Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

MİNİK KIZLAR A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 MERSİN MEV TOROS 3 3 0 6 0 6.0 MAX 128 93 1.3763 3 0 0 0
2 IŞIKKENT 3 1 2 3 4 4.0 0.750 125 126 0.9921 1 0 1 1
3 BOĞAZİÇİ YILDIZLARI 3 1 2 3 5 4.0 0.600 136 143 0.9510 0 1 1 1
4 ÇANAKKALE BLD. 3 1 2 2 5 4.0 0.400 109 136 0.8015 0 1 0 2

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 IŞIKKENT MERSİN MEV TOROS 0-2 16-21 18-21
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 BOĞAZİÇİ YILDIZLARI ÇANAKKALE BLD. 1-2 19-21 21-14 12-15
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 ÇANAKKALE BLD. IŞIKKENT 0-2 17-21 15-21
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 MERSİN MEV TOROS BOĞAZİÇİ YILDIZLARI 2-0 21-11 23-21
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 IŞIKKENT BOĞAZİÇİ YILDIZLARI 1-2 17-21 21-16 11-15
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 ÇANAKKALE BLD. MERSİN MEV TOROS 0-2 15-21 12-21
MİNİK KIZLAR B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 6 1 6.0 6.000 135 91 1.4835 2 1 0 0
2 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 3 2 1 4 3 5.0 1.333 114 128 0.8906 1 1 0 1
3 OLIMPIA 2023 3 1 2 4 4 4.0 1.000 139 130 1.0692 1 0 2 0
4 ANKARA EÜAŞ 3 0 3 0 6 3.0 MIN 88 127 0.6929 0 0 0 3

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ANKARA EÜAŞ 2-0 21-4 21-19
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 OLIMPIA 2023 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 1-2 17-21 21-13 13-15
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-2 9-21 13-21
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 ANKARA EÜAŞ OLIMPIA 2023 0-2 14-21 16-21
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. OLIMPIA 2023 2-1 15-21 21-17 15-8
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR ANKARA EÜAŞ 2-0 22-20 21-15
MİNİK KIZLAR C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 İLBANK 3 3 0 6 0 6.0 MAX 126 69 1.8261 3 0 0 0
2 BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL 3 2 1 4 2 5.0 2.000 111 108 1.0278 2 0 0 1
3 SÖKE R. ZEYTİNOĞLU 3 1 2 2 4 4.0 0.500 101 111 0.9099 1 0 0 2
4 KAYSERİ DEMİRKARAMAN 3 0 3 0 6 3.0 MIN 76 126 0.6032 0 0 0 3

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL SÖKE R. ZEYTİNOĞLU 2-0 21-17 21-19
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 İLBANK KAYSERİ DEMİRKARAMAN 2-0 21-11 21-8
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 KAYSERİ DEMİRKARAMAN BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL 0-2 17-21 13-21
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 SÖKE R. ZEYTİNOĞLU İLBANK 0-2 9-21 14-21
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL İLBANK 0-2 14-21 13-21
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 KAYSERİ DEMİRKARAMAN SÖKE R. ZEYTİNOĞLU 0-2 10-21 17-21
MİNİK KIZLAR D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 NİLÜFER BLD. 3 3 0 6 1 6.0 6.000 145 126 1.1508 2 1 0 0
2 ÇORLU YILDIRIM 3 2 1 5 3 5.0 1.667 163 138 1.1812 1 1 1 0
3 TEVFİK FİKRETLİLER 3 1 2 2 4 4.0 0.500 105 120 0.8750 1 0 0 2
4 BALKAN Y. BAĞLAR 3 0 3 1 6 3.0 0.167 111 140 0.7929 0 0 1 2

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 NİLÜFER BLD. ÇORLU YILDIRIM 2-1 31-29 11-21 19-17
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 TEVFİK FİKRETLİLER BALKAN Y. BAĞLAR 2-0 23-21 21-15
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 BALKAN Y. BAĞLAR NİLÜFER BLD. 0-2 15-21 7-21
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 ÇORLU YILDIRIM TEVFİK FİKRETLİLER 2-0 21-15 21-9
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 NİLÜFER BLD. TEVFİK FİKRETLİLER 2-0 21-19 21-18
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 BALKAN Y. BAĞLAR ÇORLU YILDIRIM 1-2 19-21 21-18 13-15
MİNİK KIZLAR E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 HALKBANK 2 1 1 3 2 3.0 1.500 98 92 1.0652 1 0 1 0
2 1922 SALİHLİ GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.0 1.000 104 104 1.0000 0 1 1 0
3 İSTANBUL BİZİMKENT 2 1 1 2 3 3.0 0.667 85 91 0.9341 0 1 0 1

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 HALKBANK 1922 SALİHLİ GENÇLİK 1-2 17-21 21-16 17-19
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 İSTANBUL BİZİMKENT MALATYA K. OLİMPİYAT (H) 2-0 21-0 21-0
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 1922 SALİHLİ GENÇLİK İSTANBUL BİZİMKENT 1-2 17-21 21-13 10-15
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 HALKBANK İSTANBUL BİZİMKENT 2-0 21-16 22-20
MİNİK KIZLAR F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 VAKIFBANK 3 3 0 6 2 6.0 3.000 143 132 1.0833 1 2 0 0
2 KOCAELİ 23 NİSAN İÖO 3 2 1 5 2 5.0 2.500 135 98 1.3776 2 0 1 0
3 İZMİR GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 4 4.0 0.750 117 118 0.9915 1 0 1 1
4 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 0 3 0 6 3.0 MIN 80 127 0.6299 0 0 0 3

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 İZMİR GENÇLİK SPOR ESKİŞEHİR DSİ BENT 2-0 21-16 21-7
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 VAKIFBANK KOCAELİ 23 NİSAN İÖO 2-1 21-17 11-21 15-13
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 KOCAELİ 23 NİSAN İÖO İZMİR GENÇLİK SPOR 2-0 21-17 21-11
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT VAKIFBANK 0-2 14-21 20-22
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 İZMİR GENÇLİK SPOR VAKIFBANK 1-2 13-21 21-17 13-15
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 KOCAELİ 23 NİSAN İÖO ESKİŞEHİR DSİ BENT 2-0 21-12 21-11
MİNİK KIZLAR G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 ARKAS SPOR 2 2 0 4 0 4.0 MAX 84 45 1.8667 2 0 0 0
2 RİZE GENÇLİK SPOR 2 1 1 2 2 3.0 1.000 64 69 0.9275 1 0 0 1
3 BARTIN AMASRA BLD. 2 0 2 0 4 2.0 MIN 50 84 0.5952 0 0 0 2

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 AYDINLIK GENÇLİK RİZE GENÇLİK SPOR 0-2 (H) 0-21 0-21
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 ARKAS SPOR BARTIN AMASRA BLD. 2-0 21-14 21-9
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 RİZE GENÇLİK SPOR ARKAS SPOR 0-2 13-21 9-21
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 BARTIN AMASRA BLD. RİZE GENÇLİK SPOR 0-2 19-21 8-21
MİNİK KIZLAR H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 İZMİR ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 6 0 6.0 MAX 126 74 1.7027 3 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 4 2 5.0 2.000 118 105 1.1238 2 0 0 1
3 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 2 4 4.0 0.500 113 117 0.9658 1 0 0 2
4 ORDU FATSA SPOR 3 0 3 0 6 3.0 MIN 70 131 0.5344 0 0 0 3

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ ORDU FATSA SPOR 2-0 21-4 21-6
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 2-0 21-15 22-20
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. İZMİR ÜNİVERSİTESİ 0-2 15-21 19-21
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 ORDU FATSA SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-2 22-24 6-21
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-0 21-12 21-18
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. ORDU FATSA SPOR 2-0 23-21 21-11

MİNİK KIZLAR FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 MERSİN MEV TOROS BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-0 21-17 21-15
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 HALKBANK ÇORLU YILDIRIM 1-2 18-21 21-15 10-15
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 İLBANK KOCAELİ 23 NİSAN İÖO 1-2 21-13 18-21 11-15
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 ARKAS SPOR ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 2-1 19-21 21-16 15-10
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. 1922 SALİHLİ GENÇLİK 2-1 21-19 17-21 15-11
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 VAKIFBANK IŞIKKENT 1-2 17-21 21-16 14-16
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 NİLÜFER BLD. RİZE GENÇLİK SPOR 2-0 21-19 21-4
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL 2-1 21-13 17-21 17-15
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL HALKBANK 2-0 21-18 21-16
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 İLBANK ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 2-0 21-13 21-15
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 1922 SALİHLİ GENÇLİK VAKIFBANK 2-1 19-21 21-17 16-14
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 RİZE GENÇLİK SPOR BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL 2-0 21-16 21-16
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 MERSİN MEV TOROS ÇORLU YILDIRIM 2-0 21-19 21-14
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 KOCAELİ 23 NİSAN İÖO ARKAS SPOR 0-2 17-21 14-21
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 2-0 21-14 21-12
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 NİLÜFER BLD. İZMİR ÜNİVERSİTESİ 2-1 6-21 29-27 15-12
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 HALKBANK ANTALYA ŞİMŞEK SPOR 2-0 21-15 21-18
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 VAKIFBANK BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL 2-1 21-7 15-21 17-15
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İLBANK 1-2 15-21 21-18 15-17
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 1922 SALİHLİ GENÇLİK RİZE GENÇLİK SPOR 2-1 21-23 21-16 15-8
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 ÇORLU YILDIRIM KOCAELİ 23 NİSAN İÖO 2-0 21-15 21-13
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 IŞIKKENT İZMİR ÜNİVERSİTESİ 2-1 21-19 17-21 15-12
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 MERSİN MEV TOROS ARKAS SPOR 2-0 21-16 21-15
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. NİLÜFER BLD. 2-0 22-20 21-19
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 10:00 ANTALYA ŞİMŞEK SPOR BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL 2-0 21-12 21-12
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 HALKBANK VAKIFBANK 2-1 21-18 14-21 15-13
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL RİZE GENÇLİK SPOR 2-0 21-3 21-15
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 İLBANK 1922 SALİHLİ GENÇLİK 2-0 21-15 21-12
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 10:00 KOCAELİ 23 NİSAN İÖO İZMİR ÜNİVERSİTESİ 1-2 19-21 22-20 15-17
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 ÇORLU YILDIRIM IŞIKKENT 2-0 21-14 21-16
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 ARKAS SPOR NİLÜFER BLD. 1-2 25-23 17-21 14-16
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 MERSİN MEV TOROS BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-2 16-21 20-22

MİNİK KIZLAR KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 BOĞAZİÇİ YILDIZLARI ORDU FATSA SPOR 2-0 21-0 21-0
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 İSTANBUL BİZİMKENT BALKAN Y. BAĞLAR 2-1 21-11 17-21 15-9
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 SÖKE R. ZEYTİNOĞLU ESKİŞEHİR DSİ BENT 2-0 21-7 21-7
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 BARTIN AMASRA BLD. ANKARA EÜAŞ 0-2 13-21 6-21
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 İZMİR GENÇLİK SPOR ÇANAKKALE BLD. 0-2 18-21 16-21
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ DEMİRKARAMAN 2-0 21-14 21-15
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 ORDU FATSA SPOR BALKAN Y. BAĞLAR 0-2 0-21 0-21
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT BARTIN AMASRA BLD. 2-0 21-9 21-8
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 BOĞAZİÇİ YILDIZLARI İSTANBUL BİZİMKENT 1-2 21-16 15-21 9-15
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 SÖKE R. ZEYTİNOĞLU ANKARA EÜAŞ 2-0 21-14 21-14
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 OLIMPIA 2023 ÇANAKKALE BLD. 2-1 21-6 17-21 15-12
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 TEVFİK FİKRETLİLER DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 1-2 8-21 21-19 11-15
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 BALKAN Y. BAĞLAR ESKİŞEHİR DSİ BENT 0-2 13-21 13-21
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KAYSERİ DEMİRKARAMAN 1-2 16-21 21-17 15-17
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 BOĞAZİÇİ YILDIZLARI ANKARA EÜAŞ 2-1 26-24 16-21 17-15
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 ÇANAKKALE BLD. TEVFİK FİKRETLİLER 1-2 21-14 14-21 16-18
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 İSTANBUL BİZİMKENT SÖKE R. ZEYTİNOĞLU 1-2 21-15 14-21 5-15
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 OLIMPIA 2023 DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 2-0 21-11 27-25
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 10:00 BALKAN Y. BAĞLAR İZMİR GENÇLİK SPOR 2-0 21-15 21-7
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT KAYSERİ DEMİRKARAMAN 2-0 21-14 21-12
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 SÖKE R. ZEYTİNOĞLU OLIMPIA 2023 0-2 13-21 11-21
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 10:00 ANKARA EÜAŞ ÇANAKKALE BLD. 0-2 13-21 18-21
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 BOĞAZİÇİ YILDIZLARI TEVFİK FİKRETLİLER 0-2 19-21 9-21
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 İSTANBUL BİZİMKENT DENİZLİ B.ŞEHİR BLD. 2-1 21-15 14-21 15-4

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Mart 2017 Salı
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BEŞİKTAŞ - VAKIFBANK
19:00 TRT Spor HD
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY - Dinamo KAZAN (Rusya)
21:30 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
TRENTINO Diatec (İtalya) - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - ECZACIBAŞI VİTRA
17:00 TRT Spor HD
CEV Challenge Kupası (Erkek)
Fakel NOVY URENGOY (Rusya) - GALATASARAY HDI SİGORTA
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.