Türkiye Voleybol Federasyonu
BÖLGESEL LİG ERKEKLER GRUP MÜSABAKALARI

ADANA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇUKUROVA EFES 3 3 0 9 1 9.0 9.000 249 163 1.528 2 1 0 0 0 0
2 SEYHAN YILDIRIM 3 2 1 6 4 6.0 1.500 224 194 1.155 1 1 0 0 0 1
3 VOLAŞ 3 1 2 5 6 3.0 0.833 233 233 1.000 1 0 0 0 2 0
4 KARATAS TURİZİM 3 0 3 0 9 0.0 MIN 109 225 0.484 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Adana(Asım Savaş) 18:00 KARATAS TURİZİM ÇUKUROVA EFES 0-3 5-25 14-25 7-25
10.02.2017 Adana(Nihat Geven) 20:00 SEYHAN YILDIRIM VOLAŞ 3-1 25-21 25-12 17-25 25-20
11.02.2017 Adana(Asım Savaş) 18:00 ÇUKUROVA EFES SEYHAN YILDIRIM 3-0 25-16 25-19 25-22
11.02.2017 Adana(Nihat Geven) 16:00 VOLAŞ KARATAS TURİZİM 3-0 25-13 25-23 25-6
12.02.2017 Adana(Asım Savaş) 14:00 KARATAS TURİZİM SEYHAN YILDIRIM 0-3 13-25 11-25 17-25
12.02.2017 Adana(Nihat Geven) 15:00 VOLAŞ ÇUKUROVA EFES 1-3 12-25 25-23 24-26 19-25
ADIYAMAN - KAHTA 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 124 1.815 3 0 0 0 0 0
2 YAHYA KEMAL İ.O.O SK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 198 191 1.037 2 0 0 0 0 1
3 İLİM KÜLTÜR SK 3 1 2 3 6 3.0 0.500 178 194 0.918 1 0 0 0 0 2
4 BESNİ BELEDİYE SK 3 0 3 0 9 0.0 MIN 133 225 0.591 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 15:00 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SK İLİM KÜLTÜR SK 3-0 25-9 25-16 25-16
10.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 17:00 YAHYA KEMAL İ.O.O SK BESNİ BELEDİYE SK 3-0 25-18 25-14 25-22
11.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 15:00 BESNİ BELEDİYE SK MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SK 0-3 8-25 20-25 9-25
11.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 17:00 İLİM KÜLTÜR SK YAHYA KEMAL İ.O.O SK 0-3 25-27 20-25 17-25
12.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 15:00 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SK YAHYA KEMAL İ.O.O SK 3-0 25-15 25-8 25-23
12.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 17:00 BESNİ BELEDİYE SK İLİM KÜLTÜR SK 0-3 13-25 13-25 16-25
ADIYAMAN - KAHTA 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALATYA YEŞİLYURT KENT KONSEYİ SK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 142 1.585 3 0 0 0 0 0
2 KAHTA GENÇLİK SK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 206 181 1.138 2 0 0 0 0 1
3 ADIYAMAN GENÇLİK SK 3 1 2 3 8 2.0 0.375 235 250 0.940 0 0 1 0 0 2
4 KAHTA METEM SK 3 0 3 2 9 1.0 0.222 171 264 0.648 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 11:00 KAHTA GENÇLİK SK KAHTA METEM SK 3-0 25-12 25-20 25-12
10.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 13:00 MALATYA YEŞİLYURT KENT KONSEYİ SK ADIYAMAN GENÇLİK SK 3-0 25-22 25-22 25-15
11.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 11:00 ADIYAMAN GENÇLİK SK KAHTA GENÇLİK SK 0-3 27-29 18-25 17-25
11.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 13:00 KAHTA METEM SK MALATYA YEŞİLYURT KENT KONSEYİ SK 0-3 10-25 9-25 12-25
12.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 11:00 KAHTA GENÇLİK SK MALATYA YEŞİLYURT KENT KONSEYİ SK 0-3 22-25 16-25 14-25
12.02.2017 Adıyaman(Kahta-Atatürk) 13:00 ADIYAMAN GENÇLİK SK KAHTA METEM SK 3-2 25-10 23-25 25-21 26-28 15-12
AKSARAY Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 68 AKSARAY SPOR KLB. 3 3 0 9 4 8.0 2.250 295 258 1.143 0 2 1 0 0 0
2 KONYA ILGIN UĞUR SPOR KLB. 3 2 1 8 5 7.0 1.600 281 268 1.049 0 2 0 1 0 0
3 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KLB. 3 1 2 5 8 2.0 0.625 278 295 0.942 0 0 1 0 2 0
4 AKSARAY MESLEKİ TEKNİK AND. LİS 3 0 3 4 9 1.0 0.444 268 301 0.890 0 0 0 1 2 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Aksaray(Atatürk) 15:00 AKSARAY MESLEKİ TEKNİK AND. LİS 68 AKSARAY SPOR KLB. 1-3 25-22 14-25 29-31 22-25
10.02.2017 Aksaray(Atatürk) 17:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KLB. KONYA ILGIN UĞUR SPOR KLB. 1-3 17-25 25-21 29-31 20-25
11.02.2017 Aksaray(Atatürk) 17:00 KONYA ILGIN UĞUR SPOR KLB. AKSARAY MESLEKİ TEKNİK AND. LİS 3-1 11-25 25-17 25-18 25-23
11.02.2017 Aksaray(Atatürk) 19:00 68 AKSARAY SPOR KLB. KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KLB. 3-1 25-16 23-25 25-22 25-12
12.02.2017 Aksaray(Atatürk) 15:00 AKSARAY MESLEKİ TEKNİK AND. LİS KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KLB. 2-3 20-25 18-25 27-25 25-22 5-15
12.02.2017 Aksaray(Atatürk) 17:00 KONYA ILGIN UĞUR SPOR KLB. 68 AKSARAY SPOR KLB. 2-3 21-25 25-11 25-18 10-25 12-15
ANKARA - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANKARA BAROSU 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 176 1.278 3 0 0 0 0 0
2 ANKARA GENÇ KOLEJLİLER 3 2 1 6 3 6.0 2.000 214 185 1.157 2 0 0 0 0 1
3 ANKARA ÇAĞLAR SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 199 197 1.010 1 0 0 0 0 2
4 ANKARA TAI SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 145 225 0.644 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ANKARA TAI SPOR ANKARA GENÇ KOLEJLİLER 0-3 15-25 19-25 17-25
09.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:30 ANKARA BAROSU ANKARA ÇAĞLAR SPOR 3-0 25-23 25-19 25-23
10.02.2017 Ankara(Beştepe) 10:00 ANKARA ÇAĞLAR SPOR ANKARA TAI SPOR 3-0 25-21 25-13 25-13
10.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 10:30 ANKARA BAROSU ANKARA GENÇ KOLEJLİLER 3-0 25-21 25-21 25-22
11.02.2017 Ankara(Batıkent) 18:30 ANKARA TAI SPOR ANKARA BAROSU 0-3 12-25 15-25 20-25
11.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:30 ANKARA GENÇ KOLEJLİLER ANKARA ÇAĞLAR SPOR 3-0 25-18 25-20 25-21
ANKARA - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANKARA ÇANKAYA SPOR KL. DER. 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 145 1.552 3 0 0 0 0 0
2 ANKARA ESER SPOR 3 2 1 6 6 5.0 1.000 243 266 0.914 0 1 1 0 0 1
3 ANKARA ANKADEMİ SPOR 3 1 2 4 7 3.0 0.571 228 256 0.891 0 1 0 0 1 1
4 ANKARA SPOR MEKTEBİ 3 0 3 3 9 1.0 0.333 242 271 0.893 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 10:30 ANKARA ÇANKAYA SPOR KL. DER. ANKARA ANKADEMİ SPOR 3-0 25-13 25-18 25-7
09.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 ANKARA ESER SPOR ANKARA SPOR MEKTEBİ 3-2 25-20 25-19 17-25 16-25 15-10
10.02.2017 Ankara(Batıkent) 10:30 ANKARA ANKADEMİ SPOR ANKARA ESER SPOR 1-3 23-25 21-25 25-16 23-25
10.02.2017 Ankara(Batıkent) 12:00 ANKARA SPOR MEKTEBİ ANKARA ÇANKAYA SPOR KL. DER. 0-3 17-25 19-25 17-25
12.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 ANKARA ANKADEMİ SPOR ANKARA SPOR MEKTEBİ 3-1 23-25 25-23 25-22 25-20
12.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:30 ANKARA ÇANKAYA SPOR KL. DER. ANKARA ESER SPOR 3-0 25-18 25-16 25-20
BİTLİS- TATVAN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BATMAN PETROL SPOR KLB 3 3 0 9 2 9.0 4.500 273 191 1.429 1 2 0 0 0 0
2 HİZAN GENÇLİK SPOR KLB 3 2 1 7 5 5.0 1.400 247 220 1.123 1 0 1 0 1 0
3 BİTLİS GENÇLİK SPOR KLB 3 1 2 6 6 4.0 1.000 246 238 1.034 1 0 0 1 1 0
4 BATMAN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KLB 3 0 3 0 9 0.0 MIN 108 225 0.480 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Bitlis(Tatvan) 13:30 HİZAN GENÇLİK SPOR KLB BATMAN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KLB 3-0 25-6 25-16 25-5
10.02.2017 Bitlis(Tatvan) 15:30 BİTLİS GENÇLİK SPOR KLB BATMAN PETROL SPOR KLB 1-3 15-25 20-25 26-24 16-25
11.02.2017 Bitlis(Tatvan) 10:00 BATMAN PETROL SPOR KLB HİZAN GENÇLİK SPOR KLB 3-1 25-16 25-22 24-26 25-15
11.02.2017 Bitlis(Tatvan) 12:00 BATMAN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KLB BİTLİS GENÇLİK SPOR KLB 0-3 9-25 19-25 18-25
12.02.2017 Bitlis(Tatvan) 09:00 HİZAN GENÇLİK SPOR KLB BİTLİS GENÇLİK SPOR KLB 3-2 16-25 25-18 12-25 25-13 15-13
12.02.2017 Bitlis(Tatvan) 11:00 BATMAN PETROL SPOR KLB BATMAN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KLB 3-0 25-14 25-11 25-10
BURSA - GEMLİK Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA GEMLİK B. SPOR 4 4 0 12 0 12.0 MAX 307 213 1.441 4 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 4 2 2 6 6 6.0 1.000 266 244 1.090 2 0 0 0 0 2
3 DÜZCE HALK EĞİTİM MERKEZİ 4 2 2 6 6 6.0 1.000 293 281 1.043 2 0 0 0 0 2
4 BİLECİK 1308 OSMANELİ BELEDİYE 4 1 3 4 9 3.0 0.444 260 311 0.836 1 0 0 0 1 2
5 BURSA YENİŞEHİR GELİŞİM SPOR 4 1 3 3 10 3.0 0.300 240 317 0.757 0 1 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 10:00 DÜZCE HALK EĞİTİM MERKEZİ KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0 25-23 25-22 25-17
10.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 11:30 BURSA YENİŞEHİR GELİŞİM SPOR BİLECİK 1308 OSMANELİ BELEDİYE 3-1 17-25 25-23 25-19 26-24
11.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 10:00 BURSA GEMLİK B. SPOR BİLECİK 1308 OSMANELİ BELEDİYE 3-0 25-12 25-15 25-15
11.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 11:30 DÜZCE HALK EĞİTİM MERKEZİ BURSA YENİŞEHİR GELİŞİM SPOR 3-0 26-24 25-21 25-17
11.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 16:00 BURSA GEMLİK B. SPOR DÜZCE HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 25-22 27-25 29-27
11.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 17:30 KOCAELİ YAHYA KAPTAN BURSA YENİŞEHİR GELİŞİM SPOR 3-0 25-16 25-17 25-9
12.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 10:00 BİLECİK 1308 OSMANELİ BELEDİYE DÜZCE HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 25-22 25-22 26-24
12.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 11:30 KOCAELİ YAHYA KAPTAN BURSA GEMLİK B. SPOR 0-3 10-25 20-25 24-26
12.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 16:00 BURSA YENİŞEHİR GELİŞİM SPOR BURSA GEMLİK B. SPOR 0-3 17-25 9-25 17-25
12.02.2017 Bursa(Gemlik S.S.) 17:30 BİLECİK 1308 OSMANELİ BELEDİYE KOCAELİ YAHYA KAPTAN 0-3 19-25 17-25 15-25
ÇORUM Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇORUM BELEDİYE 3 3 0 9 1 9.0 9.000 246 199 1.236 2 1 0 0 0 0
2 ÇORUM SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 214 202 1.059 2 0 0 0 0 1
3 ÇORUM SUNGURLU BELEDİYE 3 1 2 4 6 3.0 0.667 231 222 1.041 1 0 0 0 1 1
4 YOZGAT ÇEKEREK BELEDİYE 3 0 3 0 9 0.0 MIN 157 225 0.698 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Çorum(Hitit Ünv.) 11:00 ÇORUM BELEDİYE ÇORUM SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK 3-0 25-23 25-21 25-17
10.02.2017 Çorum(Hitit Ünv.) 13:00 YOZGAT ÇEKEREK BELEDİYE ÇORUM SUNGURLU BELEDİYE 0-3 13-25 14-25 21-25
11.02.2017 Çorum(Hitit Ünv.) 11:00 ÇORUM SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK YOZGAT ÇEKEREK BELEDİYE 3-0 25-16 25-18 25-21
11.02.2017 Çorum(Hitit Ünv.) 13:00 ÇORUM SUNGURLU BELEDİYE ÇORUM BELEDİYE 1-3 20-25 25-21 19-25 20-25
12.02.2017 Çorum(Hitit Ünv.) 11:00 ÇORUM SUNGURLU BELEDİYE ÇORUM SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK 0-3 25-27 24-26 23-25
12.02.2017 Çorum(Hitit Ünv.) 13:00 ÇORUM BELEDİYE YOZGAT ÇEKEREK BELEDİYE 3-0 25-17 25-21 25-16
DENİZLİ - ACIPAYAM Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ACIPAYAM BEL.SPOR KL. 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 84 2.679 3 0 0 0 0 0
2 KRAL KULVAR GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 183 168 1.089 2 0 0 0 0 1
3 YEŞİLYUVA SPOR KL. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 163 183 0.891 1 0 0 0 0 2
4 DENİZLİ SPOR KL. 3 0 3 0 9 0.0 MIN 89 225 0.396 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Denizli(Acıpayam) 13:00 ACIPAYAM BEL.SPOR KL. DENİZLİ SPOR KL. 3-0 25-9 25-8 25-6
10.02.2017 Denizli(Acıpayam) 14:30 KRAL KULVAR GENÇLİK YEŞİLYUVA SPOR KL. 3-0 25-18 25-19 25-23
11.02.2017 Denizli(Acıpayam) 13:00 YEŞİLYUVA SPOR KL. ACIPAYAM BEL.SPOR KL. 0-3 6-25 14-25 8-25
11.02.2017 Denizli(Acıpayam) 14:30 DENİZLİ SPOR KL. KRAL KULVAR GENÇLİK 0-3 9-25 15-25 9-25
12.02.2017 Denizli(Acıpayam) 16:00 ACIPAYAM BEL.SPOR KL. KRAL KULVAR GENÇLİK 3-0 25-9 25-14 25-10
12.02.2017 Denizli(Acıpayam) 17:30 YEŞİLYUVA SPOR KL. DENİZLİ SPOR KL. 3-0 25-9 25-15 25-9
DENİZLİ - MERKEZ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CAVİDİL SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 138 1.630 3 0 0 0 0 0
2 DENİZYÜZME SPOR KL. 3 2 1 6 3 6.0 2.000 205 190 1.079 2 0 0 0 0 1
3 EGE VOLEYBOLSPOR KL. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 179 209 0.856 1 0 0 0 0 2
4 NALAN KAYNAK ANA.L. SPOR KL. 3 0 3 0 9 0.0 MIN 153 225 0.680 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 13:30 NALAN KAYNAK ANA.L. SPOR KL. DENİZYÜZME SPOR KL. 0-3 22-25 23-25 12-25
10.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 15:00 EGE VOLEYBOLSPOR KL. CAVİDİL SPOR 0-3 16-25 20-25 10-25
11.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 10:30 CAVİDİL SPOR NALAN KAYNAK ANA.L. SPOR KL. 3-0 25-17 25-9 25-14
11.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 12:00 DENİZYÜZME SPOR KL. EGE VOLEYBOLSPOR KL. 3-0 25-20 28-26 25-12
12.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 13:30 NALAN KAYNAK ANA.L. SPOR KL. EGE VOLEYBOLSPOR KL. 0-3 15-25 18-25 23-25
12.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 15:00 CAVİDİL SPOR DENİZYÜZME SPOR KL. 3-0 25-19 25-18 25-15
DİYARBAKIR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 250 138 1.812 2 1 0 0 0 0
2 DİYARBAKIR BAĞLAR GENÇLİK SPOR 4 3 1 10 5 8.0 2.000 341 264 1.287 2 0 1 0 1 0
3 DİYARBAKIR DİCLEKENT SPOR 4 2 2 8 7 7.0 1.143 330 296 1.115 1 1 0 1 0 1
4 DİYARBAKIR SİLVAN EĞİTİM G.S.K 3 1 2 4 6 3.0 0.667 201 192 1.047 1 0 0 0 1 1
5 DİYARBAKIR YAY GENÇLİK SPOR 4 0 4 0 12 0.0 MIN 68 300 0.227 0 0 0 0 0 4

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Diyarbakır(Kayapınar) 10:00 DİYARBAKIR BAĞLAR GENÇLİK SPOR DİYARBAKIR YAY GENÇLİK SPOR 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
10.02.2017 Diyarbakır(Kayapınar) 11:30 DİYARBAKIR SİLVAN EĞİTİM G.S.K DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR -
10.02.2017 Diyarbakır(Kayapınar) 17:00 DİYARBAKIR DİCLEKENT SPOR DİYARBAKIR SİLVAN EĞİTİM G.S.K 3-1 22-25 25-17 25-18 25-14
10.02.2017 Diyarbakır(Kayapınar) 18:30 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR DİYARBAKIR BAĞLAR GENÇLİK SPOR 3-1 25-16 25-27 25-20 25-8
11.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 10:00 DİYARBAKIR YAY GENÇLİK SPOR DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 0-3 8-25 10-25 3-25
11.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 11:30 DİYARBAKIR BAĞLAR GENÇLİK SPOR DİYARBAKIR DİCLEKENT SPOR 3-2 26-28 26-24 28-30 25-18 15-12
11.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 17:00 DİYARBAKIR SİLVAN EĞİTİM G.S.K DİYARBAKIR BAĞLAR GENÇLİK SPOR 0-3 15-25 14-25 23-25
11.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 18:30 DİYARBAKIR DİCLEKENT SPOR DİYARBAKIR YAY GENÇLİK SPOR 3-0 25-9 25-8 25-10
12.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:30 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR DİYARBAKIR DİCLEKENT SPOR 3-0 25-15 25-21 25-10
12.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 16:00 DİYARBAKIR YAY GENÇLİK SPOR DİYARBAKIR SİLVAN EĞİTİM G.S.K 0-3 7-25 11-25 2-25
GAZİANTEP Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GENÇLİKSPOR 4 4 0 12 2 12.0 6.000 350 289 1.211 2 2 0 0 0 0
2 OSMANİYE KARACAÖREN O.O 4 3 1 9 4 9.0 2.250 302 275 1.098 2 1 0 0 0 1
3 ZİRVE DAĞCILIK DOĞA SPOR 4 2 2 7 8 5.0 0.875 356 343 1.038 1 0 1 0 1 1
4 HATAY ARSUZ BELEDİYE 4 1 3 7 9 4.0 0.778 355 345 1.029 1 0 0 1 2 0
5 GÜNEY DOĞUŞ SPOR 4 0 4 0 12 0.0 MIN 189 300 0.630 0 0 0 0 0 4

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 10:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O GENÇLİKSPOR 0-3 20-25 23-25 17-25
10.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 12:00 GÜNEY DOĞUŞ SPOR ZİRVE DAĞCILIK DOĞA SPOR 0-3 17-25 20-25 18-25
10.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 16:00 HATAY ARSUZ BELEDİYE GÜNEY DOĞUŞ SPOR 3-0 25-15 25-9 25-12
10.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 18:00 ZİRVE DAĞCILIK DOĞA SPOR OSMANİYE KARACAÖREN O.O 0-3 22-25 21-25 25-27
11.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 10:00 GENÇLİKSPOR ZİRVE DAĞCILIK DOĞA SPOR 3-1 25-21 18-25 25-18 32-30
11.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 12:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O HATAY ARSUZ BELEDİYE 3-1 26-24 14-25 25-21 25-18
11.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 16:00 GÜNEY DOĞUŞ SPOR OSMANİYE KARACAÖREN O.O 0-3 18-25 10-25 16-25
11.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 18:00 HATAY ARSUZ BELEDİYE GENÇLİKSPOR 1-3 26-28 21-25 25-22 9-25
12.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 10:00 ZİRVE DAĞCILIK DOĞA SPOR HATAY ARSUZ BELEDİYE 3-2 23-25 22-25 25-19 34-32 15-10
12.02.2017 Gaziantep(Gazikent) 12:00 GENÇLİKSPOR GÜNEY DOĞUŞ SPOR 3-0 25-13 25-23 25-18
İSTANBUL - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL VOLEYBOL KULÜBÜ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 158 1.430 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL HAYDARPAŞA LİSESİ SK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 214 196 1.092 2 0 0 0 0 1
3 İSTANBUL TEŞVİKİYE AKADEMİ SK 3 1 2 3 8 2.0 0.375 219 256 0.855 0 0 1 0 0 2
4 İSTANBUL ÇINARDERE SK 3 0 3 2 9 1.0 0.222 214 263 0.814 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 İstanbul(50.Yıl) 14:00 İSTANBUL HAYDARPAŞA LİSESİ SK İSTANBUL VOLEYBOL KULÜBÜ 0-3 17-25 21-25 21-25
10.02.2017 İstanbul(50.Yıl) 16:00 İSTANBUL TEŞVİKİYE AKADEMİ SK İSTANBUL ÇINARDERE SK 3-2 21-25 25-22 24-26 25-18 15-12
11.02.2017 İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL ÇINARDERE SK İSTANBUL HAYDARPAŞA LİSESİ SK 0-3 13-25 25-27 18-25
11.02.2017 İstanbul(50.Yıl) 18:30 İSTANBUL VOLEYBOL KULÜBÜ İSTANBUL TEŞVİKİYE AKADEMİ SK 3-0 25-16 25-9 25-19
12.02.2017 İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL HAYDARPAŞA LİSESİ SK İSTANBUL TEŞVİKİYE AKADEMİ SK 3-0 28-26 25-22 25-17
12.02.2017 İstanbul(50.Yıl) 18:30 İSTANBUL ÇINARDERE SK İSTANBUL VOLEYBOL KULÜBÜ 0-3 24-26 18-25 13-25
İSTANBUL - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ADAKENT SK 4 4 0 12 4 10.0 3.000 359 294 1.221 2 0 2 0 0 0
2 İSTANBUL SULTANGAZİ OLİMPİK SK 4 3 1 11 4 10.0 2.750 335 284 1.180 2 1 0 1 0 0
3 İSTANBUL MEVLANAKAPI GÜZELHİSAR SK 4 2 2 7 6 6.0 1.167 289 265 1.091 2 0 0 0 1 1
4 İSTANBUL ESENLER VOLEYBOL SK 4 1 3 5 9 4.0 0.556 286 290 0.986 1 0 0 1 0 2
5 İSTANBUL ARNAVUTKÖY BLD. SK 4 0 4 0 12 0.0 MIN 164 300 0.547 0 0 0 0 0 4

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 10:00 İSTANBUL SULTANGAZİ OLİMPİK SK İSTANBUL MEVLANAKAPI GÜZELHİSAR SK 3-1 25-17 25-21 14-25 25-18
10.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 12:00 İSTANBUL ARNAVUTKÖY BLD. SK İSTANBUL ESENLER VOLEYBOL SK 0-3 9-25 19-25 12-25
10.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 16:00 İSTANBUL ADAKENT SK İSTANBUL SULTANGAZİ OLİMPİK SK 3-2 23-25 21-25 25-21 25-15 15-10
10.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 18:00 İSTANBUL MEVLANAKAPI GÜZELHİSAR SK İSTANBUL ARNAVUTKÖY BLD. SK 3-0 25-10 25-17 25-14
11.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 10:30 İSTANBUL ARNAVUTKÖY BLD. SK İSTANBUL ADAKENT SK 0-3 18-25 13-25 13-25
11.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 12:30 İSTANBUL ESENLER VOLEYBOL SK İSTANBUL MEVLANAKAPI GÜZELHİSAR SK 0-3 21-25 23-25 16-25
11.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 16:30 İSTANBUL SULTANGAZİ OLİMPİK SK İSTANBUL ARNAVUTKÖY BLD. SK 3-0 25-9 25-16 25-14
11.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 18:30 İSTANBUL ADAKENT SK İSTANBUL ESENLER VOLEYBOL SK 3-2 20-25 25-21 15-25 25-14 15-11
12.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 16:30 İSTANBUL ESENLER VOLEYBOL SK İSTANBUL SULTANGAZİ OLİMPİK SK 0-3 23-25 17-25 15-25
12.02.2017 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 18:30 İSTANBUL MEVLANAKAPI GÜZELHİSAR SK İSTANBUL ADAKENT SK 0-3 20-25 23-25 15-25
İZMİR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TORBALI SK 3 3 0 9 3 9.0 3.000 296 226 1.310 0 3 0 0 0 0
2 MENDERES SK 3 2 1 7 3 6.0 2.333 234 201 1.164 2 0 0 0 1 0
3 ÇAĞDAŞ SK 3 1 2 4 7 3.0 0.571 222 251 0.884 0 1 0 0 1 1
4 SELÇUK BELEVİ SK 3 0 3 2 9 0.0 0.222 188 262 0.718 0 0 0 0 2 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 İzmir(G.Emir) 18:30 MENDERES SK TORBALI SK 1-3 22-25 25-20 18-25 19-25
10.02.2017 İzmir(G.Emir) 20:00 ÇAĞDAŞ SK SELÇUK BELEVİ SK 3-1 25-17 25-18 13-25 25-14
11.02.2017 İzmir(Balçova) 17:00 TORBALI SK ÇAĞDAŞ SK 3-1 25-19 25-11 27-29 25-19
11.02.2017 İzmir(G.Emir) 15:30 SELÇUK BELEVİ SK MENDERES SK 0-3 14-25 23-25 13-25
12.02.2017 İzmir(G.Emir) 17:30 MENDERES SK ÇAĞDAŞ SK 3-0 25-21 25-16 25-19
12.02.2017 İzmir(G.Emir) 19:30 SELÇUK BELEVİ SK TORBALI SK 1-3 17-25 9-25 26-24 12-25
KAYSERİ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 K.MARAŞ SPOR LİSESİ 3 3 0 9 2 8.0 4.500 261 209 1.249 2 0 1 0 0 0
2 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3 2 1 8 3 7.0 2.667 246 225 1.093 2 0 0 1 0 0
3 KAYSERİ DEVELİ ANADOLU SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 202 206 0.981 1 0 0 0 0 2
4 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 156 225 0.693 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Kayseri(Atatürk) 14:30 KAYSERİ ŞAHİN SPOR KAYSERİ DEVELİ ANADOLU SPOR 3-0 25-19 26-24 25-20
10.02.2017 Kayseri(Atatürk) 16:30 K.MARAŞ SPOR LİSESİ KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-16 25-16 25-18
11.02.2017 Kayseri(Atatürk) 15:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-17 25-16 25-18
11.02.2017 Kayseri(Atatürk) 17:00 KAYSERİ DEVELİ ANADOLU SPOR K.MARAŞ SPOR LİSESİ 0-3 23-25 21-25 20-25
12.02.2017 Kayseri(Atatürk) 10:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR K.MARAŞ SPOR LİSESİ 2-3 25-22 25-23 12-25 24-26 9-15
12.02.2017 Kayseri(Atatürk) 12:00 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ KAYSERİ DEVELİ ANADOLU SPOR 0-3 22-25 16-25 17-25
KIRKLARELİ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TEKİRDAĞ SAĞLAMTAŞ GENÇLİK 2 2 0 6 2 6.0 3.000 193 157 1.229 0 2 0 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 2 1 1 4 4 3.0 1.000 164 183 0.896 0 1 0 0 1 0
3 FEN BİLİMLERİ OKULLARI KIRKLARELİ KOLEJİ 2 0 2 2 6 0.0 0.333 173 190 0.911 0 0 0 0 2 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Kırklareli(Kapalı S.S.) 19:00 TEKİRDAĞ SAĞLAMTAŞ GENÇLİK FEN BİLİMLERİ OKULLARI KIRKLARELİ KOLEJİ 3-1 25-13 23-25 25-22 26-24
11.02.2017 Kırklareli(Kapalı S.S.) 18:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR TEKİRDAĞ SAĞLAMTAŞ GENÇLİK 1-3 20-25 11-25 25-19 17-25
12.02.2017 Kırklareli(Kapalı S.S.) 16:00 FEN BİLİMLERİ OKULLARI KIRKLARELİ KOLEJİ LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 1-3 21-25 25-16 21-25 22-25
KÜTAHYA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KÜTAHYA KAZCIOĞLU OTO.SİMAV 3 3 0 9 2 8.0 4.500 256 222 1.153 2 0 1 0 0 0
2 KÜTAHYA VOLEYBOL 3 2 1 8 4 7.0 2.000 278 242 1.149 1 1 0 1 0 0
3 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ 3 1 2 4 7 3.0 0.571 251 249 1.008 0 1 0 0 1 1
4 KÜTAHYA EMET BLD. 3 0 3 1 9 0.0 0.111 182 254 0.717 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Kütahya(Dumlupınar) 15:00 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ KÜTAHYA VOLEYBOL 1-3 21-25 14-25 25-23 23-25
10.02.2017 Kütahya(Dumlupınar) 17:00 KÜTAHYA EMET BLD. KÜTAHYA KAZCIOĞLU OTO.SİMAV 0-3 16-25 20-25 17-25
11.02.2017 Kütahya(Dumlupınar) 15:00 KÜTAHYA KAZCIOĞLU OTO.SİMAV KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-20 25-23 25-21
11.02.2017 Kütahya(Dumlupınar) 17:00 KÜTAHYA VOLEYBOL KÜTAHYA EMET BLD. 3-0 25-21 25-14 25-18
12.02.2017 Kütahya(Dumlupınar) 12:00 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ KÜTAHYA EMET BLD. 3-1 25-18 25-14 29-31 25-13
12.02.2017 Kütahya(Dumlupınar) 14:00 KÜTAHYA KAZCIOĞLU OTO.SİMAV KÜTAHYA VOLEYBOL 3-2 17-25 27-25 18-25 25-13 19-17
MANİSA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MANİSA HACIHALİLER GEDİZ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 255 217 1.175 2 1 0 0 0 0
2 AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 3 2 1 6 3 6.0 2.000 225 160 1.406 2 0 0 0 0 1
3 MANİSA 1922 SALİHLİ GENÇLİK 3 1 2 4 7 3.0 0.571 210 247 0.850 0 1 0 0 1 1
4 MANİSA TURGUTLU BELEDİYE 3 0 3 1 9 0.0 0.111 178 244 0.730 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Manisa(Ç.Amaçlı) 18:00 MANİSA 1922 SALİHLİ GENÇLİK AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0-3 8-25 13-25 9-25
10.02.2017 Manisa(ÇokAmaçlı) 20:00 MANİSA HACIHALİLER GEDİZ MANİSA TURGUTLU BELEDİYE 3-0 25-19 25-18 25-19
11.02.2017 Manisa(Atatürk) 16:00 MANİSA TURGUTLU BELEDİYE MANİSA 1922 SALİHLİ GENÇLİK 1-3 17-25 17-25 25-19 14-25
11.02.2017 Manisa(Atatürk) 18:00 AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MANİSA HACIHALİLER GEDİZ 0-3 23-25 28-30 24-26
12.02.2017 Manisa(ÇokAmaçlı) 11:00 MANİSA 1922 SALİHLİ GENÇLİK MANİSA HACIHALİLER GEDİZ 1-3 16-25 21-25 26-24 23-25
12.02.2017 Manisa(ÇokAmaçlı) 13:00 MANİSA TURGUTLU BELEDİYE AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0-3 14-25 16-25 19-25
MARDİN - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARTUKLU GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.0 4.500 261 160 1.621 1 2 0 0 0 0
2 KOTEK SPOR 3 2 1 7 3 6.0 2.333 228 182 1.253 2 0 0 0 1 0
3 DİNAMİK GENÇLİK 3 1 2 4 6 0.0 0.667 210 165 1.265 1 0 0 0 1 1
4 NUSAYBİN İPEK YOLU 3 0 3 0 9 0.0 MIN 33 225 0.147 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Mardin(Atatürk) 10:00 ARTUKLU GENÇLİK DİNAMİK GENÇLİK 3-1 25-23 15-25 25-16 25-18
10.02.2017 Mardin(Atatürk) 12:00 KOTEK SPOR NUSAYBİN İPEK YOLU 3-0 25-7 25-13 25-13
11.02.2017 Mardin(Atatürk) 10:00 NUSAYBİN İPEK YOLU ARTUKLU GENÇLİK (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
11.02.2017 Mardin(Atatürk) 12:00 DİNAMİK GENÇLİK KOTEK SPOR 0-3 21-25 13-25 19-25
12.02.2017 Mardin(Atatürk) 10:00 ARTUKLU GENÇLİK KOTEK SPOR 3-1 25-20 25-15 21-25 25-18
12.02.2017 Mardin(Atatürk) 12:00 NUSAYBİN İPEK YOLU DİNAMİK GENÇLİK (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
MARDİN - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CEVHERTEPE 3 3 0 9 1 9.0 9.000 234 142 1.648 2 1 0 0 0 0
2 KIZILTEPE YILDIZ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 213 143 1.490 2 0 0 0 0 1
3 KIZILTEPE ZERGAN 3 1 2 4 6 3.0 0.667 174 204 0.853 1 0 0 0 1 1
4 YEŞİLDERİK GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.0 MIN 93 225 0.413 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Mardin(Atatürk) 14:00 YEŞİLDERİK GENÇLİK CEVHERTEPE 0-3 5-25 7-25 7-25
10.02.2017 Mardin(Atatürk) 16:00 KIZILTEPE YILDIZ KIZILTEPE ZERGAN 3-0 25-13 25-14 25-12
11.02.2017 Mardin(Atatürk) 14:00 KIZILTEPE ZERGAN YEŞİLDERİK GENÇLİK 3-0 25-21 25-10 25-14
11.02.2017 Mardin(Atatürk) 16:00 CEVHERTEPE KIZILTEPE YILDIZ 3-0 25-22 25-19 25-22
12.02.2017 Mardin(Atatürk) 14:00 YEŞİLDERİK GENÇLİK KIZILTEPE YILDIZ 0-3 7-25 13-25 9-25
12.02.2017 Mardin(Atatürk) 16:00 KIZILTEPE ZERGAN CEVHERTEPE 1-3 25-9 9-25 22-25 4-25
MERSİN - MERKEZ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN SİLİFKE İDMAN YURDU 3 3 0 9 3 9.0 3.000 288 260 1.108 0 3 0 0 0 0
2 MERSİN BOZYAZI BELEDİYE 3 2 1 7 5 5.0 1.400 273 252 1.083 1 0 1 0 1 0
3 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 3 1 2 6 6 4.0 1.000 271 253 1.071 1 0 0 1 1 0
4 MERSİN ALSANCAK SPOR 3 0 3 1 9 0.0 0.111 180 247 0.729 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Mersin(Toroslar) 17:00 MERSİN BOZYAZI BELEDİYE MERSİN SİLİFKE İDMAN YURDU 1-3 21-25 22-25 25-21 20-25
10.02.2017 Mersin(Toroslar) 19:00 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MERSİN ALSANCAK SPOR 3-0 25-18 25-14 25-16
11.02.2017 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN SİLİFKE İDMAN YURDU MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 3-1 25-23 25-22 20-25 25-23
11.02.2017 Mersin(Toroslar) 20:00 MERSİN ALSANCAK SPOR MERSİN BOZYAZI BELEDİYE 0-3 8-25 22-25 23-25
12.02.2017 Mersin(Toroslar) 11:00 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MERSİN BOZYAZI BELEDİYE 2-3 26-24 25-21 17-25 23-25 12-15
12.02.2017 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN SİLİFKE İDMAN YURDU MERSİN ALSANCAK SPOR 3-1 25-19 25-18 22-25 25-17
MERSİN - TARSUS Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN TARSUS AKADEMİ GENÇLİK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 148 1.520 3 0 0 0 0 0
2 KARAMAN SPOR LİSESİ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 208 141 1.475 2 0 0 0 0 1
3 MERSİN TARSUS GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 182 180 1.011 1 0 0 0 0 2
4 MERSİN TARSUS GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 79 225 0.351 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Mersin(Tarsus) 17:00 MERSİN TARSUS GENÇLERBİRLİĞİ MERSİN TARSUS GENÇLİK SPOR 0-3 5-25 15-25 10-25
10.02.2017 Mersin(Tarsus) 19:00 MERSİN TARSUS AKADEMİ GENÇLİK KARAMAN SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-14 25-23
11.02.2017 Mersin(Tarsus) 17:00 MERSİN TARSUS GENÇLİK SPOR MERSİN TARSUS AKADEMİ GENÇLİK 0-3 22-25 20-25 19-25
11.02.2017 Mersin(Tarsus) 19:00 KARAMAN SPOR LİSESİ MERSİN TARSUS GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-5 25-8 25-7
12.02.2017 Mersin(Tarsus) 11:00 MERSİN TARSUS GENÇLİK SPOR KARAMAN SPOR LİSESİ 0-3 20-25 4-25 22-25
12.02.2017 Mersin(Tarsus) 16:00 MERSİN TARSUS AKADEMİ GENÇLİK MERSİN TARSUS GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-4 25-14 25-11
MUĞLA - MERKEZ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MENTEŞE BELEDİYE SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 246 177 1.390 2 1 0 0 0 0
2 MUĞLA SPOR 3 2 1 7 3 6.0 2.333 231 196 1.179 2 0 0 0 1 0
3 MARMARİS GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 186 199 0.935 1 0 0 0 0 2
4 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAK.GENÇLİK VE SPOR K. 3 0 3 0 9 0.0 MIN 134 225 0.596 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Muğla(Atatürk) 16:00 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAK.GENÇLİK VE SPOR K. MENTEŞE BELEDİYE SPOR 0-3 5-25 7-25 23-25
10.02.2017 Muğla(Atatürk) 18:00 MUĞLA SPOR MARMARİS GENÇLİK SPOR 3-0 25-12 25-15 25-23
11.02.2017 Muğla(Atatürk) 18:00 MARMARİS GENÇLİK SPOR AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAK.GENÇLİK VE SPOR K. 3-0 25-11 25-16 25-22
11.02.2017 Muğla(Atatürk) 20:00 MENTEŞE BELEDİYE SPOR MUĞLA SPOR 3-1 21-25 25-17 25-18 25-21
12.02.2017 Muğla(Atatürk) 11:00 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAK.GENÇLİK VE SPOR K. MUĞLA SPOR 0-3 10-25 17-25 23-25
12.02.2017 Muğla(Atatürk) 13:00 MARMARİS GENÇLİK SPOR MENTEŞE BELEDİYE SPOR 0-3 16-25 22-25 23-25
MUĞLA - ORTACA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK SPOR 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 114 1.316 2 0 0 0 0 0
2 ORTACA BELEDİYE SPOR 2 1 1 3 3 3.0 1.000 137 116 1.181 1 0 0 0 0 1
3 DALAMAN BELEDİYE SPOR 2 0 2 0 6 0.0 MIN 93 150 0.620 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Muğla(Ortaca) 19:00 DALAMAN BELEDİYE SPOR KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK SPOR 0-3 21-25 17-25 14-25
11.02.2017 Muğla(Ortaca) 19:00 ORTACA BELEDİYE SPOR DALAMAN BELEDİYE SPOR 3-0 25-12 25-17 25-12
12.02.2017 Muğla(Ortaca) 19:00 KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK SPOR ORTACA BELEDİYE SPOR 3-0 25-22 25-19 25-21
MUŞ - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 YEŞİL VARTO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 108 2.083 3 0 0 0 0 0
2 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SPOR KULÜBÜ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 200 142 1.408 2 0 0 0 0 1
3 MUŞ GENÇLİK HİZMETLERİ HİZ SPOR KULÜBÜ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 138 199 0.693 1 0 0 0 0 2
4 KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 111 225 0.493 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Muş(Atatürk) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SPOR KULÜBÜ MUŞ GENÇLİK HİZMETLERİ HİZ SPOR KULÜBÜ 3-0 25-10 25-11 25-13
10.02.2017 Muş(Atatürk) 13:30 YEŞİL VARTO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3-0 25-10 25-12 25-7
11.02.2017 Muş(Atatürk) 21:00 MUŞ GENÇLİK HİZMETLERİ HİZ SPOR KULÜBÜ YEŞİL VARTO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 0-3 6-25 11-25 12-25
11.02.2017 Muş(Atatürk) 22:30 KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU SPOR KULÜBÜ 0-3 7-25 13-25 13-25
12.02.2017 Muş(Atatürk) 11:30 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SPOR KULÜBÜ YEŞİL VARTO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 0-3 19-25 15-25 16-25
12.02.2017 Muş(Atatürk) 13:00 KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ MUŞ GENÇLİK HİZMETLERİ HİZ SPOR KULÜBÜ 0-3 15-25 18-25 16-25
MUŞ - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 LALEZAR SPOR KULÜBÜ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 81 2.778 3 0 0 0 0 0
2 UMURCA KÖYÜ SPOR KULÜBÜ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 171 175 0.977 2 0 0 0 0 1
3 İDMANYURDU 49 SPOR KULÜBÜ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 167 188 0.888 1 0 0 0 0 2
4 ÖZ HASKÖY SPOR KULÜBÜ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 106 225 0.471 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Muş(Atatürk) 15:00 LALEZAR SPOR KULÜBÜ ÖZ HASKÖY SPOR KULÜBÜ 3-0 25-12 25-8 25-10
10.02.2017 Muş(Atatürk) 16:30 İDMANYURDU 49 SPOR KULÜBÜ UMURCA KÖYÜ SPOR KULÜBÜ 0-3 21-25 22-25 19-25
11.02.2017 Muş(Atatürk) 18:00 ÖZ HASKÖY SPOR KULÜBÜ İDMANYURDU 49 SPOR KULÜBÜ 0-3 10-25 14-25 14-25
11.02.2017 Muş(Atatürk) 19:30 UMURCA KÖYÜ SPOR KULÜBÜ LALEZAR SPOR KULÜBÜ 0-3 6-25 7-25 8-25
12.02.2017 Muş(Atatürk) 14:30 LALEZAR SPOR KULÜBÜ İDMANYURDU 49 SPOR KULÜBÜ 3-0 25-8 25-12 25-10
12.02.2017 Muş(Atatürk) 18:00 UMURCA KÖYÜ SPOR KULÜBÜ ÖZ HASKÖY SPOR KULÜBÜ 3-0 25-12 25-13 25-13
MUŞ - 3 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAN ERCİŞ SPOR KULÜBÜ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 96 2.344 3 0 0 0 0 0
2 GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 180 143 1.259 2 0 0 0 0 1
3 MUŞ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 145 195 0.744 1 0 0 0 0 2
4 MUŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 109 225 0.484 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Muş(Atatürk) 09:00 GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ VAN ERCİŞ SPOR KULÜBÜ 0-3 8-25 11-25 11-25
10.02.2017 Muş(Atatürk) 10:30 MUŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MUŞ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 0-3 14-25 15-25 16-25
11.02.2017 Muş(Atatürk) 09:00 MUŞ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ 0-3 9-25 12-25 14-25
11.02.2017 Muş(Atatürk) 10:30 VAN ERCİŞ SPOR KULÜBÜ MUŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 3-0 25-8 25-12 25-11
12.02.2017 Muş(Atatürk) 08:30 MUŞ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ VAN ERCİŞ SPOR KULÜBÜ 0-3 11-25 11-25 13-25
12.02.2017 Muş(Atatürk) 10:00 GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MUŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 3-0 25-12 25-7 25-14
ORDU - ÜNYE Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ORDU ÜNYE ÇEVRE KÜLTÜR SPOR 2 2 0 6 2 5.0 3.000 177 169 1.047 1 0 1 0 0 0
2 GİRESUN KARADENİZ SPOR 2 1 1 3 3 3.0 1.000 139 140 0.993 1 0 0 0 0 1
3 ORDU ÜNYE UZUNGÖL SPOR 2 0 2 2 6 1.0 0.333 168 175 0.960 0 0 0 1 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Ordu(Ünye-S.S) 14:30 GİRESUN KARADENİZ SPOR ORDU ÜNYE UZUNGÖL SPOR 3-0 25-19 25-23 25-21
11.02.2017 Ordu(Ünye-S.S) 11:00 ORDU ÜNYE ÇEVRE KÜLTÜR SPOR GİRESUN KARADENİZ SPOR 3-0 25-17 25-22 27-25
11.02.2017 Ordu(Ünye-S.S) 16:00 ORDU ÜNYE UZUNGÖL SPOR ORDU ÜNYE ÇEVRE KÜLTÜR SPOR 2-3 23-25 25-23 20-25 25-12 12-15
RİZE - ARDEŞEN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÜMÜŞHANE TÜRKTELEKOM 2 2 0 6 1 6.0 6.000 171 142 1.204 1 1 0 0 0 0
2 RİZE ÇAYELİ SPOR KULÜBÜ 2 1 1 4 3 3.0 1.333 154 148 1.041 1 0 0 0 1 0
3 BAYBURT GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 2 0 2 0 6 0.0 MIN 118 153 0.771 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Rize(Çayeli S.S.) 15:00 GÜMÜŞHANE TÜRKTELEKOM BAYBURT GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 3-0 25-17 25-20 28-26
11.02.2017 Rize(Çayeli S.S.) 12:00 RİZE ÇAYELİ SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE TÜRKTELEKOM 1-3 16-25 20-25 25-18 18-25
12.02.2017 Rize(Çayeli S.S.) 10:00 BAYBURT GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ RİZE ÇAYELİ SPOR KULÜBÜ 0-3 20-25 16-25 19-25
SİVAS Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇİMENTO SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 249 167 1.491 2 1 0 0 0 0
2 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 3 2 1 7 4 6.0 1.750 244 240 1.017 1 1 0 0 1 0
3 GAZİ LİSESİ 3 1 2 3 7 3.0 0.429 194 240 0.808 0 1 0 0 0 2
4 VOLEYBOL 58 3 0 3 2 9 0.0 0.222 230 270 0.852 0 0 0 0 2 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Sivas(4Eylül) 17:00 ÇİMENTO SPOR ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 3-1 25-14 23-25 25-13 25-15
10.02.2017 Sivas(4Eylül) 19:00 VOLEYBOL 58 GAZİ LİSESİ 1-3 25-17 22-25 24-26 18-25
11.02.2017 Sivas(4Eylül) 17:00 GAZİ LİSESİ ÇİMENTO SPOR 0-3 12-25 19-25 14-25
11.02.2017 Sivas(4Eylül) 19:00 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR VOLEYBOL 58 3-1 25-17 26-28 25-20 25-21
12.02.2017 Sivas(4Eylül) 10:00 ÇİMENTO SPOR VOLEYBOL 58 3-0 25-13 25-18 26-24
12.02.2017 Sivas(4Eylül) 12:00 GAZİ LİSESİ ELAZIĞ GENÇLİK SPOR 0-3 24-26 15-25 17-25
ŞANLIURFA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 Ş.URFA EFOR SPOR 3 2 1 8 3 7.0 2.667 243 198 1.227 2 0 0 1 0 0
2 Ş.URFA GENÇLİK SPOR 3 2 1 8 5 6.0 1.600 273 240 1.138 1 0 1 1 0 0
3 Ş.URFA SEFA SPOR 3 2 1 6 5 5.0 1.200 232 214 1.084 1 0 1 0 0 1
4 Ş.URFA BAĞLARBAŞI KAHRAMAN SP 3 0 3 0 9 0.0 MIN 129 225 0.573 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 15:00 Ş.URFA BAĞLARBAŞI KAHRAMAN SP Ş.URFA SEFA SPOR 0-3 15-25 10-25 15-25
10.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 17:00 Ş.URFA EFOR SPOR Ş.URFA GENÇLİK SPOR 2-3 25-12 25-22 16-25 19-25 8-15
11.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 10:30 Ş.URFA GENÇLİK SPOR Ş.URFA BAĞLARBAŞI KAHRAMAN SP 3-0 25-10 25-13 25-15
11.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 12:00 Ş.URFA SEFA SPOR Ş.URFA EFOR SPOR 0-3 10-25 21-25 17-25
12.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 10:30 Ş.URFA BAĞLARBAŞI KAHRAMAN SP Ş.URFA EFOR SPOR 0-3 16-25 18-25 17-25
12.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 12:00 Ş.URFA GENÇLİK SPOR Ş.URFA SEFA SPOR 2-3 23-25 25-21 25-23 21-25 5-15
ŞIRNAK - İDİL Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CİZRE NUH SPOR 4 4 0 12 0 12.0 MAX 300 144 2.083 4 0 0 0 0 0
2 CİZRE BOTAN SPOR 4 3 1 9 5 8.0 1.800 298 234 1.274 2 0 1 0 0 1
3 İDİL 1937 SPOR 4 2 2 8 6 7.0 1.333 295 261 1.130 2 0 0 1 0 1
4 ŞIRNAK GELİŞİM SPOR 4 1 3 3 9 3.0 0.333 184 261 0.705 1 0 0 0 0 3
5 CİZRE BESYO SPOR 4 0 4 0 12 0.0 MIN 123 300 0.410 0 0 0 0 0 4

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Şırnak(İdil) 10:00 ŞIRNAK GELİŞİM SPOR CİZRE BOTAN SPOR 0-3 4-25 10-25 13-25
10.02.2017 Şırnak(İdil) 11:30 CİZRE NUH SPOR CİZRE BESYO SPOR 3-0 25-11 25-7 25-5
10.02.2017 Şırnak(İdil) 13:00 İDİL 1937 SPOR CİZRE NUH SPOR 0-3 13-25 14-25 18-25
10.02.2017 Şırnak(İdil) 14:30 ŞIRNAK GELİŞİM SPOR CİZRE BESYO SPOR 3-0 25-7 25-13 25-16
10.02.2017 Şırnak(İdil) 16:00 CİZRE BOTAN SPOR CİZRE BESYO SPOR 3-0 25-15 25-9 25-8
11.02.2017 Şırnak(İdil) 10:00 İDİL 1937 SPOR ŞIRNAK GELİŞİM SPOR 3-0 25-16 25-20 25-13
11.02.2017 Şırnak(İdil) 11:30 CİZRE NUH SPOR ŞIRNAK GELİŞİM SPOR 3-0 25-10 25-14 25-9
11.02.2017 Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE BOTAN SPOR İDİL 1937 SPOR 3-2 20-25 25-20 25-20 20-25 15-10
11.02.2017 Şırnak(İdil) 14:30 CİZRE BESYO SPOR İDİL 1937 SPOR 0-3 13-25 8-25 11-25
11.02.2017 Şırnak(İdil) 16:00 CİZRE NUH SPOR CİZRE BOTAN SPOR 3-0 25-11 25-23 25-9
UŞAK Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GENÇ UFUK SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 160 1.406 3 0 0 0 0 0
2 AFYON BLD.YÜNTAŞ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 215 177 1.215 2 0 0 0 0 1
3 KEMERLİLER GENÇLİK 3 1 2 3 8 2.0 0.375 212 261 0.812 0 0 1 0 0 2
4 NECATİ ÖZEN LİSESİ SPOR 3 0 3 2 9 1.0 0.222 208 262 0.794 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Uşak(Atatürk) 14:00 GENÇ UFUK SPOR AFYON BLD.YÜNTAŞ 3-0 25-20 25-22 25-22
10.02.2017 Uşak(Atatürk) 16:00 KEMERLİLER GENÇLİK NECATİ ÖZEN LİSESİ SPOR 3-2 29-27 25-21 21-25 22-25 15-12
11.02.2017 Uşak(Atatürk) 14:00 AFYON BLD.YÜNTAŞ KEMERLİLER GENÇLİK 3-0 25-15 26-24 25-12
11.02.2017 Uşak(Atatürk) 16:00 NECATİ ÖZEN LİSESİ SPOR GENÇ UFUK SPOR 0-3 13-25 12-25 22-25
12.02.2017 Uşak(Atatürk) 14:00 GENÇ UFUK SPOR KEMERLİLER GENÇLİK 3-0 25-17 25-14 25-18
12.02.2017 Uşak(Atatürk) 16:00 NECATİ ÖZEN LİSESİ SPOR AFYON BLD.YÜNTAŞ 0-3 21-25 13-25 17-25

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Mart 2017 Salı
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BEŞİKTAŞ - VAKIFBANK
19:00 TRT Spor HD
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY - Dinamo KAZAN (Rusya)
21:30 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
TRENTINO Diatec (İtalya) - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - ECZACIBAŞI VİTRA
17:00 TRT Spor HD
CEV Challenge Kupası (Erkek)
Fakel NOVY URENGOY (Rusya) - GALATASARAY HDI SİGORTA
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.