2016-2017 Sezonu Voleybol 1.Lig Erkekler A Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 JEOPARK KULA BLD. 15 14 1 43 9 40 4.778 1238 1018 1.2161 10 2 2 0 1 0
2 DÜZCE BLD. 15 10 5 37 18 33 2.056 1259 1097 1.1477 7 3 0 3 1 1
3 ZİRAAT BANKASI 14 10 4 34 14 31 2.429 1122 1018 1.1022 8 2 0 1 2 1
4 KONYA B.ŞEHİR BLD. 15 10 5 33 21 28 1.571 1232 1124 1.0961 7 0 3 1 1 3
5 TOFAŞ SPOR 15 9 6 31 25 26 1.240 1276 1240 1.0290 4 3 2 1 2 3
6 TFL ALTEKMA 14 9 5 30 25 25 1.200 1248 1169 1.0676 2 4 3 1 1 3
7 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 15 8 7 29 27 24 1.074 1250 1236 1.0113 3 4 1 1 3 3
8 BİGADİÇ BLD. 15 6 9 24 33 19 0.727 1171 1253 0.9346 2 2 2 3 0 6
9 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 15 7 8 22 33 17 0.667 1158 1212 0.9554 2 1 4 0 1 7
10 İSTANBUL BBSK 15 5 10 26 34 17 0.765 1277 1312 0.9733 2 2 1 3 5 2
11 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 15 6 9 22 34 16 0.647 1198 1275 0.9396 1 3 2 0 4 5
12 EĞİRDİR ELMA 15 4 11 21 36 16 0.583 1184 1304 0.9080 1 3 0 4 1 6
13 PTT 15 4 11 20 38 12 0.526 1239 1396 0.8875 0 3 1 1 6 4
14 ES SPOR 15 2 13 14 39 8 0.359 1087 1285 0.8459 2 0 0 2 4 7


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
16.10.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 PTT BİGADİÇ BLD. 1-3 25-22 22-25 16-25 20-25 -
16.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 3-0 25-13 25-20 25-20 - -
16.10.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-17 25-22 25-17 - -
16.10.2016 İzmir(Atatürk) 14:00 TFL ALTEKMA ZİRAAT BANKASI 3-2 26-24 24-26 25-16 24-26 15-11
16.10.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 19-25 11-25 16-25 - -
16.10.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ES SPOR 3-0 25-12 25-15 25-22 - -
16.10.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0 25-20 25-23 25-20 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. DÜZCE BLD. 0-3 23-25 22-25 12-25 - -
23.10.2016 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI TOFAŞ SPOR 1-3 25-20 26-28 20-25 21-25 -
23.10.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PTT 3-0 25-19 25-14 25-21 - -
23.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR JEOPARK KULA BLD. 2-3 25-20 23-25 26-24 22-25 15-17
23.10.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 26-24 27-25 - -
23.10.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2-3 22-25 25-22 23-25 25-17 12-15
23.10.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TFL ALTEKMA 3-2 25-20 23-25 18-25 25-19 16-14
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-23 25-18 28-26 - -
30.10.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 25-19 25-18 - -
30.10.2016 İzmir(Atatürk) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ PTT 3-1 25-27 25-19 29-27 25-19 -
30.10.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 TFL ALTEKMA BİGADİÇ BLD. 3-0 25-19 25-18 25-20 - -
30.10.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA ES SPOR 3-0 29-27 25-21 25-17 - -
30.10.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 23-25 19-25 24-26 - -
30.10.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İSTANBUL BBSK 3-2 18-25 25-23 19-25 25-16 15-12
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. TOFAŞ SPOR 0-3 18-25 22-25 22-25 - -
06.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI JEOPARK KULA BLD. 3-1 25-19 17-25 26-24 25-17 -
06.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 PTT DÜZCE BLD. 1-3 25-23 12-25 20-25 19-25 -
06.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TFL ALTEKMA 1-3 25-23 15-25 22-25 20-25 -
06.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ES SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 0-3 16-25 21-25 22-25 - -
06.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK EĞİRDİR ELMA 1-3 21-25 22-25 25-9 22-25 -
06.11.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 17-25 10-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 TOFAŞ SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 30-28 25-20 21-25 25-22 -
09.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 ES SPOR İSTANBUL BBSK 1-3 22-25 25-20 22-25 15-25 -
09.11.2016 İzmir(Atatürk) 13:00 TFL ALTEKMA PTT 3-2 24-26 22-25 31-29 28-26 15-12
09.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ DÜZCE BLD. 0-3 15-25 25-27 7-25 - -
09.11.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA ZİRAAT BANKASI 0-3 14-25 15-25 21-25 - -
09.11.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0 25-22 25-18 25-23 - -
09.11.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-13 25-21 25-21 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. JEOPARK KULA BLD. 0-3 15-25 22-25 13-25 - -
13.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI ES SPOR 3-0 25-16 25-15 25-12 - -
13.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 PTT TOFAŞ SPOR 3-1 26-24 25-17 15-25 25-23 -
13.11.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. TFL ALTEKMA 2-3 25-17 15-25 25-20 25-27 13-15
13.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 16-25 21-25 25-23 29-27 15-9
13.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1 25-23 22-25 25-20 25-16 -
13.11.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR EĞİRDİR ELMA 3-0 32-30 25-13 25-20 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.11.2016 İzmir(Atatürk) 18:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TFL ALTEKMA 1-3 25-21 18-25 18-25 20-25 -
19.11.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA BİGADİÇ BLD. 2-3 25-23 22-25 26-24 21-25 9-15
20.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR DÜZCE BLD. 0-3 22-25 20-25 20-25 - -
20.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 ES SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-21 28-26 27-25 - -
20.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 1-3 25-19 17-25 20-25 18-25 -
20.11.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. PTT 3-0 25-21 25-14 25-16 - -
20.11.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-8 25-17 25-19 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.11.2016 Düzce(18Temmuz) 18:00 DÜZCE BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 25-27 25-21 19-25 12-15
26.11.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ES SPOR 3-0 25-18 25-22 25-19 - -
27.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 29-27 26-24 25-22 - -
27.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 PTT JEOPARK KULA BLD. 0-3 15-25 21-25 24-26 - -
27.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİRDİR ELMA 3-0 25-17 25-19 25-19 - -
27.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR 0-3 22-25 23-25 22-25 - -
27.11.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR İSTANBUL BBSK 3-2 25-17 20-25 21-25 25-20 15-9
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.11.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 ZİRAAT BANKASI SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-23 25-23 25-20 - -
30.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 ES SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-23 23-25 18-25 22-25 -
30.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. 3-2 23-25 25-16 25-21 15-25 15-6
30.11.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TOFAŞ SPOR 3-1 25-18 15-25 25-18 25-21 -
30.11.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA PTT 3-1 25-16 25-17 21-25 25-19 -
30.11.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-0 25-16 25-18 25-22 - -
30.11.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. DÜZCE BLD. 3-1 25-16 25-16 14-25 25-19 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0 25-10 25-23 25-18 - -
04.12.2016 Ankara(Başkent) 13:00 PTT ES SPOR 3-2 23-25 25-19 27-25 30-32 15-13
04.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 25-20 23-25 25-21 13-15
04.12.2016 Düzce(18Temmuz) 17:00 DÜZCE BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0 25-23 25-18 25-18 - -
04.12.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL BBSK 3-1 25-11 25-20 21-25 25-22 -
04.12.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA JEOPARK KULA BLD. 1-3 24-26 20-25 25-20 22-25 -
04.12.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-21 25-23 25-18 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-19 25-19 25-21 - -
11.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ES SPOR DÜZCE BLD. 1-3 13-25 25-23 15-25 22-25 -
11.12.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK PTT 1-3 17-25 25-16 25-27 21-25 -
11.12.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-20 25-19 25-20 -
11.12.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA TFL ALTEKMA 1-3 25-20 21-25 14-25 16-25 -
11.12.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BİGADİÇ BLD. 3-2 25-18 16-25 22-25 25-10 15-9
11.12.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TOFAŞ SPOR 3-0 25-17 25-23 25-20 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2-3 25-19 19-25 25-18 12-25 10-15
18.12.2016 Ankara(Başkent) 16:00 PTT ZİRAAT BANKASI 0-3 22-25 11-25 24-26 - -
18.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR EĞİRDİR ELMA 3-2 23-25 26-24 25-19 21-25 16-14
18.12.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. İSTANBUL BBSK 3-1 21-25 25-21 25-20 25-21 -
18.12.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-1 25-20 25-18 21-25 25-20 -
18.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA ES SPOR 3-1 25-14 23-25 25-18 25-16 -
18.12.2016 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. JEOPARK KULA BLD. 0-3 12-25 26-28 20-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2 23-25 16-25 28-26 25-19 15-12
25.12.2016 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI DÜZCE BLD. 3-0 25-15 25-21 25-19 - -
25.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ES SPOR TOFAŞ SPOR 3-0 25-22 25-23 25-18 - -
25.12.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK TFL ALTEKMA 3-0 25-18 25-19 25-19 - -
25.12.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ JEOPARK KULA BLD. 0-3 18-25 16-25 18-25 - -
25.12.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 13-25 25-20 25-17 12-15
25.12.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR PTT 3-1 19-25 25-16 25-14 25-17 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.01.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. PTT 3-1 25-22 25-22 20-25 25-23 -
07.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1 12-25 27-25 25-23 25-16 -
07.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 16-25 22-25 - -
07.01.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR 2-3 25-23 25-14 17-25 24-26 12-15
07.01.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA JEOPARK KULA BLD. 0-3 16-25 14-25 20-25 - -
18.01.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR DÜZCE BLD. 3-2 25-16 11-25 18-25 26-24 15-10
30.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 ZİRAAT BANKASI TFL ALTEKMA - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 PTT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-21 29-27 21-25 28-26 -
14.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1 22-25 25-21 25-15 25-21 -
14.01.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0 25-11 25-19 25-20 - -
14.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ EĞİRDİR ELMA 1-3 22-25 25-21 23-25 21-25 -
14.01.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-17 25-16 25-15 - -
14.01.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 17:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK 3-0 25-19 25-21 25-13 - -
15.01.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ES SPOR 3-0 25-15 25-15 26-24 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 Ankara(Başkent) 14:00 PTT BORNOVA ANADOLU LİSESİ - - - - - -
21.01.2017 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
21.01.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. TFL ALTEKMA - - - - - -
21.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. - - - - - -
21.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 12:00 ES SPOR EĞİRDİR ELMA - - - - - -
21.01.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK JEOPARK KULA BLD. - - - - - -
21.01.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TOFAŞ SPOR - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR BİGADİÇ BLD. - - - - - -
24.01.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. PTT - - - - - -
24.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ES SPOR - - - - - -
24.01.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
24.01.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA İSTANBUL BBSK - - - - - -
24.01.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR - - - - - -
24.01.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ZİRAAT BANKASI - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 ZİRAAT BANKASI EĞİRDİR ELMA - - - - - -
28.01.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 PTT TFL ALTEKMA - - - - - -
28.01.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
28.01.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ - - - - - -
28.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ SPOR - - - - - -
28.01.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK ES SPOR - - - - - -
28.01.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR JEOPARK KULA BLD. - - - - - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR PTT - - - - - -
04.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR ZİRAAT BANKASI - - - - - -
04.02.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. - - - - - -
04.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK - - - - - -
04.02.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR - - - - - -
04.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
05.02.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BİGADİÇ BLD. - - - - - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK - - - - - -
07.02.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 PTT KONYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
07.02.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA - - - - - -
07.02.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR - - - - - -
07.02.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ JEOPARK KULA BLD. - - - - - -
07.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ - - - - - -
07.02.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ES SPOR - - - - - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA - - - - - -
11.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR BİGADİÇ BLD. - - - - - -
11.02.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR - - - - - -
11.02.2017 İzmir(Atatürk) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ZİRAAT BANKASI - - - - - -
11.02.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
11.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. - - - - - -
12.02.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. PTT - - - - - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.02.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 PTT EĞİRDİR ELMA - - - - - -
18.02.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK - - - - - -
18.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ - - - - - -
18.02.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. JEOPARK KULA BLD. - - - - - -
18.02.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ES SPOR - - - - - -
18.02.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA KONYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
18.02.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ZİRAAT BANKASI - - - - - -
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI BİGADİÇ BLD. - - - - - -
21.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 ES SPOR PTT - - - - - -
21.02.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
21.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR - - - - - -
21.02.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA DÜZCE BLD. - - - - - -
21.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR - - - - - -
21.02.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TFL ALTEKMA - - - - - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 PTT İSTANBUL BBSK - - - - - -
25.02.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR - - - - - -
25.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR JEOPARK KULA BLD. - - - - - -
25.02.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. ES SPOR - - - - - -
25.02.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI - - - - - -
25.02.2017 İzmir(Atatürk) 14:00 TFL ALTEKMA EĞİRDİR ELMA - - - - - -
25.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ - - - - - -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI PTT - - - - - -
04.03.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR TFL ALTEKMA - - - - - -
04.03.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK DÜZCE BLD. - - - - - -
04.03.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BİGADİÇ BLD. - - - - - -
04.03.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA TOFAŞ SPOR - - - - - -
04.03.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
05.03.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.03.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 PTT SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR - - - - - -
11.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR ES SPOR - - - - - -
11.03.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. ZİRAAT BANKASI - - - - - -
11.03.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ BLD. - - - - - -
11.03.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA İSTANBUL BBSK - - - - - -
11.03.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA - - - - - -
11.03.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.