9.0 262 212 1.236 1 2 0 0 0 0
2 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 3 6.0 231 191 1.209 2 0 0 0 1 0
3 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3.0 212 219 0.968 1 0 0 0 1 1
4 RİZE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 142 225 0.631 0 0 0 0 0 3


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
108.03.2016Gümüşhane(AydınDoğan)13:30ATATÜRK ÜNİVERSİTESİRİZE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ3-0(25-8) (25-13) (25-13)
208.03.2016Gümüşhane(AydınDoğan)15:00ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİGİRESUN ÜNİVERSİTESİ1-3(17-25) (19-25) (25-13) (18-25)
309.03.2016Gümüşhane(AydınDoğan)17:00ATATÜRK ÜNİVERSİTESİERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ3-0(25-20) (25-20) (25-18)
409.03.2016Gümüşhane(AydınDoğan)18:30GİRESUN ÜNİVERSİTESİRİZE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ3-0(25-20) (25-17) (25-15)
510.03.2016Gümüşhane(AydınDoğan)14:00ATATÜRK ÜNİVERSİTESİGİRESUN ÜNİVERSİTESİ1-3(25-22) (25-27) (9-25) (22-25)
610.03.2016Gümüşhane(AydınDoğan)15:30RİZE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ0-3(16-25) (23-25) (17-25)

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
Snow Volleyball Tv Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
11:00 TRT-Spor (Canlı)
Erkekler Finali
11:45 TRT-Spor (Canlı)
Bayanlar Finali

 

 

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - BEŞİKTAŞ
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.