2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 2. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 9 8 1 25 7 24 3.571 779 616 1.2646 4 4 0 0 1 0
2 ESENLER VOLEYBOL 10 8 2 25 11 22 2.273 817 676 1.2086 5 1 2 0 1 1
3 BALIKESİR DSİ 10 7 3 25 15 21 1.667 895 850 1.0529 2 4 1 1 2 0
4 ERDEK SPOR 10 7 3 23 15 21 1.533 870 743 1.1709 2 4 1 1 0 2
5 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 10 5 5 19 18 15 1.056 765 814 0.9398 2 3 0 0 4 1
6 BAHÇELİEVLER BLD. 10 4 6 17 20 13 0.850 806 810 0.9951 2 2 0 1 3 2
7 FMV IŞIK OKULLARI 10 3 7 11 23 9 0.478 699 785 0.8904 1 2 0 0 2 5
8 SARIYER BLD. 10 2 8 12 24 7 0.500 722 827 0.8730 2 0 0 1 4 3
9 ÇİFTLİKKÖY BLD. 9 0 9 3 27 0 0.111 517 749 0.6903 0 0 0 0 3 6


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Balıkesir(Erdek) 13:00 ERDEK SPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-10 25-12 25-14 - -
29.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 FMV IŞIK OKULLARI SARIYER BLD. 3-1 25-19 20-25 26-24 25-16 -
30.10.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 25-20 20-25 25-22 25-20 -
30.10.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ESENLER VOLEYBOL 1-3 5-25 16-25 25-18 21-25 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ 3-1 25-22 25-19 24-26 25-15 -
06.11.2016 İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. FMV IŞIK OKULLARI 1-3 24-26 20-25 25-16 20-25 -
06.11.2016 İstanbul(SarıyerSl.) 14:00 SARIYER BLD. B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1-3 25-21 21-25 21-25 11-25 -
06.11.2016 İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 14:00 ESENLER VOLEYBOL ERDEK SPOR 3-2 25-22 25-20 24-26 17-25 15-10
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Balıkesir(Erdek) 13:00 ERDEK SPOR SARIYER BLD. 3-0 25-10 25-12 25-12 - -
12.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 FMV IŞIK OKULLARI BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3 16-25 25-20 24-26 18-25 -
13.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-20 25-13 25-19 - -
13.11.2016 Yalova(90.Yıl) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. ESENLER VOLEYBOL 0-3 14-25 16-25 19-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 İstanbul(SarıyerSl.) 14:00 SARIYER BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 28-26 25-17 25-13 - -
20.11.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ FMV IŞIK OKULLARI 3-0 25-14 25-20 25-18 - -
20.11.2016 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1 25-16 25-19 19-25 25-8 -
20.11.2016 İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. ERDEK SPOR 2-3 21-25 26-24 21-25 25-22 10-15
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Balıkesir(Erdek) 13:00 ERDEK SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 15-25 16-25 17-25 - -
27.11.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BALIKESİR DSİ 1-3 22-25 15-25 25-22 21-25 -
27.11.2016 İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 14:00 ESENLER VOLEYBOL SARIYER BLD. 3-0 25-12 25-16 25-21 - -
27.11.2016 Yalova(90.Yıl) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 16-25 14-25 20-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ ERDEK SPOR 3-0 30-28 25-18 25-22 - -
04.12.2016 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-21 25-17 25-13 - -
04.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 FMV IŞIK OKULLARI B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3 23-25 23-25 15-25 - -
04.12.2016 İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. ESENLER VOLEYBOL 0-3 24-26 15-25 17-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Balıkesir(Erdek) 13:00 ERDEK SPOR FMV IŞIK OKULLARI 3-1 17-25 25-13 25-19 25-20 -
11.12.2016 İstanbul(SarıyerSl.) 14:00 SARIYER BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 1-3 25-21 16-25 25-27 16-25 -
11.12.2016 İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 14:00 ESENLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 13-25 23-25 22-25 - -
11.12.2016 Yalova(90.Yıl) 12:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BALIKESİR DSİ 1-3 16-25 25-20 8-25 12-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ ESENLER VOLEYBOL 2-3 9-25 17-25 25-20 25-20 7-15
18.12.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ERDEK SPOR 1-3 10-25 25-21 20-25 16-25 -
18.12.2016 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SARIYER BLD. 3-0 25-12 25-14 25-18 - -
18.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 FMV IŞIK OKULLARI ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-23 25-16 25-10 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.12.2016 İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3 18-25 25-22 17-25 22-25 -
25.12.2016 İstanbul(SarıyerSl.) 14:00 SARIYER BLD. BALIKESİR DSİ 2-3 25-15 25-22 21-25 24-26 18-20
25.12.2016 İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 18:00 ESENLER VOLEYBOL FMV IŞIK OKULLARI 3-0 25-19 25-11 25-20 - -
25.12.2016 Yalova(90.Yıl) 13:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 1-3 15-25 26-24 23-25 19-25 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.01.2017 İstanbul(HasanDoğan) 12:00 BAHÇELİEVLER BLD. BALIKESİR DSİ 3-1 14-25 25-22 25-16 25-17 -
18.01.2017 İstanbul(Sarıyer) 14:00 SARIYER BLD. FMV IŞIK OKULLARI 3-0 25-19 25-23 25-19 - -
18.01.2017 İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 19:00 ESENLER VOLEYBOL B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-19 25-15 25-10 - -
18.01.2017 Yalova(90.Yıl) 16:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. ERDEK SPOR 1-3 24-26 28-26 22-25 8-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Balıkesir(Erdek) 13:00 ERDEK SPOR ESENLER VOLEYBOL 3-1 25-21 25-16 25-27 25-15 -
14.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 FMV IŞIK OKULLARI BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 22-25 16-25 14-25 - -
15.01.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1 25-20 25-20 20-25 30-28 -
15.01.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SARIYER BLD. 3-1 25-14 10-25 27-25 25-21 -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL FMV IŞIK OKULLARI - - - - - -
22.01.2017 İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ - - - - - -
22.01.2017 İstanbul(SarıyerSl.) 14:00 SARIYER BLD. ERDEK SPOR - - - - - -
22.01.2017 İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 16:00 ESENLER VOLEYBOL ÇİFTLİKKÖY BLD. - - - - - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Balıkesir(Erdek) 13:00 ERDEK SPOR BAHÇELİEVLER BLD. - - - - - -
29.01.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL - - - - - -
29.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 FMV IŞIK OKULLARI BALIKESİR DSİ - - - - - -
29.01.2017 Yalova(90.Yıl) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. SARIYER BLD. - - - - - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ - - - - - -
05.02.2017 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ERDEK SPOR - - - - - -
05.02.2017 İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. - - - - - -
05.02.2017 İstanbul(SarıyerSl.) 14:00 SARIYER BLD. ESENLER VOLEYBOL - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Balıkesir(Erdek) 13:00 ERDEK SPOR BALIKESİR DSİ - - - - - -
12.02.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ FMV IŞIK OKULLARI - - - - - -
12.02.2017 İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 16:00 ESENLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. - - - - - -
12.02.2017 Yalova(90.Yıl) 12:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ ÇİFTLİKKÖY BLD. - - - - - -
19.02.2017 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ESENLER VOLEYBOL - - - - - -
19.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 FMV IŞIK OKULLARI ERDEK SPOR - - - - - -
19.02.2017 İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. SARIYER BLD. - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Balıkesir(Erdek) 13:00 ERDEK SPOR B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ - - - - - -
26.02.2017 İstanbul(SarıyerSl.) 14:00 SARIYER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL - - - - - -
26.02.2017 İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 16:00 ESENLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ - - - - - -
26.02.2017 Yalova(90.Yıl) 16:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. FMV IŞIK OKULLARI - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ SARIYER BLD. - - - - - -
05.03.2017 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ÇİFTLİKKÖY BLD. - - - - - -
05.03.2017 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. - - - - - -
05.03.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 FMV IŞIK OKULLARI ESENLER VOLEYBOL - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.