ÜNİLİG BAYANLAR GRUP MÜSABAKALARI

ÜNİLİG BAYAN A GRUBU-İSTANBUL Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 80 2.813 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL SABANCI ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 177 157 1.127 2 0 0 0 0 1
3 İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 155 209 0.742 1 0 0 0 0 2
4 İSTANBUL PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 114 225 0.507 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 10:00 İSTANBUL PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL SABANCI ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 18-25 7-25
06.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 12:00 İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 17-25 10-25
07.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 10:00 İSTANBUL SABANCI ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-10 25-20
07.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 12:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-7 25-6 25-5
08.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 10:00 İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-21 25-15 25-23
08.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 12:00 İSTANBUL SABANCI ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0-3 7-25 10-25 10-25
ÜNİLİG BAYAN B GRUBU-TOKAT Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 250 189 1.323 2 1 0 0 0 0
2 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 3 6.0 2.333 245 188 1.303 2 0 0 0 1 0
3 ORDU ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 190 210 0.905 1 0 0 0 0 2
4 SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 127 225 0.564 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 10:00 SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ ORDU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-21 25-18 25-22
06.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 12:00 SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0-3 7-25 18-25 9-25
07.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 10:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 1-3 23-25 23-25 27-25 20-25
07.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 12:00 ORDU ÜNİVERSİTESİ SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-19 25-18 25-21
08.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 10:00 SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-12 25-10 25-13
08.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 12:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ ORDU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-21 27-25 25-8
ÜNİLİG BAYAN C GRUBU-GİRESUN(ESPİYE) Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TRABZON KTÜ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 228 121 1.884 3 0 0 0 0 0
2 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 214 159 1.346 2 0 0 0 0 1
3 GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 7 3.0 0.429 179 224 0.799 0 1 0 0 0 2
4 TUNCELİ MUNZUR ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 125 242 0.517 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 10:00 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-16 25-17 25-20
06.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 12:00 TRABZON KTÜ TUNCELİ MUNZUR ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-7 25-5
07.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 10:00 TUNCELİ MUNZUR ÜNİVERSİTESİ ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ 0-3 6-25 17-25 5-25
07.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 12:00 GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ TRABZON KTÜ 0-3 14-25 7-25 13-25
08.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 09:00 TUNCELİ MUNZUR ÜNİVERSİTESİ GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ 1-3 18-25 25-17 13-25 18-25
08.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 10:30 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ TRABZON KTÜ 0-3 26-28 16-25 22-25
ÜNİLİG BAYAN D GRUBU-ANKARA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 116 1.940 3 0 0 0 0 0
2 ANKARA ODTÜ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 207 164 1.262 2 0 0 0 0 1
3 ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 152 206 0.738 1 0 0 0 0 2
4 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 127 225 0.564 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Ankara(Beştepe) 11:00 ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ANKARA ODTÜ 3-0 25-21 25-13 25-23
06.12.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-20 25-20 25-16
07.12.2016 Ankara(Beştepe) 11:00 ANKARA ODTÜ ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-9 25-20
07.12.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 0-3 11-25 9-25 9-25
08.12.2016 Ankara(Beştepe) 10:00 ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 0-3 10-25 10-25 10-25
08.12.2016 Ankara(Beştepe) 11:30 ANKARA ODTÜ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-16 25-15
ÜNİLİG BAYAN E GRUBU-KAHRAMANMARAŞ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 46 3.261 2 0 0 0 0 0
2 HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 3 3 3.0 1.000 99 121 0.818 1 0 0 0 0 1
3 KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 2 0 2 0 6 0.0 MIN 68 150 0.453 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 11:00 KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 7-25 7-25
07.12.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 11:00 HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-19 25-12
08.12.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 11:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-10 25-5 25-9
ÜNİLİG BAYAN F GRUBU-RİZE Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 77 1.948 2 0 0 0 0 0
2 KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 3 3 3.0 1.000 119 120 0.992 1 0 0 0 0 1
3 AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 2 0 2 0 6 0.0 MIN 78 150 0.520 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Rize(Yenişehir) 14:00 KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 0-3 11-25 21-25 12-25
07.12.2016 Rize(Yenişehir) 14:00 AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ 0-3 17-25 17-25 11-25
08.12.2016 Rize(İyidere) 13:00 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-8 25-9 25-16
ÜNİLİG BAYAN G GRUBU-İSTANBUL Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 110 2.045 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 5 5.0 1.200 219 234 0.936 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 5 6 4.0 0.833 226 211 1.071 1 0 0 1 0 1
4 İSTANBUL ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 110 225 0.489 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 10:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-15 25-23 26-28 24-26 13-15
06.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 12:00 İSTANBUL ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 13-25 15-25 7-25
07.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 10:00 İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-16 25-13 25-9
07.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 12:00 İSTANBUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 25-13 25-16
08.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 10:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-6 25-6 25-17
08.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 12:00 İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-12 25-12 25-13
ÜNİLİG BAYAN H GRUBU-YALOVA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 74 2.027 2 0 0 0 0 0
2 YENİ YÜZYIL 2 1 1 3 3 3.0 1.000 126 109 1.156 1 0 0 0 0 1
3 MEF 2 0 2 0 6 0.0 MIN 57 150 0.380 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Yalova(90.Yıl) 14:30 YENİ YÜZYIL MEF 3-0 25-14 25-11 25-9
07.12.2016 Yalova(90.Yıl) 13:00 KOCAELİ YENİ YÜZYIL 3-0 25-17 25-19 25-15
08.12.2016 Yalova(90.Yıl) 10:30 MEF KOCAELİ 0-3 7-25 6-25 10-25
ÜNİLİG BAYAN I GRUBU-KARABÜK Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 258 182 1.418 2 1 0 0 0 0
2 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 3 6.0 2.333 250 190 1.316 2 0 0 0 1 0
3 SİNOP ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 178 186 0.957 1 0 0 0 0 2
4 KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 97 225 0.431 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Karabük(Merkez) 11:00 SİNOP ÜNİVERSİTESİ KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-8 25-19 25-9
06.12.2016 Karabük(Merkez) 13:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 3-1 33-31 26-24 24-26 25-19
07.12.2016 Karabük(Merkez) 11:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ SİNOP ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-20 25-14
07.12.2016 Karabük(Merkez) 13:00 KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ HİTİT ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 13-25 10-25
08.12.2016 Karabük(Merkez) 10:00 SİNOP ÜNİVERSİTESİ HİTİT ÜNİVERSİTESİ 0-3 18-25 16-25 17-25
08.12.2016 Karabük(Merkez) 12:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-14 25-9 25-7
ÜNİLİG BAYAN J GRUBU-DİYARBAKIR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞANLIURFA HARRAN ÜNİVERSİTESİ 2 2 0 6 3 5.0 2.000 204 163 1.252 0 1 1 0 0 0
2 SİİRT ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 5 3 4.0 1.667 176 134 1.313 1 0 0 1 0 0
3 MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ 2 0 2 1 6 0.0 0.167 89 172 0.517 0 0 0 0 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 12:00 SİİRT ÜNİVERSİTESİ ŞANLIURFA HARRAN ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-19 19-25 25-21 17-25 15-17
07.12.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 12:00 MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ SİİRT ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 3-25 12-25
08.12.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 12:00 ŞANLIURFA HARRAN ÜNİVERSİTESİ MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 22-25 25-14 25-4 25-19
ÜNİLİG BAYAN K GRUBU-MALATYA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FIRAT ÜNİVERSİTESİ 2 2 0 6 1 6.0 6.000 176 94 1.872 1 1 0 0 0 0
2 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 4 3 3.0 1.333 120 152 0.789 1 0 0 0 1 0
3 DİCLE ÜNİVERSİTESİ 2 0 2 0 6 0.0 MIN 104 154 0.675 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Malatya(Üniversite Salonu) 12:00 FIRAT ÜNİVERSİTESİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-7 25-15 29-27
07.12.2016 Malatya(Üniversite Salonu) 12:00 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-22 8-25 7-25 5-25
08.12.2016 Malatya(Üniversite Salonu) 12:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 0-3 17-25 19-25 19-25
ÜNİLİG BAYAN L GRUBU-AYDIN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR YAŞAR ÜNV. 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 119 1.891 3 0 0 0 0 0
2 MANİSA CELAL BAYAR ÜNİV. 3 2 1 6 3 6.0 2.000 201 207 0.971 2 0 0 0 0 1
3 DENİZLİ PAMUKKALE ÜNV. 3 1 2 3 8 2.0 0.375 216 249 0.867 0 0 1 0 0 2
4 ISPARTA SDL ÜNV. 3 0 3 2 9 1.0 0.222 193 260 0.742 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Aydın(Atatürk) 14:00 İZMİR YAŞAR ÜNV. MANİSA CELAL BAYAR ÜNİV. 3-0 25-9 25-22 25-14
06.12.2016 Aydın(Atatürk) 16:00 DENİZLİ PAMUKKALE ÜNV. ISPARTA SDL ÜNV. 3-2 19-25 25-13 25-21 24-26 15-10
07.12.2016 Aydın(Atatürk) 14:00 ISPARTA SDL ÜNV. İZMİR YAŞAR ÜNV. 0-3 7-25 9-25 20-25
07.12.2016 Aydın(Atatürk) 16:00 MANİSA CELAL BAYAR ÜNİV. DENİZLİ PAMUKKALE ÜNV. 3-0 25-20 27-25 27-25
08.12.2016 Aydın(Atatürk) 14:00 İZMİR YAŞAR ÜNV. DENİZLİ PAMUKKALE ÜNV. 3-0 25-17 25-13 25-8
08.12.2016 Aydın(Atatürk) 16:00 ISPARTA SDL ÜNV. MANİSA CELAL BAYAR ÜNİV. 0-3 18-25 19-25 25-27
ÜNİLİG BAYAN M GRUBU-AKSARAY Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 148 1.527 3 0 0 0 0 0
2 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 4 6.0 1.500 225 211 1.066 1 1 0 0 0 1
3 KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 208 211 0.986 1 0 0 0 1 1
4 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 137 226 0.606 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Aksaray(Atatürk) 12:00 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0-3 19-25 15-25 20-25
06.12.2016 Aksaray(Atatürk) 14:00 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 15-25 13-25
07.12.2016 Aksaray(Atatürk) 12:00 KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 1-3 20-25 22-25 25-21 23-25
07.12.2016 Aksaray(Atatürk) 14:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ 3-0 26-24 25-17 25-10
08.12.2016 Aksaray(Atatürk) 10:00 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-14 25-19
08.12.2016 Aksaray(Atatürk) 12:00 KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 11-25 16-25

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.