2016-2017 Sezonu Voleybol 1.Lig Bayanlar B Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 14 14 0 42 7 42 6.000 1204 949 1.2687 7 7 0 0 0 0
2 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 14 11 3 37 12 33 3.083 1148 967 1.1872 9 1 1 1 2 0
3 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 14 11 3 37 13 33 2.846 1169 936 1.2489 8 2 1 1 2 0
4 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 15 11 4 34 14 33 2.429 1140 949 1.2013 9 2 0 0 1 3
5 BOLU BLD. 15 10 5 33 24 30 1.375 1275 1189 1.0723 2 7 1 1 1 3
6 KARAYOLLARI 15 10 5 34 19 29 1.789 1211 1044 1.1600 8 0 2 1 2 2
7 KAZAN BLD. 15 9 6 31 27 25 1.148 1285 1256 1.0231 3 3 3 1 2 3
8 NUMUNE DSİ 15 8 7 26 27 23 0.963 1157 1171 0.9880 4 2 2 1 0 6
9 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 14 7 7 26 25 21 1.040 1130 1096 1.0310 4 2 1 1 3 3
10 SAKARYA HENDEK 15 4 11 20 37 12 0.541 1064 1306 0.8147 2 0 2 2 4 5
11 BARTIN POLİSGÜCÜ 15 3 12 19 40 10 0.475 1200 1353 0.8869 0 2 1 2 6 4
12 MSK URFA 15 2 13 12 40 8 0.300 1018 1226 0.8303 1 1 0 2 2 9
13 TVF SPOR LİSESİ 13 1 12 8 36 4 0.222 857 1059 0.8093 1 0 0 1 3 8
14 ELAZIĞ DSİ 15 1 14 5 43 3 0.116 819 1176 0.6964 0 1 0 0 2 12


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.10.2016 Ankara(Başkent) 13:00 İLBANK GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1 25-23 25-17 17-25 25-16 -
15.10.2016 Ankara(Başkent) 15:00 NUMUNE DSİ SAKARYA HENDEK 3-0 25-23 25-23 25-11 - -
15.10.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 KARAYOLLARI SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 25-9 15-25 17-25 17-25 -
15.10.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 17-25 12-25 24-26 - -
15.10.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. ELAZIĞ DSİ 3-0 25-12 25-19 25-15 - -
15.10.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS MSK URFA 3-0 25-17 25-16 25-22 - -
15.10.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 21-25 25-17 25-22 25-21 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KAZAN BLD. 1-3 25-17 11-25 10-25 23-25 -
22.10.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 2-3 15-25 25-23 13-25 25-21 11-15
22.10.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 18-25 12-25 16-25 - -
22.10.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BOLU BLD. 3-0 25-17 25-19 25-19 - -
22.10.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK İLBANK 1-3 26-24 16-25 13-25 17-25 -
22.10.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-8 25-12 25-16 - -
22.10.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA NUMUNE DSİ 2-3 25-18 21-25 26-24 25-27 13-15
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 KARAYOLLARI GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 23-25 15-25 22-25 - -
29.10.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 NUMUNE DSİ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-9 25-20 25-21 - -
29.10.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-18 25-21 25-22 - -
29.10.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK BOLU BLD. 3-0 25-13 25-20 26-24 - -
29.10.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 26-28 23-25 26-28 - -
29.10.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-21 25-22 25-15 - -
29.10.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK MSK URFA 3-2 22-25 20-25 25-19 25-17 15-12
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER NUMUNE DSİ 3-0 25-21 25-23 25-11 - -
05.11.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KAZAN BLD. 1-3 20-25 25-18 15-25 23-25 -
05.11.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. KARAYOLLARI 2-3 25-17 25-17 17-25 19-25 9-15
05.11.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ SAKARYA HENDEK 0-3 23-25 20-25 22-25 - -
05.11.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 15:30 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-23 25-17 25-16 - -
05.11.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 25-17 25-12 25-17 - -
05.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA İLBANK 0-3 23-25 11-25 18-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 21-25 23-25 22-25 - -
08.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BOLU BLD. 1-3 18-25 25-20 21-25 25-27 -
08.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 İLBANK KARAYOLLARI 3-1 23-25 25-22 25-19 27-25 -
08.11.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 24-26 26-24 19-25 25-19 16-14
08.11.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-21 25-22 25-21 - -
08.11.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-2 25-22 18-25 16-25 25-23 15-12
08.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA ELAZIĞ DSİ 3-1 25-20 25-13 24-26 25-17 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 KARAYOLLARI TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-18 27-25 - -
12.11.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER MSK URFA 3-1 22-25 25-15 25-20 25-18 -
12.11.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ NUMUNE DSİ 1-3 23-25 28-26 24-26 19-25 -
12.11.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. KAZAN BLD. 3-1 25-17 24-26 25-20 25-20 -
12.11.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ İLBANK 0-3 16-25 14-25 17-25 - -
12.11.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 12:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 25-22 25-19 25-16 - -
12.11.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT SAKARYA HENDEK 3-0 25-13 25-8 25-9 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 22-25 14-25 22-25 - -
19.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 İLBANK TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-19 23-25 25-21 25-21 -
19.11.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. KARAYOLLARI 3-2 25-21 23-25 25-22 17-25 17-15
19.11.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BOLU BLD. 3-1 25-27 25-13 25-21 25-13 -
19.11.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 20-25 13-25 10-25 - -
19.11.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 25-18 18-25 25-23 20-25 9-15
19.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 12:00 MSK URFA SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 13-25 18-25 17-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.11.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ KAZAN BLD. 2-3 25-23 25-22 9-25 22-25 8-15
23.11.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 KARAYOLLARI PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 31-29 25-20 25-20 - -
23.11.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER İLBANK 1-3 25-21 14-25 20-25 23-25 -
23.11.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ MSK URFA 3-1 27-25 23-25 25-13 25-17 -
23.11.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. NUMUNE DSİ 3-2 24-26 25-13 25-16 22-25 19-17
23.11.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAKARYA HENDEK 3-2 25-17 22-25 25-22 20-25 15-11
23.11.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ELAZIĞ DSİ 3-0 25-15 25-12 25-11 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Ankara(Başkent) 18:00 İLBANK KAZAN BLD. 3-0 25-15 25-15 25-13 - -
26.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ KARAYOLLARI 0-3 17-25 23-25 22-25 - -
26.11.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-20 25-17 - -
26.11.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-2 26-24 17-25 21-25 25-13 15-11
26.11.2016 Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ DSİ BARTIN POLİSGÜCÜ 1-3 21-25 23-25 25-22 14-25 -
26.11.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK BOLU BLD. 1-3 13-25 13-25 26-24 13-25 -
26.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 18-25 16-25 17-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI SAKARYA HENDEK 3-0 25-13 25-13 25-10 - -
03.12.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ NUMUNE DSİ 0-3 11-25 24-26 22-25 - -
03.12.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-20 19-25 18-25 14-25 -
03.12.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 1-3 24-26 21-25 25-18 20-25 -
03.12.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. MSK URFA 3-0 25-12 25-8 25-19 - -
03.12.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-20 25-12 25-16 - -
03.12.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT İLBANK 1-3 23-25 25-17 23-25 23-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE DSİ KAZAN BLD. 3-2 28-26 25-23 17-25 17-25 15-8
10.12.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 24-26 27-25 25-21 25-22 -
10.12.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 19-25 26-28 12-25 - -
10.12.2016 Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ DSİ BOLU BLD. 0-3 18-25 21-25 18-25 - -
10.12.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-23 25-18 - -
10.12.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2 23-25 25-13 23-25 25-22 15-7
10.12.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA KARAYOLLARI 0-3 22-25 24-26 17-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Ankara(Beştepe) 10:00 KARAYOLLARI ELAZIĞ DSİ 3-0 25-12 25-7 25-14 - -
17.12.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ MSK URFA 0-3 20-25 20-25 20-25 - -
17.12.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAKARYA HENDEK 3-1 25-20 26-24 19-25 25-23 -
17.12.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS NUMUNE DSİ 3-0 29-27 25-16 25-14 - -
17.12.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İLBANK 0-3 21-25 20-25 15-25 - -
17.12.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-23 29-27 17-25 25-17 -
17.12.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 18-25 16-25 25-16 21-25 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK NUMUNE DSİ 3-0 25-18 25-17 25-19 - -
24.12.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KARAYOLLARI 0-3 22-25 20-25 21-25 - -
24.12.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 25-19 15-25 18-25 20-25 -
24.12.2016 Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ DSİ TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-20 14-25 25-14 25-21 -
24.12.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 13-25 21-25 15-25 - -
24.12.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT BOLU BLD. 1-3 21-25 25-19 18-25 21-25 -
24.12.2016 Şanlıurfa (Harran Üniv. Sl.) 13:00 MSK URFA KAZAN BLD. 0-3 22-25 24-26 22-25 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 1-3 17-25 11-25 25-19 19-25 -
08.01.2017 Elazığ(Fırat Üniv. Sl.) 13:00 ELAZIĞ DSİ KAZAN BLD. 0-3 15-25 23-25 22-25 - -
08.01.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 14-25 15-25 16-25 - -
11.01.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT KARAYOLLARI 3-0 25-22 25-23 25-16 - -
18.01.2017 Sakarya(Hendek) 16:00 SAKARYA HENDEK NUMUNE DSİ 1-3 13-25 25-19 20-25 12-25 -
01.02.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 17:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
01.02.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İLBANK - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ MSK URFA 3-0 25-20 25-17 25-20 - -
15.01.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-7 25-15 25-11 - -
15.01.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 İLBANK SAKARYA HENDEK 3-0 25-12 25-17 25-11 - -
15.01.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 18-25 21-25 29-31 - -
15.01.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS ELAZIĞ DSİ 3-0 25-19 25-10 25-9 - -
15.01.2017 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 18-25 19-25 17-25 - -
15.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
22.01.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
22.01.2017 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. İLBANK - - - - - -
22.01.2017 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ NUMUNE DSİ - - - - - -
22.01.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 14:30 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KARAYOLLARI - - - - - -
22.01.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT KAZAN BLD. - - - - - -
22.01.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA SAKARYA HENDEK - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.01.2017 Ankara(Başkent) 16:00 İLBANK MSK URFA - - - - - -
25.01.2017 Ankara(Başkent) 18:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. - - - - - -
25.01.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ - - - - - -
25.01.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER - - - - - -
25.01.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ - - - - - -
25.01.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - - - - - -
25.01.2017 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK ELAZIĞ DSİ - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAKARYA HENDEK - - - - - -
29.01.2017 Ankara(Başkent) 18:00 KARAYOLLARI İLBANK - - - - - -
29.01.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
29.01.2017 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
29.01.2017 Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ MSK URFA - - - - - -
29.01.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KAZAN BLD. - - - - - -
29.01.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT NUMUNE DSİ - - - - - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 İLBANK ELAZIĞ DSİ - - - - - -
05.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİ BARTIN POLİSGÜCÜ - - - - - -
05.02.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI - - - - - -
05.02.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BOLU BLD. - - - - - -
05.02.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ - - - - - -
05.02.2017 Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - - - - - -
05.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA İBA KİMYA TED KOLEJLİLER - - - - - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. - - - - - -
08.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 TVF SPOR LİSESİ İLBANK - - - - - -
08.02.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ELAZIĞ DSİ - - - - - -
08.02.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAKARYA HENDEK - - - - - -
08.02.2017 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
08.02.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ NUMUNE DSİ - - - - - -
08.02.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT MSK URFA - - - - - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE DSİ BOLU BLD. - - - - - -
12.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER - - - - - -
12.02.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
12.02.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KARAYOLLARI - - - - - -
12.02.2017 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - - - - - -
12.02.2017 Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ - - - - - -
12.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA BARTIN POLİSGÜCÜ - - - - - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
19.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI NUMUNE DSİ - - - - - -
19.02.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İLBANK - - - - - -
19.02.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ELAZIĞ DSİ - - - - - -
19.02.2017 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. SAKARYA HENDEK - - - - - -
19.02.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ MSK URFA - - - - - -
19.02.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT İBA KİMYA TED KOLEJLİLER - - - - - -
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 İLBANK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - - - - - -
22.02.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
22.02.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KAZAN BLD. - - - - - -
22.02.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BARTIN POLİSGÜCÜ - - - - - -
22.02.2017 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ - - - - - -
22.02.2017 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK KARAYOLLARI - - - - - -
22.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA BOLU BLD. - - - - - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 KARAYOLLARI MSK URFA - - - - - -
26.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ SAKARYA HENDEK - - - - - -
26.02.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. NUMUNE DSİ - - - - - -
26.02.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İLBANK - - - - - -
26.02.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - - - - - -
26.02.2017 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
26.02.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER - - - - - -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BOLU BLD. - - - - - -
05.03.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 İLBANK BARTIN POLİSGÜCÜ - - - - - -
05.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
05.03.2017 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ KARAYOLLARI - - - - - -
05.03.2017 Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK KAZAN BLD. - - - - - -
05.03.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ - - - - - -
05.03.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.03.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ELAZIĞ DSİ - - - - - -
12.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI İBA KİMYA TED KOLEJLİLER - - - - - -
12.03.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ İLBANK - - - - - -
12.03.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. MSK URFA - - - - - -
12.03.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAKARYA HENDEK - - - - - -
12.03.2017 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - - - - - -
12.03.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BARTIN POLİSGÜCÜ - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.