2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 5. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERİNOS 10 10 0 30 2 30 15.000 805 586 1.3737 8 2 0 0 0 0
2 OSMANİYE DEMİR SPOR 9 8 1 24 4 24 6.000 688 472 1.4576 7 1 0 0 0 1
3 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 10 8 2 24 8 23 3.000 758 578 1.3114 7 0 1 0 0 2
4 KAYSERİ VOLEYBOL 9 5 4 17 13 15 1.308 671 632 1.0617 4 1 0 0 2 2
5 SEYHAN BLD. 10 5 5 15 21 13 0.714 721 828 0.8708 1 2 2 0 0 5
6 TARSUS BLD. 10 4 6 17 20 12 0.850 793 808 0.9814 3 0 1 1 3 2
7 MERSİN B.ŞEHİR BLD. 10 3 7 11 22 10 0.500 682 744 0.9167 2 1 0 1 0 6
8 ANTAKYA BLD. 10 1 9 7 28 4 0.250 654 833 0.7851 0 1 0 1 2 6
9 ADANA DSİ 10 0 10 3 30 1 0.100 522 813 0.6421 0 0 0 1 1 8

Çukurova Üniversitesi ligden çekildi ve düştü.

1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Adana(Yüreğir) 11:00 SEYHAN BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 22-25 21-25 - -
29.10.2016 Adana(Yüreğir) 13:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ VOLEYBOL 1-3 21-25 25-18 20-25 7-25 -
29.10.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA DSİ OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3 12-25 20-25 8-25 - -
30.10.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 27-25 25-20 29-27 - -
30.10.2016 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. TARSUS BLD. 0-3 18-25 15-25 23-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Kayseri(Talas) 11:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERİNOS 1-3 26-24 15-25 20-25 15-25 -
06.11.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. SEYHAN BLD. 2-3 19-25 26-24 25-17 23-25 11-15
06.11.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ANTAKYA BLD. 3-0 25-23 25-19 25-14 - -
06.11.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-0 25-8 25-22 25-14 - -
06.11.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-8 25-15 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. 0-3 25-27 14-25 10-25 - -
12.11.2016 Adana(Yüreğir) 13:00 SEYHAN BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-23 25-20 - -
12.11.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 13-25 22-25 11-25 - -
13.11.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS ANTAKYA BLD. 3-0 25-12 25-14 25-21 - -
13.11.2016 Kayseri(Talas) 11:00 KAYSERİ VOLEYBOL OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3 23-25 22-25 14-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.11.2016 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. SEYHAN BLD. 1-3 25-20 22-25 17-25 22-25 -
20.11.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 29-27 25-19 - -
20.11.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-0 25-11 25-23 26-24 - -
20.11.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-21 25-20 25-23 - -
20.11.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR MERİNOS 0-3 15-25 23-25 24-26 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-18 24-26 9-25 16-25 -
27.11.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ ANTAKYA BLD. 1-3 22-25 20-25 25-23 16-25 -
27.11.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS SEYHAN BLD. 3-0 25-10 25-12 25-10 - -
27.11.2016 Kayseri(OSB Metem) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL TARSUS BLD. 3-1 26-24 20-25 25-16 25-14 -
27.11.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-23 25-17 25-22 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Adana(Asım Savaş) 12:00 SEYHAN BLD. ADANA DSİ 3-2 25-20 22-25 23-25 25-19 17-15
04.12.2016 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-1 26-24 14-25 25-22 25-18 -
04.12.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 1-3 28-26 11-25 22-25 14-25 -
04.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 20-25 23-25 14-25 - -
04.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERİNOS 0-3 20-25 23-25 20-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS ADANA DSİ 3-0 25-15 25-13 25-14 - -
11.12.2016 Kayseri(OSB Metem) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ANTAKYA BLD. 3-0 25-14 25-17 25-20 - -
11.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 3-0 25-19 25-16 25-16 - -
11.12.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-8 25-11 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 SEYHAN BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 19-25 12-25 13-25 - -
18.12.2016 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3 10-25 20-25 21-25 - -
18.12.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. MERİNOS 0-3 18-25 16-25 23-25 - -
18.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 2-3 26-24 7-25 20-25 25-19 5-15
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-20 25-21 - -
25.12.2016 Kayseri(OSB Metem) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA DSİ 3-0 25-22 25-13 25-18 - -
25.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ANTAKYA BLD. 3-0 25-10 25-18 25-15 - -
25.12.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR SEYHAN BLD. 3-0 25-15 25-10 25-17 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. ANTAKYA BLD. 3-2 25-20 23-25 19-25 25-19 15-11
08.01.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERİNOS 0-3 22-25 18-25 19-25 - -
08.01.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 17:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ SEYHAN BLD. 3-0 25-21 25-22 25-19 - -
08.01.2017 Osmaniye(Tosyalı) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ADANA DSİ 3-0 25-10 25-10 25-11 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Hatay(Antakya) 15:00 ANTAKYA BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 14-25 11-25 25-23 16-25 -
15.01.2017 Adana(Yüreğir) 13:00 SEYHAN BLD. TARSUS BLD. 3-1 25-21 26-24 14-25 25-23 -
15.01.2017 Adana(Yüreğir) 17:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 3-25 6-25 9-25 - -
15.01.2017 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS KAYSERİ VOLEYBOL 3-1 25-13 24-26 25-18 25-19 -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. MERİNOS - - - - - -
22.01.2017 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ - - - - - -
22.01.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. - - - - - -
22.01.2017 Osmaniye(Tosyalı) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR KAYSERİ VOLEYBOL - - - - - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Adana(Yüreğir) 13:00 SEYHAN BLD. ANTAKYA BLD. - - - - - -
29.01.2017 Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
29.01.2017 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS OSMANİYE DEMİR SPOR - - - - - -
29.01.2017 Kayseri(Talas) 14:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Adana(Asım Savaş) 14:00 SEYHAN BLD. MERİNOS - - - - - -
05.02.2017 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. ADANA DSİ - - - - - -
05.02.2017 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. KAYSERİ VOLEYBOL - - - - - -
05.02.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE DEMİR SPOR - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DSİ SEYHAN BLD. - - - - - -
12.02.2017 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS MERSİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
12.02.2017 Kayseri(Talas) 14:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
12.02.2017 Osmaniye(Tosyalı) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR TARSUS BLD. - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Adana(Yüreğir) 16:00 ADANA DSİ MERİNOS - - - - - -
19.02.2017 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. KAYSERİ VOLEYBOL - - - - - -
19.02.2017 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
19.02.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS TARSUS BLD. - - - - - -
26.02.2017 Kayseri(Talas) 14:00 KAYSERİ VOLEYBOL SEYHAN BLD. - - - - - -
26.02.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26.02.2017 Osmaniye(Tosyalı) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ANTAKYA BLD. - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Adana(Asım Savaş) 15:00 ADANA DSİ KAYSERİ VOLEYBOL - - - - - -
05.03.2017 Adana(Asım Savaş) 17:00 SEYHAN BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR - - - - - -
05.03.2017 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
05.03.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.