2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 1. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARNAVUTKÖY BLD. 9 8 1 26 5 24 5.200 745 633 1.1769 7 0 1 1 0 0
2 UPS 10 8 2 26 11 23 2.364 872 717 1.2162 5 1 2 1 0 1
3 THY 9 7 2 23 6 22 3.833 703 509 1.3811 7 0 0 1 0 1
4 DERİNCE YENİKENT 10 7 3 22 13 20 1.692 762 726 1.0496 4 2 1 0 1 2
5 İSTANBUL BBSK 10 5 5 20 16 17 1.250 827 777 1.0644 4 1 0 2 1 2
6 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 10 5 5 17 18 14 0.944 741 766 0.9674 3 1 1 0 2 3
7 EDİRNE SPOR 10 3 7 9 24 9 0.375 653 773 0.8448 0 3 0 0 0 7
8 ALP SPOR 10 1 9 5 29 2 0.172 637 818 0.7787 0 0 1 0 2 7
9 KARTAL BLD. 10 0 10 4 30 1 0.133 600 821 0.7308 0 0 0 1 2 7


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 2-3 25-17 25-27 25-21 22-25 12-15
30.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ALP SPOR EDİRNE SPOR 1-3 22-25 12-25 25-21 21-25 -
30.10.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 23-25 26-28 21-25 - -
30.10.2016 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. DERİNCE YENİKENT 1-3 11-25 13-25 25-20 15-25 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR İSTANBUL BBSK 0-3 19-25 22-25 18-25 - -
06.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 THY KARTAL BLD. 3-0 25-20 25-12 25-19 - -
06.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:30 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ UPS 1-3 25-21 18-25 16-25 18-25 -
06.11.2016 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT ALP SPOR 3-0 26-24 25-22 25-18 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0 25-23 26-24 25-22 - -
13.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 İSTANBUL BBSK DERİNCE YENİKENT 3-1 26-24 26-24 25-27 25-22 -
13.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 ALP SPOR THY 0-3 21-25 15-25 21-25 - -
13.11.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS EDİRNE SPOR 3-0 25-21 25-19 25-16 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.11.2016 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 22-25 14-25 16-25 - -
20.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 THY İSTANBUL BBSK 3-0 25-12 25-20 25-17 - -
20.11.2016 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. ALP SPOR 2-3 25-20 12-25 25-15 21-25 14-16
20.11.2016 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT UPS 3-2 25-21 13-25 25-17 18-25 15-10
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. DERİNCE YENİKENT 3-0 25-18 25-14 25-13 - -
27.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ EDİRNE SPOR 3-0 25-22 25-12 25-19 - -
27.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 İSTANBUL BBSK KARTAL BLD. 3-0 27-25 25-22 25-13 - -
27.11.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS THY 3-2 25-23 26-28 25-23 19-25 15-12
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 ALP SPOR İSTANBUL BBSK 0-3 16-25 29-31 14-25 - -
04.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 THY ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 20-25 24-26 23-25 - -
04.12.2016 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. UPS 0-3 19-25 12-25 21-25 - -
04.12.2016 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-1 25-19 25-17 13-25 26-24 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3 18-25 23-25 17-25 - -
11.12.2016 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. KARTAL BLD. 3-0 25-20 25-15 25-17 - -
11.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ THY 0-3 14-25 16-25 21-25 - -
11.12.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS ALP SPOR 3-0 25-9 25-14 25-21 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ALP SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 20-25 11-25 14-25 - -
18.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 THY EDİRNE SPOR 3-0 25-10 25-18 25-15 - -
18.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 İSTANBUL BBSK UPS 0-3 17-25 22-25 22-25 - -
18.12.2016 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3 20-25 15-25 21-25 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Kocaeli(Derince) 16:00 DERİNCE YENİKENT THY 0-3 9-25 21-25 9-25 - -
25.12.2016 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR KARTAL BLD. 3-1 25-23 25-21 23-25 25-17 -
25.12.2016 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. İSTANBUL BBSK 3-2 27-29 21-25 25-20 25-23 15-13
25.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ ALP SPOR 3-0 25-12 25-19 25-18 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ İSTANBUL BBSK 3-1 13-25 26-24 25-22 25-17 -
08.01.2017 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT KARTAL BLD. 3-0 25-20 25-17 25-12 - -
18.01.2017 Edirne(MimarSinan) 16:00 EDİRNE SPOR ALP SPOR 3-1 25-21 18-25 25-20 25-16 -
19.01.2017 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 15:00 ARNAVUTKÖY BLD. UPS 2-3 29-27 14-25 13-25 32-30 14-16
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 İSTANBUL BBSK EDİRNE SPOR 3-0 25-18 25-16 25-11 - -
15.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 ALP SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3 22-25 14-25 20-25 - -
15.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 KARTAL BLD. THY 0-3 8-25 12-25 13-25 - -
15.01.2017 İstanbul(UPS) 18:00 UPS M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0 25-16 25-11 25-13 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR UPS - - - - - -
22.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 THY ALP SPOR - - - - - -
22.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. - - - - - -
22.01.2017 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT İSTANBUL BBSK - - - - - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 İSTANBUL BBSK THY - - - - - -
29.01.2017 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. EDİRNE SPOR - - - - - -
29.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 ALP SPOR KARTAL BLD. - - - - - -
29.01.2017 İstanbul(UPS) 18:00 UPS DERİNCE YENİKENT - - - - - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 THY UPS - - - - - -
05.02.2017 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR M. ERDEM MARMARA AKADEMİ - - - - - -
05.02.2017 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. İSTANBUL BBSK - - - - - -
05.02.2017 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT ARNAVUTKÖY BLD. - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. THY - - - - - -
12.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 İSTANBUL BBSK ALP SPOR - - - - - -
12.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ DERİNCE YENİKENT - - - - - -
12.02.2017 İstanbul(UPS) 18:00 UPS KARTAL BLD. - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 ALP SPOR UPS - - - - - -
18.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 THY M. ERDEM MARMARA AKADEMİ - - - - - -
19.02.2017 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. ARNAVUTKÖY BLD. - - - - - -
19.02.2017 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT EDİRNE SPOR - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR THY - - - - - -
26.02.2017 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. ALP SPOR - - - - - -
26.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ KARTAL BLD. - - - - - -
26.02.2017 İstanbul(UPS) 18:00 UPS İSTANBUL BBSK - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 THY DERİNCE YENİKENT - - - - - -
04.03.2017 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 İSTANBUL BBSK ARNAVUTKÖY BLD. - - - - - -
05.03.2017 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 ALP SPOR M. ERDEM MARMARA AKADEMİ - - - - - -
05.03.2017 İstanbul(Yakacık) 15:00 KARTAL BLD. EDİRNE SPOR - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.