2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 7. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PERTEK BLD. 9 9 0 27 1 27 27.000 695 326 2.1319 8 1 0 0 0 0
2 AMED SPORTİF FAALİYETLER 8 7 1 21 4 21 5.250 600 401 1.4963 6 1 0 0 0 1
3 VAN B.ŞEHİR BLD. 9 6 3 19 13 17 1.462 694 634 1.0946 3 2 1 0 1 2
4 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 9 5 4 17 14 14 1.214 640 655 0.9771 4 0 1 0 2 2
5 MARDİN GENÇLİK SPOR 9 3 6 10 20 9 0.500 523 690 0.7580 1 2 0 0 1 5
6 BİTLİS GENÇLİK SPOR 7 2 5 11 16 8 0.688 555 581 0.9552 1 1 0 2 1 2
7 1955 BATMAN BLD. 7 1 6 5 20 2 0.250 447 592 0.7551 0 0 1 0 2 4
8 CİZRE BLD. 8 0 8 2 24 1 0.083 358 633 0.5656 0 0 0 1 0 7

Siirt Şirvan Spor ligden çekildi ve düştü.
Cizre Bld.`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Mardin Gençlik Spor`un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.

1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3 21-25 10-25 16-25 - -
30.10.2016 Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 3-0 25-14 25-12 25-17 - -
30.10.2016 Van(FevziÇakmak) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0 25-15 25-16 25-15 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU CİZRE BLD. 3-0 25-10 25-17 25-20 - -
06.11.2016 Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-9 25-12 - -
06.11.2016 Mardin(YeniSalon) 11:00 MARDİN GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. 0-3 12-25 10-25 8-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 2-3 25-15 24-26 25-18 21-25 12-15
13.11.2016 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 0-3 20-25 17-25 11-25 - -
13.11.2016 Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0 25-16 25-19 25-18 - -
13.11.2016 Van(İskeleYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-13 25-7 25-10 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER CİZRE BLD. 3-0 25-9 25-12 25-11 - -
20.11.2016 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. PERTEK BLD. 0-3 20-25 15-25 10-25 - -
20.11.2016 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-1 17-25 25-17 25-17 26-24 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 10-25 18-25 14-25 - -
27.11.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0 25-21 25-13 25-19 - -
27.11.2016 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. 1955 BATMAN BLD. 2-3 24-26 26-24 13-25 25-18 13-15
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 1-3 21-25 20-25 26-24 15-25 -
04.12.2016 Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 3-1 25-16 25-9 21-25 26-24 -
04.12.2016 Van(İskeleYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. 1-3 15-25 15-25 25-20 18-25 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-18 25-19 25-23 - -
11.12.2016 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 12-25 22-25 21-25 - -
11.12.2016 Şırnak(İdil) 12:00 CİZRE BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 17-25 11-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 1-3 25-17 18-25 23-25 23-25 -
18.12.2016 Tunceli(Pertek) 10:00 PERTEK BLD. CİZRE BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
18.12.2016 Van(İskeleYİBO) 13:00 VAN B.ŞEHİR BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-2 25-22 23-25 22-25 25-13 15-12
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.12.2016 Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. 0-3 19-25 14-25 19-25 - -
25.12.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU VAN B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-27 25-23 20-25 24-26 -
27.12.2016 Diyarbakır(Talaytepe) 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-11 25-8 25-14 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU PERTEK BLD. 0-3 11-25 7-25 12-25 - -
08.01.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 1-3 9-25 25-20 22-25 23-25 -
18.02.2017 Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. - - - - - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 0-3 14-25 13-25 13-25 - -
15.01.2017 Tunceli(Pertek) PERTEK BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15.01.2017 Van(FevziÇakmak) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 23-25 12-25 18-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
22.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU BİTLİS GENÇLİK SPOR - - - - - -
22.01.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER PERTEK BLD. - - - - - -
22.01.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. - - - - - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR MARDİN GENÇLİK SPOR - - - - - -
29.01.2017 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER - - - - - -
29.01.2017 Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. 1955 BATMAN BLD. - - - - - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. CİZRE BLD. - - - - - -
05.02.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER BİTLİS GENÇLİK SPOR - - - - - -
05.02.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR 1955 BATMAN BLD. - - - - - -
12.02.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU AMED SPORTİF FAALİYETLER - - - - - -
12.02.2017 Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU - - - - - -
19.02.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER MARDİN GENÇLİK SPOR - - - - - -
19.02.2017 Van(FevziÇakmak) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. - - - - - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26.02.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR 1955 BATMAN BLD. - - - - - -
26.02.2017 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. PERTEK BLD. - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER - - - - - -
05.03.2017 Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR - - - - - -
05.03.2017 Van(FevziÇakmak) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.