2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Erkekler 4. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÜRGÜP KAPADOKYA 18 16 2 51 12 48 4.250 1529 1223 1.2502 11 4 1 1 1 0
2 SEYHAN BLD. 18 15 3 50 12 47 4.167 1487 1007 1.4767 12 3 0 2 1 0
3 SAHABİYE 18 13 5 44 25 38 1.760 1567 1434 1.0927 6 4 3 2 1 2
4 İSTİKLAL O.O. 18 12 6 40 28 33 1.429 1541 1475 1.0447 5 4 3 0 4 2
5 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 18 9 9 31 31 27 1.000 1314 1368 0.9605 6 2 1 1 2 6
6 PEMA KOLEJİ 18 8 10 33 34 26 0.971 1384 1423 0.9726 5 2 1 3 3 4
7 KIRŞEHİR AKADEMİ 18 6 12 20 43 15 0.465 1260 1467 0.8589 2 1 3 0 2 10
8 SORGUN GENÇLİK 18 4 14 20 44 15 0.455 1266 1408 0.8991 2 2 0 3 2 9
9 DEVELİ BLD. 18 5 13 24 44 14 0.545 1403 1562 0.8982 2 1 2 1 7 5
10 ADANA VOLEYBOL 18 2 16 10 50 7 0.200 1045 1429 0.7313 1 0 1 2 0 14

Adana Voleybol 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.

Sorgun Gençlik - Kırşehir Akademi - Pema Koleji takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Adana(Yüreğir) 17:00 ADANA VOLEYBOL ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 13-25 13-25 15-25 - -
29.10.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ SAHABİYE 2-3 21-25 22-25 25-23 25-20 9-15
30.10.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. DEVELİ BLD. 3-2 25-23 18-25 20-25 25-20 18-16
30.10.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-20 25-18 25-22 - -
30.10.2016 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK SEYHAN BLD. 1-3 14-25 14-25 25-22 24-26 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-11 25-10 - -
06.11.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. PEMA KOLEJİ 1-3 22-25 25-18 19-25 25-27 -
06.11.2016 Kayseri(Talas) 15:00 SAHABİYE İSTİKLAL O.O. 2-3 24-26 18-25 25-23 25-15 10-15
06.11.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ ADANA VOLEYBOL 3-0 25-18 26-24 25-20 - -
06.11.2016 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SORGUN GENÇLİK 3-0 25-8 25-14 25-20 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Adana(Yüreğir) 17:00 ADANA VOLEYBOL SAHABİYE 0-3 22-25 19-25 22-25 - -
12.11.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ İSTİKLAL O.O. 3-1 17-25 25-22 25-13 25-14 -
13.11.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. SEYHAN BLD. 3-1 23-25 25-22 25-19 25-23 -
13.11.2016 Malatya(Atatürk) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 22-25 33-31 17-25 22-25 -
13.11.2016 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK KIRŞEHİR AKADEMİ 2-3 25-20 25-17 23-25 16-25 12-15
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-18 23-25 23-25 19-25 -
20.11.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. PEMA KOLEJİ 3-0 25-14 25-22 25-20 - -
20.11.2016 Kayseri(Talas) 17:00 SAHABİYE SORGUN GENÇLİK 3-0 25-20 25-20 25-21 - -
20.11.2016 Nevşehir(D.İbrahim Paşa) 15:00 ÜRGÜP KAPADOKYA DEVELİ BLD. 3-0 25-13 25-22 25-19 - -
20.11.2016 Osmaniye(Düziçi) 16:00 İSTİKLAL O.O. ADANA VOLEYBOL 3-2 25-19 23-25 25-20 19-25 15-9
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ ADANA VOLEYBOL 3-0 25-10 25-19 25-16 - -
27.11.2016 Adana(Yüreğir) 16:00 SEYHAN BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1 25-18 25-23 22-25 25-21 -
27.11.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-17 25-17 25-21 - -
27.11.2016 Malatya(Atatürk) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SAHABİYE 3-1 20-25 25-19 25-20 25-23 -
27.11.2016 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK İSTİKLAL O.O. 3-1 25-20 19-25 25-20 25-18 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Adana(Asım Savaş) 14:00 ADANA VOLEYBOL SORGUN GENÇLİK 3-2 25-21 22-25 16-25 25-21 15-13
04.12.2016 Kayseri(Talas) 17:00 SAHABİYE DEVELİ BLD. 3-0 25-19 25-16 25-21 - -
04.12.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ SEYHAN BLD. 0-3 24-26 19-25 16-25 - -
04.12.2016 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA PEMA KOLEJİ 3-1 25-15 25-16 24-26 25-16 -
04.12.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-20 26-24 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ SORGUN GENÇLİK 3-0 25-20 25-23 25-18 - -
11.12.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 SEYHAN BLD. SAHABİYE 3-0 25-17 25-23 25-17 - -
11.12.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. İSTİKLAL O.O. 1-3 19-25 25-19 15-25 24-26 -
11.12.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-19 26-24 25-19 - -
11.12.2016 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-13 25-18 25-21 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Adana(Yüreğir) 13:00 ADANA VOLEYBOL DEVELİ BLD. 3-0 26-24 25-21 25-8 - -
18.12.2016 Kayseri(Talas) 17:00 SAHABİYE ÜRGÜP KAPADOKYA 3-2 25-23 21-25 23-25 30-28 15-11
18.12.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ PEMA KOLEJİ 3-2 17-25 25-19 21-25 25-22 15-11
18.12.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. SEYHAN BLD. 1-3 20-25 26-24 19-25 22-25 -
18.12.2016 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-13 31-29 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-15 20-25 22-25 25-12 15-7
25.12.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 SEYHAN BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-15 25-15 25-10 - -
25.12.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. SORGUN GENÇLİK 3-2 25-19 25-19 23-25 24-26 15-11
25.12.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 15:00 KIRŞEHİR AKADEMİ SAHABİYE 0-3 21-25 22-25 12-25 - -
25.12.2016 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA İSTİKLAL O.O. 3-0 25-19 25-19 25-23 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Adana(Yüreğir) SEYHAN BLD. SORGUN GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
08.01.2017 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 24-26 23-25 - -
08.01.2017 Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE PEMA KOLEJİ 3-1 18-25 25-15 25-22 25-20 -
08.01.2017 Kırşehir(Aşıkpaşa) 15:00 KIRŞEHİR AKADEMİ İSTİKLAL O.O. 1-3 25-21 22-25 33-35 21-25 -
08.01.2017 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA VOLEYBOL 3-0 25-16 25-23 27-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA VOLEYBOL KIRŞEHİR AKADEMİ 2-3 22-25 18-25 25-22 25-23 9-15
15.01.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 13:00 PEMA KOLEJİ DEVELİ BLD. 2-3 19-25 25-16 23-25 25-16 9-15
15.01.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 0-3 8-25 17-25 18-25 - -
15.01.2017 Osmaniye(Düziçi) 15:00 İSTİKLAL O.O. SAHABİYE 3-2 23-25 26-24 19-25 25-16 15-10
15.01.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 23-25 20-25 14-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Adana(Yüreğir) 13:00 SEYHAN BLD. DEVELİ BLD. 3-0 25-11 25-15 25-17 - -
22.01.2017 Kayseri(Talas) 14:00 SAHABİYE ADANA VOLEYBOL 3-0 25-20 25-13 25-16 - -
22.01.2017 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ SORGUN GENÇLİK 3-0 25-18 25-21 25-22 - -
22.01.2017 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-18 25-7 - -
22.01.2017 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. PEMA KOLEJİ 3-1 22-25 29-27 25-19 25-20 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA VOLEYBOL İSTİKLAL O.O. 0-3 23-25 21-25 16-25 - -
29.01.2017 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 15-25 14-25 25-20 20-25 -
29.01.2017 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ SEYHAN BLD. 0-3 13-25 22-25 19-25 - -
29.01.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-21 25-22 25-15 - -
29.01.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK SAHABİYE 1-3 25-22 19-25 19-25 18-25 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Adana(Asım Savaş) 12:00 ADANA VOLEYBOL PEMA KOLEJİ 0-3 23-25 18-25 23-25 - -
05.02.2017 Kayseri(Talas) 14:00 SAHABİYE MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 19-25 25-13 25-21 25-21 -
05.02.2017 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ DEVELİ BLD. 3-1 25-21 27-25 23-25 25-19 -
05.02.2017 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SEYHAN BLD. 3-2 22-25 25-21 23-25 25-23 15-6
05.02.2017 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. SORGUN GENÇLİK 3-0 25-13 25-22 25-16 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Adana(Yüreğir) SEYHAN BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. SAHABİYE 1-3 21-25 21-25 25-23 12-25 -
12.02.2017 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 19-25 18-25 17-25 - -
12.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. İSTİKLAL O.O. 0-3 22-25 21-25 23-25 - -
12.02.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK ADANA VOLEYBOL (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 23-25 18-25 - -
19.02.2017 Kayseri(Atatürk) 16:00 SAHABİYE SEYHAN BLD. 3-2 18-25 25-20 21-25 25-21 15-11
19.02.2017 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 25-27 19-25 19-25 - -
19.02.2017 Osmaniye(Düziçi) 15:00 İSTİKLAL O.O. DEVELİ BLD. 3-1 22-25 26-24 25-12 25-10 -
19.02.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK PEMA KOLEJİ 0-3 18-25 17-25 21-25 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Adana(Yüreğir) 11:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL O.O. 3-0 25-17 26-24 25-17 - -
26.02.2017 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-16 25-21 25-18 - -
26.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 13:00 PEMA KOLEJİ KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-19 25-16 25-12 - -
26.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SORGUN GENÇLİK 3-0 27-25 25-19 25-21 - -
26.02.2017 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SAHABİYE 3-0 25-21 25-18 26-24 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Adana(Yüreğir) 19:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. (H) 0-3 0-25 0-25 0-25 - -
05.03.2017 Kayseri(OSB Metem) 14:00 SAHABİYE KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-11 25-21 25-22 - -
05.03.2017 Malatya(Atatürk) MALATYA B.ŞEHİR BLD. PEMA KOLEJİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017 Osmaniye(Düziçi) 15:00 İSTİKLAL O.O. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 23-25 25-15 17-25 18-25 -
05.03.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK DEVELİ BLD. 3-1 25-13 23-25 25-20 25-16 -

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.