2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 3. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEPEZ BLD. 14 13 1 40 10 38 4.000 1192 885 1.3469 7 5 1 0 1 0
2 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 13 10 3 34 11 31 3.091 1041 846 1.2305 8 2 0 1 2 0
3 İZMİRSPOR 14 10 4 35 16 31 2.188 1167 1004 1.1624 6 4 0 1 3 0
4 GELİŞİM KOLEJİ 13 9 4 30 19 24 1.579 1058 927 1.1413 5 1 3 0 3 1
5 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 14 6 8 22 29 18 0.759 1003 1132 0.8860 2 3 1 1 2 5
6 AYVALIKGÜCÜ BLD. 13 4 9 18 30 14 0.600 995 1044 0.9531 1 3 0 2 2 5
7 PARK ANTALYA GENÇLİK 14 3 11 14 38 8 0.368 914 1202 0.7604 0 1 2 1 3 7
8 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 13 2 11 13 36 7 0.361 957 1102 0.8684 0 1 1 2 3 6
9 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 8 1 7 6 23 3 0.261 491 676 0.7263 0 0 1 1 1 5

Muğla B.Şehir Bld. ligden çekildi ve düştü.

Park Antalya Gençlik`in 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 ?zmir(Gaziemir) 14:00 MAV? EGE GAZ? GEN?L?K ?ZM?R B.?EH?R BLD. 0-3 15-25 10-25 13-25 - -
30.10.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. PARK ANTALYA GEN?L?K 3-1 21-25 25-7 25-19 25-15 -
30.10.2016 Bal?kesir(Ayval?k) 13:30 AYVALIKG?C? BLD. MU?LA B.?EH?R BLD. 3-0 25-21 25-10 25-10 - -
30.10.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? GEL???M KOLEJ? 0-3 20-25 21-25 20-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 ?zmir(Atat?rk) 17:00 GEL???M KOLEJ? MAV? EGE GAZ? GEN?L?K 3-1 25-10 25-11 17-25 26-24 -
06.11.2016 ?zmir(Bal?ova) 17:00 ?ZM?RSPOR KEPEZ BLD. 3-1 25-18 25-21 18-25 25-20 -
06.11.2016 Antalya(Atat?rk) 13:00 PARK ANTALYA GEN?L?K AYVALIKG?C? BLD. 1-3 20-25 28-26 17-25 16-25 -
06.11.2016 Mu?la(Atat?rk) 15:30 MU?LA B.?EH?R BLD. DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? 3-2 23-25 25-19 17-25 25-17 15-8
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 ?zmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 ?ZM?R B.?EH?R BLD. GEL???M KOLEJ? 3-1 25-18 25-17 16-25 25-13 -
13.11.2016 ?zmir(Gaziemir) 14:00 MAV? EGE GAZ? GEN?L?K MU?LA B.?EH?R BLD. 3-1 25-10 25-16 25-27 25-10 -
13.11.2016 Bal?kesir(Ayval?k) 13:30 AYVALIKG?C? BLD. ?ZM?RSPOR 1-3 19-25 23-25 25-19 17-25 -
13.11.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? PARK ANTALYA GEN?L?K 2-3 21-25 25-8 22-25 25-19 9-15
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.11.2016 ?zmir(Bal?ova) 14:00 ?ZM?RSPOR DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? 3-0 25-16 25-14 25-11 - -
20.11.2016 Antalya(Atat?rk) 13:00 PARK ANTALYA GEN?L?K MAV? EGE GAZ? GEN?L?K 0-3 21-25 17-25 26-28 - -
20.11.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. AYVALIKG?C? BLD. 3-0 26-24 25-13 25-18 - -
20.11.2016 Mu?la(Atat?rk) 15:30 MU?LA B.?EH?R BLD. ?ZM?R B.?EH?R BLD. 0-3 20-25 9-25 16-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 ?zmir(Atat?rk) 17:00 GEL???M KOLEJ? MU?LA B.?EH?R BLD. 3-0 25-16 25-22 25-15 - -
27.11.2016 ?zmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 ?ZM?R B.?EH?R BLD. PARK ANTALYA GEN?L?K 3-0 25-8 25-13 25-18 - -
27.11.2016 ?zmir(Torbal? Spor Salonu) 14:00 MAV? EGE GAZ? GEN?L?K ?ZM?RSPOR 0-3 15-25 18-25 23-25 - -
27.11.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? KEPEZ BLD. 0-3 23-25 24-26 21-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 ?zmir(Bal?ova) 14:00 ?ZM?RSPOR ?ZM?R B.?EH?R BLD. 3-1 23-25 25-23 25-14 25-13 -
04.12.2016 Antalya(Atat?rk) 13:00 PARK ANTALYA GEN?L?K GEL???M KOLEJ? 2-3 25-18 14-25 25-21 11-25 11-15
04.12.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. MAV? EGE GAZ? GEN?L?K 3-1 25-11 17-25 25-8 25-17 -
04.12.2016 Bal?kesir(Ayval?k) 13:30 AYVALIKG?C? BLD. DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? 3-1 25-13 15-25 25-16 25-16 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 ?zmir(Atat?rk) 15:00 GEL???M KOLEJ? ?ZM?RSPOR 3-2 14-25 19-25 25-22 25-23 15-13
11.12.2016 ?zmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 ?ZM?R B.?EH?R BLD. KEPEZ BLD. 2-3 25-23 25-18 18-25 20-25 9-15
11.12.2016 ?zmir(Torbal? Spor Salonu) 14:00 MAV? EGE GAZ? GEN?L?K AYVALIKG?C? BLD. 3-2 21-25 12-25 25-20 25-19 15-13
11.12.2016 Mu?la(Atat?rk) 14:00 MU?LA B.?EH?R BLD. PARK ANTALYA GEN?L?K 2-3 19-25 14-25 25-23 25-19 12-15
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 ?zmir(Bal?ova) 14:00 ?ZM?RSPOR MU?LA B.?EH?R BLD. 3-0 25-8 25-16 25-16 - -
18.12.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. GEL???M KOLEJ? 3-1 25-21 25-15 20-25 25-10 -
18.12.2016 Bal?kesir(Ayval?k) 13:30 AYVALIKG?C? BLD. ?ZM?R B.?EH?R BLD. 0-3 16-25 24-26 15-25 - -
18.12.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? MAV? EGE GAZ? GEN?L?K 1-3 25-18 22-25 21-25 21-25 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 ?zmir(Atat?rk) 17:00 GEL???M KOLEJ? AYVALIKG?C? BLD. 3-0 25-22 25-20 25-16 - -
25.12.2016 ?zmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 ?ZM?R B.?EH?R BLD. DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? 3-0 25-11 25-20 25-20 - -
25.12.2016 Antalya(Atat?rk) 13:00 PARK ANTALYA GEN?L?K ?ZM?RSPOR 0-3 19-25 18-25 17-25 - -
25.12.2016 Mu?la(Atat?rk) 14:00 MU?LA B.?EH?R BLD. KEPEZ BLD. 0-3 20-25 19-25 10-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.01.2017 ?zmir(Atat?rk) 15:00 GEL???M KOLEJ? DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? 3-0 25-11 25-16 25-15 - -
08.01.2017 ?zmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 ?ZM?R B.?EH?R BLD. MAV? EGE GAZ? GEN?L?K 3-0 25-21 27-25 25-13 - -
08.01.2017 Antalya(Atat?rk) 13:00 PARK ANTALYA GEN?L?K KEPEZ BLD. 0-3 13-25 10-25 16-25 - -
08.01.2017 Mu?la(Atat?rk) 14:00 MU?LA B.?EH?R BLD. AYVALIKG?C? BLD. 0-3 20-25 20-25 17-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 ?zmir(Gaziemir) 16:00 MAV? EGE GAZ? GEN?L?K GEL???M KOLEJ? 2-3 22-25 13-25 26-24 25-19 9-15
15.01.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. ?ZM?RSPOR 3-1 17-25 25-15 25-22 25-16 -
15.01.2017 Bal?kesir(Ayval?k) 13:30 AYVALIKG?C? BLD. PARK ANTALYA GEN?L?K 3-1 25-21 25-21 9-25 25-14 -
15.01.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? MU?LA B.?EH?R BLD. 3-0 25-20 25-17 25-17 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.01.2017 ?zmir(Atat?rk) 18:00 GEL???M KOLEJ? ?ZM?R B.?EH?R BLD. 0-3 17-25 18-25 18-25 - -
22.01.2017 ?zmir(Bal?ova) 14:00 ?ZM?RSPOR AYVALIKG?C? BLD. 3-0 25-12 25-22 26-24 - -
22.01.2017 Antalya(Atat?rk) 13:00 PARK ANTALYA GEN?L?K DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? 3-1 26-24 13-25 25-20 25-21 -
22.01.2017 Mu?la(Atat?rk) 16:00 MU?LA B.?EH?R BLD. MAV? EGE GAZ? GEN?L?K 0-3 20-25 19-25 17-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 ?zmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 ?ZM?R B.?EH?R BLD. MU?LA B.?EH?R BLD. 3-0 25-13 25-14 25-14 - -
29.01.2017 ?zmir(Gaziemir) 14:00 MAV? EGE GAZ? GEN?L?K PARK ANTALYA GEN?L?K 3-0 25-18 26-24 25-22 - -
29.01.2017 Bal?kesir(Ayval?k) 13:30 AYVALIKG?C? BLD. KEPEZ BLD. 0-3 18-25 20-25 8-25 - -
29.01.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? ?ZM?RSPOR 3-1 16-25 25-23 25-15 25-12 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 ?zmir(Bal?ova) 14:00 ?ZM?RSPOR MAV? EGE GAZ? GEN?L?K 3-0 25-17 25-14 25-19 - -
05.02.2017 Antalya(Atat?rk) 13:00 PARK ANTALYA GEN?L?K ?ZM?R B.?EH?R BLD. 0-3 19-25 9-25 24-26 - -
05.02.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? 3-0 25-17 25-14 25-20 - -
05.02.2017 Mu?la(Atat?rk) 14:00 MU?LA B.?EH?R BLD. GEL???M KOLEJ? 1-3 25-22 18-25 9-25 13-25 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 ?zmir(Atat?rk) GEL???M KOLEJ? PARK ANTALYA GEN?L?K (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017 ?zmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 ?ZM?R B.?EH?R BLD. ?ZM?RSPOR 3-1 23-25 25-22 25-16 25-14 -
12.02.2017 ?zmir(Gaziemir) 16:00 MAV? EGE GAZ? GEN?L?K KEPEZ BLD. 0-3 12-25 14-25 9-25 - -
12.02.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? AYVALIKG?C? BLD. 3-2 25-23 25-19 19-25 21-25 17-15
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 ?zmir(Bal?ova) 14:00 ?ZM?RSPOR GEL???M KOLEJ? 3-1 25-20 18-25 25-17 25-21 -
19.02.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. ?ZM?R B.?EH?R BLD. 3-1 25-16 25-16 25-27 25-17 -
19.02.2017 Bal?kesir(Ayval?k) 13:30 AYVALIKG?C? BLD. MAV? EGE GAZ? GEN?L?K 1-3 19-25 25-19 18-25 18-25 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 ?zmir(Atat?rk) 16:00 GEL???M KOLEJ? KEPEZ BLD. - - - - - -
26.02.2017 ?zmir(Bal?ova) 14:00 MAV? EGE GAZ? GEN?L?K DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? - - - - - -
27.02.2017 ?zmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 ?ZM?R B.?EH?R BLD. AYVALIKG?C? BLD. - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 ?zmir(Bal?ova) 14:00 ?ZM?RSPOR PARK ANTALYA GEN?L?K - - - - - -
05.03.2017 Bal?kesir(Ayval?k) 13:30 AYVALIKG?C? BLD. GEL???M KOLEJ? - - - - - -
05.03.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DEN?ZL? GEN?L?K H?ZMETLER? ?ZM?R B.?EH?R BLD. - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.