Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

KÜÇÜK ERKEKLER A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 162 1.389 3 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 5 6.0 1.200 251 229 1.096 0 2 0 0 0 1
3 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3 1 2 4 6 3.0 0.667 219 230 0.952 1 0 0 0 1 1
4 MALİYE MİLLİ PİYANGO 3 0 3 1 9 0.0 0.111 169 243 0.695 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 TOFAŞ SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-1 25-12 25-15 18-25 25-8
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 FENERBAHÇE OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3-0 25-13 25-14 25-23
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. TOFAŞ SPOR 1-3 23-25 25-23 24-26 22-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO FENERBAHÇE 0-3 22-25 18-25 13-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 TOFAŞ SPOR FENERBAHÇE 0-3 23-25 15-25 21-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0 25-17 25-20 25-19
KÜÇÜK ERKEKLER B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İST. FABRİKA VOLEYBOL 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 143 1.573 3 0 0 0 0 0
2 TED ANKARA KOLEJİ 3 2 1 6 5 5.0 1.200 239 227 1.053 1 0 1 0 0 1
3 İNEGÖL BLD. 3 1 2 5 8 3.0 0.625 256 275 0.931 0 0 1 1 0 1
4 TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 3 2 9 1.0 0.222 188 263 0.715 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 İNEGÖL BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-2 28-26 25-8 23-25 22-25 15-10
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 TED ANKARA KOLEJİ İST. FABRİKA VOLEYBOL 0-3 18-25 21-25 19-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 İST. FABRİKA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0 25-14 25-12 25-20
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 TOKAT BLD. PLEVNE TED ANKARA KOLEJİ 0-3 18-25 20-25 17-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 İNEGÖL BLD. TED ANKARA KOLEJİ 2-3 25-22 10-25 26-28 25-16 11-15
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 İST. FABRİKA VOLEYBOL TOKAT BLD. PLEVNE 3-0 25-15 25-12 25-12
KÜÇÜK ERKEKLER C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 100 1.500 2 0 0 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 3 3 3.0 1.000 131 108 1.213 1 0 0 0 0 1
3 KONYA PEMA KOLEJİ 2 0 2 0 6 0.0 MIN 77 150 0.513 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 BEŞİKTAŞ KONYA PEMA KOLEJİ 3-0 25-18 25-16 25-10
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 KONYA PEMA KOLEJİ ZİRAAT BANKASI 0-3 9-25 9-25 15-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 BEŞİKTAŞ ZİRAAT BANKASI 3-0 25-18 25-18 25-20
KÜÇÜK ERKEKLER D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 81 1.852 2 0 0 0 0 0
2 GÜRSU BELEDİYESPOR 2 1 1 3 5 2.0 0.600 159 180 0.883 0 0 1 0 0 1
3 MUĞLA FETHİYE BLD. 2 0 2 2 6 1.0 0.333 143 191 0.749 0 0 0 1 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 GÜRSU BELEDİYESPOR MUĞLA FETHİYE BLD. 3-2 20-25 34-32 22-25 25-21 15-2
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 MUĞLA FETHİYE BLD. HALKBANK 0-3 21-25 8-25 9-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 GÜRSU BELEDİYESPOR HALKBANK 0-3 18-25 11-25 14-25
KÜÇÜK ERKEKLER E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 227 65 3.388 3 0 0 0 0 0
2 YAMANLAR SPOR 3 2 1 6 3 6.0 2.000 215 77 2.722 2 0 0 0 0 1
3 ELAZIĞ HARPUT SPOR 2 0 2 0 6 0.0 MIN 0 150 0.000 0 0 0 0 0 2
4 MALATYA ORDUZU 2 0 2 0 6 0.0 MIN 0 150 0.000 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 ES SPOR MALATYA ORDUZU 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 YAMANLAR SPOR ELAZIĞ HARPUT SPOR 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 ELAZIĞ HARPUT SPOR ES SPOR (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 MALATYA ORDUZU YAMANLAR SPOR (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 ES SPOR YAMANLAR SPOR 3-0 25-18 27-25 25-22
KÜÇÜK ERKEKLER F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.0 9.000 253 138 1.820 2 1 0 0 0 0
2 İZMİR ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 3 6.0 2.333 247 146 1.680 2 0 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 2 0 2 0 6 0.0 MIN 84 150 0.560 0 0 0 0 0 2
4 AYDIN ÇİNE MADRAN 2 0 2 0 6 0.0 MIN 0 150 0.000 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0 25-7 25-18 25-18
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 GALATASARAY AYDIN ÇİNE MADRAN 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 AYDIN ÇİNE MADRAN İZMİR ÜNİVERSİTESİ (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ GALATASARAY 0-3 11-25 15-25 15-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY 1-3 24-26 21-25 25-23 27-29
KÜÇÜK ERKEKLER G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 64 3.462 3 0 0 0 0 0
2 DENİZLİ HALK EĞT. MERKEZİ 3 2 1 6 4 6.0 1.500 213 162 1.307 1 1 0 0 0 1
3 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.0 0.167 111 173 0.642 0 0 0 0 1 1
4 ANTALYA ALANYA BLD. 2 0 2 0 6 0.0 MIN 0 150 0.000 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 DENİZLİ HALK EĞT. MERKEZİ ANTALYA ALANYA BLD. 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 İSTANBUL BBSK KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0 25-8 25-6 25-10
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK DENİZLİ HALK EĞT. MERKEZİ 1-3 16-25 25-23 23-25 23-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 ANTALYA ALANYA BLD. İSTANBUL BBSK (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 DENİZLİ HALK EĞT. MERKEZİ İSTANBUL BBSK 0-3 12-25 16-25 12-25
KÜÇÜK ERKEKLER H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 125 1.808 3 0 0 0 0 0
2 TVF SPOR LİSESİ 3 2 1 6 7 4.0 0.857 273 265 1.030 0 0 2 0 0 1
3 MUŞ LALEZAR 3 1 2 5 6 4.0 0.833 207 237 0.873 1 0 0 1 0 1
4 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 0 3 2 9 1.0 0.222 183 262 0.698 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 TVF SPOR LİSESİ MUŞ LALEZAR 3-2 25-20 21-25 25-20 18-25 15-9
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 ARKAS SPOR KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-0 25-7 25-13 25-15
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR TVF SPOR LİSESİ 2-3 27-25 25-21 15-25 14-25 9-15
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 MUŞ LALEZAR ARKAS SPOR 0-3 10-25 4-25 18-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ARKAS SPOR 0-3 24-26 13-25 21-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR MUŞ LALEZAR 0-3 16-25 24-26 18-25

KÜÇÜK ERKEKLER FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 FENERBAHÇE TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-19 25-11
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 BEŞİKTAŞ İZMİR ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 25-22 25-23
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 İST. FABRİKA VOLEYBOL YAMANLAR SPOR 0-3 20-25 20-25 26-28
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 GALATASARAY TOFAŞ SPOR 3-0 25-19 25-21 25-10
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 HALKBANK DENİZLİ HALK EĞT. MERKEZİ 3-0 25-17 25-9 25-20
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-2 25-19 23-25 17-25 25-12 15-7
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 ES SPOR GÜRSU BELEDİYESPOR 3-0 25-11 25-14 25-20
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 İSTANBUL BBSK TED ANKARA KOLEJİ 3-0 25-0 25-0 25-0
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 TVF SPOR LİSESİ GÜRSU BELEDİYESPOR 3-0 25-14 25-18 25-22
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 İST. FABRİKA VOLEYBOL TOFAŞ SPOR 2-3 17-25 19-25 25-18 25-17 8-15
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BBSK 1-3 14-25 25-23 22-25 19-25
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 YAMANLAR SPOR GALATASARAY 0-3 16-25 14-25 21-25
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 FENERBAHÇE ES SPOR 3-1 28-26 23-25 27-25 25-17
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ TED ANKARA KOLEJİ 3-0 25-13 25-17 25-23
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 DENİZLİ HALK EĞT. MERKEZİ ZİRAAT BANKASI 0-3 12-25 14-25 14-25
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 HALKBANK ARKAS SPOR 3-2 18-25 23-25 25-23 25-23 15-13
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 İST. FABRİKA VOLEYBOL DENİZLİ HALK EĞT. MERKEZİ 3-0 25-15 25-10 25-22
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İZMİR ÜNİVERSİTESİ 1-3 27-25 16-25 21-25 17-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 YAMANLAR SPOR ARKAS SPOR 0-3 18-25 11-25 22-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 ES SPOR BEŞİKTAŞ 3-0 26-24 26-24 25-19
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-2 19-25 29-27 24-26 25-20 15-5
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 GÜRSU BELEDİYESPOR TED ANKARA KOLEJİ 1-3 19-25 23-25 25-18 23-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 TOFAŞ SPOR ZİRAAT BANKASI 1-3 25-21 21-25 17-25 18-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 GALATASARAY HALKBANK 3-0 25-18 25-21 25-21
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 10:00 GÜRSU BELEDİYESPOR DENİZLİ HALK EĞT. MERKEZİ 1-3 14-25 20-25 25-17 19-25
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 12:00 ES SPOR ARKAS SPOR 2-3 19-25 18-25 25-19 25-19 12-15
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 14:00 TVF SPOR LİSESİ TOFAŞ SPOR 3-2 21-25 25-12 13-25 25-22 15-11
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 10:00 BEŞİKTAŞ YAMANLAR SPOR 3-0 25-0 25-0 25-0
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 12:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI 3-2 25-22 25-21 22-25 21-25 21-19
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 10:00 TED ANKARA KOLEJİ İST. FABRİKA VOLEYBOL 0-3 9-25 15-25 22-25
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 12:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 3-2 27-25 25-13 24-26 23-25 15-11
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 14:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-1 25-23 20-25 25-20 25-21

KÜÇÜK ERKEKLER KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-0 25-23 25-21 25-20
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK TOKAT BLD. PLEVNE 3-2 25-20 25-23 20-25 22-25 15-13
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ MALİYE MİLLİ PİYANGO 2-3 21-25 11-25 26-24 25-16 12-15
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 KONYA PEMA KOLEJİ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3 16-25 20-25 24-26
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 İNEGÖL BLD. MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3 19-25 8-25 17-25
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 MUĞLA FETHİYE BLD. MUŞ LALEZAR 1-3 25-23 18-25 15-25 14-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR TOKAT BLD. PLEVNE 3-1 25-23 25-21 18-25 25-11
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 İNEGÖL BLD. MUĞLA FETHİYE BLD. 3-0 25-21 25-21 25-19
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0 25-19 25-15 25-19
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO MUŞ LALEZAR 3-2 25-20 21-25 19-25 25-21 15-5
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 10:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-2 25-11 22-25 20-25 25-19 15-13
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 12:00 KONYA PEMA KOLEJİ İNEGÖL BLD. 2-3 25-21 15-25 25-23 21-25 8-15
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 14:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK MUŞ LALEZAR 2-3 20-25 29-27 23-25 25-18 12-15
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 16:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0 25-18 25-20 25-15

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
03 Haziran 2017 Cumartesi
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
ÇİN - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - TÜRKİYE
04 Haziran 2017 Pazar
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - ÇİN
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.