Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

MİNİK ERKEKLER A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 YAMANLAR KOLEJİ 2 2 0 4 0 4.0 MAX 84 40 2.1000 2 0 0 0
2 KOCAELİ E. DAYANIŞMA 2 1 1 2 2 3.0 1.000 65 71 0.9155 1 0 0 1
3 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. 2 0 2 0 4 2.0 MIN 46 84 0.5476 0 0 0 2

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. GAZİANTEP B.ŞEHİR BLD. (H) 2-0 21-0 21-0
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 12:00 YAMANLAR KOLEJİ KOCAELİ E. DAYANIŞMA 2-0 21-10 21-13
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 KOCAELİ E. DAYANIŞMA İST. M. ERDEM MARMARA AKD. 2-0 21-14 21-15
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. YAMANLAR KOLEJİ 0-2 7-21 10-21
MİNİK ERKEKLER B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 2 2 0 4 0 4.0 MAX 84 60 1.4000 2 0 0 0
2 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 1 1 2 2 3.0 1.000 68 73 0.9315 1 0 0 1
3 ALTINYURT 2 0 2 0 4 2.0 MIN 65 84 0.7738 0 0 0 2

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 ALTINYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-2 15-21 16-21
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 DENİZLİ GENÇLİK SPOR ALTINYURT 2-0 21-15 21-19
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-0 21-16 21-10
MİNİK ERKEKLER C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 ANKARA EÜAŞ 2 2 0 4 0 4.0 MAX 85 40 2.1250 2 0 0 0
2 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 2 1 1 2 2 3.0 1.000 72 71 1.0141 1 0 0 1
3 GERMENCİK BLD. 2 0 2 0 4 2.0 MIN 38 84 0.4524 0 0 0 2

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 GÜRSU BELEDİYESPOR GERMENCİK BLD. 0-2 (H) 0-21 0-21
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 12:00 ANKARA EÜAŞ KAYSERİ ŞAHİN SPOR 2-0 21-10 22-20
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 12:00 GERMENCİK BLD. ANKARA EÜAŞ 0-2 4-21 6-21
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 12:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR GERMENCİK BLD. 2-0 21-19 21-9
MİNİK ERKEKLER D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 İSTANBUL BBSK 3 2 1 5 2 5.0 2.500 134 109 1.2294 2 0 1 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 4 4 5.0 1.000 146 136 1.0735 0 2 0 1
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 3 4 4.0 0.750 112 129 0.8682 1 0 1 1
4 BURSA BOSCH 3 1 2 3 5 4.0 0.600 129 147 0.8776 0 1 1 1

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 BURSA BOSCH PALANDÖKEN BLD. 0-2 14-21 14-21
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 14:00 İSTANBUL BBSK KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2-0 21-13 21-19
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK BURSA BOSCH 2-1 19-21 21-16 15-10
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 14:00 PALANDÖKEN BLD. İSTANBUL BBSK 0-2 11-21 12-21
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 BURSA BOSCH İSTANBUL BBSK 2-1 21-18 18-21 15-11
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 14:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. 2-1 21-15 23-25 15-7
MİNİK ERKEKLER E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3 3 0 6 0 6.0 MAX 126 46 2.7391 3 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 4 2 5.0 2.000 109 89 1.2247 2 0 0 1
3 İZMİR ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 2 5 4.0 0.400 82 134 0.6119 0 1 0 2
4 UŞAK EŞME BLD. 3 0 3 1 6 3.0 0.167 88 136 0.6471 0 0 1 2

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 TOFAŞ SPOR OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 0-2 9-21 16-21
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 12:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ UŞAK EŞME BLD. 2-1 21-16 16-21 15-13
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 UŞAK EŞME BLD. TOFAŞ SPOR 0-2 9-21 16-21
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. İZMİR ÜNİVERSİTESİ 2-0 21-6 21-2
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 TOFAŞ SPOR İZMİR ÜNİVERSİTESİ 2-0 21-10 21-12
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 12:00 UŞAK EŞME BLD. OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 0-2 6-21 7-21
MİNİK ERKEKLER F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 ZİRAAT BANKASI 2 2 0 4 0 4.0 MAX 84 40 2.1000 2 0 0 0
2 ÇANKIRI ÇERKEŞ 2 1 1 2 3 3.0 0.667 77 88 0.8750 0 1 0 1
3 ÇORUM SUNGURLU 2 0 2 1 4 2.0 0.250 62 95 0.6526 0 0 1 1

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 ZİRAAT BANKASI ÇORUM SUNGURLU 2-0 21-12 21-4
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ ZİRAAT BANKASI 0-2 12-21 12-21
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 14:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ ÇORUM SUNGURLU 2-1 17-21 21-19 15-6
MİNİK ERKEKLER G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 HALKBANK 1 1 0 2 0 2.0 MAX 42 32 1.3125 1 0 0 0
2 GALATASARAY 1 0 1 0 2 1.0 MIN 32 42 0.7619 0 0 0 1

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 GALATASARAY SAKARYA GELİŞİM (H) 2-0 21-0 21-0
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 GALATASARAY HALKBANK 0-2 13-21 19-21
MİNİK ERKEKLER H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 2-0 2-1 1-2 0-2
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 6 0 6.0 MAX 126 81 1.5556 3 0 0 0
2 ARKAS SPOR 3 2 1 4 3 5.0 1.333 130 115 1.1304 1 1 0 1
3 KONYA PEMA KOLEJİ 3 1 2 3 4 4.0 0.750 117 129 0.9070 1 0 1 1
4 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 0 6 3.0 MIN 78 126 0.6190 0 0 0 3

İhraç olan takımlarla oynanan müsabakaların sonuçları puan durumundan çıkarılmaktadır.


Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 BEŞİKTAŞ KONYA PEMA KOLEJİ 2-0 21-13 21-13
26.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 14:00 ARKAS SPOR TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-0 21-10 21-14
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ BEŞİKTAŞ 0-2 13-21 9-21
27.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 14:00 KONYA PEMA KOLEJİ ARKAS SPOR 1-2 21-19 17-21 11-15
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-0 21-19 21-14
28.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ KONYA PEMA KOLEJİ 0-2 14-21 18-21

MİNİK ERKEKLER FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 YAMANLAR KOLEJİ ARKAS SPOR 2-0 21-13 21-16
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 1-2 22-20 19-21 12-15
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 ANKARA EÜAŞ ÇANKIRI ÇERKEŞ 2-0 21-16 21-9
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 14:00 HALKBANK BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-0 21-11 21-12
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 DENİZLİ GENÇLİK SPOR TOFAŞ SPOR 2-1 18-21 21-14 15-9
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 12:00 ZİRAAT BANKASI KOCAELİ E. DAYANIŞMA 2-0 21-8 21-13
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY 2-0 21-15 21-7
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 14:00 BEŞİKTAŞ KAYSERİ ŞAHİN SPOR 2-0 21-6 21-18
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 ARKAS SPOR OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 2-1 21-19 12-21 15-6
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 12:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-2 9-21 11-21
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 TOFAŞ SPOR KOCAELİ E. DAYANIŞMA 2-0 21-10 21-11
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 14:00 GALATASARAY KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-2 14-21 19-21
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 YAMANLAR KOLEJİ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2-0 21-12 21-11
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 DENİZLİ GENÇLİK SPOR ZİRAAT BANKASI 1-2 20-22 21-18 13-15
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 14:00 İSTANBUL BBSK BEŞİKTAŞ 1-2 13-21 21-15 12-15
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 ANKARA EÜAŞ HALKBANK 0-2 18-21 22-24
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. ÇANKIRI ÇERKEŞ 2-0 21-12 21-7
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 12:00 KOCAELİ E. DAYANIŞMA GALATASARAY 0-2 21-23 19-21
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-1 19-21 21-16 15-11
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 14:00 TOFAŞ SPOR KAYSERİ ŞAHİN SPOR 0-2 17-21 15-21
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK ANKARA EÜAŞ 2-0 21-17 21-18
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 12:00 DENİZLİ GENÇLİK SPOR İSTANBUL BBSK 1-2 21-17 14-21 10-15
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 YAMANLAR KOLEJİ HALKBANK 2-1 21-12 14-21 15-13
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 14:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 2-1 23-21 14-21 15-13
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 10:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ KOCAELİ E. DAYANIŞMA 0-2 16-21 19-21
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. GALATASARAY 2-0 21-18 21-17
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 12:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 1-2 21-17 16-21 12-15
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 ARKAS SPOR KAYSERİ ŞAHİN SPOR 2-1 19-21 21-17 15-12
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 0-2 19-21 19-21
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 10:00 ANKARA EÜAŞ DENİZLİ GENÇLİK SPOR 0-2 16-21 16-21
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-2 13-21 18-21
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 12:00 YAMANLAR KOLEJİ ZİRAAT BANKASI 2-0 21-13 24-22

MİNİK ERKEKLER KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-2 15-21 22-20 10-15
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 12:00 İZMİR ÜNİVERSİTESİ BURSA BOSCH 0-2 11-21 14-21
30.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 ALTINYURT UŞAK EŞME BLD. 2-0 21-8 21-15
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. İZMİR ÜNİVERSİTESİ 2-0 21-13 21-7
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ BURSA BOSCH 2-0 21-16 21-16
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 ALTINYURT ÇORUM SUNGURLU 2-1 21-15 17-21 15-8
01.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 14:00 PALANDÖKEN BLD. KONYA PEMA KOLEJİ 0-2 16-21 16-21
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. UŞAK EŞME BLD. 2-0 21-6 21-11
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 12:00 ÇORUM SUNGURLU PALANDÖKEN BLD. 0-2 12-21 11-21
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ GERMENCİK BLD. 2-0 21-17 21-16
02.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 14:00 ALTINYURT KONYA PEMA KOLEJİ 0-2 15-21 16-21
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 10:00 BURSA BOSCH PALANDÖKEN BLD. 1-2 21-10 17-21 8-15
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 12:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ KONYA PEMA KOLEJİ 1-2 26-24 15-21 13-15
03.07.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 GERMENCİK BLD. ALTINYURT 0-2 5-21 13-21

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Nisan 2017 Pazar
16:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Dinamo MOSCOW (Rusya) - ECZACIBAŞI VİTRA
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya) - VAKIFBANK
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.