2016-2017 Sezonu Voleybol 1.Lig Erkekler B Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TORUL GENÇLİK 15 14 1 42 5 42 8.400 1161 847 1.3707 12 2 0 0 0 1
2 PALANDÖKEN BLD. 15 14 1 42 10 39 4.200 1248 1027 1.2152 10 1 3 0 0 1
3 SOLHAN SPOR 15 13 2 43 14 39 3.071 1360 1065 1.2770 7 4 2 2 0 0
4 HATAY B.ŞEHİR BLD. 15 12 3 38 13 37 2.923 1231 978 1.2587 8 4 0 1 0 2
5 ESER SPOR 15 9 6 30 26 25 1.154 1291 1213 1.0643 3 4 2 0 3 3
6 NİKSAR BLD. 15 8 7 33 26 25 1.269 1303 1265 1.0300 5 1 2 3 3 1
7 1926 BULANCAKSPOR 15 7 8 26 28 23 0.929 1197 1203 0.9950 3 4 0 2 1 5
8 GENÇ KAFKARS 15 7 8 27 32 20 0.844 1246 1271 0.9803 2 2 3 2 2 4
9 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 14 5 9 24 31 16 0.774 1138 1190 0.9563 3 0 2 3 3 3
10 PAYAS BLD. 2011 15 4 11 19 37 13 0.514 1114 1295 0.8602 1 2 1 2 3 6
11 TVF SPOR LİSESİ 13 4 9 19 31 12 0.613 1010 1158 0.8722 1 2 1 1 5 3
12 1920 MARAŞSPOR 14 3 11 13 37 8 0.351 999 1163 0.8590 1 0 2 1 2 8
13 MELİKGAZİ BLD. 15 3 12 12 39 8 0.308 990 1218 0.8128 1 1 1 0 3 9
14 68 AKSARAY BLD. 15 0 15 6 45 2 0.133 843 1238 0.6809 0 0 0 2 2 11

68 Aksaray Bld.`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.

1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.10.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-2 25-23 25-10 22-25 20-25 15-9
16.10.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. ESER SPOR 0-3 15-25 19-25 21-25 - -
16.10.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 3-1 25-16 22-25 25-14 25-20 -
16.10.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-13 25-21 25-18 - -
16.10.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 3-0 25-14 25-17 25-17 - -
16.10.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-17 25-11 25-17 - -
16.10.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR 1926 BULANCAKSPOR 3-0 25-20 25-15 25-20 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.10.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR PALANDÖKEN BLD. 1-3 19-25 25-27 25-21 20-25 -
23.10.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ 1920 MARAŞSPOR 3-2 25-21 23-25 23-25 25-21 15-13
23.10.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 21-25 22-25 - -
23.10.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SOLHAN SPOR 0-3 17-25 15-25 23-25 - -
23.10.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS TORUL GENÇLİK 0-3 13-25 23-25 20-25 - -
23.10.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-18 25-15 25-20 - -
23.10.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-22 25-16 24-26 23-25 15-7
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-14 20-25 25-16 25-12 -
30.10.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. 1926 BULANCAKSPOR 1-3 21-25 18-25 25-21 19-25 -
30.10.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-20 25-17 - -
30.10.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-18 25-21 25-15 - -
30.10.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK ESER SPOR 3-0 25-13 25-15 25-22 - -
30.10.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 GENÇ KAFKARS 3-2 28-26 25-20 11-25 25-27 15-13
30.10.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR NİKSAR BLD. 0-3 22-25 22-25 19-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 TVF SPOR LİSESİ 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-16 25-20 25-20 - -
06.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR PAYAS BLD. 2011 3-1 28-30 25-16 25-19 25-19 -
06.11.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3 23-25 16-25 23-25 - -
06.11.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS SOLHAN SPOR 1-3 25-23 18-25 23-25 14-25 -
06.11.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 13-25 13-25 18-25 - -
06.11.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-14 25-9 25-17 - -
06.11.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 27-25 22-25 20-25 10-25 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.11.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. NİKSAR BLD. 0-3 12-25 22-25 15-25 - -
09.11.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-22 25-19 25-17 - -
09.11.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-12 25-19 - -
09.11.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK 1926 BULANCAKSPOR 3-0 25-21 25-16 25-12 - -
09.11.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 21-25 28-26 25-9 25-14 -
09.11.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-21 25-19 21-25 30-28 -
09.11.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS ESER SPOR 1-3 20-25 13-25 26-24 14-25 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR SOLHAN SPOR 3-2 25-21 26-24 23-25 18-25 15-11
13.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ TORUL GENÇLİK 1-3 16-25 14-25 25-23 14-25 -
13.11.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR PAYAS BLD. 2011 3-0 25-18 25-15 25-16 - -
13.11.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 20-25 22-25 - -
13.11.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GENÇ KAFKARS 1-3 25-20 20-25 23-25 13-25 -
13.11.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-19 25-17 25-18 - -
13.11.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. 2-3 25-23 17-25 25-23 20-25 8-15
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. 1920 MARAŞSPOR 2-3 29-27 26-24 12-25 19-25 6-15
19.11.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-12 25-13 - -
20.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-21 25-14 25-23 - -
20.11.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 25-21 25-23 26-28 15-10
20.11.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. 3-0 27-25 25-13 25-20 - -
20.11.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-19 26-24 20-25 25-19 -
20.11.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 13:00 GENÇ KAFKARS 1926 BULANCAKSPOR 3-2 25-23 21-25 25-17 22-25 15-12
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ GENÇ KAFKARS 0-3 22-25 20-25 17-25 - -
27.11.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR ESER SPOR 3-1 17-25 25-23 26-24 28-26 -
27.11.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-13 25-16 25-11 - -
27.11.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3 25-27 18-25 20-25 - -
27.11.2016 Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. SOLHAN SPOR 0-3 14-25 16-25 16-25 - -
27.11.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 13-25 13-25 13-25 - -
27.11.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0 25-19 25-15 25-15 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.11.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 ESER SPOR TVF SPOR LİSESİ 1-3 22-25 25-21 23-25 23-25 -
30.11.2016 Bingöl(Solhan) SOLHAN SPOR 68 AKSARAY BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
30.11.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 26-24 32-30 - -
30.11.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-18 25-14 25-12 - -
30.11.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 33-35 11-25 25-23 25-20 10-15
30.11.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS NİKSAR BLD. 3-2 25-27 25-18 25-21 25-27 15-12
30.11.2016 Kayseri(Erciyes Üniv. S. Demirel) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 1926 BULANCAKSPOR 0-3 16-25 15-25 18-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 18-25 22-25 20-25 - -
04.12.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 14-25 18-25 11-25 - -
04.12.2016 Ankara(Başkent) 15:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-21 25-20 20-25 25-19 -
04.12.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR SOLHAN SPOR 2-3 13-25 18-25 25-18 25-20 26-28
04.12.2016 Kahramanmaraş(Batıpark) 13:00 1920 MARAŞSPOR PAYAS BLD. 2011 3-2 26-24 10-25 25-18 21-25 15-10
04.12.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 2-3 25-23 17-25 25-20 12-25 7-15
04.12.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. ESER SPOR 2-3 25-13 27-25 24-26 20-25 10-15
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Ankara(Başkent) 13:00 ESER SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-21 25-17 23-25 26-24 -
11.12.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR PALANDÖKEN BLD. 2-3 21-25 25-16 22-25 25-18 11-15
11.12.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1 21-25 25-18 25-18 25-20 -
11.12.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-17 25-8 26-24 - -
11.12.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-20 11-25 18-25 14-25 -
11.12.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-22 25-18 25-21 - -
11.12.2016 Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 0-3 21-25 19-25 23-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Ankara(Başkent) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SOLHAN SPOR 1-3 22-25 29-27 14-25 18-25 -
17.12.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-13 25-15 25-23 - -
18.12.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. PAYAS BLD. 2011 0-3 10-25 22-25 12-25 - -
18.12.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 25-27 25-27 21-25 - -
18.12.2016 Kahramanmaraş(Batıpark) 13:00 1920 MARAŞSPOR ESER SPOR 1-3 27-25 22-25 15-25 20-25 -
18.12.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-14 25-11 25-16 - -
18.12.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-1 21-25 25-19 25-22 25-22 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.12.2016 Ankara(Başkent) 12:00 ESER SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 21-25 14-25 - -
25.12.2016 Ankara(Başkent) 14:00 TVF SPOR LİSESİ NİKSAR BLD. 0-3 18-25 13-25 20-25 - -
25.12.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR TORUL GENÇLİK 3-0 25-15 28-26 25-18 - -
25.12.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 24-26 25-22 27-25 25-23 -
25.12.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 PALANDÖKEN BLD. 0-3 14-25 23-25 19-25 - -
25.12.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS 68 AKSARAY BLD. 3-1 25-15 25-17 22-25 25-13 -
25.12.2016 Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-1 26-28 25-21 25-23 25-14 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 ESER SPOR 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-16 25-9 25-17 - -
07.01.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-19 25-21 25-12 - -
07.01.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 TORUL GENÇLİK 1-3 22-25 25-22 15-25 19-25 -
07.01.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 15:00 GENÇ KAFKARS PALANDÖKEN BLD. 2-3 22-25 25-23 19-25 25-18 8-15
07.01.2017 Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 20-25 14-25 - -
07.01.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR 1-3 19-25 25-21 21-25 22-25 -
08.03.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR PAYAS BLD. 2011 3-0 25-17 25-12 25-13 - -
14.01.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ESER SPOR 3-0 25-19 28-26 25-23 - -
14.01.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK GENÇ KAFKARS 3-0 25-18 25-19 25-14 - -
14.01.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-0 25-18 25-18 25-22 - -
14.01.2017 Malatya(Atatürk) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 2-3 27-29 25-22 26-24 19-25 9-15
15.01.2017 Aksaray(Atatürk) 16:00 68 AKSARAY BLD. MELİKGAZİ BLD. 2-3 25-27 25-19 25-11 19-25 19-21
01.02.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 17:00 1920 MARAŞSPOR TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR TORUL GENÇLİK - - - - - -
21.01.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ HATAY B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
21.01.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR 68 AKSARAY BLD. - - - - - -
21.01.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS PAYAS BLD. 2011 - - - - - -
21.01.2017 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PALANDÖKEN BLD. - - - - - -
21.01.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR - - - - - -
21.01.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. 1920 MARAŞSPOR - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
24.01.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR GENÇ KAFKARS - - - - - -
24.01.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 1926 BULANCAKSPOR - - - - - -
24.01.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. - - - - - -
24.01.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. - - - - - -
24.01.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 ESER SPOR - - - - - -
24.01.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ PALANDÖKEN BLD. - - - - - -
28.01.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 ESER SPOR GENÇ KAFKARS - - - - - -
28.01.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR TORUL GENÇLİK - - - - - -
28.01.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR SOLHAN SPOR - - - - - -
28.01.2017 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PAYAS BLD. 2011 - - - - - -
28.01.2017 Malatya(Atatürk) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
28.01.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. 68 AKSARAY BLD. - - - - - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
04.02.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR ESER SPOR - - - - - -
04.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. - - - - - -
04.02.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
04.02.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞSPOR - - - - - -
04.02.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 1926 BULANCAKSPOR - - - - - -
04.02.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS MELİKGAZİ BLD. - - - - - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.02.2017 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ESER SPOR - - - - - -
07.02.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD. 2011 - - - - - -
07.02.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR GENÇ KAFKARS - - - - - -
07.02.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR - - - - - -
07.02.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR 68 AKSARAY BLD. - - - - - -
07.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. - - - - - -
07.02.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TORUL GENÇLİK - - - - - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
11.02.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 ESER SPOR 1926 BULANCAKSPOR - - - - - -
11.02.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR MELİKGAZİ BLD. - - - - - -
11.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 1920 MARAŞSPOR - - - - - -
11.02.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
11.02.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. - - - - - -
11.02.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. SOLHAN SPOR - - - - - -
18.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ESER SPOR - - - - - -
18.02.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR MELİKGAZİ BLD. - - - - - -
18.02.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. - - - - - -
18.02.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR TORUL GENÇLİK - - - - - -
18.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 - - - - - -
18.02.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. GENÇ KAFKARS - - - - - -
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.02.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 ESER SPOR NİKSAR BLD. - - - - - -
21.02.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR 1926 BULANCAKSPOR - - - - - -
21.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 68 AKSARAY BLD. - - - - - -
21.02.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
21.02.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 1920 MARAŞSPOR - - - - - -
21.02.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
21.02.2017 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. TORUL GENÇLİK - - - - - -
25.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ 1926 BULANCAKSPOR - - - - - -
25.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR - - - - - -
25.02.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 - - - - - -
25.02.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR GENÇ KAFKARS - - - - - -
25.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ESER SPOR - - - - - -
25.02.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. MELİKGAZİ BLD. - - - - - -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR 1920 MARAŞSPOR - - - - - -
04.03.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
04.03.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR NİKSAR BLD. - - - - - -
04.03.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. - - - - - -
04.03.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 68 AKSARAY BLD. - - - - - -
04.03.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS HATAY B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
04.03.2017 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.03.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. GENÇ KAFKARS - - - - - -
11.03.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 - - - - - -
11.03.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR - - - - - -
11.03.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ESER SPOR - - - - - -
11.03.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR MELİKGAZİ BLD. - - - - - -
11.03.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1926 BULANCAKSPOR - - - - - -
11.03.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.