2016-2017 Sezonu Voleybol 1.Lig Bayanlar A Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 15 13 2 41 14 38 2.929 1302 1054 1.2353 6 6 1 0 2 0
2 ALAŞEHİR BLD. 15 13 2 41 18 36 2.278 1331 1179 1.1289 5 4 4 1 0 1
3 KARŞIYAKA 15 12 3 39 19 35 2.053 1355 1195 1.1339 4 6 2 1 1 1
4 BURSASPOR 15 11 4 38 17 34 2.235 1262 1083 1.1653 7 3 1 2 1 1
5 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 14 11 3 37 17 32 2.176 1257 1092 1.1511 5 4 2 1 2 0
6 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 15 9 6 32 25 26 1.280 1291 1254 1.0295 4 3 2 1 3 2
7 ROTA KOLEJİ 15 7 8 29 30 22 0.967 1244 1264 0.9842 3 2 2 3 2 3
8 ARKAS SPOR 15 7 8 29 33 22 0.879 1336 1348 0.9911 0 5 2 3 2 3
9 SALİHLİ BLD. 15 5 10 25 32 17 0.781 1211 1281 0.9454 3 2 0 2 6 2
10 MALTEPE YALI SPOR 15 6 9 24 35 16 0.686 1170 1301 0.8993 2 0 4 2 2 5
11 YEŞİLYURT 14 4 10 21 32 16 0.656 1089 1140 0.9553 2 2 0 4 1 5
12 YEŞİLBAYRAMİÇ 15 3 12 15 37 9 0.405 1060 1199 0.8841 2 1 0 0 6 6
13 VAKIFBANK 15 2 13 14 42 5 0.333 1088 1333 0.8162 0 1 1 0 8 5
14 IŞIKKENT 15 1 14 9 43 4 0.209 998 1271 0.7852 0 1 0 1 4 9


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.10.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-2 26-24 22-25 15-25 28-26 15-11
15.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR VAKIFBANK 3-0 25-23 25-20 25-15 - -
15.10.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MALTEPE YALI SPOR 0-3 21-25 19-25 16-25 - -
15.10.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ IŞIKKENT 3-0 25-19 25-20 25-21 - -
15.10.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-1 25-20 25-22 17-25 27-25 -
15.10.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-22 22-25 20-25 22-25 -
15.10.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-2 25-20 25-17 23-25 23-25 15-12
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-21 16-25 25-20 25-21 -
22.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK SALİHLİ BLD. 3-1 25-23 22-25 25-20 25-17 -
22.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 MALTEPE YALI SPOR BURSASPOR 1-3 19-25 21-25 26-24 22-25 -
22.10.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ALAŞEHİR BLD. 2-3 23-25 10-25 25-18 25-21 7-15
22.10.2016 İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-20 25-17 17-25 25-20 -
22.10.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 IŞIKKENT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 17-25 14-25 - -
23.10.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-2 22-25 25-23 25-21 21-25 24-22
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ARKAS SPOR 3-0 25-15 25-19 25-16 - -
29.10.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ IŞIKKENT 3-0 25-12 25-18 25-21 - -
29.10.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 17-25 18-25 - -
29.10.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA YEŞİLYURT 3-0 25-21 25-18 25-18 - -
29.10.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-16 25-23 25-20 - -
29.10.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 3-0 25-17 25-16 25-14 - -
30.10.2016 Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 25-14 25-22 16-25 25-22 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-23 25-19 19-25 25-22 -
05.11.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 12-25 21-25 - -
05.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 3-0 25-15 25-14 25-23 - -
05.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 12:00 VAKIFBANK ALAŞEHİR BLD. 1-3 15-25 15-25 25-20 20-25 -
05.11.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ROTA KOLEJİ 3-1 25-27 26-24 25-15 25-13 -
05.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT BURSASPOR 0-3 22-25 15-25 26-28 - -
05.11.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR SALİHLİ BLD. 3-1 25-15 25-18 20-25 25-19 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-13 25-17 - -
08.11.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 11-25 11-25 24-26 - -
08.11.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-19 25-22 25-17 - -
08.11.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA VAKIFBANK 3-1 25-15 25-15 21-25 25-20 -
08.11.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-22 25-9 25-17 - -
08.11.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. IŞIKKENT 3-0 25-14 25-22 25-22 - -
08.11.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1 25-21 26-24 24-26 25-22 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-1 25-18 23-25 25-20 25-23 -
12.11.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BURSASPOR 1-3 18-25 25-23 17-25 20-25 -
12.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ROTA KOLEJİ 3-1 22-25 25-14 25-17 25-17 -
12.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 MALTEPE YALI SPOR KARŞIYAKA 3-2 17-25 25-17 25-23 10-25 16-14
12.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:30 VAKIFBANK YEŞİLYURT 3-2 21-25 25-17 15-25 25-22 15-12
12.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 21-25 19-25 - -
12.11.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3 18-25 19-25 21-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS VAKIFBANK 3-1 25-23 25-12 26-28 25-15 -
19.11.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-17 25-19 25-12 - -
19.11.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BURSASPOR 3-2 25-13 15-25 25-18 14-25 16-14
19.11.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 14:00 KARŞIYAKA ARKAS SPOR 3-1 23-25 25-19 25-16 25-17 -
19.11.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-1 25-16 17-25 25-13 25-16 -
19.11.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-21 25-17 25-19 - -
19.11.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-22 25-21 31-33 25-22 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.11.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3 21-25 21-25 20-25 - -
23.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR SALİHLİ BLD. 3-0 25-17 25-15 25-23 - -
23.11.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 17-25 20-25 - -
23.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK ROTA KOLEJİ 0-3 10-25 28-30 11-25 - -
23.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 MALTEPE YALI SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-21 17-25 8-25 16-25 -
23.11.2016 İzmir(Atatürk) 13:00 ARKAS SPOR YEŞİLYURT 3-2 25-12 25-15 16-25 15-25 16-14
23.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT KARŞIYAKA 0-3 21-25 15-25 16-25 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ARKAS SPOR 3-0 27-25 25-17 25-21 - -
26.11.2016 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK MALTEPE YALI SPOR 0-3 21-25 25-27 19-25 - -
26.11.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT IŞIKKENT 3-0 25-20 25-19 25-7 - -
26.11.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ SALİHLİ BLD. 3-1 25-23 27-29 25-13 25-19 -
26.11.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 26-24 22-25 25-14 30-28 -
26.11.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-18 25-19 28-26 - -
26.11.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BURSASPOR 3-1 21-25 26-24 25-15 25-19 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-18 29-27 25-23 - -
03.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-22 26-24 25-16 - -
03.12.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KARŞIYAKA 1-3 25-21 15-25 19-25 23-25 -
03.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR ROTA KOLEJİ 3-2 16-25 25-15 20-25 25-16 16-14
03.12.2016 İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR VAKIFBANK 3-1 26-24 25-20 23-25 25-14 -
03.12.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-20 15-25 21-25 25-22 7-15
04.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 17-25 20-25 9-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-20 25-13 22-25 25-14 -
10.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 12:30 VAKIFBANK IŞIKKENT 1-3 25-20 22-25 14-25 22-25 -
10.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:30 MALTEPE YALI SPOR ARKAS SPOR 3-2 23-25 25-21 25-27 25-16 15-6
10.12.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 14:00 YEŞİLYURT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 15-25 25-20 25-16 26-24 -
10.12.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 25-27 12-25 8-25 - -
10.12.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA BURSASPOR 3-0 25-23 25-15 25-16 - -
10.12.2016 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-2 25-14 18-25 25-22 21-25 15-13
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 3-0 25-22 25-10 25-11 - -
17.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR YEŞİLYURT 3-0 25-19 25-22 25-13 - -
17.12.2016 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 9-25 19-25 15-25 - -
17.12.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT MALTEPE YALI SPOR 2-3 22-25 25-21 14-25 35-33 10-15
17.12.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 2-3 25-10 15-25 25-21 21-25 5-15
17.12.2016 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. KARŞIYAKA 1-3 23-25 25-14 17-25 15-25 -
17.12.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3 23-25 25-13 25-23 17-25 8-15
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.12.2016 İzmir(Gaziemir) 17:00 ROTA KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 2-3 25-14 25-22 21-25 19-25 12-15
24.12.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS BURSASPOR 3-2 25-21 15-25 21-25 25-21 15-9
24.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 12:00 VAKIFBANK YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 17-25 25-14 22-25 20-25 -
24.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-16 17-25 22-25 27-25 13-15
24.12.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT SALİHLİ BLD. 1-3 22-25 20-25 25-14 20-25 -
24.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR IŞIKKENT 3-1 27-25 22-25 25-21 25-18 -
24.12.2016 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 14:00 KARŞIYAKA MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-22 24-26 25-22 25-15 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT ROTA KOLEJİ 1-3 16-25 19-25 26-24 21-25 -
11.01.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA ALAŞEHİR BLD. 3-2 25-23 26-24 25-27 18-25 15-10
18.01.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SALİHLİ BLD. 3-0 25-17 25-22 25-19 - -
18.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 10-25 18-25 14-25 - -
18.01.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 16:00 VAKIFBANK BURSASPOR 1-3 13-25 13-25 26-24 17-25 -
18.01.2017 İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 23-25 25-23 25-19 30-32 15-9
01.02.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT MANİSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-1 25-19 26-28 25-9 25-17 -
15.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR MALTEPE YALI SPOR 3-2 25-20 25-9 24-26 15-25 15-5
15.01.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARKAS SPOR 1-3 25-23 18-25 16-25 19-25 -
15.01.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA 0-3 23-25 16-25 16-25 - -
15.01.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-21 25-15 25-18 - -
15.01.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. VAKIFBANK 3-1 16-25 25-15 25-19 25-22 -
15.01.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 14-25 25-20 25-22 25-19 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR SALİHLİ BLD. - - - - - -
22.01.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ - - - - - -
22.01.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ALAŞEHİR BLD. - - - - - -
22.01.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK MANİSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
22.01.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT KARŞIYAKA - - - - - -
22.01.2017 İzmir(Atatürk) 14:00 IŞIKKENT YEŞİLBAYRAMİÇ - - - - - -
22.01.2017 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR BURSASPOR - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR IŞIKKENT - - - - - -
25.01.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
25.01.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLYURT - - - - - -
25.01.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
25.01.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. VAKIFBANK - - - - - -
25.01.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ARKAS SPOR - - - - - -
25.01.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSASPOR - - - - - -
29.01.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ROTA KOLEJİ - - - - - -
29.01.2017 İstanbul(BeylikdüzüSporKompleksi) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS YEŞİLYURT - - - - - -
29.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 MALTEPE YALI SPOR ALAŞEHİR BLD. - - - - - -
29.01.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK KARŞIYAKA - - - - - -
29.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT SALİHLİ BLD. - - - - - -
29.01.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR YEŞİLBAYRAMİÇ - - - - - -
05.02.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT VAKIFBANK - - - - - -
05.02.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
05.02.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA MALTEPE YALI SPOR - - - - - -
05.02.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. ARKAS SPOR - - - - - -
05.02.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
05.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT - - - - - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.02.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
08.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 BURSASPOR ROTA KOLEJİ - - - - - -
08.02.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ SALİHLİ BLD. - - - - - -
08.02.2017 İstanbul(50.Yıl) 18:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLYURT - - - - - -
08.02.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
08.02.2017 İzmir(Atatürk) 16:00 IŞIKKENT ALAŞEHİR BLD. - - - - - -
08.02.2017 İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR KARŞIYAKA - - - - - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 İstanbul(BeylikdüzüSporKompleksi) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS MALTEPE YALI SPOR - - - - - -
12.02.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ARKAS SPOR - - - - - -
12.02.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ VAKIFBANK - - - - - -
12.02.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA IŞIKKENT - - - - - -
12.02.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
12.02.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BURSASPOR - - - - - -
12.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ - - - - - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA - - - - - -
19.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
19.02.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ALAŞEHİR BLD. - - - - - -
19.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 MALTEPE YALI SPOR VAKIFBANK - - - - - -
19.02.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
19.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT YEŞİLYURT - - - - - -
19.02.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ROTA KOLEJİ - - - - - -
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.02.2017 İstanbul(BeylikdüzüSporKompleksi) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS IŞIKKENT - - - - - -
22.02.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK ARKAS SPOR - - - - - -
22.02.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
22.02.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ MALTEPE YALI SPOR - - - - - -
22.02.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA YEŞİLBAYRAMİÇ - - - - - -
22.02.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. BURSASPOR - - - - - -
22.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. - - - - - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
26.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR KARŞIYAKA - - - - - -
26.02.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ YEŞİLYURT - - - - - -
26.02.2017 İzmir(Atatürk) 12:00 IŞIKKENT VAKIFBANK - - - - - -
26.02.2017 İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR MALTEPE YALI SPOR - - - - - -
26.02.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ALAŞEHİR BLD. - - - - - -
26.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ - - - - - -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 İstanbul(BeylikdüzüSporKompleksi) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS YEŞİLBAYRAMİÇ - - - - - -
05.03.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR IŞIKKENT - - - - - -
05.03.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
05.03.2017 İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BURSASPOR - - - - - -
05.03.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR - - - - - -
05.03.2017 İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA SALİHLİ BLD. - - - - - -
05.03.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.03.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR - - - - - -
12.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
12.03.2017 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ VAKIFBANK - - - - - -
12.03.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT ARKAS SPOR - - - - - -
12.03.2017 Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ - - - - - -
12.03.2017 Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLYURT - - - - - -
12.03.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.