2016-2017 Sezonu Efeler Ligi

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V PAYP P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 16 13 3 41 22 1.770 37.770 1.864 1470 1337 1.0995 4 5 4 1 0 2
2 ZİRAAT BANKASI 16 12 4 39 23 2.250 37.250 1.696 1458 1327 1.0987 3 7 2 1 1 2
3 HALKBANK 16 11 5 39 23 2.310 34.310 1.696 1438 1308 1.0994 6 2 3 2 2 1
4 ARKAS SPOR 16 10 6 37 23 2.200 34.200 1.609 1438 1328 1.0828 5 5 0 2 3 1
5 MALİYE PİYANGO 16 9 7 37 26 1.390 32.390 1.423 1435 1333 1.0765 4 5 0 4 2 1
6 İNEGÖL BLD. 16 9 7 36 24 1.260 31.260 1.500 1373 1343 1.0223 6 3 0 3 3 1
7 İSTANBUL BBSK 16 9 7 34 29 2.290 27.290 1.172 1457 1434 1.0160 4 2 3 1 5 1
8 GALATASARAY HDI SİGORTA 16 8 8 31 35 2.230 24.230 0.886 1445 1489 0.9704 1 3 4 2 3 3
9 AFYON BLD. YÜNTAŞ 16 6 10 23 36 0.150 18.150 0.639 1274 1378 0.9245 2 2 2 2 1 7
10 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 16 5 11 26 40 0.480 14.480 0.650 1433 1516 0.9453 1 1 3 2 7 2
11 BEŞİKTAŞ 16 4 12 19 39 2.220 14.220 0.487 1238 1381 0.8965 2 1 1 1 5 6
12 MSK URFA 16 0 16 6 48 0.075 1.075 0.125 1064 1349 0.7887 0 0 0 1 4 11




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 ?stanbul(HaldunAlaga?) 17:00 ?STANBUL BBSK BE??KTA? 3-0 25-17 28-26 25-16 - -
22.10.2016 Ankara(Ba?kent) 13:00 MAL?YE P?YANGO FENERBAH?E 3-0 25-23 25-22 25-21 - -
22.10.2016 Ankara(Ba?kent) 15:00 Z?RAAT BANKASI ARKAS SPOR 3-1 27-25 24-26 25-14 31-29 -
22.10.2016 Ankara(Ba?kent) 17:00 HALKBANK GALATASARAY HDI S?GORTA 3-2 23-25 25-19 25-21 17-25 15-13
22.10.2016 Tokat(H?seyinAkba?) 14:30 TOKAT BELED?YE PLEVNE ?NEG?L BLD. 3-1 25-16 20-25 25-22 27-25 -
01.11.2016 Afyon(Atat?rk) 18:00 AFYON BLD. Y?NTA? MSK URFA 3-0 26-24 26-24 32-30 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.10.2016 ?stanbul(Akatlar) 14:00 BE??KTA? Z?RAAT BANKASI 1-3 17-25 25-20 23-25 22-25 -
26.10.2016 ?anl?urfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA TOKAT BELED?YE PLEVNE 2-3 24-26 20-25 25-20 27-25 17-19
26.10.2016 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI S?GORTA MAL?YE P?YANGO 3-2 25-22 19-25 25-21 21-25 15-8
26.10.2016 ?STANBUL(METROENERJ?) 18:30 FENERBAH?E ?STANBUL BBSK 3-1 29-31 25-20 25-16 25-16 -
26.10.2016 ?zmir(Atat?rk) 18:30 ARKAS SPOR AFYON BLD. Y?NTA? 3-1 25-16 24-26 25-23 25-21 -
26.10.2016 Bursa(?neg?l) 16:00 ?NEG?L BLD. HALKBANK 3-0 32-30 25-22 25-21 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 ?stanbul(HaldunAlaga?) 17:00 ?STANBUL BBSK GALATASARAY HDI S?GORTA 2-3 20-25 20-25 25-21 25-23 18-20
29.10.2016 ?zmir(Atat?rk) 16:00 ARKAS SPOR BE??KTA? 3-0 25-19 25-18 25-18 - -
29.10.2016 Afyon(Atat?rk) 14:00 AFYON BLD. Y?NTA? TOKAT BELED?YE PLEVNE 3-1 25-23 25-18 22-25 25-21 -
29.10.2016 Ankara(Ba?kent) 14:00 HALKBANK MSK URFA 3-1 21-25 25-15 25-11 25-23 -
29.10.2016 Ankara(Ba?kent) 16:00 Z?RAAT BANKASI FENERBAH?E 2-3 20-25 28-30 25-21 25-23 13-15
30.10.2016 Ankara(Ba?kent) 15:00 MAL?YE P?YANGO ?NEG?L BLD. 0-3 17-25 20-25 23-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 ?anl?urfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA MAL?YE P?YANGO 1-3 17-25 25-19 16-25 19-25 -
05.11.2016 ?stanbul(Akatlar) 14:00 BE??KTA? AFYON BLD. Y?NTA? 3-0 25-17 25-22 25-22 - -
05.11.2016 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI S?GORTA Z?RAAT BANKASI 1-3 20-25 25-21 21-25 16-25 -
05.11.2016 ?STANBUL(METROENERJ?) 16:00 FENERBAH?E ARKAS SPOR 0-3 19-25 23-25 21-25 - -
05.11.2016 Tokat(H?seyinAkba?) 14:30 TOKAT BELED?YE PLEVNE HALKBANK 2-3 23-25 12-25 25-23 25-21 12-15
06.11.2016 Bursa(?neg?l) 15:30 ?NEG?L BLD. ?STANBUL BBSK 2-3 15-25 25-21 34-32 18-25 13-15
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2016 ?stanbul(Akatlar) 14:00 BE??KTA? FENERBAH?E 1-3 14-25 22-25 25-22 12-25 -
09.11.2016 ?stanbul(HaldunAlaga?) 17:00 ?STANBUL BBSK MSK URFA 3-0 25-19 25-22 26-24 - -
09.11.2016 ?zmir(Atat?rk) 18:30 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI S?GORTA 3-1 25-18 25-18 23-25 25-19 -
09.11.2016 Afyon(Atat?rk) 14:00 AFYON BLD. Y?NTA? HALKBANK 3-2 26-28 22-25 25-22 25-19 19-17
09.11.2016 Ankara(Ba?kent) 16:00 MAL?YE P?YANGO TOKAT BELED?YE PLEVNE 3-1 25-18 26-28 25-19 25-13 -
09.11.2016 Ankara(Ba?kent) 18:00 Z?RAAT BANKASI ?NEG?L BLD. 3-1 25-16 25-22 22-25 27-25 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 ?anl?urfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA Z?RAAT BANKASI 0-3 14-25 13-25 16-25 - -
12.11.2016 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI S?GORTA BE??KTA? 3-1 26-24 25-27 25-12 25-23 -
12.11.2016 ?STANBUL(METROENERJ?) 14:00 FENERBAH?E AFYON BLD. Y?NTA? 2-3 22-25 25-15 25-27 27-25 13-15
12.11.2016 Ankara(Ba?kent) 16:00 HALKBANK MAL?YE P?YANGO 3-2 28-30 25-17 25-27 25-17 15-13
12.11.2016 Bursa(?neg?l) 15:30 ?NEG?L BLD. ARKAS SPOR 1-3 25-23 25-27 9-25 19-25 -
12.11.2016 Tokat(H?seyinAkba?) 14:30 TOKAT BELED?YE PLEVNE ?STANBUL BBSK 0-3 21-25 20-25 20-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 ?stanbul(Akatlar) 14:00 BE??KTA? ?NEG?L BLD. 0-3 17-25 22-25 19-25 - -
19.11.2016 ?stanbul(HaldunAlaga?) 17:00 ?STANBUL BBSK HALKBANK 3-2 27-25 21-25 25-23 22-25 15-9
19.11.2016 ?STANBUL(METROENERJ?) 17:00 FENERBAH?E GALATASARAY HDI S?GORTA 3-0 25-22 25-23 25-22 - -
19.11.2016 Ankara(Ba?kent) 14:00 Z?RAAT BANKASI TOKAT BELED?YE PLEVNE 3-1 25-23 25-22 17-25 25-16 -
23.11.2016 ?zmir(Atat?rk) 18:30 ARKAS SPOR MSK URFA 3-0 25-13 25-13 25-18 - -
14.12.2016 Afyon(Atat?rk) 16:00 AFYON BLD. Y?NTA? MAL?YE P?YANGO 0-3 20-25 16-25 15-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 ?anl?urfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA BE??KTA? 1-3 33-31 25-27 20-25 21-25 -
26.11.2016 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI S?GORTA AFYON BLD. Y?NTA? 3-0 25-18 25-21 25-20 - -
26.11.2016 Ankara(Ba?kent) 14:00 MAL?YE P?YANGO ?STANBUL BBSK 1-3 19-25 25-18 18-25 16-25 -
26.11.2016 Ankara(Ba?kent) 16:00 HALKBANK Z?RAAT BANKASI 3-1 18-25 25-21 29-27 25-22 -
26.11.2016 Tokat(H?seyinAkba?) 13:00 TOKAT BELED?YE PLEVNE ARKAS SPOR 1-3 43-41 22-25 22-25 16-25 -
27.11.2016 Bursa(?neg?l) 15:30 ?NEG?L BLD. FENERBAH?E 2-3 25-23 19-25 25-19 18-25 13-15
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 ?stanbul(Akatlar) 14:00 BE??KTA? TOKAT BELED?YE PLEVNE 2-3 18-25 25-23 21-25 25-23 13-15
03.12.2016 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI S?GORTA ?NEG?L BLD. 3-2 23-25 25-23 23-25 25-22 15-13
03.12.2016 ?zmir(Atat?rk) 16:30 ARKAS SPOR HALKBANK 3-1 25-22 25-21 21-25 25-22 -
03.12.2016 Afyon(Atat?rk) 14:00 AFYON BLD. Y?NTA? ?STANBUL BBSK 2-3 21-25 25-18 23-25 25-21 15-17
03.12.2016 Ankara(Ba?kent) 15:00 Z?RAAT BANKASI MAL?YE P?YANGO 3-2 22-25 25-27 25-23 25-20 15-7
04.12.2016 ?STANBUL(METROENERJ?) 16:00 FENERBAH?E MSK URFA 3-0 25-16 25-19 25-19 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 ?stanbul(HaldunAlaga?) 17:00 ?STANBUL BBSK Z?RAAT BANKASI 1-3 21-25 25-21 18-25 22-25 -
10.12.2016 Ankara(Ba?kent) 14:00 HALKBANK BE??KTA? 3-0 25-20 25-17 25-23 - -
10.12.2016 Ankara(Ba?kent) 16:00 MAL?YE P?YANGO ARKAS SPOR 3-1 25-23 23-25 29-27 25-16 -
10.12.2016 Tokat(H?seyinAkba?) 14:30 TOKAT BELED?YE PLEVNE FENERBAH?E 2-3 25-23 16-25 23-25 25-21 15-17
11.12.2016 ?anl?urfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA GALATASARAY HDI S?GORTA 1-3 22-25 26-24 19-25 16-25 -
11.12.2016 Bursa(?neg?l) 15:30 ?NEG?L BLD. AFYON BLD. Y?NTA? 3-0 25-17 25-18 26-24 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.12.2016 ?STANBUL(METROENERJ?) 18:00 FENERBAH?E HALKBANK 3-1 25-16 19-25 25-18 25-18 -
17.12.2016 ?stanbul(Akatlar) 14:00 BE??KTA? MAL?YE P?YANGO 1-3 20-25 17-25 29-27 17-25 -
17.12.2016 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 15:00 GALATASARAY HDI S?GORTA TOKAT BELED?YE PLEVNE 2-3 18-25 25-23 20-25 25-18 13-15
17.12.2016 ?zmir(Atat?rk) 16:30 ARKAS SPOR ?STANBUL BBSK 1-3 23-25 23-25 25-23 21-25 -
17.12.2016 Afyon(Atat?rk) 14:00 AFYON BLD. Y?NTA? Z?RAAT BANKASI 0-3 20-25 15-25 24-26 - -
18.12.2016 Bursa(?neg?l) 15:30 ?NEG?L BLD. MSK URFA 3-0 25-17 27-25 25-19 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 ?STANBUL(METROENERJ?) 18:30 FENERBAH?E MAL?YE P?YANGO 3-2 16-25 20-25 25-19 25-22 18-16
22.01.2017 ?anl?urfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA AFYON BLD. Y?NTA? 0-3 20-25 21-25 22-25 - -
22.01.2017 ?stanbul(Akatlar) 19:30 BE??KTA? ?STANBUL BBSK 3-0 25-22 25-20 26-24 - -
22.01.2017 ?zmir(Atat?rk) 16:30 ARKAS SPOR Z?RAAT BANKASI 2-3 15-25 25-20 26-24 23-25 13-15
22.01.2017 Bursa(?neg?l) 15:30 ?NEG?L BLD. TOKAT BELED?YE PLEVNE 3-1 25-13 25-23 22-25 25-23 -
23.01.2017 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 16:00 GALATASARAY HDI S?GORTA HALKBANK 0-3 21-25 17-25 21-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.01.2017 ?stanbul(HaldunAlaga?) 16:00 ?STANBUL BBSK FENERBAH?E 1-3 23-25 25-21 25-27 18-25 -
28.01.2017 Afyon(Atat?rk) 14:00 AFYON BLD. Y?NTA? ARKAS SPOR 0-3 23-25 23-25 24-26 - -
28.01.2017 Ankara(Ba?kent) 13:00 HALKBANK ?NEG?L BLD. 3-0 30-28 25-17 25-15 - -
28.01.2017 Ankara(Ba?kent) 15:00 Z?RAAT BANKASI BE??KTA? 3-0 25-21 25-15 25-23 - -
29.01.2017 Ankara(Ba?kent) 16:00 MAL?YE P?YANGO GALATASARAY HDI S?GORTA 3-0 25-19 25-17 25-18 - -
30.01.2017 Tokat(H?seyinAkba?) 16:00 TOKAT BELED?YE PLEVNE MSK URFA 3-0 25-13 25-15 25-22 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 Bursa(?neg?l) 19:00 ?NEG?L BLD. MAL?YE P?YANGO 3-1 25-21 15-25 25-18 25-23 -
05.02.2017 ?anl?urfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA HALKBANK 0-3 14-25 23-25 14-25 - -
05.02.2017 ?stanbul(Akatlar) 16:00 BE??KTA? ARKAS SPOR 0-3 20-25 23-25 19-25 - -
05.02.2017 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 19:00 GALATASARAY HDI S?GORTA ?STANBUL BBSK 3-1 32-34 27-25 25-23 28-26 -
05.02.2017 ?STANBUL(METROENERJ?) 19:00 FENERBAH?E Z?RAAT BANKASI 3-0 25-17 27-25 25-20 - -
05.02.2017 Tokat(H?seyinAkba?) 15:00 TOKAT BELED?YE PLEVNE AFYON BLD. Y?NTA? 1-3 23-25 25-17 16-25 23-25 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 ?zmir(Atat?rk) 17:00 ARKAS SPOR FENERBAH?E 0-3 20-25 21-25 22-25 - -
11.02.2017 Ankara(Ba?kent) 13:00 Z?RAAT BANKASI GALATASARAY HDI S?GORTA 3-1 25-12 20-25 25-18 25-21 -
11.02.2017 Ankara(Ba?kent) 15:00 HALKBANK TOKAT BELED?YE PLEVNE 3-0 25-18 25-19 25-19 - -
12.02.2017 ?stanbul(HaldunAlaga?) 17:00 ?STANBUL BBSK ?NEG?L BLD. 1-3 23-25 21-25 26-24 16-25 -
12.02.2017 Ankara(Ba?kent) 14:00 MAL?YE P?YANGO MSK URFA 3-0 25-16 25-17 25-17 - -
13.02.2017 Afyon(Atat?rk) 16:00 AFYON BLD. Y?NTA? BE??KTA? 2-3 22-25 25-22 25-20 16-25 10-15
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 ?anl?urfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA ?STANBUL BBSK 0-3 23-25 19-25 17-25 - -
19.02.2017 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 15:00 GALATASARAY HDI S?GORTA ARKAS SPOR 3-2 25-23 19-25 27-25 20-25 15-13
19.02.2017 Ankara(Ba?kent) 14:00 HALKBANK AFYON BLD. Y?NTA? 3-0 25-20 25-13 25-17 - -
19.02.2017 Bursa(?neg?l) 15:30 ?NEG?L BLD. Z?RAAT BANKASI 3-0 25-19 25-23 25-21 - -
19.02.2017 Tokat(H?seyinAkba?) 15:00 TOKAT BELED?YE PLEVNE MAL?YE P?YANGO 1-3 25-22 20-25 19-25 22-25 -
20.02.2017 ?STANBUL(METROENERJ?) 19:00 FENERBAH?E BE??KTA? 3-1 27-25 25-23 21-25 25-15 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 ?zmir(Atat?rk) 14:00 ARKAS SPOR ?NEG?L BLD. - - - - - -
25.02.2017 Ankara(Ba?kent) 14:00 Z?RAAT BANKASI MSK URFA - - - - - -
25.02.2017 Ankara(Ba?kent) 16:00 MAL?YE P?YANGO HALKBANK - - - - - -
26.02.2017 ?stanbul(Akatlar) 16:30 BE??KTA? GALATASARAY HDI S?GORTA - - - - - -
26.02.2017 ?stanbul(HaldunAlaga?) 16:00 ?STANBUL BBSK TOKAT BELED?YE PLEVNE - - - - - -
26.02.2017 Afyon(Atat?rk) 16:00 AFYON BLD. Y?NTA? FENERBAH?E - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Ankara(Ba?kent) 16:00 MAL?YE P?YANGO AFYON BLD. Y?NTA? - - - - - -
04.03.2017 ?anl?urfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA ARKAS SPOR - - - - - -
05.03.2017 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI S?GORTA FENERBAH?E - - - - - -
05.03.2017 Ankara(Ba?kent) 16:00 HALKBANK ?STANBUL BBSK - - - - - -
05.03.2017 Bursa(?neg?l) 15:30 ?NEG?L BLD. BE??KTA? - - - - - -
05.03.2017 Tokat(H?seyinAkba?) 15:00 TOKAT BELED?YE PLEVNE Z?RAAT BANKASI - - - - - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.03.2017 ?stanbul(Akatlar) 16:00 BE??KTA? MSK URFA - - - - - -
08.03.2017 ?stanbul(HaldunAlaga?) 17:00 ?STANBUL BBSK MAL?YE P?YANGO - - - - - -
08.03.2017 ?STANBUL(METROENERJ?) 18:30 FENERBAH?E ?NEG?L BLD. - - - - - -
08.03.2017 ?zmir(Atat?rk) 13:00 ARKAS SPOR TOKAT BELED?YE PLEVNE - - - - - -
08.03.2017 Afyon(Atat?rk) 16:00 AFYON BLD. Y?NTA? GALATASARAY HDI S?GORTA - - - - - -
08.03.2017 Ankara(Ba?kent) Z?RAAT BANKASI HALKBANK - - - - - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.03.2017 ?anl?urfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA FENERBAH?E - - - - - -
12.03.2017 ?stanbul(HaldunAlaga?) 17:00 ?STANBUL BBSK AFYON BLD. Y?NTA? - - - - - -
12.03.2017 Ankara(Ba?kent) 14:00 MAL?YE P?YANGO Z?RAAT BANKASI - - - - - -
12.03.2017 Ankara(Ba?kent) 16:00 HALKBANK ARKAS SPOR - - - - - -
12.03.2017 Bursa(?neg?l) 15:30 ?NEG?L BLD. GALATASARAY HDI S?GORTA - - - - - -
13.03.2017 Tokat(H?seyinAkba?) 16:00 TOKAT BELED?YE PLEVNE BE??KTA? - - - - - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.03.2017 ?stanbul(Akatlar) 15:00 BE??KTA? HALKBANK - - - - - -
19.03.2017 ?STANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI S?GORTA MSK URFA - - - - - -
19.03.2017 ?STANBUL(METROENERJ?) 17:00 FENERBAH?E TOKAT BELED?YE PLEVNE - - - - - -
19.03.2017 ?zmir(Atat?rk) 16:30 ARKAS SPOR MAL?YE P?YANGO - - - - - -
19.03.2017 Afyon(Atat?rk) 16:00 AFYON BLD. Y?NTA? ?NEG?L BLD. - - - - - -
20.03.2017 Ankara(Ba?kent) 16:00 Z?RAAT BANKASI ?STANBUL BBSK - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.