2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 6. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 9 8 1 26 5 25 5.200 740 467 1.5846 6 2 0 1 0 0
2 ORDU MERKEZ SPOR 8 7 1 23 8 21 2.875 719 572 1.2570 3 3 1 1 0 0
3 ARHAVİ BLD. 8 7 1 22 11 18 2.000 726 662 1.0967 2 2 3 0 1 0
4 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 9 4 5 19 16 14 1.188 764 704 1.0852 3 1 0 2 3 0
5 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 8 4 4 14 15 12 0.933 604 569 1.0615 2 1 1 1 0 3
6 SİVAS GAZİ LİSESİ 9 2 7 12 23 6 0.522 704 813 0.8659 1 0 1 1 4 2
7 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 8 1 7 5 22 3 0.227 449 654 0.6865 0 1 0 0 2 5
8 ÇAYKUR RİZE SPOR 9 1 8 4 25 3 0.160 439 704 0.6236 0 1 0 0 1 7

Sivas Çimento Spor ligden çekildi ve düştü.
Çaykur Rize Spor`un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.

1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ORDU MERKEZ SPOR 1-3 15-25 22-25 25-22 20-25 -
30.10.2016 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-1 25-21 25-14 25-27 25-19 -
30.10.2016 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-6 25-9 25-12 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Rize(İyidere) 11:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 25-27 10-25 16-25 - -
06.11.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3 12-25 13-25 4-25 - -
06.11.2016 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1 25-18 21-25 25-14 25-14 -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-12 25-10 25-10 - -
13.11.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-1 25-15 25-18 23-25 25-16 -
13.11.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU MERKEZ SPOR TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-1 11-25 25-22 25-17 25-14 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Rize(Ardeşen) 11:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-12 25-9 25-13 - -
20.11.2016 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1 25-17 22-25 25-23 25-15 -
20.11.2016 Samsun(Tekkeköy Yaşar Doğu) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ARHAVİ BLD. 1-3 18-25 25-13 15-25 16-25 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-14 25-22 25-19 - -
27.11.2016 Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1-3 25-23 16-25 21-25 17-25 -
27.11.2016 Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU MERKEZ SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-20 25-20 25-8 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ARHAVİ BLD. 2-3 25-20 17-25 18-25 25-15 13-15
04.12.2016 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ SİVAS GAZİ LİSESİ 3-0 25-17 25-21 25-9 - -
04.12.2016 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 0-3 22-25 15-25 14-25 - -
04.12.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ORDU MERKEZ SPOR 0-3 14-25 11-25 12-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Ordu(Atatürk) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-2 25-21 19-25 25-19 21-25 15-6
11.12.2016 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 2-3 25-20 27-29 28-26 26-28 13-15
11.12.2016 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-18 25-12 25-17 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. SİVAS GAZİ LİSESİ 3-0 25-19 25-19 25-21 - -
18.12.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ORDU MERKEZ SPOR 0-3 15-25 21-25 20-25 - -
18.12.2016 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-1 21-25 25-11 25-12 25-22 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.12.2016 Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU MERKEZ SPOR ARHAVİ BLD. 2-3 22-25 30-32 25-15 25-19 12-15
25.12.2016 Rize(Yenişehir) 11:00 ÇAYKUR RİZE SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 1-3 25-20 25-27 22-25 21-25 -
25.12.2016 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-12 25-18 25-18 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU MERKEZ SPOR SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1 25-19 17-25 25-13 25-12 -
08.01.2017 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3 20-25 16-25 4-25 - -
08.01.2017 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ARHAVİ BLD. 2-3 25-19 23-25 25-19 22-25 11-15
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-2 27-25 15-25 19-25 25-19 16-14
15.01.2017 Elazığ(Fırat Üniv. Sl.) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ÇAYKUR RİZE SPOR (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15.01.2017 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-12 25-8 25-16 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ARHAVİ BLD. - - - - - -
22.01.2017 Samsun(Tekkeköy Yaşar Doğu) 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ - - - - - -
22.01.2017 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ORDU MERKEZ SPOR - - - - - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ÇAYKUR RİZE SPOR - - - - - -
29.01.2017 Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ - - - - - -
29.01.2017 Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ - - - - - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ARHAVİ BLD. - - - - - -
05.02.2017 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ORDU MERKEZ SPOR - - - - - -
05.02.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ SİVAS GAZİ LİSESİ - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ - - - - - -
12.02.2017 Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ - - - - - -
12.02.2017 Ordu(Atatürk) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ - - - - - -
12.02.2017 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ÇAYKUR RİZE SPOR - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ SİVAS GAZİ LİSESİ - - - - - -
19.02.2017 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ORDU MERKEZ SPOR - - - - - -
19.02.2017 Samsun(Tekkeköy Yaşar Doğu) 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ARHAVİ BLD. - - - - - -
26.02.2017 Ordu(Atatürk) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ - - - - - -
26.02.2017 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. ORDU MERKEZ SPOR - - - - - -
05.03.2017 Elazığ(YakupKılıç) 11:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF - - - - - -
05.03.2017 Samsun(Tekkeköy Yaşar Doğu) 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇAYKUR RİZE SPOR - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.