2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Erkekler 2. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 16 14 2 44 16 42 2.750 1415 1220 1.1598 5 8 1 1 0 1
2 İSTANBUL BBSK 16 13 3 41 15 39 2.733 1331 1169 1.1386 7 6 0 0 2 1
3 SUNGURLU BLD. 16 12 4 38 18 35 2.111 1304 1149 1.1349 7 4 1 0 2 2
4 ZİRAAT BANKASI 16 10 6 36 29 28 1.241 1472 1384 1.0636 2 5 3 1 4 1
5 HASAD GENÇLİK 16 8 8 31 29 24 1.069 1335 1333 1.0015 4 3 1 1 5 2
6 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 16 7 9 26 35 20 0.743 1254 1352 0.9275 1 4 2 1 3 5
7 MERZİFONGÜCÜ 16 6 10 28 36 19 0.778 1391 1356 1.0258 2 2 2 3 4 3
8 YENİ KANDIRA 16 6 10 24 35 19 0.686 1196 1305 0.9165 1 5 0 1 4 5
9 OVACIK GENÇLİK 16 3 13 14 39 9 0.359 1076 1257 0.8560 3 0 0 0 5 8
10 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 16 1 15 15 45 5 0.333 1171 1420 0.8246 1 0 0 2 8 5


Yeni Kandıra`nın 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI SUNGURLU BLD. 3-1 21-25 25-18 25-19 25-18 -
30.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK MERZİFONGÜCÜ 3-0 25-22 25-21 25-16 - -
30.10.2016 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK HASAD GENÇLİK 3-0 25-15 25-18 25-23 - -
30.10.2016 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU YENİ KANDIRA 3-0 25-23 25-20 26-24 - -
30.10.2016 Tekirdağ(Çorlu) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2 25-23 23-25 25-21 24-26 15-6
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU İSTANBUL BBSK 0-3 22-25 14-25 19-25 - -
06.11.2016 Amasya(Merzifon) 14:00 MERZİFONGÜCÜ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3 25-19 24-26 19-25 16-25 -
06.11.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-20 25-21 25-22 - -
06.11.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA OVACIK GENÇLİK 0-3 21-25 17-25 17-25 - -
06.11.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 15:00 HASAD GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 3-0 25-20 25-21 25-22 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU SUNGURLU BLD. 0-3 23-25 15-25 14-25 - -
12.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI YENİ KANDIRA 3-1 25-18 22-25 27-25 25-21 -
13.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-22 25-11 25-22 - -
13.11.2016 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ 3-0 28-26 25-11 25-16 - -
13.11.2016 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ HASAD GENÇLİK 3-1 19-25 26-24 25-23 25-15 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 14:00 SUNGURLU BLD. İSTANBUL BBSK 1-3 25-27 25-21 20-25 21-25 -
20.11.2016 Amasya(Merzifon) 14:00 MERZİFONGÜCÜ ZİRAAT BANKASI 2-3 21-25 20-25 25-22 25-22 12-15
20.11.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-14 25-15 16-25 25-17 -
20.11.2016 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU OVACIK GENÇLİK 3-1 30-28 23-25 25-22 25-11 -
20.11.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 19:00 HASAD GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 24-26 25-8 25-12 25-17 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 Ankara(Başkent) 12:00 ZİRAAT BANKASI KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-2 19-25 25-21 23-25 25-10 15-13
27.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU YENİ KANDIRA 1-3 18-25 16-25 25-21 22-25 -
27.11.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. HASAD GENÇLİK 0-3 13-25 19-25 24-26 - -
27.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 12:00 İSTANBUL BBSK OVACIK GENÇLİK 3-1 28-26 25-23 20-25 25-19 -
27.11.2016 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ MERZİFONGÜCÜ 3-2 25-22 26-24 24-26 14-25 15-12
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Amasya(Merzifon) 14:00 MERZİFONGÜCÜ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2 25-21 22-25 17-25 25-13 15-6
04.12.2016 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 1-3 25-21 23-25 21-25 16-25 -
04.12.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA SUNGURLU BLD. 1-3 25-14 19-25 19-25 21-25 -
04.12.2016 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-15 25-22 22-25 25-10 -
04.12.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK İSTANBUL BBSK 3-1 31-29 25-16 16-25 25-21 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3 18-25 18-25 26-24 20-25 -
11.12.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. MERZİFONGÜCÜ 3-1 25-22 25-14 19-25 25-19 -
11.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-1 23-25 25-16 25-22 29-27 -
11.12.2016 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ OVACIK GENÇLİK 3-1 25-23 26-24 22-25 30-28 -
11.12.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK YENİ KANDIRA 1-3 20-25 18-25 25-20 18-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Amasya(Merzifon) 14:00 MERZİFONGÜCÜ HASAD GENÇLİK 0-3 23-25 25-27 22-25 - -
18.12.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 ZİRAAT BANKASI TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-27 25-15 25-12 25-19 -
18.12.2016 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3 16-25 18-25 20-25 - -
18.12.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA İSTANBUL BBSK 0-3 10-25 20-25 21-25 - -
18.12.2016 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU SUNGURLU BLD. 3-0 25-22 25-19 25-21 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ZİRAAT BANKASI 0-3 23-25 18-25 22-25 - -
25.12.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. OVACIK GENÇLİK 3-0 25-14 25-9 25-15 - -
25.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-20 25-14 25-16 - -
25.12.2016 Kocaeli(R.Topaloğlu) 15:00 YENİ KANDIRA MERZİFONGÜCÜ 1-3 17-25 25-20 21-25 20-25 -
25.12.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3 16-25 25-23 21-25 25-27 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1 25-21 25-19 17-25 25-17 -
18.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 25-14 22-25 25-27 22-25 -
18.01.2017 Zonguldak(Site Spor Salonu) 16:00 HASAD GENÇLİK OVACIK GENÇLİK 3-0 25-21 25-17 25-19 - -
19.01.2017 Kocaeli(HasanGemici) 19:00 YENİ KANDIRA KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3 25-23 18-25 18-25 14-25 -
03.02.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 15:00 MERZİFONGÜCÜ İSTANBUL BBSK 1-3 24-26 25-14 20-25 16-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 ZİRAAT BANKASI HASAD GENÇLİK 3-1 26-24 25-14 24-26 25-18 -
15.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 İSTANBUL BBSK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 20-25 25-15 25-19 25-22 -
15.01.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK YENİ KANDIRA 0-3 15-25 16-25 19-25 - -
15.01.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MERZİFONGÜCÜ 3-2 22-25 25-23 20-25 25-18 15-12
15.01.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ SUNGURLU BLD. 0-3 17-25 14-25 21-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 MERZİFONGÜCÜ OVACIK GENÇLİK 3-0 25-14 25-12 25-9 - -
22.01.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-21 25-22 25-14 - -
22.01.2017 Kocaeli(Kandıra Şehit Bnb. Y. Sonat Güzel) 14:00 YENİ KANDIRA ZİRAAT BANKASI 2-3 14-25 19-25 26-24 25-21 8-15
22.01.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU İSTANBUL BBSK 3-1 20-25 25-18 25-19 25-18 -
22.01.2017 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2 17-25 24-26 28-26 25-15 15-9
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI MERZİFONGÜCÜ 2-3 19-25 25-18 24-26 26-24 11-15
29.01.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU HASAD GENÇLİK 1-3 21-25 29-27 13-25 19-25 -
29.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 İSTANBUL BBSK SUNGURLU BLD. 0-3 17-25 23-25 16-25 - -
29.01.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3 11-25 21-25 22-25 - -
29.01.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ YENİ KANDIRA (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 12:00 MERZİFONGÜCÜ TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-21 25-12 25-9 - -
05.02.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3 17-25 14-25 22-25 - -
05.02.2017 Kocaeli(Kandıra Şehit Bnb. Y. Sonat Güzel) 14:00 YENİ KANDIRA MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 22-25 25-14 25-18 25-16 -
05.02.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ZİRAAT BANKASI 3-1 25-22 21-25 25-14 25-18 -
05.02.2017 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK SUNGURLU BLD. 2-3 19-25 11-25 25-23 28-26 14-16
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI OVACIK GENÇLİK 3-0 25-14 25-19 25-21 - -
12.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU MERZİFONGÜCÜ 1-3 25-21 13-25 15-25 19-25 -
12.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. YENİ KANDIRA 3-0 25-18 25-17 25-16 - -
12.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK HASAD GENÇLİK 3-0 25-17 25-14 25-22 - -
12.02.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3 18-25 20-25 19-25 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 MERZİFONGÜCÜ SUNGURLU BLD. 1-3 26-28 16-25 25-20 25-27 -
19.02.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 1-3 25-21 21-25 23-25 17-25 -
19.02.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 23-25 25-18 18-25 23-25 -
19.02.2017 Kocaeli(Kandıra Şehit Bnb. Y. Sonat Güzel) 14:00 YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK 3-1 25-15 25-19 20-25 25-23 -
19.02.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-11 25-19 25-20 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU OVACIK GENÇLİK - - - - - -
26.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU - - - - - -
26.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK YENİ KANDIRA - - - - - -
26.02.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ZİRAAT BANKASI - - - - - -
26.02.2017 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 MERZİFONGÜCÜ YENİ KANDIRA - - - - - -
05.03.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK SUNGURLU BLD. - - - - - -
05.03.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU HASAD GENÇLİK - - - - - -
05.03.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ İSTANBUL BBSK - - - - - -
06.03.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 ZİRAAT BANKASI MAHİR BAŞER ORTAOKULU - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
Snow Volleyball Tv Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
11:00 TRT-Spor (Canlı)
Erkekler Finali
11:45 TRT-Spor (Canlı)
Bayanlar Finali

 

 

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - BEŞİKTAŞ
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.