2016-2017 Sezonu Efeler Ligi

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V PAYP P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 22 18 4 56 30 1.770 51.770 1.867 2003 1821 1.0999 5 8 5 1 0 3
2 HALKBANK 22 16 6 55 30 2.310 49.310 1.833 1991 1816 1.0964 7 6 3 2 3 1
3 ZİRAAT BANKASI 22 16 6 52 31 2.250 48.250 1.677 1964 1803 1.0893 6 7 3 1 2 3
4 ARKAS SPOR 22 14 8 51 32 2.200 46.200 1.594 1991 1845 1.0791 6 8 0 2 5 1
5 MALİYE PİYANGO 22 13 9 52 33 1.390 45.390 1.576 1954 1813 1.0778 7 6 0 5 3 1
6 İNEGÖL BLD. 22 11 11 49 38 1.260 40.260 1.289 1959 1941 1.0093 6 5 0 6 4 1
7 GALATASARAY HDI SİGORTA 22 12 10 45 44 2.230 35.230 1.023 1962 1988 0.9869 3 4 5 2 5 3
8 İSTANBUL BBSK 22 11 11 43 44 2.290 32.290 0.977 1995 1992 1.0015 4 3 4 1 8 2
9 BEŞİKTAŞ 22 7 15 30 50 2.220 23.220 0.600 1736 1868 0.9293 3 3 1 1 7 7
10 AFYON BLD. YÜNTAŞ 22 8 14 30 51 0.150 23.150 0.588 1747 1882 0.9283 2 3 3 2 2 10
11 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 22 6 16 34 56 0.480 18.480 0.607 1933 2087 0.9262 1 2 3 3 10 3
12 MSK URFA 22 0 22 8 66 0.075 1.075 0.121 1462 1841 0.7941 0 0 0 1 6 15




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 Ankara(Başkent) 13:00 MALİYE PİYANGO FENERBAHÇE 3-0 25-23 25-22 25-21 - -
22.10.2016 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 3-1 27-25 24-26 25-14 31-29 -
22.10.2016 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-2 23-25 25-19 25-21 17-25 15-13
22.10.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK BEŞİKTAŞ 3-0 25-17 28-26 25-16 - -
22.10.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İNEGÖL BLD. 3-1 25-16 20-25 25-22 27-25 -
01.11.2016 Afyon(Atatürk) 18:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ MSK URFA 3-0 26-24 26-24 32-30 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.10.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ ZİRAAT BANKASI 1-3 17-25 25-20 23-25 22-25 -
26.10.2016 Bursa(İnegöl) 16:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 3-0 32-30 25-22 25-21 - -
26.10.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA MALİYE PİYANGO 3-2 25-22 19-25 25-21 21-25 15-8
26.10.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 18:30 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-1 29-31 25-20 25-16 25-16 -
26.10.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1 25-16 24-26 25-23 25-21 -
26.10.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 24-26 20-25 25-20 27-25 17-19
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-23 25-18 22-25 25-21 -
29.10.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK MSK URFA 3-1 21-25 25-15 25-11 25-23 -
29.10.2016 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 2-3 20-25 28-30 25-21 25-23 13-15
29.10.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY HDI SİGORTA 2-3 20-25 20-25 25-21 25-23 18-20
29.10.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 3-0 25-19 25-18 25-18 - -
30.10.2016 Ankara(Başkent) 15:00 MALİYE PİYANGO İNEGÖL BLD. 0-3 17-25 20-25 23-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-17 25-22 25-22 - -
05.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ZİRAAT BANKASI 1-3 20-25 25-21 21-25 16-25 -
05.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 16:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 0-3 19-25 23-25 21-25 - -
05.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA MALİYE PİYANGO 1-3 17-25 25-19 16-25 19-25 -
05.11.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE HALKBANK 2-3 23-25 12-25 25-23 25-21 12-15
06.11.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. İSTANBUL BBSK 2-3 15-25 25-21 34-32 18-25 13-15
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 1-3 14-25 22-25 25-22 12-25 -
09.11.2016 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ HALKBANK 3-2 26-28 22-25 25-22 25-19 19-17
09.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE PİYANGO TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-18 26-28 25-19 25-13 -
09.11.2016 Ankara(Başkent) 18:00 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-1 25-16 25-22 22-25 27-25 -
09.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK MSK URFA 3-0 25-19 25-22 26-24 - -
09.11.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-18 25-18 23-25 25-19 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK MALİYE PİYANGO 3-2 28-30 25-17 25-27 25-17 15-13
12.11.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 1-3 25-23 25-27 9-25 19-25 -
12.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BEŞİKTAŞ 3-1 26-24 25-27 25-12 25-23 -
12.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 14:00 FENERBAHÇE AFYON BLD. YÜNTAŞ 2-3 22-25 25-15 25-27 27-25 13-15
12.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA ZİRAAT BANKASI 0-3 14-25 13-25 16-25 - -
12.11.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İSTANBUL BBSK 0-3 21-25 20-25 20-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-23 25-22 17-25 25-16 -
19.11.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 0-3 17-25 22-25 19-25 - -
19.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 3-2 27-25 21-25 25-23 22-25 15-9
19.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 17:00 FENERBAHÇE GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0 25-22 25-23 25-22 - -
23.11.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR MSK URFA 3-0 25-13 25-13 25-18 - -
14.12.2016 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ MALİYE PİYANGO 0-3 20-25 16-25 15-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE PİYANGO İSTANBUL BBSK 1-3 19-25 25-18 18-25 16-25 -
26.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-1 18-25 25-21 29-27 25-22 -
26.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-18 25-21 25-20 - -
26.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA BEŞİKTAŞ 1-3 33-31 25-27 20-25 21-25 -
26.11.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 13:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR 1-3 43-41 22-25 22-25 16-25 -
27.11.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE 2-3 25-23 19-25 25-19 18-25 13-15
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ İSTANBUL BBSK 2-3 21-25 25-18 23-25 25-21 15-17
03.12.2016 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE PİYANGO 3-2 22-25 25-27 25-23 25-20 15-7
03.12.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 18-25 25-23 21-25 25-23 13-15
03.12.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İNEGÖL BLD. 3-2 23-25 25-23 23-25 25-22 15-13
03.12.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR HALKBANK 3-1 25-22 25-21 21-25 25-22 -
04.12.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 16:00 FENERBAHÇE MSK URFA 3-0 25-16 25-19 25-19 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0 25-20 25-17 25-23 - -
10.12.2016 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE PİYANGO ARKAS SPOR 3-1 25-23 23-25 29-27 25-16 -
10.12.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 1-3 21-25 25-21 18-25 22-25 -
10.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE FENERBAHÇE 2-3 25-23 16-25 23-25 25-21 15-17
11.12.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-17 25-18 26-24 - -
11.12.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3 22-25 26-24 19-25 16-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.12.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 18:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-1 25-16 19-25 25-18 25-18 -
17.12.2016 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ZİRAAT BANKASI 0-3 20-25 15-25 24-26 - -
17.12.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ MALİYE PİYANGO 1-3 20-25 17-25 29-27 17-25 -
17.12.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 18-25 25-23 20-25 25-18 13-15
17.12.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR İSTANBUL BBSK 1-3 23-25 23-25 25-23 21-25 -
18.12.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. MSK URFA 3-0 25-17 27-25 25-19 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 18:30 FENERBAHÇE MALİYE PİYANGO 3-2 16-25 20-25 25-19 25-22 18-16
22.01.2017 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-13 25-23 22-25 25-23 -
22.01.2017 İstanbul(Akatlar) 19:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BBSK 3-0 25-22 25-20 26-24 - -
22.01.2017 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 2-3 15-25 25-20 26-24 23-25 13-15
22.01.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3 20-25 21-25 22-25 - -
23.01.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 16:00 GALATASARAY HDI SİGORTA HALKBANK 0-3 21-25 17-25 21-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.01.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 16:00 İSTANBUL BBSK FENERBAHÇE 1-3 23-25 25-21 25-27 18-25 -
28.01.2017 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ARKAS SPOR 0-3 23-25 23-25 24-26 - -
28.01.2017 Ankara(Başkent) 13:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. 3-0 30-28 25-17 25-15 - -
28.01.2017 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 3-0 25-21 25-15 25-23 - -
29.01.2017 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE PİYANGO GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0 25-19 25-17 25-18 - -
30.01.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MSK URFA 3-0 25-13 25-15 25-22 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 Bursa(İnegöl) 19:00 İNEGÖL BLD. MALİYE PİYANGO 3-1 25-21 15-25 25-18 25-23 -
05.02.2017 İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 0-3 20-25 23-25 19-25 - -
05.02.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 19:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İSTANBUL BBSK 3-1 32-34 27-25 25-23 28-26 -
05.02.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 19:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 3-0 25-17 27-25 25-20 - -
05.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA HALKBANK 0-3 14-25 23-25 14-25 - -
05.02.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE AFYON BLD. YÜNTAŞ 1-3 23-25 25-17 16-25 23-25 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 0-3 20-25 21-25 22-25 - -
11.02.2017 Ankara(Başkent) 13:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-12 20-25 25-18 25-21 -
11.02.2017 Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-18 25-19 25-19 - -
12.02.2017 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE PİYANGO MSK URFA 3-0 25-16 25-17 25-17 - -
12.02.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD. 1-3 23-25 21-25 26-24 16-25 -
13.02.2017 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ BEŞİKTAŞ 2-3 22-25 25-22 25-20 16-25 10-15
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-20 25-13 25-17 - -
19.02.2017 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0 25-19 25-23 25-21 - -
19.02.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARKAS SPOR 3-2 25-23 19-25 27-25 20-25 15-13
19.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA İSTANBUL BBSK 0-3 23-25 19-25 17-25 - -
19.02.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MALİYE PİYANGO 1-3 25-22 20-25 19-25 22-25 -
20.02.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 19:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 3-1 27-25 25-23 21-25 25-15 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI MSK URFA 3-0 25-20 25-17 27-25 - -
25.02.2017 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE PİYANGO HALKBANK 3-1 25-23 25-23 23-25 25-20 -
25.02.2017 İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-1 25-18 23-25 25-17 25-23 -
26.02.2017 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ FENERBAHÇE 1-3 22-25 21-25 25-23 25-27 -
26.02.2017 İstanbul(Akatlar) 16:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-22 25-18 24-26 25-23 -
26.02.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 16:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-23 23-25 25-22 25-14 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE PİYANGO AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-18 25-17 25-21 - -
04.03.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA ARKAS SPOR 0-3 22-25 18-25 15-25 - -
05.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 3-1 27-25 18-25 25-19 25-20 -
05.03.2017 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. BEŞİKTAŞ 3-1 22-25 25-18 27-25 25-21 -
05.03.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA FENERBAHÇE 1-3 19-25 25-21 21-25 16-25 -
05.03.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ZİRAAT BANKASI 2-3 34-32 25-21 23-25 23-25 13-15
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.03.2017 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3 19-25 22-25 20-25 - -
08.03.2017 Ankara(Başkent) 19:00 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 1-3 20-25 25-18 23-25 22-25 -
08.03.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK MALİYE PİYANGO 3-2 26-28 22-25 25-15 25-23 15-12
08.03.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 18:30 FENERBAHÇE İNEGÖL BLD. 3-2 25-17 22-25 25-22 25-27 15-12
08.03.2017 İzmir(Atatürk) 13:00 ARKAS SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 1-3 23-25 25-17 23-25 17-25 -
09.03.2017 İstanbul(Akatlar) 18:00 BEŞİKTAŞ MSK URFA 3-0 25-18 25-13 25-23 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.03.2017 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE PİYANGO ZİRAAT BANKASI 3-0 25-22 25-23 25-21 - -
12.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK ARKAS SPOR 3-1 30-28 22-25 26-24 25-14 -
12.03.2017 Bursa(İnegöl) 19:00 İNEGÖL BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 2-3 25-16 21-25 25-22 21-25 13-15
12.03.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK AFYON BLD. YÜNTAŞ 1-3 22-25 19-25 25-20 14-25 -
12.03.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA FENERBAHÇE 1-3 18-25 25-18 19-25 20-25 -
14.03.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BEŞİKTAŞ 1-3 13-25 16-25 25-23 20-25 -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.03.2017 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-0 25-20 30-28 25-19 - -
18.03.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR MALİYE PİYANGO 3-1 25-23 25-27 25-23 25-20 -
19.03.2017 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ İNEGÖL BLD. 3-2 25-16 20-25 20-25 27-25 15-8
19.03.2017 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 1-3 16-25 25-21 22-25 20-25 -
19.03.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA MSK URFA 3-0 25-18 25-16 25-22 - -
19.03.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 17:00 FENERBAHÇE TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-11 25-23 25-16 - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK FENERBAHÇE 3-0 25-18 25-17 25-22 - -
25.03.2017 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-20 25-22 25-19 - -
25.03.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3 21-25 16-25 25-19 20-25 -
26.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 3-0 25-14 25-21 25-19 - -
26.03.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 18:30 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 1-3 19-25 27-25 24-26 21-25 -
26.03.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 14:30 MSK URFA İNEGÖL BLD. 1-3 28-30 16-25 25-17 20-25 -

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.