2015-2016 Sezonu

-Genel Fikstür

-1. Lig Puan

-2. Lig Puan

-3. Lig Puan

-Ünilig Fikstür

-Ünilig Final Puan

-Bölgesel Lig Final Puan

-1. Lig Takım Kadroları

 

Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası

 

Minikler

Grup               Final (Kız)           Final (Erkek)    

Talimat            Talimat                  Talimat

Gruplar            Gruplar                 Gruplar

Sonuç              Sonuç                   Sonuç

 

 

Küçükler

Grup               Final (Kız)           Final (Erkek)    

Talimat            Talimat                  Talimat

Gruplar            Gruplar                 Gruplar

Sonuç              Sonuç                   Sonuç

 

Yıldızlar

Grup               Final (Kız)           Final (Erkek)    

Talimat            Talimat                  Talimat

Gruplar            Gruplar                 Gruplar

Sonuç              Sonuç                   Sonuç

 

Gençler

Grup               Final (Kız)           Final (Erkek)    

Talimat            Talimat                  Talimat

Gruplar            Gruplar                 Gruplar

Sonuç              Sonuç                   Sonuç

 

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.