Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

YILDIZ ERKEKLER A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 160 1.413 3 0 0 0 0 0
2 DENİZLİ HALK EĞİTİM MERK. 3 2 1 6 4 6.0 1.500 220 223 0.987 1 1 0 0 0 1
3 İZMİR ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 216 231 0.935 1 0 0 0 1 1
4 BAL 3 0 3 0 9 0.0 MIN 178 226 0.788 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ BAL 3-0 25-23 25-19 25-20
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 GALATASARAY DENİZLİ HALK EĞİTİM MERK. 3-0 25-18 25-16 25-17
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 DENİZLİ HALK EĞİTİM MERK. İZMİR ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-23 19-25 25-19 25-22
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 BAL GALATASARAY 0-3 24-26 16-25 17-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY 0-3 20-25 16-25 16-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 DENİZLİ HALK EĞİTİM MERK. BAL 3-0 25-19 25-19 25-21
YILDIZ ERKEKLER B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 0 9.0 MAX 227 147 1.544 3 0 0 0 0 0
2 KIBRIS GÜCÜ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 198 149 1.329 2 0 0 0 0 1
3 MAHİR BAŞER O.O. 3 1 2 3 8 2.0 0.375 194 252 0.770 0 0 1 0 0 2
4 ISPARTA YILDIZ SPOR 3 0 3 2 9 1.0 0.222 185 256 0.723 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 ZİRAAT BANKASI KIBRIS GÜCÜ 3-0 25-11 25-12 27-25
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 MAHİR BAŞER O.O. ISPARTA YILDIZ SPOR 3-2 18-25 26-24 22-25 25-19 15-9
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 ISPARTA YILDIZ SPOR ZİRAAT BANKASI 0-3 16-25 15-25 9-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 KIBRIS GÜCÜ MAHİR BAŞER O.O. 3-0 25-14 25-7 25-8
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 ZİRAAT BANKASI MAHİR BAŞER O.O. 3-0 25-21 25-18 25-20
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 ISPARTA YILDIZ SPOR KIBRIS GÜCÜ 0-3 17-25 18-25 8-25
YILDIZ ERKEKLER C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 103 2.163 3 0 0 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 6 5 5.0 1.200 224 176 1.266 1 0 1 0 0 1
3 T.DAĞ SÜLEYMANPAŞA B. 2 0 2 2 6 1.0 0.333 156 176 0.886 0 0 0 1 0 1
4 GİRESUN GENÇLİK SPOR 2 0 2 0 6 0.0 MIN 0 150 0.000 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 ALTINYURT T.DAĞ SÜLEYMANPAŞA B. 3-2 25-22 25-19 16-25 20-25 15-10
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 ARKAS SPOR GİRESUN GENÇLİK SPOR 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 GİRESUN GENÇLİK SPOR ALTINYURT (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 T.DAĞ SÜLEYMANPAŞA B. ARKAS SPOR 0-3 17-25 18-25 20-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 ALTINYURT ARKAS SPOR 0-3 18-25 16-25 14-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 GİRESUN GENÇLİK SPOR T.DAĞ SÜLEYMANPAŞA B. -
YILDIZ ERKEKLER D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 89 1.685 2 0 0 0 0 0
2 KONYA PEMA KOLEJİ 2 1 1 3 3 3.0 1.000 125 116 1.078 1 0 0 0 0 1
3 MENDERES BELEDİYE 3 1 2 3 6 3.0 0.500 155 150 1.026 1 0 0 0 0 2
4 BURSA BOSCH 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 MENDERES BELEDİYE BURSA BOSCH 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 İSTANBUL BBSK KONYA PEMA KOLEJİ 3-0 25-12 25-17 25-21
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 KONYA PEMA KOLEJİ MENDERES BELEDİYE 3-0 25-15 25-12 25-14
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK -
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 MENDERES BELEDİYE İSTANBUL BBSK 0-3 13-25 13-25 13-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 KONYA PEMA KOLEJİ BURSA BOSCH -
YILDIZ ERKEKLER E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 106 1.415 2 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 199 131 1.508 2 0 0 0 0 1
3 MELİKGAZİ BLD. 2 0 2 0 6 0.0 MIN 113 150 0.753 0 0 0 0 0 2
4 ŞAHİNBEY BLD. 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-13 25-22 25-22
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 BEŞİKTAŞ ŞAHİNBEY BLD. 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 ŞAHİNBEY BLD. TVF SPOR LİSESİ -
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 MELİKGAZİ BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 16-25 20-25 20-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 TVF SPOR LİSESİ BEŞİKTAŞ 3-0 25-10 25-21 25-18
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 ŞAHİNBEY BLD. MELİKGAZİ BLD. -
YILDIZ ERKEKLER F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 249 145 1.717 2 1 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 7 3 6.0 2.333 230 184 1.250 2 0 0 0 1 0
3 MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 160 186 0.860 1 0 0 0 0 2
4 BİTLİS GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 101 225 0.449 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 ES SPOR BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0 25-14 25-8 25-12
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 İNEGÖL BLD. MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-20 25-21
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD. ES SPOR 0-3 9-25 14-25 8-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR İNEGÖL BLD. 0-3 14-25 9-25 8-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 ES SPOR İNEGÖL BLD. 3-1 25-14 25-17 24-26 25-23
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0 25-11 25-13 25-12
YILDIZ ERKEKLER G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 3 8.0 3.000 275 220 1.250 1 1 1 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 8 5 7.0 1.600 283 248 1.141 0 2 0 1 0 0
3 SAMSUN PTT 3 1 2 5 6 3.0 0.833 239 255 0.937 1 0 0 0 2 0
4 PALANDÖKEN BLD 3 0 3 1 9 0.0 0.111 171 245 0.698 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 FENERBAHÇE SAMSUN PTT 3-1 25-18 26-24 22-25 25-22
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 TOFAŞ SPOR PALANDÖKEN BLD 3-1 25-8 20-25 25-18 25-20
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 PALANDÖKEN BLD FENERBAHÇE 0-3 16-25 9-25 16-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 SAMSUN PTT TOFAŞ SPOR 1-3 10-25 25-23 19-25 21-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 FENERBAHÇE TOFAŞ SPOR 3-2 17-25 25-20 20-25 25-15 15-5
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 PALANDÖKEN BLD SAMSUN PTT 0-3 18-25 20-25 21-25
YILDIZ ERKEKLER H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 2 8.0 4.500 253 179 1.413 2 0 1 0 0 0
2 MALİYE MİLLİ PİYANGO 3 2 1 8 4 7.0 2.000 268 228 1.175 1 1 0 1 0 0
3 ESER SPOR 3 1 2 4 7 3.0 0.571 224 251 0.892 0 1 0 0 1 1
4 MUŞ LALEZAR 3 0 3 1 9 0.0 0.111 160 247 0.648 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO MUŞ LALEZAR 3-0 25-18 25-8 25-20
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 HALKBANK ESER SPOR 3-0 25-16 25-12 25-20
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 ESER SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO 1-3 25-20 17-25 15-25 22-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 MUŞ LALEZAR HALKBANK 0-3 10-25 12-25 11-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO HALKBANK 2-3 19-25 24-26 25-15 25-22 5-15
10.06.2016 İzmir(Alsancak PV Kortları) 17:00 ESER SPOR MUŞ LALEZAR 3-1 22-25 25-16 25-21 25-19

YILDIZ ERKEKLER FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 GALATASARAY MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0 25-11 25-15 25-20
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 TVF SPOR LİSESİ KONYA PEMA KOLEJİ 3-0 25-17 25-16 25-12
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 ARKAS İNEGÖL BELEDİYE 3-1 25-22 23-25 25-17 25-22
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 FENERBAHÇE KIBRIS GÜCÜ 3-2 25-21 15-25 25-13 20-25 15-8
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 3-2 25-19 23-25 25-14 19-25 15-5
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 ES SPOR DENİZLİ HALK EĞİTİM 3-0 25-13 25-15 25-20
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD TOFAŞ SPOR 3-0 25-21 26-24 25-23
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 HALKBANK ALTINYURT 3-0 25-15 25-15 25-8
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO KONYA PEMA KOLEJİ 3-0 25-20 25-21 25-13
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 İNEGÖL BELEDİYE KIBRIS GÜCÜ 2-3 22-25 26-28 25-17 25-22 11-15
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 BEŞİKTAŞ DENİZLİ HALK EĞİTİM 3-2 25-18 25-27 25-23 21-25 16-14
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 TOFAŞ SPOR ALTINYURT 3-1 25-15 20-25 25-20 25-17
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 GALATASARAY TVF SPOR LİSESİ 1-3 20-25 22-25 25-23 21-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 ARKAS FENERBAHÇE 3-1 23-25 25-22 25-19 25-15
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 ZİRAAT BANKASI ES SPOR 1-3 13-25 21-25 25-22 12-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD HALKBANK 3-2 19-25 25-19 25-23 14-25 15-13
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 KONYA PEMA KOLEJİ İNEGÖL BELEDİYE 1-3 21-25 19-25 25-17 17-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 DENİZLİ HALK EĞİTİM ALTINYURT 3-0 25-13 25-20 25-20
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO KIBRIS GÜCÜ 1-3 23-25 21-25 25-23 18-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 3-2 27-25 25-22 22-25 24-26 15-8
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-1 25-22 25-12 25-27 27-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 3-1 26-24 25-11 22-25 25-22
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ARKAS 2-3 25-19 22-25 25-23 19-25 9-15
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 ES SPOR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD 3-0 25-18 25-21 25-21
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 10:00 KONYA PEMA KOLEJİ ALTINYURT 2-3 16-25 15-25 26-24 25-23 12-15
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO TOFAŞ SPOR 0-3 16-25 20-25 20-25
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 16:00 KIBRIS GÜCÜ BEŞİKTAŞ 3-2 20-25 25-18 25-18 18-25 15-8
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 12:00 GALATASARAY ZİRAAT BANKASI 2-3 25-19 22-25 25-23 15-25 17-19
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 14:00 İNEGÖL BELEDİYE DENİZLİ HALK EĞİTİM 2-3 19-25 25-19 23-25 25-19 13-15
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 10:00 FENERBAHÇE HALKBANK 2-3 25-16 25-27 25-23 18-25 2-15
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 12:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD 3-1 25-22 21-25 25-15 25-21
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 14:00 ARKAS ES SPOR 0-3 27-29 17-25 11-25

YILDIZ ERKEKLER KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ MUŞ LALEZAR 3-0 25-19 25-17 25-22
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0 25-16 25-18 25-12
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 SAMSUN PTT ISPARTA YILDIZ SPOR 3-1 21-25 27-25 25-19 25-22
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD İZMİR BAL 0-3 0-25 0-25 0-25
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 İZMİR MENDERES BELEDİYE PALANDÖKEN 1-3 18-25 25-20 25-27 21-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR ISPARTA YILDIZ SPOR 0-3 14-25 18-25 9-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 ŞAHİNBEY BELEDİYE MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD -
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ MELİKGAZİ BELEDİYESİ 2-3 25-22 16-25 21-25 27-25 12-15
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA SAMSUN PTT 1-3 23-25 18-25 30-28 20-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 MAHİR BAŞER OO İZMİR BAL 1-3 20-25 17-25 25-10 25-27
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 PALANDÖKEN ESER SPOR 0-3 18-25 22-25 22-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 MUŞ LALEZAR ISPARTA YILDIZ SPOR 0-3 18-25 17-25 26-28
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD İZMİR MENDERES BELEDİYE 0-3 0-25 0-25 0-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA 0-3 23-25 20-25 22-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 MAHİR BAŞER OO PALANDÖKEN 3-0 25-21 25-18 25-19
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 MELİKGAZİ BELEDİYESİ SAMSUN PTT 1-3 25-23 16-25 23-25 18-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 İZMİR BAL ESER SPOR 2-3 17-25 25-22 27-29 25-20 8-15
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 12:00 SAMSUN PTT ESER SPOR 3-1 25-23 20-25 25-18 25-17
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 10:00 ISPARTA YILDIZ SPOR İZMİR MENDERES BELEDİYE 3-0 25-0 25-0 25-0
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 10:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ PALANDÖKEN 3-2 21-25 21-25 25-23 25-14 15-10
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 12:00 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA MAHİR BAŞER OO 3-1 22-25 25-15 25-19 25-18
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 14:00 MELİKGAZİ BELEDİYESİ İZMİR BAL 3-2 25-23 25-23 14-25 26-28 15-10

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
03 Haziran 2017 Cumartesi
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
ÇİN - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - TÜRKİYE
04 Haziran 2017 Pazar
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - ÇİN
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.