2015-2016 Sezonu 3. Lig Bayanlar Final 1. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSASPOR 3 3 0 9 1 9 9.000 248 185 1.3405 2 1 0 0 0 0
2 ALAŞEHİR BLD. 3 2 1 6 3 6 2.000 208 172 1.2093 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 4 6 3 0.667 208 230 0.9043 1 0 0 0 1 1
4 GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0 MIN 148 225 0.6578 0 0 0 0 0 3




Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 ALAŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-13 25-9 26-24 - -
21.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 BURSASPOR GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-12 25-17 25-12 - -
22.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ BURSASPOR 1-3 20-25 25-23 23-25 19-25 -
22.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 GENÇLERBİRLİĞİ ALAŞEHİR BLD. 0-3 17-25 20-25 14-25 - -
23.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 14-25 21-25 21-25 - -
23.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 ALAŞEHİR BLD. BURSASPOR 0-3 19-25 21-25 17-25 - -

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.