2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 4. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 18 17 1 53 4 52 13.250 1403 985 1.4244 16 1 0 1 0 0
2 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 18 14 4 46 15 43 3.067 1446 1148 1.2596 11 3 0 1 2 1
3 HALKBANK 18 15 3 48 19 42 2.526 1516 1320 1.1485 9 2 4 1 1 1
4 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 18 11 7 35 27 32 1.296 1352 1230 1.0992 7 2 2 1 0 6
5 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 18 8 10 32 35 27 0.914 1443 1466 0.9843 3 5 0 3 2 5
6 TEPEBAŞI GENÇLİK 18 8 10 28 36 24 0.778 1339 1371 0.9767 3 4 1 1 2 7
7 MALİYE OKULLARI 18 8 10 30 38 23 0.789 1447 1408 1.0277 3 2 3 2 2 6
8 ERYAMAN GENÇLİK 18 4 14 21 48 13 0.438 1288 1575 0.8178 0 2 2 3 3 8
9 İNKILAP İÖO 18 4 14 20 47 11 0.426 1324 1565 0.8460 1 1 2 1 6 7
10 KARŞIYAKA 18 1 17 9 53 3 0.170 1014 1504 0.6742 0 0 1 1 4 12


Karşıyaka`nın 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 HALKBANK NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0 25-15 25-14 25-21 - -
30.10.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 MALİYE OKULLARI BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-1 25-16 15-25 25-18 25-22 -
30.10.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 ERYAMAN GENÇLİK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 16-25 12-25 - -
30.10.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 İNKILAP İÖO ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 14-25 8-25 11-25 - -
30.10.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KARŞIYAKA 3-0 26-24 25-18 25-10 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.11.2016 Ankara(HacettepeÜniv.Sıhhıye) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HALKBANK 2-3 26-24 25-14 23-25 25-27 13-15
05.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA İNKILAP İÖO 3-2 25-17 25-20 22-25 21-25 16-14
05.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR ERYAMAN GENÇLİK 3-1 25-15 21-25 25-14 25-20 -
06.11.2016 Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0 25-18 25-19 25-18 - -
06.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI 3-0 25-19 25-21 25-22 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK HALKBANK 0-3 23-25 16-25 13-25 - -
11.11.2016 Ankara(Beştepe) 19:00 MALİYE OKULLARI KARŞIYAKA 3-1 25-15 25-16 23-25 25-16 -
12.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 13-25 14-25 - -
13.11.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 İNKILAP İÖO NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 0-3 8-25 7-25 22-25 - -
13.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 13-25 15-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.11.2016 Ankara(HacettepeÜniv.Sıhhıye) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNKILAP İÖO 3-1 25-8 25-14 20-25 25-15 -
19.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 HALKBANK TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0 25-12 25-17 25-22 - -
19.11.2016 Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ MALİYE OKULLARI 3-0 31-29 25-16 25-18 - -
20.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 1-3 16-25 22-25 25-20 13-25 -
20.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ERYAMAN GENÇLİK 3-0 25-20 25-16 25-15 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ERYAMAN GENÇLİK TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3 27-25 4-25 17-25 14-25 -
26.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0 25-17 26-24 25-22 - -
27.11.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 İNKILAP İÖO HALKBANK 1-3 21-25 25-16 12-25 16-25 -
27.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA 3-0 25-13 25-18 25-14 - -
28.11.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 MALİYE OKULLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3 23-25 17-25 13-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.12.2016 Ankara(HacettepeÜniv.Sıhhıye) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0 25-21 25-16 25-16 - -
04.12.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 KARŞIYAKA ERYAMAN GENÇLİK 2-3 25-22 19-25 19-25 25-23 9-15
04.12.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 HALKBANK MALİYE OKULLARI 3-2 25-20 25-23 23-25 22-25 15-9
04.12.2016 Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 17-25 17-25 23-25 - -
04.12.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK İNKILAP İÖO 3-1 25-17 25-16 26-28 25-13 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR HALKBANK 0-3 17-25 16-25 12-25 - -
10.12.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 MALİYE OKULLARI TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3 25-14 14-25 22-25 20-25 -
11.12.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 0-3 12-25 11-25 12-25 - -
11.12.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 ERYAMAN GENÇLİK İNKILAP İÖO 2-3 22-25 25-21 27-25 21-25 12-15
11.12.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3-1 22-25 25-21 25-19 25-16 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
16.12.2016 Ankara(HacettepeÜniv.Sıhhıye) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA 3-0 25-20 25-12 25-11 - -
18.12.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 HALKBANK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 22-25 13-25 16-25 - -
18.12.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 İNKILAP İÖO MALİYE OKULLARI 0-3 23-25 8-25 20-25 - -
18.12.2016 Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ ERYAMAN GENÇLİK 3-0 25-10 25-18 25-21 - -
18.12.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-1 25-18 25-20 19-25 25-22 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 KARŞIYAKA HALKBANK 0-3 12-25 15-25 24-26 - -
25.12.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ERYAMAN GENÇLİK MALİYE OKULLARI 0-3 18-25 15-25 16-25 - -
25.12.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR İNKILAP İÖO 2-3 25-23 22-25 25-21 24-26 13-15
25.12.2016 Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3 22-25 18-25 22-25 - -
25.12.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0 25-15 25-15 25-20 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.01.2017 Ankara(HacettepeÜniv.Sıhhıye) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ERYAMAN GENÇLİK 3-0 25-19 25-18 25-19 - -
08.01.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 KARŞIYAKA TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 16-25 26-28 23-25 - -
08.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR MALİYE OKULLARI 2-3 16-25 20-25 25-20 25-19 15-17
08.01.2017 Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ HALKBANK 3-2 23-25 21-25 25-23 25-7 15-9
08.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNKILAP İÖO 3-0 25-20 25-21 25-17 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 MALİYE OKULLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 23-25 20-25 - -
14.01.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 HALKBANK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-21 22-25 19-25 23-25 -
14.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 14:00 TEPEBAŞI GENÇLİK NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 1-3 23-25 25-23 21-25 21-25 -
15.01.2017 Ankara(Beştepe) 11:00 ERYAMAN GENÇLİK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 1-3 25-16 26-28 12-25 19-25 -
15.01.2017 Bolu(17Temmuz) 14:00 İNKILAP İÖO KARŞIYAKA 3-0 25-13 25-21 25-12 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.01.2017 Ankara(HacettepeÜniv.Sıhhıye) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0 25-19 25-13 25-23 - -
22.01.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK ERYAMAN GENÇLİK 3-0 25-15 25-17 25-14 - -
22.01.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 KARŞIYAKA MALİYE OKULLARI 0-3 15-25 12-25 7-25 - -
22.01.2017 Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ İNKILAP İÖO 3-1 25-23 25-21 20-25 25-23 -
22.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0 25-21 25-17 25-15 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 MALİYE OKULLARI NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 2-3 23-25 25-22 22-25 25-13 8-15
29.01.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 ERYAMAN GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 10-25 12-25 - -
29.01.2017 Bolu(17Temmuz) 12:30 İNKILAP İÖO HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 1-3 23-25 25-22 19-25 18-25 -
29.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK HALKBANK 1-3 25-17 11-25 17-25 20-25 -
30.01.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR KARŞIYAKA 3-1 22-25 25-16 25-23 25-18 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.02.2017 Ankara(HacettepeÜniv.Sıhhıye) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI 3-0 25-18 25-15 25-7 - -
04.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 KARŞIYAKA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 14-25 12-25 11-25 - -
04.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 HALKBANK İNKILAP İÖO 3-0 25-21 25-20 25-21 - -
05.02.2017 Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0 25-14 25-23 25-20 - -
05.02.2017 Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ERYAMAN GENÇLİK 3-2 23-25 25-10 25-15 19-25 15-10
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 ERYAMAN GENÇLİK KARŞIYAKA 3-1 23-25 25-15 25-19 25-17 -
11.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 MALİYE OKULLARI HALKBANK 0-3 20-25 22-25 23-25 - -
11.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3-1 26-28 26-24 25-16 25-23 -
12.02.2017 Bolu(17Temmuz) 14:00 İNKILAP İÖO TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 11-25 24-26 20-25 - -
12.02.2017 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0 25-11 25-16 25-17 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.02.2017 Ankara(HacettepeÜniv.Sıhhıye) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 19-25 14-25 - -
19.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 HALKBANK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-2 25-21 15-25 22-25 25-22 15-9
19.02.2017 Bolu(17Temmuz) 12:30 İNKILAP İÖO ERYAMAN GENÇLİK 1-3 16-25 22-25 25-19 23-25 -
19.02.2017 Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ KARŞIYAKA (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK MALİYE OKULLARI 2-3 25-14 25-18 19-25 9-25 12-15
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 MALİYE OKULLARI İNKILAP İÖO 1-3 22-25 23-25 25-20 25-27 -
26.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 ERYAMAN GENÇLİK NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-2 25-22 20-25 25-16 21-25 18-16
27.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 KARŞIYAKA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 14-25 23-25 - -
28.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0 25-16 25-21 25-23 - -
01.03.2017 Eskişehir(Atatürk) 18:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKBANK 2-3 27-25 23-25 25-21 20-25 11-15
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Ankara(HacettepeÜniv.Sıhhıye) 17:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0 25-12 25-14 25-13 - -
05.03.2017 Ankara(Beştepe) 11:00 HALKBANK KARŞIYAKA 3-0 25-13 25-17 25-19 - -
05.03.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI ERYAMAN GENÇLİK 3-2 16-25 25-13 25-8 23-25 15-7
05.03.2017 Bolu(İ. Baysal M. T. And. Lis.) 14:00 İNKILAP İÖO BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 0-3 20-25 18-25 23-25 - -
05.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 14:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 13-25 22-25 - -

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.