2016-2017 Sezonu Voleybol 1.Lig Bayanlar A Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 26 23 3 72 20 67 3.600 2192 1724 1.2715 14 7 2 0 3 0
2 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 26 21 5 70 32 61 2.188 2372 2031 1.1679 8 9 4 2 3 0
3 KARŞIYAKA 26 21 5 66 31 61 2.129 2252 2016 1.1171 8 10 3 1 1 3
4 ALAŞEHİR BLD. 26 21 5 68 35 57 1.943 2309 2074 1.1133 9 4 8 2 1 2
5 BURSASPOR 26 19 7 65 32 56 2.031 2204 1896 1.1624 12 3 4 3 2 2
6 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 26 17 9 60 38 51 1.579 2219 2085 1.0643 9 5 3 3 3 3
7 ARKAS SPOR 26 13 13 51 56 39 0.911 2271 2287 0.9930 1 7 5 5 2 6
8 ROTA KOLEJİ 26 11 15 47 55 35 0.855 2122 2237 0.9486 4 4 3 5 4 6
9 SALİHLİ BLD. 26 10 16 47 54 33 0.870 2164 2209 0.9796 5 4 1 4 9 3
10 MALTEPE YALI SPOR 26 8 18 35 63 23 0.556 1960 2221 0.8825 3 1 4 3 5 10
11 YEŞİLYURT 26 6 20 36 66 22 0.545 2070 2266 0.9135 2 2 2 6 6 8
12 YEŞİLBAYRAMİÇ 26 4 22 25 68 14 0.368 1855 2167 0.8560 2 2 0 2 9 11
13 IŞIKKENT 26 4 22 22 71 14 0.310 1815 2212 0.8205 0 3 1 3 4 15
14 VAKIFBANK 26 4 22 30 73 13 0.411 2003 2383 0.8405 0 1 3 4 10 8




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.10.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-2 26-24 22-25 15-25 28-26 15-11
15.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR VAKIFBANK 3-0 25-23 25-20 25-15 - -
15.10.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MALTEPE YALI SPOR 0-3 21-25 19-25 16-25 - -
15.10.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ IŞIKKENT 3-0 25-19 25-20 25-21 - -
15.10.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-1 25-20 25-22 17-25 27-25 -
15.10.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-22 22-25 20-25 22-25 -
15.10.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-2 25-20 25-17 23-25 23-25 15-12
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-21 16-25 25-20 25-21 -
22.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK SALİHLİ BLD. 3-1 25-23 22-25 25-20 25-17 -
22.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 MALTEPE YALI SPOR BURSASPOR 1-3 19-25 21-25 26-24 22-25 -
22.10.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ALAŞEHİR BLD. 2-3 23-25 10-25 25-18 25-21 7-15
22.10.2016 İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-20 25-17 17-25 25-20 -
22.10.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 IŞIKKENT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 17-25 14-25 - -
23.10.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-2 22-25 25-23 25-21 21-25 24-22
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ARKAS SPOR 3-0 25-15 25-19 25-16 - -
29.10.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ IŞIKKENT 3-0 25-12 25-18 25-21 - -
29.10.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 17-25 18-25 - -
29.10.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA YEŞİLYURT 3-0 25-21 25-18 25-18 - -
29.10.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-16 25-23 25-20 - -
29.10.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 3-0 25-17 25-16 25-14 - -
30.10.2016 Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 25-14 25-22 16-25 25-22 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-23 25-19 19-25 25-22 -
05.11.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 12-25 21-25 - -
05.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 3-0 25-15 25-14 25-23 - -
05.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 12:00 VAKIFBANK ALAŞEHİR BLD. 1-3 15-25 15-25 25-20 20-25 -
05.11.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ROTA KOLEJİ 3-1 25-27 26-24 25-15 25-13 -
05.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT BURSASPOR 0-3 22-25 15-25 26-28 - -
05.11.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR SALİHLİ BLD. 3-1 25-15 25-18 20-25 25-19 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-13 25-17 - -
08.11.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 11-25 11-25 24-26 - -
08.11.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-19 25-22 25-17 - -
08.11.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA VAKIFBANK 3-1 25-15 25-15 21-25 25-20 -
08.11.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-22 25-9 25-17 - -
08.11.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. IŞIKKENT 3-0 25-14 25-22 25-22 - -
08.11.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1 25-21 26-24 24-26 25-22 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-1 25-18 23-25 25-20 25-23 -
12.11.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BURSASPOR 1-3 18-25 25-23 17-25 20-25 -
12.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ROTA KOLEJİ 3-1 22-25 25-14 25-17 25-17 -
12.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 MALTEPE YALI SPOR KARŞIYAKA 3-2 17-25 25-17 25-23 10-25 16-14
12.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:30 VAKIFBANK YEŞİLYURT 3-2 21-25 25-17 15-25 25-22 15-12
12.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 21-25 19-25 - -
12.11.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3 18-25 19-25 21-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS VAKIFBANK 3-1 25-23 25-12 26-28 25-15 -
19.11.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-17 25-19 25-12 - -
19.11.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BURSASPOR 3-2 25-13 15-25 25-18 14-25 16-14
19.11.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 14:00 KARŞIYAKA ARKAS SPOR 3-1 23-25 25-19 25-16 25-17 -
19.11.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-1 25-16 17-25 25-13 25-16 -
19.11.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-21 25-17 25-19 - -
19.11.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-22 25-21 31-33 25-22 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.11.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3 21-25 21-25 20-25 - -
23.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR SALİHLİ BLD. 3-0 25-17 25-15 25-23 - -
23.11.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 17-25 20-25 - -
23.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK ROTA KOLEJİ 0-3 10-25 28-30 11-25 - -
23.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 MALTEPE YALI SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-21 17-25 8-25 16-25 -
23.11.2016 İzmir(Atatürk) 13:00 ARKAS SPOR YEŞİLYURT 3-2 25-12 25-15 16-25 15-25 16-14
23.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT KARŞIYAKA 0-3 21-25 15-25 16-25 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ARKAS SPOR 3-0 27-25 25-17 25-21 - -
26.11.2016 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK MALTEPE YALI SPOR 0-3 21-25 25-27 19-25 - -
26.11.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT IŞIKKENT 3-0 25-20 25-19 25-7 - -
26.11.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ SALİHLİ BLD. 3-1 25-23 27-29 25-13 25-19 -
26.11.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 26-24 22-25 25-14 30-28 -
26.11.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-18 25-19 28-26 - -
26.11.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BURSASPOR 3-1 21-25 26-24 25-15 25-19 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-18 29-27 25-23 - -
03.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-22 26-24 25-16 - -
03.12.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KARŞIYAKA 1-3 25-21 15-25 19-25 23-25 -
03.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR ROTA KOLEJİ 3-2 16-25 25-15 20-25 25-16 16-14
03.12.2016 İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR VAKIFBANK 3-1 26-24 25-20 23-25 25-14 -
03.12.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-20 15-25 21-25 25-22 7-15
04.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 17-25 20-25 9-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-20 25-13 22-25 25-14 -
10.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 12:30 VAKIFBANK IŞIKKENT 1-3 25-20 22-25 14-25 22-25 -
10.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:30 MALTEPE YALI SPOR ARKAS SPOR 3-2 23-25 25-21 25-27 25-16 15-6
10.12.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 14:00 YEŞİLYURT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 15-25 25-20 25-16 26-24 -
10.12.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 25-27 12-25 8-25 - -
10.12.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA BURSASPOR 3-0 25-23 25-15 25-16 - -
10.12.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-2 25-14 18-25 25-22 21-25 15-13
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 3-0 25-22 25-10 25-11 - -
17.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR YEŞİLYURT 3-0 25-19 25-22 25-13 - -
17.12.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 9-25 19-25 15-25 - -
17.12.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT MALTEPE YALI SPOR 2-3 22-25 25-21 14-25 35-33 10-15
17.12.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 2-3 25-10 15-25 25-21 21-25 5-15
17.12.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. KARŞIYAKA 1-3 23-25 25-14 17-25 15-25 -
17.12.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3 23-25 25-13 25-23 17-25 8-15
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.12.2016 İzmir(Gaziemir) 17:00 ROTA KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 2-3 25-14 25-22 21-25 19-25 12-15
24.12.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS BURSASPOR 3-2 25-21 15-25 21-25 25-21 15-9
24.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 12:00 VAKIFBANK YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 17-25 25-14 22-25 20-25 -
24.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-16 17-25 22-25 27-25 13-15
24.12.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT SALİHLİ BLD. 1-3 22-25 20-25 25-14 20-25 -
24.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR IŞIKKENT 3-1 27-25 22-25 25-21 25-18 -
24.12.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 14:00 KARŞIYAKA MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-22 24-26 25-22 25-15 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT ROTA KOLEJİ 1-3 16-25 19-25 26-24 21-25 -
11.01.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA ALAŞEHİR BLD. 3-2 25-23 26-24 25-27 18-25 15-10
18.01.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SALİHLİ BLD. 3-0 25-17 25-22 25-19 - -
18.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 10-25 18-25 14-25 - -
18.01.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 16:00 VAKIFBANK BURSASPOR 1-3 13-25 13-25 26-24 17-25 -
18.01.2017 İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 23-25 25-23 25-19 30-32 15-9
01.02.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 23-25 25-23 19-25 16-18
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-1 25-19 26-28 25-9 25-17 -
15.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR MALTEPE YALI SPOR 3-2 25-20 25-9 24-26 15-25 15-5
15.01.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARKAS SPOR 1-3 25-23 18-25 16-25 19-25 -
15.01.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA 0-3 23-25 16-25 16-25 - -
15.01.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-21 25-15 25-18 - -
15.01.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. VAKIFBANK 3-1 16-25 25-15 25-19 25-22 -
15.01.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 14-25 25-20 25-22 25-19 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR SALİHLİ BLD. 0-3 16-25 22-25 20-25 - -
22.01.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-2 22-25 26-24 25-23 21-25 15-12
22.01.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-22 25-21 - -
22.01.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 28-26 21-25 7-25 12-25 -
22.01.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT KARŞIYAKA 2-3 25-18 21-25 25-14 20-25 11-15
22.01.2017 İzmir(Atatürk) 14:00 IŞIKKENT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-2 25-21 25-16 16-25 22-25 18-16
22.01.2017 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR BURSASPOR 2-3 26-24 16-25 25-13 11-25 10-15
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR IŞIKKENT 3-0 25-15 25-12 25-21 - -
25.01.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 18-25 20-25 - -
25.01.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLYURT 3-0 25-21 25-19 25-23 - -
25.01.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 25-19 19-25 25-21 25-22 -
25.01.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. VAKIFBANK 3-2 20-25 18-25 25-19 25-23 15-4
25.01.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ARKAS SPOR 2-3 25-17 25-18 21-25 24-26 13-15
25.01.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-22 20-25 25-14 26-24 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSASPOR 3-0 25-21 26-24 25-16 - -
29.01.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ROTA KOLEJİ 1-3 16-25 20-25 26-24 19-25 -
29.01.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS YEŞİLYURT 3-0 25-18 25-17 25-20 - -
29.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 MALTEPE YALI SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3 17-25 22-25 14-25 - -
29.01.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK KARŞIYAKA 0-3 22-25 23-25 25-27 - -
29.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT SALİHLİ BLD. 0-3 21-25 14-25 18-25 - -
29.01.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 21-25 17-25 - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-14 25-10 25-13 - -
05.02.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT VAKIFBANK 3-2 25-21 22-25 13-25 25-14 15-10
05.02.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 26-24 17-25 17-25 12-25 -
05.02.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-15 25-19 25-16 - -
05.02.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-0 25-20 25-22 25-15 - -
05.02.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-18 18-25 12-25 16-25 -
05.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-0 25-17 25-20 25-14 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.02.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-18 25-20 15-25 21-25 15-17
08.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 BURSASPOR ROTA KOLEJİ 3-0 25-12 25-17 25-15 - -
08.02.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ SALİHLİ BLD. 1-3 25-21 27-29 18-25 14-25 -
08.02.2017 İstanbul(50.Yıl) 18:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLYURT 3-1 25-20 20-25 25-19 26-24 -
08.02.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 17:00 VAKIFBANK BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 11-25 21-25 21-25 - -
08.02.2017 İzmir(Atatürk) 16:00 IŞIKKENT ALAŞEHİR BLD. 2-3 27-25 21-25 15-25 25-20 14-16
08.02.2017 İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR KARŞIYAKA 3-0 25-16 27-25 25-23 - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-17 25-16 25-22 - -
12.02.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ARKAS SPOR 3-2 27-29 25-22 15-25 25-22 15-11
12.02.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ VAKIFBANK 3-2 25-21 25-17 22-25 22-25 15-6
12.02.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA IŞIKKENT 3-0 25-12 27-25 25-17 - -
12.02.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-21 22-25 25-19 20-25 15-11
12.02.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BURSASPOR 0-3 27-29 24-26 23-25 - -
12.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-12 19-25 26-24 25-16 -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-0 27-25 25-18 25-20 - -
19.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 21-25 18-25 25-22 25-15 15-11
19.02.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ALAŞEHİR BLD. 0-3 13-25 24-26 14-25 - -
19.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 MALTEPE YALI SPOR VAKIFBANK 2-3 25-23 25-17 19-25 21-25 8-15
19.02.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 12-25 15-25 14-25 - -
19.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT YEŞİLYURT 3-1 20-25 25-21 25-13 25-15 -
19.02.2017 Manisa(Salihli) 16:00 SALİHLİ BLD. ROTA KOLEJİ 3-2 20-25 25-9 25-18 30-32 15-7
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.02.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS IŞIKKENT 3-0 25-13 25-18 25-14 - -
22.02.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK ARKAS SPOR 2-3 9-25 25-19 25-19 11-25 11-15
22.02.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 9-25 26-24 10-25 -
22.02.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-22 25-18 25-13 - -
22.02.2017 Manisa(Alaşehir) 12:00 ALAŞEHİR BLD. BURSASPOR 2-3 21-25 25-23 25-23 15-25 11-15
22.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-1 25-14 22-25 25-14 25-11 -
23.02.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-16 25-27 25-22 25-21 -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.02.2017 İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-18 20-25 25-17 25-16 -
26.02.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 13-25 10-25 23-25 - -
26.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR KARŞIYAKA 1-3 23-25 25-15 23-25 16-25 -
26.02.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ YEŞİLYURT 3-1 25-23 23-25 25-19 25-20 -
26.02.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3 25-23 25-19 15-25 18-25 12-15
26.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-14 25-13 25-20 - -
27.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 3-1 22-25 25-14 30-28 26-24 -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 İstanbul(50.Yıl) 14:00 MALTEPE YALI SPOR IŞIKKENT 3-0 25-18 25-23 25-19 - -
05.03.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-18 25-14 25-15 - -
05.03.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 15-25 23-25 - -
05.03.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BURSASPOR 0-3 16-25 22-25 19-25 - -
05.03.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR 1-3 20-25 20-25 25-23 11-25 -
05.03.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA SALİHLİ BLD. 3-1 16-25 25-19 25-15 25-19 -
05.03.2017 Manisa(Alaşehir) 12:00 ALAŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 22-25 25-23 19-25 -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.03.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 26-24 25-13 25-21 - -
11.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 2-3 18-25 25-22 25-17 20-25 9-15
11.03.2017 Çanakkale(Bayramiç) 17:00 YEŞİLBAYRAMİÇ VAKIFBANK 2-3 20-25 25-23 19-25 25-13 17-19
11.03.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT ARKAS SPOR 2-3 25-22 25-21 19-25 16-25 15-17
11.03.2017 Manisa(Alaşehir) 17:00 ALAŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-16 28-26 25-14 - -
11.03.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLYURT 3-1 23-25 25-13 25-18 25-17 -
11.03.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 17:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 1-3 23-25 20-25 25-19 18-25 -

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
14:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
16:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT
27 Mart 2017 Pazartesi
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
17:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
28 Mart 2017 Salı
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.