2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 4. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 16 16 0 48 1 48 48.000 1222 824 1.4830 15 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 16 13 3 42 17 37 2.471 1330 1165 1.1416 8 2 3 1 1 1
3 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 16 12 4 40 15 37 2.667 1296 1064 1.2180 9 3 0 1 2 1
4 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 16 11 5 33 21 31 1.571 1209 1046 1.1558 7 2 2 0 0 5
5 TEPEBAŞI GENÇLİK 16 8 8 28 30 24 0.933 1229 1221 1.0066 3 4 1 1 2 5
6 MALİYE OKULLARI 16 7 9 26 33 21 0.788 1248 1233 1.0122 3 2 2 2 1 6
7 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 16 6 10 26 35 21 0.743 1293 1345 0.9613 1 5 0 3 2 5
8 ERYAMAN GENÇLİK 16 3 13 16 43 10 0.372 1101 1367 0.8054 0 2 1 2 3 8
9 İNKILAP İÖO 16 3 13 17 43 8 0.395 1166 1395 0.8358 1 0 2 1 6 6
10 KARŞIYAKA 16 1 15 9 47 3 0.191 920 1354 0.6795 0 0 1 1 4 10


Karşıyaka`nın 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Ankara(Be?tepe) 14:00 HALKBANK N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? 3-0 25-15 25-14 25-21 - -
30.10.2016 Ankara(Be?tepe) 16:00 MAL?YE OKULLARI BA?KENT BE??KTA?LILAR 3-1 25-16 15-25 25-18 25-22 -
30.10.2016 Ankara(Be?tepe) 18:00 ERYAMAN GEN?L?K HACETTEPE ?N?VERS?TES? 0-3 15-25 16-25 12-25 - -
30.10.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 ?NKILAP ??O ANADOLU ?N?VERS?TES? 0-3 14-25 8-25 11-25 - -
30.10.2016 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 TEPEBA?I GEN?L?K KAR?IYAKA 3-0 26-24 25-18 25-10 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.11.2016 Ankara(Hacettepe?niv.S?hh?ye) 17:30 HACETTEPE ?N?VERS?TES? HALKBANK 2-3 26-24 25-14 23-25 25-27 13-15
05.11.2016 Ankara(Be?tepe) 15:00 KAR?IYAKA ?NKILAP ??O 3-2 25-17 25-20 22-25 21-25 16-14
05.11.2016 Ankara(Be?tepe) 17:00 BA?KENT BE??KTA?LILAR ERYAMAN GEN?L?K 3-1 25-15 21-25 25-14 25-20 -
06.11.2016 Bursa(?ekirge) 13:00 N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? TEPEBA?I GEN?L?K 3-0 25-18 25-19 25-18 - -
06.11.2016 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 ANADOLU ?N?VERS?TES? MAL?YE OKULLARI 3-0 25-19 25-21 25-22 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.11.2016 Ankara(Be?tepe) 17:00 ERYAMAN GEN?L?K HALKBANK 0-3 23-25 16-25 13-25 - -
11.11.2016 Ankara(Be?tepe) 19:00 MAL?YE OKULLARI KAR?IYAKA 3-1 25-15 25-16 23-25 25-16 -
12.11.2016 Ankara(Be?tepe) 17:00 BA?KENT BE??KTA?LILAR ANADOLU ?N?VERS?TES? 0-3 20-25 13-25 14-25 - -
13.11.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 ?NKILAP ??O N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? 0-3 8-25 7-25 22-25 - -
13.11.2016 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 TEPEBA?I GEN?L?K HACETTEPE ?N?VERS?TES? 0-3 16-25 13-25 15-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.11.2016 Ankara(Hacettepe?niv.S?hh?ye) 17:30 HACETTEPE ?N?VERS?TES? ?NKILAP ??O 3-1 25-8 25-14 20-25 25-15 -
19.11.2016 Ankara(Be?tepe) 17:00 HALKBANK TEPEBA?I GEN?L?K 3-0 25-12 25-17 25-22 - -
19.11.2016 Bursa(?ekirge) 13:00 N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? MAL?YE OKULLARI 3-0 31-29 25-16 25-18 - -
20.11.2016 Ankara(Be?tepe) 15:00 KAR?IYAKA BA?KENT BE??KTA?LILAR 1-3 16-25 22-25 25-20 13-25 -
20.11.2016 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 ANADOLU ?N?VERS?TES? ERYAMAN GEN?L?K 3-0 25-20 25-16 25-15 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Ankara(Be?tepe) 13:00 ERYAMAN GEN?L?K TEPEBA?I GEN?L?K 1-3 27-25 4-25 17-25 14-25 -
26.11.2016 Ankara(Be?tepe) 15:00 BA?KENT BE??KTA?LILAR N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? 3-0 25-17 26-24 25-22 - -
27.11.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 ?NKILAP ??O HALKBANK 1-3 21-25 25-16 12-25 16-25 -
27.11.2016 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 ANADOLU ?N?VERS?TES? KAR?IYAKA 3-0 25-13 25-18 25-14 - -
28.11.2016 Ankara(Be?tepe) 18:00 MAL?YE OKULLARI HACETTEPE ?N?VERS?TES? 0-3 23-25 17-25 13-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.12.2016 Ankara(Hacettepe?niv.S?hh?ye) 17:30 HACETTEPE ?N?VERS?TES? BA?KENT BE??KTA?LILAR 3-0 25-21 25-16 25-16 - -
04.12.2016 Ankara(Be?tepe) 14:00 KAR?IYAKA ERYAMAN GEN?L?K 2-3 25-22 19-25 19-25 25-23 9-15
04.12.2016 Ankara(Be?tepe) 16:00 HALKBANK MAL?YE OKULLARI 3-2 25-20 25-23 23-25 22-25 15-9
04.12.2016 Bursa(?ekirge) 13:00 N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? ANADOLU ?N?VERS?TES? 0-3 17-25 17-25 23-25 - -
04.12.2016 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 TEPEBA?I GEN?L?K ?NKILAP ??O 3-1 25-17 25-16 26-28 25-13 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Ankara(Be?tepe) 12:00 BA?KENT BE??KTA?LILAR HALKBANK 0-3 17-25 16-25 12-25 - -
10.12.2016 Ankara(Be?tepe) 14:00 MAL?YE OKULLARI TEPEBA?I GEN?L?K 1-3 25-14 14-25 22-25 20-25 -
11.12.2016 Ankara(Be?tepe) 15:00 KAR?IYAKA N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? 0-3 12-25 11-25 12-25 - -
11.12.2016 Ankara(Be?tepe) 17:00 ERYAMAN GEN?L?K ?NKILAP ??O 2-3 22-25 25-21 27-25 21-25 12-15
11.12.2016 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 ANADOLU ?N?VERS?TES? HACETTEPE ?N?VERS?TES? 3-1 22-25 25-21 25-19 25-16 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
16.12.2016 Ankara(Hacettepe?niv.S?hh?ye) 17:30 HACETTEPE ?N?VERS?TES? KAR?IYAKA 3-0 25-20 25-12 25-11 - -
18.12.2016 Ankara(Be?tepe) 16:00 HALKBANK ANADOLU ?N?VERS?TES? 0-3 22-25 13-25 16-25 - -
18.12.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 ?NKILAP ??O MAL?YE OKULLARI 0-3 23-25 8-25 20-25 - -
18.12.2016 Bursa(?ekirge) 13:00 N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? ERYAMAN GEN?L?K 3-0 25-10 25-18 25-21 - -
18.12.2016 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 TEPEBA?I GEN?L?K BA?KENT BE??KTA?LILAR 3-1 25-18 25-20 19-25 25-22 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Ankara(Be?tepe) 14:00 KAR?IYAKA HALKBANK 0-3 12-25 15-25 24-26 - -
25.12.2016 Ankara(Be?tepe) 13:00 ERYAMAN GEN?L?K MAL?YE OKULLARI 0-3 18-25 15-25 16-25 - -
25.12.2016 Ankara(Be?tepe) 15:00 BA?KENT BE??KTA?LILAR ?NKILAP ??O 2-3 25-23 22-25 25-21 24-26 13-15
25.12.2016 Bursa(?ekirge) 13:00 N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? HACETTEPE ?N?VERS?TES? 0-3 22-25 18-25 22-25 - -
25.12.2016 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 ANADOLU ?N?VERS?TES? TEPEBA?I GEN?L?K 3-0 25-15 25-15 25-20 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.01.2017 Ankara(Hacettepe?niv.S?hh?ye) 17:30 HACETTEPE ?N?VERS?TES? ERYAMAN GEN?L?K 3-0 25-19 25-18 25-19 - -
08.01.2017 Ankara(Be?tepe) 14:00 KAR?IYAKA TEPEBA?I GEN?L?K 0-3 16-25 26-28 23-25 - -
08.01.2017 Ankara(Be?tepe) 16:00 BA?KENT BE??KTA?LILAR MAL?YE OKULLARI 2-3 16-25 20-25 25-20 25-19 15-17
08.01.2017 Bursa(?ekirge) 13:00 N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? HALKBANK 3-2 23-25 21-25 25-23 25-7 15-9
08.01.2017 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 ANADOLU ?N?VERS?TES? ?NKILAP ??O 3-0 25-20 25-21 25-17 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Ankara(Be?tepe) 12:00 MAL?YE OKULLARI ANADOLU ?N?VERS?TES? 0-3 20-25 23-25 20-25 - -
14.01.2017 Ankara(Be?tepe) 18:00 HALKBANK HACETTEPE ?N?VERS?TES? 1-3 25-21 22-25 19-25 23-25 -
14.01.2017 Eski?ehir(Atat?rk) 14:00 TEPEBA?I GEN?L?K N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? 1-3 23-25 25-23 21-25 21-25 -
15.01.2017 Ankara(Be?tepe) 11:00 ERYAMAN GEN?L?K BA?KENT BE??KTA?LILAR 1-3 25-16 26-28 12-25 19-25 -
15.01.2017 Bolu(17Temmuz) 14:00 ?NKILAP ??O KAR?IYAKA 3-0 25-13 25-21 25-12 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.01.2017 Ankara(Hacettepe?niv.S?hh?ye) 17:30 HACETTEPE ?N?VERS?TES? TEPEBA?I GEN?L?K 3-0 25-19 25-13 25-23 - -
22.01.2017 Ankara(Be?tepe) 15:00 HALKBANK ERYAMAN GEN?L?K 3-0 25-15 25-17 25-14 - -
22.01.2017 Ankara(Be?tepe) 17:00 KAR?IYAKA MAL?YE OKULLARI 0-3 15-25 12-25 7-25 - -
22.01.2017 Bursa(?ekirge) 13:00 N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? ?NKILAP ??O 3-1 25-23 25-21 20-25 25-23 -
22.01.2017 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 ANADOLU ?N?VERS?TES? BA?KENT BE??KTA?LILAR 3-0 25-21 25-17 25-15 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Ankara(Be?tepe) 16:00 MAL?YE OKULLARI N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? 2-3 23-25 25-22 22-25 25-13 8-15
29.01.2017 Ankara(Be?tepe) 18:00 ERYAMAN GEN?L?K ANADOLU ?N?VERS?TES? 0-3 21-25 10-25 12-25 - -
29.01.2017 Bolu(17Temmuz) 12:30 ?NKILAP ??O HACETTEPE ?N?VERS?TES? 1-3 23-25 25-22 19-25 18-25 -
29.01.2017 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 TEPEBA?I GEN?L?K HALKBANK 1-3 25-17 11-25 17-25 20-25 -
30.01.2017 Ankara(Be?tepe) 18:00 BA?KENT BE??KTA?LILAR KAR?IYAKA 3-1 22-25 25-16 25-23 25-18 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.02.2017 Ankara(Hacettepe?niv.S?hh?ye) 17:30 HACETTEPE ?N?VERS?TES? MAL?YE OKULLARI 3-0 25-18 25-15 25-7 - -
04.02.2017 Ankara(Be?tepe) 14:00 KAR?IYAKA ANADOLU ?N?VERS?TES? 0-3 14-25 12-25 11-25 - -
04.02.2017 Ankara(Be?tepe) 16:00 HALKBANK ?NKILAP ??O 3-0 25-21 25-20 25-21 - -
05.02.2017 Bursa(?ekirge) 13:00 N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? BA?KENT BE??KTA?LILAR 3-0 25-14 25-23 25-20 - -
05.02.2017 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 TEPEBA?I GEN?L?K ERYAMAN GEN?L?K 3-2 23-25 25-10 25-15 19-25 15-10
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Ankara(Be?tepe) 14:00 ERYAMAN GEN?L?K KAR?IYAKA 3-1 23-25 25-15 25-19 25-17 -
11.02.2017 Ankara(Be?tepe) 16:00 MAL?YE OKULLARI HALKBANK 0-3 20-25 22-25 23-25 - -
11.02.2017 Ankara(Be?tepe) 18:00 BA?KENT BE??KTA?LILAR HACETTEPE ?N?VERS?TES? 3-1 26-28 26-24 25-16 25-23 -
12.02.2017 Bolu(17Temmuz) 14:00 ?NKILAP ??O TEPEBA?I GEN?L?K 0-3 11-25 24-26 20-25 - -
12.02.2017 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 ANADOLU ?N?VERS?TES? N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? 3-0 25-11 25-16 25-17 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.02.2017 Ankara(Hacettepe?niv.S?hh?ye) 17:30 HACETTEPE ?N?VERS?TES? ANADOLU ?N?VERS?TES? 0-3 16-25 19-25 14-25 - -
19.02.2017 Ankara(Be?tepe) 18:00 HALKBANK BA?KENT BE??KTA?LILAR 3-2 25-21 15-25 22-25 25-22 15-9
19.02.2017 Bolu(17Temmuz) 12:30 ?NKILAP ??O ERYAMAN GEN?L?K 1-3 16-25 22-25 25-19 23-25 -
19.02.2017 Bursa(?ekirge) 13:00 N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? KAR?IYAKA (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 TEPEBA?I GEN?L?K MAL?YE OKULLARI 2-3 25-14 25-18 19-25 9-25 12-15
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Ankara(Be?tepe) 18:00 MAL?YE OKULLARI ?NKILAP ??O - - - - - -
26.02.2017 Ankara(Be?tepe) 16:00 ERYAMAN GEN?L?K N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? - - - - - -
27.02.2017 Ankara(Be?tepe) 18:00 KAR?IYAKA HACETTEPE ?N?VERS?TES? - - - - - -
28.02.2017 Ankara(Be?tepe) 18:00 BA?KENT BE??KTA?LILAR TEPEBA?I GEN?L?K - - - - - -
01.03.2017 Eski?ehir(Atat?rk) 18:00 ANADOLU ?N?VERS?TES? HALKBANK - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Ankara(Hacettepe?niv.S?hh?ye) 17:30 HACETTEPE ?N?VERS?TES? N?L?FER A. ERDEM ANADOLU L?SES? - - - - - -
05.03.2017 Ankara(Be?tepe) 11:00 HALKBANK KAR?IYAKA - - - - - -
05.03.2017 Ankara(Be?tepe) 17:00 MAL?YE OKULLARI ERYAMAN GEN?L?K - - - - - -
05.03.2017 Bolu(17Temmuz) 14:00 ?NKILAP ??O BA?KENT BE??KTA?LILAR - - - - - -
05.03.2017 Eski?ehir(Atat?rk) 15:00 TEPEBA?I GEN?L?K ANADOLU ?N?VERS?TES? - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.