2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Erkekler 5. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALİLİYE BLD. 20 20 0 60 0 60 MAX 1501 611 2.4566 20 0 0 0 0 0
2 BAĞLAR GENÇLİK 20 17 3 51 12 51 4.250 1522 962 1.5821 14 3 0 0 0 3
3 PEYAS SPOR 20 15 5 47 16 46 2.938 1468 1059 1.3862 14 1 0 1 0 4
4 47 MAVİ SPOR 20 14 6 45 20 41 2.250 1453 1100 1.3209 13 0 1 0 3 3
5 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 20 13 7 39 26 38 1.500 1406 1283 1.0959 9 3 1 0 0 7
6 KIZILTEPE EĞİTİM 20 10 10 32 33 29 0.970 1378 1345 1.0245 8 1 1 0 2 8
7 KIZILTEPE ES GENÇLİK 20 6 14 19 43 18 0.442 976 1421 0.6868 5 1 0 0 1 13
8 MİDYAT BLD. 20 5 15 17 46 15 0.370 972 1390 0.6993 4 1 0 0 2 13
9 DİCLE 21 GENÇLİK 20 4 16 16 48 13 0.333 1099 1411 0.7789 4 0 0 1 2 13
10 KIZILTEPE VOLEYBOL 20 4 16 14 52 11 0.269 934 1547 0.6037 2 0 2 1 0 15
11 NUSAYBİN GENÇLİK 20 2 18 10 54 8 0.185 925 1505 0.6146 2 0 0 2 0 16

Kayapınar Bld. ligden çekildi ve düştü.

Ceylanpınar Anadolu Lisesi - Midyat Bld. - Nusaybin Gençlik - Kızıltepe Es Gençlik takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.10.2016 Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. 47 MAVİ SPOR 3-2 25-15 19-25 25-18 23-25 15-5
15.10.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-13 25-19 25-23 - -
15.10.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0 25-7 25-10 25-7 - -
15.10.2016 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 15:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ HALİLİYE BLD. 0-3 13-25 11-25 8-25 - -
16.10.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 PEYAS SPOR MİDYAT BLD. 3-0 25-12 25-12 25-15 - -
16.10.2016 Mardin(NusaybinAtatürk) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 2-3 19-25 25-23 14-25 25-20 7-15
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3 12-25 18-25 18-25 - -
23.10.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM BAĞLAR GENÇLİK 0-3 23-25 15-25 18-25 - -
23.10.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-16 25-21 25-16 - -
23.10.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0 26-24 25-21 25-16 - -
23.10.2016 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. KAYAPINAR BLD. 0-3 11-25 7-25 8-25 - -
23.10.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 HALİLİYE BLD. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-7 25-9 25-3 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3 11-25 20-25 17-25 - -
29.10.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-7 25-6 25-10 - -
29.10.2016 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ MİDYAT BLD. 3-0 25-14 25-13 25-14 - -
30.10.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 PEYAS SPOR KAYAPINAR BLD. 0-3 16-25 8-25 15-25 - -
30.10.2016 Mardin(NusaybinAtatürk) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK HALİLİYE BLD. 0-3 5-25 8-25 6-25 - -
16.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-0 25-19 25-22 25-17 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
06.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM PEYAS SPOR 3-0 25-18 25-20 27-25 - -
06.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE ES GENÇLİK 0-3 23-25 21-25 23-25 - -
06.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-8 25-10 25-10 - -
06.11.2016 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. DİCLE 21 GENÇLİK (H) 0-3 0-25 0-25 0-25 - -
06.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 HALİLİYE BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-18 25-19 25-20 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 3-0 25-10 25-16 25-22 - -
12.11.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 16:00 DİCLE 21 GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 8-25 15-25 3-25 - -
12.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK HALİLİYE BLD. 0-3 5-25 4-25 7-25 - -
13.11.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 PEYAS SPOR CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0 25-13 25-20 25-22 - -
13.11.2016 Mardin (Nusaybin) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK MİDYAT BLD. 0-3 23-25 21-25 23-25 - -
13.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-11 25-14 25-7 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-11 25-12 25-8 - -
19.11.2016 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 15:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-23 25-15 25-22 - -
19.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 15:00 HALİLİYE BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 3-0 25-13 25-10 25-10 - -
20.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL PEYAS SPOR 0-3 13-25 13-25 22-25 - -
20.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0 25-21 25-16 25-14 - -
20.11.2016 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. BAĞLAR GENÇLİK 1-3 14-25 13-25 25-22 13-25 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 3-1 16-25 25-15 25-19 25-20 -
26.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK MİDYAT BLD. 3-1 25-20 22-25 25-22 25-19 -
27.11.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 PEYAS SPOR DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-7 25-16 25-15 - -
27.11.2016 Mardin (Nusaybin) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3 12-25 8-25 13-25 - -
27.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM 47 MAVİ SPOR 0-3 18-25 16-25 20-25 - -
27.11.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL HALİLİYE BLD. 0-3 6-25 4-25 10-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0 25-7 25-10 25-6 - -
03.12.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-8 25-8 25-23 - -
03.12.2016 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ BAĞLAR GENÇLİK 0-3 12-25 17-25 15-25 - -
04.12.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-10 25-10 25-10 - -
04.12.2016 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE EĞİTİM 0-3 11-25 21-25 18-25 - -
04.12.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 HALİLİYE BLD. PEYAS SPOR 3-0 25-9 25-19 25-19 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-13 25-13 25-11 - -
10.12.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3 20-25 17-25 14-25 - -
10.12.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 HALİLİYE BLD. 47 MAVİ SPOR 3-0 25-7 25-15 25-10 - -
11.12.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 PEYAS SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-12 25-13 25-12 - -
11.12.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM KAYAPINAR BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
11.12.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL MİDYAT BLD. 3-0 25-18 25-20 25-14 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0 25-16 25-14 25-10 - -
17.12.2016 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ KIZILTEPE EĞİTİM 3-1 25-22 22-25 25-20 25-21 -
18.12.2016 Mardin (Nusaybin) 14:30 NUSAYBİN GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3 10-25 19-25 14-25 - -
18.12.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR PEYAS SPOR 3-2 18-25 25-11 25-23 21-25 17-15
18.12.2016 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. HALİLİYE BLD. 0-3 5-25 2-25 5-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-18 25-21 25-14 - -
25.12.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 16:00 PEYAS SPOR BAĞLAR GENÇLİK 0-3 16-25 21-25 16-25 - -
25.12.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-16 25-12 25-18 - -
25.12.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 2-3 20-25 19-25 25-20 25-19 18-20
25.12.2016 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR MİDYAT BLD. 3-0 25-6 25-15 25-9 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.01.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3 21-25 13-25 16-25 - -
07.01.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-13 25-11 25-19 - -
08.01.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DİCLE 21 GENÇLİK 3-2 27-29 25-19 25-22 25-27 15-13
08.01.2017 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. PEYAS SPOR 0-3 15-25 11-25 21-25 - -
08.01.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 15:00 HALİLİYE BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0 25-11 25-15 25-14 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK HALİLİYE BLD. 0-3 7-25 10-25 11-25 - -
14.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 3-0 25-17 25-9 25-19 - -
14.01.2017 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 47 MAVİ SPOR 3-1 20-25 25-22 25-19 27-25 -
15.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 PEYAS SPOR KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0 25-7 25-8 25-4 - -
15.01.2017 Mardin (Nusaybin) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 2-3 25-16 17-25 25-19 17-25 14-16
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 HALİLİYE BLD. NUSAYBİN GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
22.01.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-1 27-25 19-25 25-19 25-19 -
22.01.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL BAĞLAR GENÇLİK 0-3 5-25 10-25 5-25 - -
22.01.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-17 25-16 25-9 - -
22.01.2017 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3 12-25 14-25 14-25 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK MİDYAT BLD. 1-3 25-15 21-25 22-25 14-25 -
25.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 PEYAS SPOR KIZILTEPE EĞİTİM 3-0 25-13 25-18 25-18 - -
25.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 16:00 BAĞLAR GENÇLİK HALİLİYE BLD. 0-3 22-25 24-26 20-25 - -
25.01.2017 Mardin (Nusaybin) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3 9-25 14-25 10-25 - -
25.01.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-10 25-10 25-11 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 15:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE EĞİTİM 0-3 8-25 17-25 15-25 - -
29.01.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR BAĞLAR GENÇLİK 1-3 15-25 25-23 21-25 11-25 -
29.01.2017 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-13 25-15 25-11 - -
29.01.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 HALİLİYE BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0 25-2 25-4 25-2 - -
01.03.2017 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ PEYAS SPOR 0-3 15-25 17-25 15-25 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3 13-25 6-25 23-25 - -
04.02.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK MİDYAT BLD. 3-0 25-1 25-8 25-5 - -
04.02.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3 5-25 3-25 3-25 - -
05.02.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 PEYAS SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-4 25-3 25-10 - -
05.02.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM HALİLİYE BLD. 0-3 22-25 11-25 21-25 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3 13-25 16-25 7-25 - -
11.02.2017 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-11 25-9 25-15 - -
12.02.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE EĞİTİM 3-0 25-14 25-12 25-16 - -
12.02.2017 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 HALİLİYE BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-0 25-0 25-1 - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.02.2017 Diyarbakır(Köşkler) 12:00 PEYAS SPOR HALİLİYE BLD. 0-3 23-25 20-25 16-25 - -
15.02.2017 Diyarbakır(Köşkler) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0 25-21 25-11 25-16 - -
15.02.2017 Mardin (Nusaybin) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-20 25-6 25-16 - -
15.02.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM MİDYAT BLD. 3-0 25-12 25-10 25-20 - -
15.02.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 47 MAVİ SPOR 0-3 3-25 2-25 5-25 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.02.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 1-3 9-25 11-25 25-20 16-25 -
18.02.2017 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0 25-12 25-21 25-11 - -
19.02.2017 Mardin (Nusaybin) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3 10-25 14-25 8-25 - -
19.02.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR HALİLİYE BLD. 0-3 18-25 11-25 19-25 - -
19.02.2017 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-10 25-10 25-13 - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-10 25-15 25-8 - -
25.02.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-17 25-19 25-19 - -
26.02.2017 Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 1-3 25-20 23-25 29-31 16-25 -
26.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 HALİLİYE BLD. MİDYAT BLD. 3-0 25-8 25-2 25-10 - -
07.03.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 13:00 PEYAS SPOR 47 MAVİ SPOR 3-1 25-14 25-18 22-25 25-23 -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.02.2017 Mardin (Nusaybin) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0 25-19 25-16 25-19 - -
04.03.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 0-3 17-25 20-25 16-25 - -
04.03.2017 Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-7 25-15 25-10 - -
05.03.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3 14-25 22-25 23-25 - -
05.03.2017 Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. 47 MAVİ SPOR 0-3 8-25 15-25 21-25 - -

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00 S-SPORT-BANTTAN(20:30)
Grand Prix (Bayan)
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
İddaa Maçları
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.