1. LİG ERKEK KLASMAN ETAPLARI

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 6 6 0 18 3 17.0 521 435 1.198 4 1 1 0 0 0
2 GALATASARAY HDI SİGORTA 6 4 2 14 10 13.0 536 527 1.017 0 4 0 1 0 1
3 MALİYE MİLLİ PİYANGO 6 1 5 7 15 3.0 501 520 0.963 1 0 0 0 4 1
4 İNEGÖL BLD. 6 1 5 5 16 3.0 421 497 0.847 0 1 0 0 2 3


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
107.04.2016İzmir(Atatürk)12:00ZİRAAT BANKASIİNEGÖL BLD.3-0(25-21) (25-18) (26-24)
207.04.2016İzmir(Atatürk)14:00MALİYE MİLLİ PİYANGOGALATASARAY HDI SİGORTA1-3(20-25) (22-25) (30-28) (19-25)
308.04.2016İzmir(Atatürk)12:00İNEGÖL BLD.MALİYE MİLLİ PİYANGO0-3(13-25) (19-25) (11-25)
408.04.2016İzmir(Atatürk)14:00GALATASARAY HDI SİGORTAZİRAAT BANKASI2-3(25-22) (25-21) (20-25) (16-25) (12-15)
509.04.2016İzmir(Atatürk)12:00GALATASARAY HDI SİGORTAİNEGÖL BLD.3-1(25-23) (25-22) (22-25) (25-20)
609.04.2016İzmir(Atatürk)14:00ZİRAAT BANKASIMALİYE MİLLİ PİYANGO3-0(25-21) (34-32) (25-19)
719.04.2016İzmir(Atatürk)11:00İNEGÖL BLD.ZİRAAT BANKASI0-3(19-25) (18-25) (11-25)
819.04.2016İzmir(Atatürk)13:00GALATASARAY HDI SİGORTAMALİYE MİLLİ PİYANGO3-1(25-17) (17-25) (25-22) (25-17)
920.04.2016İzmir(Atatürk)11:00MALİYE MİLLİ PİYANGOİNEGÖL BLD.1-3(23-25) (19-25) (25-20) (20-25)
1020.04.2016İzmir(Atatürk)13:00ZİRAAT BANKASIGALATASARAY HDI SİGORTA3-0(25-15) (25-21) (25-23)
1121.04.2016İzmir(Atatürk)11:00İNEGÖL BLD.GALATASARAY HDI SİGORTA1-3(25-12) (16-25) (21-25) (20-25)
1221.04.2016İzmir(Atatürk)13:00MALİYE MİLLİ PİYANGOZİRAAT BANKASI1-3(26-28) (22-25) (27-25) (20-25)

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.