Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

YILDIZ KIZLAR A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 NİLÜFER BELEDİYE 3 3 0 9 3 8.0 3.000 288 227 1.269 1 1 1 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 6 4 6.0 1.500 236 208 1.135 1 1 0 0 0 1
3 MUĞLA BODRUM İHTİSAS 3 1 2 5 7 4.0 0.714 238 269 0.885 0 1 0 1 0 1
4 TARSUS BELEDİYE 3 0 3 3 9 0.0 0.333 228 286 0.797 0 0 0 0 3 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 KARAYOLLARI TARSUS BELEDİYE 3-1 25-20 23-25 25-17 25-21
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 NİLÜFER BELEDİYE MUĞLA BODRUM İHTİSAS 3-2 25-11 25-20 28-30 22-25 15-12
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 MUĞLA BODRUM İHTİSAS KARAYOLLARI 0-3 19-25 17-25 14-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 TARSUS BELEDİYE NİLÜFER BELEDİYE 1-3 25-23 20-25 9-25 12-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 KARAYOLLARI NİLÜFER BELEDİYE 0-3 22-25 19-25 22-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 MUĞLA BODRUM İHTİSAS TARSUS BELEDİYE 3-1 15-25 25-19 25-17 25-18
YILDIZ KIZLAR B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ROTA KOLEJİ 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 91 1.648 2 0 0 0 0 0
2 ANTALYA ELİT AKDENİZ 3 2 1 6 5 5.0 1.200 208 190 1.089 1 0 1 0 0 1
3 KOCAELİ 23 NİSAN İÖÖ 3 1 2 5 6 4.0 0.833 241 168 1.426 1 0 0 1 0 1
4 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 2 0 2 0 6 0.0 MIN 0 150 0.000 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ANTALYA ELİT AKDENİZ (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 ROTA KOLEJİ KOCAELİ 23 NİSAN İÖÖ 3-0 25-19 25-13 25-19
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 KOCAELİ 23 NİSAN İÖÖ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 ANTALYA ELİT AKDENİZ ROTA KOLEJİ 0-3 11-25 11-25 18-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ROTA KOLEJİ -
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 KOCAELİ 23 NİSAN İÖÖ ANTALYA ELİT AKDENİZ 2-3 25-11 25-10 28-30 22-25 15-17
YILDIZ KIZLAR C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 77 1.948 2 0 0 0 0 0
2 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 207 124 1.656 2 0 0 0 0 1
3 ÇANKIRI GENÇLİK SPOR 2 0 2 0 6 0.0 MIN 69 150 0.460 0 0 0 0 0 2
4 ORDU TENİS İHTİSAS 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ ORDU TENİS İHTİSAS 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 İLBANK ÇANKIRI GENÇLİK SPOR 3-0 25-5 25-5 25-10
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 ÇANKIRI GENÇLİK SPOR GELİŞİM KOLEJİ 0-3 15-25 20-25 14-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 ORDU TENİS İHTİSAS İLBANK -
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ İLBANK 0-3 23-25 18-25 16-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 ÇANKIRI GENÇLİK SPOR ORDU TENİS İHTİSAS -
YILDIZ KIZLAR D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 151 1.497 3 0 0 0 0 0
2 VAKIFBANK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 215 142 1.514 2 0 0 0 0 1
3 BOLU İNKILAP İÖÖ 3 1 2 3 7 3.0 0.429 165 241 0.685 0 1 0 0 0 2
4 KAYSERİ LİSESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 175 247 0.709 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 HALKBANK KAYSERİ LİSESİ 3-0 25-19 25-12 25-18
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 VAKIFBANK BOLU İNKILAP İÖÖ 3-0 25-14 25-9 25-8
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 BOLU İNKILAP İÖÖ HALKBANK 0-3 13-25 14-25 10-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 KAYSERİ LİSESİ VAKIFBANK 0-3 11-25 14-25 10-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 HALKBANK VAKIFBANK 3-0 26-24 25-18 25-23
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 BOLU İNKILAP İÖÖ KAYSERİ LİSESİ 3-1 22-25 25-23 25-23 25-20
YILDIZ KIZLAR E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.0 9.000 238 179 1.330 2 1 0 0 0 0
2 ES SPOR 3 2 1 7 3 6.0 2.333 240 177 1.356 2 0 0 0 1 0
3 SAMSUN BŞEHİR ANAKENT 3 1 2 3 6 3.0 0.500 163 192 0.849 1 0 0 0 0 2
4 ERYAMAN VOLEYBOL 3 0 3 0 9 0.0 MIN 132 225 0.587 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ES SPOR ERYAMAN VOLEYBOL 3-0 25-6 25-12 25-22
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 FENERBAHÇE SAMSUN BŞEHİR ANAKENT 3-0 25-16 25-9 25-14
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 SAMSUN BŞEHİR ANAKENT ES SPOR 0-3 18-25 15-25 16-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 ERYAMAN VOLEYBOL FENERBAHÇE 0-3 18-25 16-25 16-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ES SPOR FENERBAHÇE 1-3 21-25 23-25 25-13 21-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 SAMSUN BŞEHİR ANAKENT ERYAMAN VOLEYBOL 3-0 25-17 25-17 25-8
YILDIZ KIZLAR F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 5 7.0 1.800 295 250 1.180 0 1 2 0 0 0
2 ARMA YAŞAM GENÇLİK 3 2 1 7 4 6.0 1.750 246 248 0.992 1 1 0 0 1 0
3 ARKAS SPOR 3 1 2 5 6 4.0 0.833 236 232 1.017 1 0 0 1 0 1
4 SERAMİKSAN 3 0 3 3 9 1.0 0.333 229 276 0.830 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 ARKAS SPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 0-3 21-25 24-26 23-25
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 18:00 ECZACIBAŞI SERAMİKSAN 3-2 13-25 25-19 22-25 25-10 15-9
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 SERAMİKSAN ARKAS SPOR 0-3 22-25 20-25 14-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 18:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK ECZACIBAŞI 1-3 10-25 25-20 15-25 19-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 ARKAS SPOR ECZACIBAŞI 2-3 25-19 20-25 16-25 25-16 7-15
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 18:00 SERAMİKSAN ARMA YAŞAM GENÇLİK 1-3 22-25 28-26 17-25 18-25
YILDIZ KIZLAR G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.0 9.000 245 130 1.870 2 1 0 0 0 0
2 ANKARA KARŞIYAKA 3 2 1 7 3 6.0 2.333 235 157 1.487 2 0 0 0 1 0
3 AYVALIKGÜCÜ BLD 2 0 2 0 6 0.0 MIN 107 150 0.713 0 0 0 0 0 2
4 SAKARYA YENİ HENDEK 2 0 2 0 6 0.0 MIN 0 150 0.000 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 ANKARA KARŞIYAKA AYVALIKGÜCÜ BLD 3-0 25-23 25-21 25-18
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 GALATASARAY SAKARYA YENİ HENDEK 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 SAKARYA YENİ HENDEK ANKARA KARŞIYAKA (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 AYVALIKGÜCÜ BLD GALATASARAY 0-3 12-25 13-25 20-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 ANKARA KARŞIYAKA GALATASARAY 1-3 22-25 19-25 25-20 19-25
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 SAKARYA YENİ HENDEK AYVALIKGÜCÜ BLD -
YILDIZ KIZLAR H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER BLD. 3 3 0 9 2 8.0 4.500 259 176 1.472 2 0 1 0 0 0
2 BURSA BŞEHİR BLD. 3 2 1 8 5 6.0 1.600 276 229 1.205 1 0 1 1 0 0
3 ADANA DSİ 3 1 2 5 7 4.0 0.714 226 236 0.958 0 1 0 1 0 1
4 ELAZIĞ POLİS GÜCÜ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 127 247 0.514 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. ADANA DSİ 3-0 25-17 25-14 25-7
08.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 BURSA BŞEHİR BLD. ELAZIĞ POLİS GÜCÜ 3-0 25-9 25-10 25-10
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 ELAZIĞ POLİS GÜCÜ BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 13-25 14-25 13-25
09.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 ADANA DSİ BURSA BŞEHİR BLD. 2-3 7-25 25-19 22-25 25-19 12-15
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. BURSA BŞEHİR BLD. 3-2 25-27 19-25 25-20 25-15 15-11
10.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 ELAZIĞ POLİS GÜCÜ ADANA DSİ 1-3 25-22 9-25 9-25 15-25

YILDIZ KIZLAR FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 NİLÜFER BELEDİYE BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 2-3 27-25 24-26 22-25 25-21 10-15
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-0 25-12 25-21 25-19
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 İLBANK ARMA YAŞAM İSTANBUL 3-0 25-16 25-20 25-6
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 GALATASARAY ANTALYA ELİT AKDENİZ 3-0 25-13 25-13 25-17
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 ROTA KOLEJİ ES SPOR 3-0 25-11 25-19 25-16
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 ECZACIBAŞI KARAYOLLARI ANKARA 3-0 25-20 25-17 25-17
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 HALKBANK ANKARA KARŞIYAKA 3-0 25-21 25-19 25-13
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 BAHÇELİEVLER BLD GELİŞİM KOLEJİ 3-0 26-24 25-15 25-11
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 NİLÜFER BELEDİYE VAKIFBANK 3-2 25-22 25-20 21-25 20-25 16-14
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 ARMA YAŞAM İSTANBUL ANTALYA ELİT AKDENİZ 3-1 25-18 25-15 25-27 25-18
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 ES SPOR KARAYOLLARI ANKARA 3-0 25-19 25-22 25-16
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 ANKARA KARŞIYAKA GELİŞİM KOLEJİ 0-3 10-25 24-26 13-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE FENERBAHÇE 2-3 25-19 22-25 9-25 25-23 10-15
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 İLBANK GALATASARAY 3-1 28-26 25-15 24-26 25-22
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 ROTA KOLEJİ ECZACIBAŞI 1-3 21-25 26-24 21-25 12-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 HALKBANK BAHÇELİEVLER BLD 2-3 25-17 25-27 22-25 25-16 12-15
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 VAKIFBANK ANTALYA ELİT AKDENİZ 3-1 25-16 25-14 22-25 25-12
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 KARAYOLLARI ANKARA ANKARA KARŞIYAKA 0-3 22-25 19-25 23-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 NİLÜFER BELEDİYE ARMA YAŞAM İSTANBUL 0-3 23-25 22-25 22-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 18:00 ES SPOR GELİŞİM KOLEJİ 3-1 23-25 25-13 25-17 25-23
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GALATASARAY 0-3 23-25 11-25 18-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 ROTA KOLEJİ HALKBANK 0-3 21-25 14-25 21-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 FENERBAHÇE İLBANK 1-3 15-25 25-22 23-25 22-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 18:00 ECZACIBAŞI BAHÇELİEVLER BLD 3-0 25-13 25-13 25-19
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 10:00 ANTALYA ELİT AKDENİZ KARAYOLLARI ANKARA 3-0 25-0 25-0 25-0
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 VAKIFBANK ANKARA KARŞIYAKA 3-1 21-25 25-20 25-15 25-19
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 NİLÜFER BELEDİYE GELİŞİM KOLEJİ 0-3 24-26 22-25 21-25
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 ARMA YAŞAM İSTANBUL ES SPOR 0-3 22-25 18-25 21-25
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 10:00 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ROTA KOLEJİ 3-1 25-12 14-25 25-14 25-19
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 GALATASARAY HALKBANK 3-0 25-22 25-15 25-21
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 FENERBAHÇE BAHÇELİEVLER BLD 2-3 18-25 28-26 16-25 25-14 9-15
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 İLBANK ECZACIBAŞI 3-0 25-20 25-14 25-22

YILDIZ KIZLAR KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ÇANKIRI GENÇLİK SPOR SERAMİKSAN 0-3 18-25 14-25 18-25
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 MUĞLA BODRUM İHTİSAS ELAZIĞ POLİS GÜCÜ 3-0 25-14 25-8 25-12
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 SAMSUN BÜYÜKŞEHİR KAYSERİ LİSESİ 3-1 15-25 25-20 25-13 25-16
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 KOCAELİ 23 NİSAN ERYAMAN VOLEYBOL 3-0 25-11 25-13 25-14
12.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 ARKAS TARSUS BELEDİYE 2-3 21-25 29-27 25-16 20-25 7-15
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ELAZIĞ POLİS GÜCÜ KAYSERİ LİSESİ 0-3 14-25 18-25 14-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 ERYAMAN VOLEYBOL ARKAS 1-3 9-25 14-25 26-24 13-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 MUĞLA BODRUM İHTİSAS SAMSUN BÜYÜKŞEHİR 2-3 22-25 17-25 25-12 25-15 12-15
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 SERAMİKSAN AYVALIK GÜCÜ 0-3 18-25 10-25 21-25
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 KOCAELİ 23 NİSAN TARSUS BELEDİYE 2-3 25-23 14-25 25-21 12-25 15-17
13.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 BOLU İNKILAP ADANA DSİ 2-3 25-20 29-31 19-25 25-17 8-15
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 KAYSERİ LİSESİ ÇANKIRI GENÇLİK SPOR 3-0 25-18 25-15 25-16
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 MUĞLA BODRUM İHTİSAS SERAMİKSAN 3-0 25-19 25-21 25-15
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 KOCAELİ 23 NİSAN BOLU İNKILAP 3-1 14-25 25-16 25-12 25-17
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 16:00 SAMSUN BÜYÜKŞEHİR AYVALIK GÜCÜ 1-3 25-19 18-25 28-30 20-25
14.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 18:00 TARSUS BELEDİYE ADANA DSİ 3-0 25-18 25-17 25-22
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 10:00 KAYSERİ LİSESİ ARKAS 0-3 16-25 15-25 15-25
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ELAZIĞ POLİS GÜCÜ ERYAMAN VOLEYBOL 0-3 22-25 11-25 24-26
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 AYVALIK GÜCÜ TARSUS BELEDİYE 1-3 25-15 16-25 24-26 19-25
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 10:00 SERAMİKSAN BOLU İNKILAP 3-0 25-0 25-0 25-0
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 MUĞLA BODRUM İHTİSAS KOCAELİ 23 NİSAN 0-3 18-25 24-26 10-25
15.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADANA DSİ 3-0 25-11 25-19 25-14

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.