1. LİG BAYAN FİNAL ETAPLARI

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 6 6 0 18 6 16.0 562 469 1.198 2 2 2 0 0 0
2 FENERBAHÇE GRUNDIG 6 4 2 14 11 11.0 547 525 1.042 0 3 1 0 2 0
3 ECZACIBAŞI VİTRA 6 2 4 9 13 7.0 481 496 0.970 1 1 0 1 1 2
4 GALATASARAY DAIKIN 6 0 6 7 18 2.0 484 584 0.829 0 0 0 2 3 1


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
115.04.2016İzmir(Atatürk)17:00FENERBAHÇE GRUNDIGGALATASARAY DAIKIN3-1(25-15) (25-13) (22-25) (25-12)
215.04.2016İzmir(Atatürk)19:30VAKIFBANKECZACIBAŞI VİTRA3-0(25-17) (25-22) (25-16)
316.04.2016İzmir(Atatürk)15:00GALATASARAY DAIKINVAKIFBANK2-3(26-24) (25-18) (14-25) (19-25) (7-15)
416.04.2016İzmir(Atatürk)18:00ECZACIBAŞI VİTRAFENERBAHÇE GRUNDIG2-3(22-25) (25-15) (21-25) (26-24) (12-15)
517.04.2016İzmir(Atatürk)14:00ECZACIBAŞI VİTRAGALATASARAY DAIKIN3-0(25-23) (25-22) (25-22)
617.04.2016İzmir(Atatürk)17:00FENERBAHÇE GRUNDIGVAKIFBANK1-3(20-25) (14-25) (25-22) (22-25)
728.04.2016Ankara(Başkent)17:00ECZACIBAŞI VİTRAVAKIFBANK0-3(19-25) (22-25) (20-25)
828.04.2016Ankara(Başkent)19:30GALATASARAY DAIKINFENERBAHÇE GRUNDIG1-3(16-25) (25-21) (11-25) (22-25)
929.04.2016Ankara(Başkent)17:00VAKIFBANKGALATASARAY DAIKIN3-2(27-25) (25-21) (21-25) (23-25) (15-11)
1029.04.2016Ankara(Başkent)19:30FENERBAHÇE GRUNDIGECZACIBAŞI VİTRA3-1(20-25) (25-20) (25-19) (25-22)
1130.04.2016Ankara(Başkent)15:00GALATASARAY DAIKINECZACIBAŞI VİTRA1-3(20-25) (25-23) (20-25) (15-25)
1230.04.2016Ankara(Başkent)17:30VAKIFBANKFENERBAHÇE GRUNDIG3-1(25-18) (25-15) (22-25) (25-16)

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.