2016-2017 Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V PAYP P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 2.080 34.080 11.000 886 683 1.2972 9 1 1 0 0 0
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 1.870 27.870 2.000 1058 950 1.1137 3 4 1 3 0 0
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 1.360 26.360 2.077 938 839 1.1180 4 4 0 1 1 1
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 1.200 23.200 1.563 974 850 1.1459 3 4 0 1 2 1
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 2.080 22.080 1.263 965 900 1.0722 2 3 2 1 1 2
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 0.870 18.870 1.095 939 976 0.9621 2 2 2 2 1 2
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 0.720 17.720 1.000 823 847 0.9717 3 2 1 0 1 4
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 2.050 12.050 0.615 895 981 0.9123 1 1 2 0 4 3
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 0.300 9.300 0.500 852 924 0.9221 1 2 0 0 4 4
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 0.870 8.870 0.536 855 979 0.8733 1 0 2 1 4 3
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 1.710 7.710 0.367 801 946 0.8467 1 0 0 3 2 5
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 0.450 5.450 0.333 859 970 0.8856 0 1 1 0 4 5


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.10.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK SERAMİKSAN 3-2 25-20 25-13 21-25 19-25 15-11
23.10.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. NİLÜFER BLD. 3-1 16-25 28-26 25-23 25-14 -
23.10.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 17:00 FENERBAHÇE SARIYER BLD. 3-1 25-15 25-27 25-12 25-23 -
23.10.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI BEŞİKTAŞ 1-3 25-18 14-25 21-25 19-25 -
27.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI 3-2 25-19 25-22 19-25 19-25 16-14
02.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:30 VAKIFBANK GALATASARAY 3-0 25-17 25-21 25-23 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. HALKBANK 0-3 22-25 15-25 18-25 - -
30.10.2016 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 0-3 23-25 19-25 23-25 - -
30.10.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 0-3 20-25 26-28 26-28 - -
30.10.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 18:30 ECZACIBAŞI İDMANOCAĞI 3-0 31-29 25-20 27-25 - -
30.10.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 25-23 20-25 27-25 10-15
30.10.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN VAKIFBANK 0-3 21-25 17-25 13-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK SARIYER BLD. 3-1 25-21 22-25 25-22 28-26 -
06.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İDMANOCAĞI 3-0 25-11 25-13 25-17 - -
06.11.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. BEŞİKTAŞ 3-0 25-17 25-22 26-24 - -
06.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK NİLÜFER BLD. 3-0 25-14 25-18 25-23 - -
06.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0 25-12 25-15 25-9 - -
09.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 18:30 FENERBAHÇE ECZACIBAŞI 1-3 22-25 25-18 23-25 22-25 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI ÇANAKKALE BLD. 3-1 22-25 25-23 25-16 25-9 -
13.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. GALATASARAY 0-3 22-25 18-25 16-25 - -
13.11.2016 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 3-0 29-27 25-16 25-21 - -
13.11.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. VAKIFBANK 1-3 26-24 8-25 22-25 11-25 -
13.11.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 13-25 25-17 26-28 18-25 -
13.11.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI FENERBAHÇE 0-3 15-25 20-25 19-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 1-3 23-25 19-25 25-23 23-25 -
20.11.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. İDMANOCAĞI 3-1 25-20 24-26 25-23 25-23 -
20.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY SARIYER BLD. 3-1 25-19 20-25 25-20 25-21 -
20.11.2016 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 15:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-0 25-13 25-21 25-21 - -
20.11.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN NİLÜFER BLD. 0-3 21-25 21-25 20-25 - -
22.11.2016 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK ECZACIBAŞI 1-3 30-28 18-25 23-25 20-25 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:00 ECZACIBAŞI VAKIFBANK 2-3 29-27 25-17 22-25 21-25 10-15
27.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 21-25 16-25 25-18 18-25 -
27.11.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. SERAMİKSAN 3-1 21-25 25-16 25-19 25-18 -
27.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY 1-3 25-20 17-25 12-25 16-25 -
27.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 15:00 FENERBAHÇE ÇANAKKALE BLD. 2-3 25-22 22-25 18-25 25-19 6-15
27.11.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI HALKBANK 3-1 25-20 25-27 25-21 25-15 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.11.2016 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK FENERBAHÇE 0-3 18-25 20-25 18-25 - -
30.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 16:00 NİLÜFER BLD. SARIYER BLD. 0-3 17-25 18-25 15-25 - -
30.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 2-3 25-15 17-25 19-25 25-17 14-16
30.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 19:00 GALATASARAY ECZACIBAŞI 1-3 31-33 20-25 25-20 23-25 -
30.11.2016 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK İDMANOCAĞI 3-0 25-23 25-18 26-24 - -
30.11.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN BEŞİKTAŞ 1-3 25-18 20-25 18-25 22-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. HALKBANK 2-3 25-20 24-26 25-14 22-25 16-18
04.12.2016 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ NİLÜFER BLD. 3-2 25-10 17-25 25-20 20-25 15-9
04.12.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 16-25 25-27 - -
04.12.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI SERAMİKSAN 2-3 20-25 19-25 26-24 25-12 13-15
04.12.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 14:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 0-3 21-25 19-25 18-25 - -
04.12.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI GALATASARAY 1-3 33-31 19-25 21-25 19-25 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 16:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 1-3 23-25 22-25 25-20 24-26 -
10.12.2016 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-17 25-14 25-18 - -
11.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 12:30 NİLÜFER BLD. ECZACIBAŞI 2-3 26-24 26-24 15-25 19-25 10-15
11.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 3-1 25-12 20-25 29-27 25-21 -
11.12.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 22-25 25-27 23-25 - -
11.12.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN İDMANOCAĞI 3-0 25-20 25-23 25-21 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK VAKIFBANK 0-3 25-27 18-25 17-25 - -
17.12.2016 Çanakkale(Anafartalar) 13:00 ÇANAKKALE BLD. GALATASARAY 0-3 9-25 16-25 26-28 - -
18.12.2016 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-22 25-22 - -
18.12.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI SARIYER BLD. 3-0 25-18 26-24 25-18 - -
18.12.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 17:00 FENERBAHÇE SERAMİKSAN 3-1 23-25 25-15 25-18 25-21 -
18.12.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI NİLÜFER BLD. 3-2 21-25 20-25 25-20 25-23 16-14
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 BEŞİKTAŞ ECZACIBAŞI 0-3 17-25 13-25 21-25 - -
21.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3 21-25 20-25 14-25 - -
21.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. FENERBAHÇE 0-3 13-25 18-25 19-25 - -
21.12.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. İDMANOCAĞI 3-1 25-20 21-25 27-25 25-21 -
21.12.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY HALKBANK 3-1 25-18 25-15 18-25 25-15 -
21.12.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN ÇANAKKALE BLD. 3-2 25-18 23-25 24-26 25-21 15-10
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. ÇANAKKALE BLD. - - - - - -
20.01.2017 İstanbul(Eczacıbaşı) 18:00 ECZACIBAŞI BURSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
21.01.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 13:00 GALATASARAY VAKIFBANK - - - - - -
21.01.2017 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN HALKBANK - - - - - -
22.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 SARIYER BLD. FENERBAHÇE - - - - - -
23.01.2017 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ İDMANOCAĞI - - - - - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. - - - - - -
28.01.2017 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SARIYER BLD. - - - - - -
28.01.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 13:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ - - - - - -
28.01.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 18:00 VAKIFBANK SERAMİKSAN - - - - - -
28.01.2017 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI ECZACIBAŞI - - - - - -
29.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY - - - - - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ ÇANAKKALE BLD. - - - - - -
04.02.2017 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. HALKBANK - - - - - -
04.02.2017 İstanbul(Eczacıbaşı) 13:00 ECZACIBAŞI FENERBAHÇE - - - - - -
04.02.2017 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN GALATASARAY - - - - - -
04.02.2017 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI BURSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
05.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 13:00 NİLÜFER BLD. VAKIFBANK - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ - - - - - -
11.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN - - - - - -
11.02.2017 Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI - - - - - -
11.02.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY NİLÜFER BLD. - - - - - -
11.02.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 13:00 FENERBAHÇE İDMANOCAĞI - - - - - -
12.02.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK SARIYER BLD. - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:30 NİLÜFER BLD. SERAMİKSAN - - - - - -
15.02.2017 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. GALATASARAY - - - - - -
15.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK - - - - - -
15.02.2017 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI HALKBANK - - - - - -
15.02.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 19:00 FENERBAHÇE BURSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
15.02.2017 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI ÇANAKKALE BLD. - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.