2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Erkekler 1. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SEYDİKEMER BLD. 14 12 2 37 11 36 3.364 1134 1000 1.1340 7 5 0 0 1 1
2 MİLAS BLD. 14 11 3 37 13 34 2.846 1198 944 1.2691 7 4 0 1 2 0
3 ALANYA BLD. 14 10 4 33 14 31 2.357 1118 916 1.2205 8 2 0 1 1 2
4 BURSA VOLEYBOL 15 10 5 33 18 29 1.833 1169 974 1.2002 8 1 1 0 3 2
5 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 14 8 6 27 25 22 1.080 1119 1057 1.0587 4 1 3 1 1 4
6 SAINT JOSEPH 14 8 6 26 27 21 0.963 1102 1149 0.9591 2 3 3 0 2 4
7 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 14 3 11 17 37 10 0.459 1114 1245 0.8948 0 2 1 2 4 5
8 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 15 2 13 12 41 6 0.293 955 1260 0.7579 1 0 1 1 4 8
9 BÜYÜK EGE 14 0 14 6 42 3 0.143 779 1143 0.6815 0 0 0 3 0 11

Korkuteli Gençlik 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.

Büyük Ege - Saint Joseph takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Antalya(Alanya-Atatürk) 14:00 ALANYA BLD. BURSA VOLEYBOL 3-0 25-23 26-24 25-20 - -
30.10.2016 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (H) 0-3 0-25 0-25 0-25 - -
30.10.2016 Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. SEYDİKEMER BLD. 1-3 21-25 22-25 25-23 15-25 -
30.10.2016 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ MİLAS BLD. 0-3 11-25 13-25 11-25 - -
30.10.2016 İzmir(Atatürk) 18:00 SAINT JOSEPH BÜYÜK EGE 3-2 25-17 25-21 23-25 24-26 15-9
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ALANYA BLD. 0-3 22-25 14-25 21-25 - -
06.11.2016 Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-2 20-25 20-25 27-25 25-22 15-13
06.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 BÜYÜK EGE ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 2-3 25-20 21-25 25-8 19-25 7-15
06.11.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. KORKUTELİ GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
06.11.2016 Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. SAINT JOSEPH 3-0 25-20 25-20 25-23 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2-3 19-25 25-22 17-25 25-23 8-15
13.11.2016 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SEYDİKEMER BLD. 1-3 23-25 25-22 14-25 20-25 -
13.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 SAINT JOSEPH BURSA VOLEYBOL 3-1 25-15 21-25 25-19 25-21 -
13.11.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. BÜYÜK EGE 3-0 25-16 25-20 25-19 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.11.2016 Antalya(Alanya-Atatürk) 14:00 ALANYA BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0 25-18 25-23 25-21 - -
20.11.2016 Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SAINT JOSEPH 2-3 18-25 25-15 18-25 25-17 7-15
20.11.2016 Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 25-15 25-6 25-20 - -
20.11.2016 Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. MİLAS BLD. 3-1 25-22 19-25 25-22 25-22 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 SAINT JOSEPH ALANYA BLD. 3-2 31-29 28-30 15-25 25-21 17-15
27.11.2016 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2-3 25-22 10-25 25-23 18-25 8-15
27.11.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 BÜYÜK EGE SEYDİKEMER BLD. 0-3 25-27 17-25 20-25 - -
27.11.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. BURSA VOLEYBOL 3-0 25-15 25-20 25-23 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Antalya(Alanya-Atatürk) 14:00 ALANYA BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 25-18 25-17 25-14 - -
04.12.2016 Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MİLAS BLD. 3-2 25-21 23-25 17-25 25-23 15-10
04.12.2016 Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL BÜYÜK EGE (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
04.12.2016 Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. SAINT JOSEPH 1-3 19-25 25-17 20-25 22-25 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 1-3 26-28 22-25 25-19 18-25 -
11.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 BÜYÜK EGE MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0-3 16-25 15-25 15-25 - -
11.12.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. ALANYA BLD. 1-3 25-19 20-25 22-25 22-25 -
11.12.2016 Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. BURSA VOLEYBOL 3-1 22-25 25-20 25-12 25-21 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Antalya(Alanya-Atatürk) 14:00 ALANYA BLD. BÜYÜK EGE 3-0 25-21 25-19 25-15 - -
18.12.2016 Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SEYDİKEMER BLD. 0-3 23-25 19-25 23-25 - -
18.12.2016 Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. MİLAS BLD. 0-3 15-25 17-25 21-25 - -
18.12.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 SAINT JOSEPH ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1 27-25 25-18 21-25 25-20 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.12.2016 Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-1 21-25 25-23 25-19 25-13 -
25.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 BÜYÜK EGE OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 2-3 20-25 25-23 18-25 25-19 7-15
25.12.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. SAINT JOSEPH 3-1 25-17 25-21 17-25 25-22 -
25.12.2016 Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. ALANYA BLD. 3-0 25-15 25-19 25-23 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.01.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 BÜYÜK EGE SAINT JOSEPH 0-3 15-25 19-25 8-25 - -
08.01.2017 Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL ALANYA BLD. 3-0 25-22 25-11 25-15 - -
08.01.2017 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 25-15 25-15 25-8 - -
08.01.2017 Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0 25-18 25-22 25-14 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Antalya(Alanya-Atatürk) 14:00 ALANYA BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0 25-18 25-20 25-17 - -
15.01.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. BURSA VOLEYBOL 0-3 19-25 16-25 20-25 - -
15.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 SAINT JOSEPH SEYDİKEMER BLD. 1-3 25-18 17-25 24-26 23-25 -
25.01.2017 Denizli(Acıpayam) 15:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ BÜYÜK EGE 3-0 25-19 25-11 28-26 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 BÜYÜK EGE MİLAS BLD. 0-3 13-25 12-25 11-25 - -
22.01.2017 Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-1 25-16 25-20 20-25 25-22 -
22.01.2017 Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL SAINT JOSEPH 3-0 25-15 25-21 25-19 - -
22.01.2017 Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 25-17 28-26 25-19 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 SAINT JOSEPH MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0-3 16-25 18-25 15-25 - -
29.01.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. ALANYA BLD. 1-3 30-28 20-25 9-25 14-25 -
29.01.2017 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ BURSA VOLEYBOL 0-3 22-25 9-25 11-25 - -
29.01.2017 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-1 25-9 19-25 25-16 25-16 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Antalya(Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. SAINT JOSEPH (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
05.02.2017 Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 25-8 25-18 26-24 - -
05.02.2017 Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL MİLAS BLD. 1-3 28-26 15-25 23-25 17-25 -
05.02.2017 Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. BÜYÜK EGE 3-0 25-16 25-11 25-18 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ ALANYA BLD. 0-3 9-25 17-25 15-25 - -
12.02.2017 İzmir(Atatürk) 14:00 SAINT JOSEPH OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0 25-16 25-20 25-20 - -
12.02.2017 İzmir(Atatürk) 18:30 BÜYÜK EGE BURSA VOLEYBOL 0-3 10-25 14-25 16-25 - -
12.02.2017 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0 25-8 25-21 25-18 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Antalya(Alanya75.Yıl) 14:00 ALANYA BLD. MİLAS BLD. 1-3 25-27 25-21 18-25 27-29 -
19.02.2017 Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BÜYÜK EGE 3-0 25-13 25-15 26-24 - -
19.02.2017 Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL SEYDİKEMER BLD. 3-0 25-22 25-22 25-14 - -
19.02.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1 25-20 26-28 25-20 25-11 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 İzmir(Atatürk) 12:00 BÜYÜK EGE ALANYA BLD. - - - - - -
26.02.2017 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SAINT JOSEPH - - - - - -
26.02.2017 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. - - - - - -
26.02.2017 Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Antalya(Alanya-Atatürk) 14:00 ALANYA BLD. SEYDİKEMER BLD. - - - - - -
05.03.2017 Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BURSA VOLEYBOL - - - - - -
05.03.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. BÜYÜK EGE - - - - - -
05.03.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 SAINT JOSEPH MİLAS BLD. - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.