2016-2017 Sezonu Efeler Ligi

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V PAYP P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 11 9 2 30 14 2.250 29.250 2.143 1054 938 1.1237 2 6 1 1 1 0
2 ARKAS SPOR 11 8 3 27 14 2.200 26.200 1.929 1011 906 1.1159 3 5 0 0 3 0
3 İSTANBUL BBSK 11 8 3 28 17 2.290 24.290 1.647 1031 990 1.0414 3 2 3 1 2 0
4 FENERBAHÇE 11 8 3 26 18 1.770 23.770 1.444 1018 926 1.0994 2 3 3 1 0 2
5 MALİYE PİYANGO 11 6 5 25 19 1.390 22.390 1.316 994 949 1.0474 2 4 0 3 1 1
6 HALKBANK 11 6 5 24 23 2.310 19.310 1.043 1058 1032 1.0252 1 2 3 2 2 1
7 İNEGÖL BLD. 11 5 6 24 18 1.260 19.260 1.333 952 943 1.0095 5 0 0 3 3 0
8 GALATASARAY HDI SİGORTA 11 6 5 24 23 2.230 19.230 1.043 1038 1025 1.0127 1 2 3 2 2 1
9 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 11 4 7 20 28 0.480 11.480 0.714 1045 1105 0.9457 0 1 3 2 4 1
10 AFYON BLD. YÜNTAŞ 11 4 7 15 26 0.150 11.150 0.577 889 970 0.9165 1 1 2 1 1 5
11 BEŞİKTAŞ 11 2 9 12 28 2.220 9.220 0.429 846 969 0.8731 1 1 0 1 4 4
12 MSK URFA 11 0 11 6 33 0.075 1.075 0.182 791 974 0.8121 0 0 0 1 4 6


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 Ankara(Başkent) 13:00 MALİYE PİYANGO FENERBAHÇE 3-0 25-23 25-22 25-21 - -
22.10.2016 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 3-1 27-25 24-26 25-14 31-29 -
22.10.2016 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-2 23-25 25-19 25-21 17-25 15-13
22.10.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK BEŞİKTAŞ 3-0 25-17 28-26 25-16 - -
22.10.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İNEGÖL BLD. 3-1 25-16 20-25 25-22 27-25 -
01.11.2016 Afyon(Atatürk) 18:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ MSK URFA 3-0 26-24 26-24 32-30 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.10.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ ZİRAAT BANKASI 1-3 17-25 25-20 23-25 22-25 -
26.10.2016 Bursa(İnegöl) 16:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 3-0 32-30 25-22 25-21 - -
26.10.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA MALİYE PİYANGO 3-2 25-22 19-25 25-21 21-25 15-8
26.10.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 18:30 FENERBAHÇE İSTANBUL BBSK 3-1 29-31 25-20 25-16 25-16 -
26.10.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-1 25-16 24-26 25-23 25-21 -
26.10.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 24-26 20-25 25-20 27-25 17-19
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-23 25-18 22-25 25-21 -
29.10.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK MSK URFA 3-1 21-25 25-15 25-11 25-23 -
29.10.2016 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 2-3 20-25 28-30 25-21 25-23 13-15
29.10.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY HDI SİGORTA 2-3 20-25 20-25 25-21 25-23 18-20
29.10.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 3-0 25-19 25-18 25-18 - -
30.10.2016 Ankara(Başkent) 15:00 MALİYE PİYANGO İNEGÖL BLD. 0-3 17-25 20-25 23-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-17 25-22 25-22 - -
05.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ZİRAAT BANKASI 1-3 20-25 25-21 21-25 16-25 -
05.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 16:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 0-3 19-25 23-25 21-25 - -
05.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA MALİYE PİYANGO 1-3 17-25 25-19 16-25 19-25 -
05.11.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE HALKBANK 2-3 23-25 12-25 25-23 25-21 12-15
06.11.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. İSTANBUL BBSK 2-3 15-25 25-21 34-32 18-25 13-15
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 1-3 14-25 22-25 25-22 12-25 -
09.11.2016 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ HALKBANK 3-2 26-28 22-25 25-22 25-19 19-17
09.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE PİYANGO TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-18 26-28 25-19 25-13 -
09.11.2016 Ankara(Başkent) 18:00 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-1 25-16 25-22 22-25 27-25 -
09.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK MSK URFA 3-0 25-19 25-22 26-24 - -
09.11.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-18 25-18 23-25 25-19 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK MALİYE PİYANGO 3-2 28-30 25-17 25-27 25-17 15-13
12.11.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 1-3 25-23 25-27 9-25 19-25 -
12.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BEŞİKTAŞ 3-1 26-24 25-27 25-12 25-23 -
12.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 14:00 FENERBAHÇE AFYON BLD. YÜNTAŞ 2-3 22-25 25-15 25-27 27-25 13-15
12.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA ZİRAAT BANKASI 0-3 14-25 13-25 16-25 - -
12.11.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İSTANBUL BBSK 0-3 21-25 20-25 20-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-23 25-22 17-25 25-16 -
19.11.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 0-3 17-25 22-25 19-25 - -
19.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 3-2 27-25 21-25 25-23 22-25 15-9
19.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 17:00 FENERBAHÇE GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0 25-22 25-23 25-22 - -
23.11.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR MSK URFA 3-0 25-13 25-13 25-18 - -
14.12.2016 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ MALİYE PİYANGO 0-3 20-25 16-25 15-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE PİYANGO İSTANBUL BBSK 1-3 19-25 25-18 18-25 16-25 -
26.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-1 18-25 25-21 29-27 25-22 -
26.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-18 25-21 25-20 - -
26.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA BEŞİKTAŞ 1-3 33-31 25-27 20-25 21-25 -
26.11.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 13:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR 1-3 43-41 22-25 22-25 16-25 -
27.11.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE 2-3 25-23 19-25 25-19 18-25 13-15
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ İSTANBUL BBSK 2-3 21-25 25-18 23-25 25-21 15-17
03.12.2016 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI MALİYE PİYANGO 3-2 22-25 25-27 25-23 25-20 15-7
03.12.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 18-25 25-23 21-25 25-23 13-15
03.12.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İNEGÖL BLD. 3-2 23-25 25-23 23-25 25-22 15-13
03.12.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR HALKBANK 3-1 25-22 25-21 21-25 25-22 -
04.12.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 16:00 FENERBAHÇE MSK URFA 3-0 25-16 25-19 25-19 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0 25-20 25-17 25-23 - -
10.12.2016 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE PİYANGO ARKAS SPOR 3-1 25-23 23-25 29-27 25-16 -
10.12.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 1-3 21-25 25-21 18-25 22-25 -
10.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE FENERBAHÇE 2-3 25-23 16-25 23-25 25-21 15-17
11.12.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-17 25-18 26-24 - -
11.12.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3 22-25 26-24 19-25 16-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.12.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 18:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-1 25-16 19-25 25-18 25-18 -
17.12.2016 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ZİRAAT BANKASI 0-3 20-25 15-25 24-26 - -
17.12.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ MALİYE PİYANGO 1-3 20-25 17-25 29-27 17-25 -
17.12.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 18-25 25-23 20-25 25-18 13-15
17.12.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR İSTANBUL BBSK 1-3 23-25 23-25 25-23 21-25 -
18.12.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. MSK URFA 3-0 25-17 27-25 25-19 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 18:30 FENERBAHÇE MALİYE PİYANGO - - - - - -
22.01.2017 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE - - - - - -
22.01.2017 İstanbul(Akatlar) 19:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BBSK - - - - - -
22.01.2017 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI - - - - - -
22.01.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA AFYON BLD. YÜNTAŞ - - - - - -
23.01.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 16:00 GALATASARAY HDI SİGORTA HALKBANK - - - - - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.01.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 16:00 İSTANBUL BBSK FENERBAHÇE - - - - - -
28.01.2017 Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ARKAS SPOR - - - - - -
28.01.2017 Ankara(Başkent) 13:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. - - - - - -
28.01.2017 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ - - - - - -
29.01.2017 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE PİYANGO GALATASARAY HDI SİGORTA - - - - - -
30.01.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MSK URFA - - - - - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 Bursa(İnegöl) 19:00 İNEGÖL BLD. MALİYE PİYANGO - - - - - -
05.02.2017 İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR - - - - - -
05.02.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 19:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İSTANBUL BBSK - - - - - -
05.02.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 19:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI - - - - - -
05.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA HALKBANK - - - - - -
05.02.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE AFYON BLD. YÜNTAŞ - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE - - - - - -
11.02.2017 Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK TOKAT BELEDİYE PLEVNE - - - - - -
12.02.2017 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE PİYANGO MSK URFA - - - - - -
12.02.2017 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY HDI SİGORTA - - - - - -
12.02.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD. - - - - - -
13.02.2017 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ BEŞİKTAŞ - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK AFYON BLD. YÜNTAŞ - - - - - -
19.02.2017 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI - - - - - -
19.02.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARKAS SPOR - - - - - -
19.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA İSTANBUL BBSK - - - - - -
19.02.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MALİYE PİYANGO - - - - - -
20.02.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 19:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.