Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

GENÇ KIZLAR A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 138 1.638 3 0 0 0 0 0
2 TEPEBAŞI GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 205 191 1.073 2 0 0 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 190 206 0.922 1 0 0 0 0 2
4 KEPEZ BLD. 3 0 3 0 9 0.0 MIN 140 226 0.619 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 TVF SPOR LİSESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 24-26 22-25 20-25
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 VAKIFBANK KEPEZ BLD. 3-0 25-14 25-13 25-9
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 KEPEZ BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3 21-25 11-25 22-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 TEPEBAŞI GENÇLİK VAKIFBANK 0-3 11-25 19-25 23-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 TVF SPOR LİSESİ VAKIFBANK 0-3 11-25 14-25 24-26
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 KEPEZ BLD. TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 19-25 24-26 7-25
GENÇ KIZLAR B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 148 1.520 3 0 0 0 0 0
2 ANKARA KARŞIYAKA 3 2 1 6 3 6.0 2.000 193 182 1.060 2 0 0 0 0 1
3 İST. BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 180 195 0.923 1 0 0 0 0 2
4 ANKARA TEİAŞ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 152 225 0.676 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 IŞIKKENT ANKARA TEİAŞ 3-0 25-23 25-18 25-14
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 ANKARA KARŞIYAKA İST. BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-18 25-12 26-24
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 İST. BAHÇELİEVLER BLD. IŞIKKENT 0-3 21-25 10-25 20-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 ANKARA TEİAŞ ANKARA KARŞIYAKA 0-3 15-25 19-25 19-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 IŞIKKENT ANKARA KARŞIYAKA 3-0 25-7 25-20 25-15
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 İST. BAHÇELİEVLER BLD. ANKARA TEİAŞ 3-0 25-12 25-19 25-13
GENÇ KIZLAR C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 1 9.0 9.000 250 198 1.263 2 1 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 3 6.0 2.333 243 156 1.558 2 0 0 0 1 0
3 ÇANAKKALE BLD. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 179 205 0.873 1 0 0 0 0 2
4 ISPARTA YILDIZ SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 112 225 0.498 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ISPARTA YILDIZ SPOR 3-0 25-10 25-8 25-6
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 İLBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-20 25-23 28-26
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 ÇANAKKALE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 6-25 10-25 19-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 ISPARTA YILDIZ SPOR İLBANK 0-3 14-25 13-25 9-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İLBANK 1-3 25-19 26-28 20-25 22-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 ÇANAKKALE BLD. ISPARTA YILDIZ SPOR 3-0 25-13 25-17 25-22
GENÇ KIZLAR D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 246 125 1.968 2 1 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 3 2 1 7 3 6.0 2.333 218 181 1.204 2 0 0 0 1 0
3 NİLÜFER BLD. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 167 177 0.944 1 0 0 0 0 2
4 ADIYAMAN GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.0 MIN 77 225 0.342 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 NİLÜFER BLD. ADIYAMAN GENÇLİK 3-0 25-9 25-8 25-9
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 3-1 25-18 21-25 25-10 25-14
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 ROTA KOLEJİ NİLÜFER BLD. 3-0 26-24 25-17 25-22
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 ADIYAMAN GENÇLİK ARKAS SPOR 0-3 12-25 8-25 9-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 NİLÜFER BLD. ARKAS SPOR 0-3 17-25 6-25 6-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 ROTA KOLEJİ ADIYAMAN GENÇLİK 3-0 25-6 25-5 25-11
GENÇ KIZLAR E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAYOLLARI 3 3 0 9 2 9.0 4.500 265 165 1.606 1 2 0 0 0 0
2 ARMA YAŞAM GENÇLİK 3 2 1 7 3 6.0 2.333 226 135 1.662 2 0 0 0 1 0
3 ORDU TENİS İHTİSAS 3 1 2 3 6 3.0 0.500 162 183 0.885 1 0 0 0 0 2
4 SİVAS GAZİ LİSESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 77 247 0.312 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK SİVAS GAZİ LİSESİ 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 KARAYOLLARI ORDU TENİS İHTİSAS 3-0 25-18 25-18 25-9
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ORDU TENİS İHTİSAS ARMA YAŞAM GENÇLİK 0-3 14-25 19-25 9-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ KARAYOLLARI 1-3 15-25 4-25 25-22 0-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK KARAYOLLARI 1-3 17-25 25-18 21-25 13-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 ORDU TENİS İHTİSAS SİVAS GAZİ LİSESİ 3-0 25-7 25-14 25-12
GENÇ KIZLAR F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.0 9.000 246 105 2.321 2 1 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 7 3 6.0 2.333 223 148 1.497 2 0 0 0 1 0
3 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 2 0 2 0 6 0.0 MIN 84 150 0.560 0 0 0 0 0 2
4 KAYSERİ VOLEYBOL 2 0 2 0 6 0.0 MIN 0 150 0.000 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 HALKBANK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-0 25-15 25-9 25-8
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 18:00 BEŞİKTAŞ KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 KAYSERİ VOLEYBOL HALKBANK (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 18:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT BEŞİKTAŞ 0-3 19-25 22-25 11-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-1 25-23 21-25 25-15 25-10
GENÇ KIZLAR G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 131 1.718 3 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 197 168 1.173 2 0 0 0 0 1
3 KONYA EREĞLİ GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.0 0.500 155 216 0.718 1 0 0 0 0 2
4 TARSUS BLD. 3 0 3 0 9 0.0 MIN 167 229 0.729 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 ECZACIBAŞI KONYA EREĞLİ GENÇLİK 3-0 25-9 25-17 25-10
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ TARSUS BLD. 3-0 25-22 25-13 25-18
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 TARSUS BLD. ECZACIBAŞI 0-3 18-25 14-25 16-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 0-3 13-25 17-25 10-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-12 25-15 25-20
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 TARSUS BLD. KONYA EREĞLİ GENÇLİK 0-3 27-29 20-25 19-25
GENÇ KIZLAR H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARŞIYAKA 3 3 0 9 1 9.0 9.000 248 161 1.540 2 1 0 0 0 0
2 GALATASARAY 3 2 1 6 4 6.0 1.500 227 165 1.376 1 1 0 0 0 1
3 KOCAELİ DSİ 3 1 2 5 8 2.0 0.625 236 293 0.805 0 0 1 0 2 0
4 HATAY ANTAKYA BLD. 3 0 3 2 9 1.0 0.222 166 258 0.643 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 GALATASARAY HATAY ANTAKYA BLD. 3-0 25-5 25-15 25-12
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 İZMİR KARŞIYAKA KOCAELİ DSİ 3-1 25-17 25-16 23-25 25-12
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 KOCAELİ DSİ GALATASARAY 1-3 18-25 25-21 10-25 5-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 HATAY ANTAKYA BLD. İZMİR KARŞIYAKA 0-3 8-25 10-25 17-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 GALATASARAY İZMİR KARŞIYAKA 0-3 21-25 15-25 20-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 KOCAELİ DSİ HATAY ANTAKYA BLD. 3-2 25-16 23-25 20-25 25-23 15-10

GENÇ KIZLAR FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 VAKIFBANK GALATASARAY 3-0 25-21 25-12 25-12
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 KARAYOLLARI ROTA KOLEJİ 3-0 25-20 25-22 25-17
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 İLBANK BEŞİKTAŞ 3-0 25-23 25-18 25-21
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 ECZACIBAŞI ANKARA KARŞIYAKA 3-0 25-13 25-17 25-15
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 IŞIKKENT ARMA YAŞAM GENÇLİK 0-3 15-25 20-25 17-25
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 HALKBANK TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1 25-7 25-17 20-25 25-15
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 ARKAS SPOR GELİŞİM KOLEJİ 3-1 22-25 25-20 25-20 25-17
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 İZMİR KARŞIYAKA BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 25-16 22-25 25-19 15-11
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 GALATASARAY ROTA KOLEJİ 3-0 25-19 25-12 25-22
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 BEŞİKTAŞ ANKARA KARŞIYAKA 3-0 25-11 25-16 25-22
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 IŞIKKENT TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1 25-16 20-25 25-10 25-13
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 23-25 8-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 3-0 25-19 25-18 25-18
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 İLBANK ECZACIBAŞI 0-3 13-25 14-25 19-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK HALKBANK 0-3 18-25 15-25 15-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 ARKAS SPOR İZMİR KARŞIYAKA 2-3 19-25 25-16 25-22 23-25 8-15
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 ROTA KOLEJİ ANKARA KARŞIYAKA 3-1 25-23 20-25 25-16 25-21
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 TEPEBAŞI GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-23 25-17 25-20
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ 2-3 22-25 25-21 15-25 25-22 12-15
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 IŞIKKENT BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 18-25 26-28
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 KARAYOLLARI İLBANK 3-0 25-18 26-24 25-21
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK ARKAS SPOR 3-2 25-22 19-25 20-25 25-18 15-8
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 VAKIFBANK ECZACIBAŞI 1-3 21-25 28-26 24-26 18-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 HALKBANK İZMİR KARŞIYAKA 1-3 20-25 25-15 25-27 25-27
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 10:00 ANKARA KARŞIYAKA GELİŞİM KOLEJİ 1-3 22-25 8-25 25-21 20-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 ROTA KOLEJİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1 24-26 25-22 25-11 25-19
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 GALATASARAY IŞIKKENT 3-0 25-13 25-14 25-17
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 BEŞİKTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 26-28 25-16 23-25 23-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 10:00 İLBANK ARKAS SPOR 3-0 25-20 25-20 25-21
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 KARAYOLLARI ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1 25-23 26-24 20-25 25-14
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 VAKIFBANK HALKBANK 1-3 24-26 14-25 25-22 22-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 ECZACIBAŞI İZMİR KARŞIYAKA 3-0 25-14 25-19 25-17

GENÇ KIZLAR KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 TVF SPOR LİSESİ HATAY ANTAKYA BLD. 3-1 23-25 25-16 25-10 25-16
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 ORDU TENİS İHTİSAS ADIYAMAN GENÇLİK 3-0 25-10 25-12 25-6
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 18:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK ANKARA TEİAŞ 1-3 22-25 20-25 25-16 11-25
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 İST. BAHÇELİEVLER BLD. SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1 25-19 25-14 21-25 25-11
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT KEPEZ BLD. 2-3 25-10 25-11 8-25 20-25 14-16
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 NİLÜFER BLD. TARSUS BLD. 2-3 25-15 25-20 16-25 21-25 15-17
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 KOCAELİ DSİ ISPARTA YILDIZ SPOR 3-0 25-13 25-19 25-16
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 HATAY ANTAKYA BLD. ADIYAMAN GENÇLİK 3-0 25-14 25-9 25-11
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 SİVAS GAZİ LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-0 25-16 25-18 25-23
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 18:00 NİLÜFER BLD. ISPARTA YILDIZ SPOR 3-0 25-23 25-7 25-18
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 TVF SPOR LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3 17-25 18-25 18-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 ÇANAKKALE BLD. ANKARA TEİAŞ 3-1 27-25 25-17 17-25 25-16
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 İST. BAHÇELİEVLER BLD. KEPEZ BLD. 3-2 21-25 25-17 22-25 25-17 15-13
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 TARSUS BLD. KOCAELİ DSİ 3-2 19-25 25-23 25-22 22-25 15-10
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ISPARTA YILDIZ SPOR 3-1 25-21 20-25 25-23 25-22
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 HATAY ANTAKYA BLD. KONYA EREĞLİ GENÇLİK 1-3 15-25 14-25 25-16 12-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 18:00 SİVAS GAZİ LİSESİ NİLÜFER BLD. 0-3 18-25 22-25 14-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 TVF SPOR LİSESİ ANKARA TEİAŞ 3-2 17-25 17-25 26-24 25-10 15-3
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 KEPEZ BLD. KOCAELİ DSİ 0-3 20-25 18-25 13-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 ORDU TENİS İHTİSAS ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-23 25-22 25-21
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 İST. BAHÇELİEVLER BLD. TARSUS BLD. 3-0 25-21 25-20 25-20
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ADIYAMAN GENÇLİK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 8-25 13-25 10-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 HATAY ANTAKYA BLD. SİVAS GAZİ LİSESİ 3-0 25-20 25-22 25-23
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK NİLÜFER BLD. 0-3 21-25 6-25 16-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 10:00 ANKARA TEİAŞ KEPEZ BLD. 3-0 25-17 25-16 25-16
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 TVF SPOR LİSESİ KOCAELİ DSİ 3-1 25-14 20-25 25-21 25-12
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 ÇANAKKALE BLD. TARSUS BLD. 0-3 23-25 23-25 17-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 ORDU TENİS İHTİSAS İST. BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-21 25-21 25-23

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
17:00
HALKBANK - BEŞİKTAŞ
17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD. - ÇANAKKALE BLD.
30 Nisan 2017 Pazar
13:00
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.