2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 3. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEPEZ BLD. 10 9 1 28 9 26 3.111 867 677 1.2806 4 4 1 0 1 0
2 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 9 7 2 24 7 22 3.429 716 564 1.2695 6 1 0 1 1 0
3 İZMİRSPOR 9 7 2 24 9 22 2.667 771 624 1.2356 4 3 0 1 1 0
4 GELİŞİM KOLEJİ 10 8 2 26 13 21 2.000 847 759 1.1159 4 1 3 0 2 0
5 AYVALIKGÜCÜ BLD. 10 5 5 18 18 16 1.000 779 749 1.0401 2 3 0 1 1 3
6 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 10 4 6 16 22 12 0.727 748 838 0.8926 1 2 1 1 2 3
7 PARK ANTALYA GENÇLİK 10 2 8 11 28 5 0.393 709 885 0.8011 0 0 2 1 3 4
8 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 10 1 9 9 27 5 0.333 693 810 0.8556 1 0 0 2 2 5
9 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 10 1 9 6 29 3 0.207 602 826 0.7288 0 0 1 1 1 7


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-1 21-25 25-7 25-19 25-15 -
30.10.2016 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-10 25-10 - -
30.10.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GELİŞİM KOLEJİ 0-3 20-25 21-25 20-25 - -
30.10.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 10-25 13-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK AYVALIKGÜCÜ BLD. 1-3 20-25 28-26 17-25 16-25 -
06.11.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-1 25-10 25-11 17-25 26-24 -
06.11.2016 İzmir(Balçova) 17:00 İZMİRSPOR KEPEZ BLD. 3-1 25-18 25-21 18-25 25-20 -
06.11.2016 Muğla(Atatürk) 15:30 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2 23-25 25-19 17-25 25-17 15-8
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. İZMİRSPOR 1-3 19-25 23-25 25-19 17-25 -
13.11.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ PARK ANTALYA GENÇLİK 2-3 21-25 25-8 22-25 25-19 9-15
13.11.2016 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1 25-18 25-17 16-25 25-13 -
13.11.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-10 25-16 25-27 25-10 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.11.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 0-3 21-25 17-25 26-28 - -
20.11.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0 26-24 25-13 25-18 - -
20.11.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-16 25-14 25-11 - -
20.11.2016 Muğla(Atatürk) 15:30 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 9-25 16-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-22 25-15 - -
27.11.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ KEPEZ BLD. 0-3 23-25 24-26 21-25 - -
27.11.2016 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0 25-8 25-13 25-18 - -
27.11.2016 İzmir(Torbalı Spor Salonu) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3 15-25 18-25 23-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 2-3 25-18 14-25 25-21 11-25 11-15
04.12.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-1 25-11 17-25 25-8 25-17 -
04.12.2016 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-13 15-25 25-16 25-16 -
04.12.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-23 25-14 25-13 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİRSPOR 3-2 14-25 19-25 25-22 25-23 15-13
11.12.2016 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 2-3 25-23 25-18 18-25 20-25 9-15
11.12.2016 İzmir(Torbalı Spor Salonu) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-2 21-25 12-25 25-20 25-19 15-13
11.12.2016 Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 2-3 19-25 14-25 25-23 25-19 12-15
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1 25-21 25-15 20-25 25-10 -
18.12.2016 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 24-26 15-25 - -
18.12.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 1-3 25-18 22-25 21-25 21-25 -
18.12.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-8 25-16 25-16 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0 25-22 25-20 25-16 - -
25.12.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3 19-25 18-25 17-25 - -
25.12.2016 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-11 25-20 25-20 - -
25.12.2016 Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 0-3 20-25 19-25 10-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-11 25-16 25-15 - -
08.01.2017 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK KEPEZ BLD. 0-3 13-25 10-25 16-25 - -
08.01.2017 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0 25-21 27-25 25-13 - -
08.01.2017 Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3 20-25 20-25 17-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİRSPOR 3-1 17-25 25-15 25-22 25-16 -
15.01.2017 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-1 25-21 25-21 9-25 25-14 -
15.01.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-17 25-17 - -
15.01.2017 İzmir(Gaziemir) 16:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 2-3 22-25 13-25 26-24 25-19 9-15
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.01.2017 İzmir(Atatürk) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
22.01.2017 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ - - - - - -
22.01.2017 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. - - - - - -
22.01.2017 Muğla(Atatürk) 16:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK - - - - - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. KEPEZ BLD. - - - - - -
29.01.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİRSPOR - - - - - -
29.01.2017 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
29.01.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK PARK ANTALYA GENÇLİK - - - - - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
05.02.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ - - - - - -
05.02.2017 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK - - - - - -
05.02.2017 Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 İzmir(Atatürk) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ PARK ANTALYA GENÇLİK - - - - - -
12.02.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYVALIKGÜCÜ BLD. - - - - - -
12.02.2017 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. İZMİRSPOR - - - - - -
12.02.2017 İzmir(Gaziemir) 16:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK MUĞLA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
19.02.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
19.02.2017 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK - - - - - -
19.02.2017 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR GELİŞİM KOLEJİ - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 İzmir(Atatürk) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. - - - - - -
26.02.2017 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. - - - - - -
26.02.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ - - - - - -
26.02.2017 Muğla(Atatürk) 15:30 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. İZMİRSPOR - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
05.03.2017 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. GELİŞİM KOLEJİ - - - - - -
05.03.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
05.03.2017 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.