Türkiye Voleybol Federasyonu
BÖLGESEL LİG BAYANLAR GRUP MÜSABAKALARI

ADANA - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADANA VOLEYBOL 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 99 2.273 3 0 0 0 0 0
2 SABANCI MTAL 3 2 1 6 3 6.0 2.000 189 180 1.050 2 0 0 0 0 1
3 VOLAŞ 3 1 2 3 7 3.0 0.429 193 240 0.804 0 1 0 0 0 2
4 KARATAŞ TURİZM 3 0 3 1 9 0.0 0.111 160 248 0.645 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Adana(Asım Savaş) 16:00 KARATAŞ TURİZM SABANCI MTAL 0-3 17-25 17-25 14-25
10.02.2017 Adana(Nihat Geven) 18:00 VOLAŞ ADANA VOLEYBOL 0-3 12-25 6-25 20-25
11.02.2017 Adana(Nihat Geven) 12:00 ADANA VOLEYBOL KARATAŞ TURİZM 3-0 25-7 25-6 25-9
11.02.2017 Adana(Nihat Geven) 14:00 SABANCI MTAL VOLAŞ 3-0 25-22 25-12 25-23
12.02.2017 Adana(Asım Savaş) 16:00 ADANA VOLEYBOL SABANCI MTAL 3-0 25-17 25-12 25-10
12.02.2017 Adana(Nihat Geven) 19:00 KARATAŞ TURİZM VOLAŞ 1-3 23-25 25-23 20-25 22-25
ADANA - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇUKUROVA EFES 3 3 0 9 1 9.0 9.000 245 137 1.788 2 1 0 0 0 0
2 KARE SPOR KLÜBÜ 3 2 1 7 3 6.0 2.333 234 170 1.376 2 0 0 0 1 0
3 KOZAN F. GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.0 0.500 173 172 1.006 1 0 0 0 0 2
4 ÇUKUROVA VOLEYBOL 3 0 3 0 9 0.0 MIN 52 225 0.231 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Adana(Asım Savaş) 20:00 ÇUKUROVA EFES KARE SPOR KLÜBÜ 3-1 20-25 25-20 25-20 25-19
10.02.2017 Adana(Nihat Geven) 16:00 ÇUKUROVA VOLEYBOL KOZAN F. GENÇLİK 0-3 7-25 9-25 6-25
11.02.2017 Adana(Asım Savaş) 14:00 KARE SPOR KLÜBÜ ÇUKUROVA VOLEYBOL 3-0 25-4 25-7 25-6
11.02.2017 Adana(Asım Savaş) 16:00 ÇUKUROVA EFES KOZAN F. GENÇLİK 3-0 25-12 25-16 25-12
12.02.2017 Adana(Asım Savaş) 18:00 KOZAN F. GENÇLİK KARE SPOR KLÜBÜ 0-3 14-25 22-25 22-25
12.02.2017 Adana(Nihat Geven) 17:00 ÇUKUROVA EFES ÇUKUROVA VOLEYBOL 3-0 25-2 25-8 25-3
ADIYAMAN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ SK 3 3 0 9 2 9.0 4.500 265 188 1.410 1 2 0 0 0 0
2 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 3 2 1 7 4 6.0 1.750 237 203 1.167 1 1 0 0 1 0
3 İLİM KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ 3 1 2 5 6 3.0 0.833 235 238 0.987 1 0 0 0 2 0
4 SARAY SPOR KULÜBÜ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 117 225 0.520 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.02.2017 Adıyaman(Üniversite Salonu) 17:30 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR SARAY SPOR KULÜBÜ 3-0 25-13 25-7 25-9
06.02.2017 Adıyaman(Üniversite Salonu) 19:00 GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ SK İLİM KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ 3-1 25-20 22-25 25-13 25-21
07.02.2017 Adıyaman(Üniversite Salonu) 17:30 İLİM KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 1-3 17-25 25-19 23-25 16-25
07.02.2017 Adıyaman(Üniversite Salonu) 19:00 SARAY SPOR KULÜBÜ GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ SK 0-3 15-25 13-25 13-25
08.02.2017 Adıyaman(Üniversite Salonu) 17:30 ADIYAMAN GENÇLİK SPOR GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ SK 1-3 20-25 16-25 25-18 7-25
08.02.2017 Adıyaman(Üniversite Salonu) 19:00 İLİM KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ SARAY SPOR KULÜBÜ 3-0 25-13 25-12 25-22
AKSARAY Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR K 3 3 0 9 1 9.0 9.000 252 189 1.333 2 1 0 0 0 0
2 AKSARAY 23 NİSAN ORTAOKULU SPOR KLB 3 2 1 6 3 6.0 2.000 211 181 1.166 2 0 0 0 0 1
3 KARAMAN SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.0 0.500 247 291 0.849 0 0 1 0 1 1
4 AKSARAY EĞİTİM GENÇLİK SPOR KLB 3 0 3 2 9 1.0 0.222 209 258 0.810 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Aksaray(Atatürk) 11:00 KARAMAN SPOR LİSESİ AKSARAY 23 NİSAN ORTAOKULU SPOR KLB 0-3 22-25 20-25 14-25
10.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR K AKSARAY EĞİTİM GENÇLİK SPOR KLB 3-0 25-10 25-19 25-16
11.02.2017 Aksaray(Atatürk) 10:00 AKSARAY EĞİTİM GENÇLİK SPOR KLB KARAMAN SPOR LİSESİ 2-3 25-15 23-25 25-23 24-26 17-19
11.02.2017 Aksaray(Atatürk) 15:00 AKSARAY 23 NİSAN ORTAOKULU SPOR KLB KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR K 0-3 18-25 24-25 19-25
12.02.2017 Aksaray(Atatürk) 11:00 KARAMAN SPOR LİSESİ KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR K 1-3 15-25 14-25 25-21 29-31
12.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 AKSARAY EĞİTİM GENÇLİK SPOR KLB AKSARAY 23 NİSAN ORTAOKULU SPOR KLB 0-3 14-25 18-25 18-25
AMASYA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOKAT GENÇLİK SPOR 2 2 0 6 1 6.0 6.000 170 131 1.298 1 1 0 0 0 0
2 TOKAT ERBAA GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.0 1.000 128 134 0.955 1 0 0 0 0 1
3 AMASYA ATATÜRK LİSESİ 2 0 2 1 6 0.0 0.167 137 170 0.806 0 0 0 0 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 TOKAT GENÇLİK SPOR TOKAT ERBAA GENÇLİK 3-0 25-22 25-11 25-20
11.02.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ TOKAT GENÇLİK SPOR 1-3 14-25 16-25 25-20 23-25
12.02.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 TOKAT ERBAA GENÇLİK AMASYA ATATÜRK LİSESİ 3-0 25-14 25-23 25-22
ANKARA - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANKARA SPOR MEKTEBİ 4 4 0 12 1 12.0 12.000 323 233 1.386 3 1 0 0 0 0
2 ANKARA KAZAN BEL. 4 3 1 10 5 9.0 2.000 348 280 1.243 1 2 0 0 1 0
3 ANKARA ŞENTEPE AND LİS ADA 4 2 2 7 8 5.0 0.875 308 315 0.978 1 0 1 0 1 1
4 MKE ANKARA GÜCÜ 4 1 3 6 10 4.0 0.600 331 348 0.951 0 1 0 1 1 1
5 ANKARA POLATLI BEL. 4 0 4 1 12 0.0 0.083 191 325 0.588 0 0 0 0 1 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:30 ANKARA ŞENTEPE AND LİS ADA ANKARA POLATLI BEL. 3-0 25-18 25-16 25-9
08.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:30 ANKARA SPOR MEKTEBİ ANKARA KAZAN BEL. 3-1 23-25 25-17 25-17 25-21
09.02.2017 Ankara(Beştepe) 10:00 MKE ANKARA GÜCÜ ANKARA SPOR MEKTEBİ 0-3 20-25 13-25 22-25
09.02.2017 Ankara(Beştepe) 11:30 ANKARA KAZAN BEL. ANKARA ŞENTEPE AND LİS ADA 3-1 25-11 25-18 24-26 25-14
10.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ANKARA ŞENTEPE AND LİS ADA MKE ANKARA GÜCÜ 3-2 20-25 21-25 25-15 28-26 15-7
10.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 ANKARA POLATLI BEL. ANKARA KAZAN BEL. 0-3 12-25 14-25 9-25
11.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 10:30 ANKARA SPOR MEKTEBİ ANKARA ŞENTEPE AND LİS ADA 3-0 25-17 25-16 25-22
11.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:30 MKE ANKARA GÜCÜ ANKARA POLATLI BEL. 3-1 25-8 25-27 25-15 25-20
12.02.2017 Ankara(Batıkent) 14:00 ANKARA KAZAN BEL. MKE ANKARA GÜCÜ 3-1 19-25 25-23 25-19 25-11
12.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:30 ANKARA POLATLI BEL. ANKARA SPOR MEKTEBİ 0-3 12-25 16-25 15-25
ANKARA - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANKARA TARIM SPOR 3 3 0 9 3 8.0 3.000 279 238 1.172 1 1 1 0 0 0
2 ANKARA TEİAŞ 3 2 1 8 4 7.0 2.000 271 227 1.194 1 1 0 1 0 0
3 ANKARA BAŞKENT Ü. 3 1 2 4 8 2.0 0.500 241 267 0.903 0 0 1 0 1 1
4 ANKARA ÇAĞLAR SPOR 3 0 3 3 9 1.0 0.333 225 284 0.792 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ANKARA TEİAŞ ANKARA ÇAĞLAR SPOR 3-1 25-15 23-25 25-10 25-19
10.02.2017 Ankara(Beştepe) 11:30 ANKARA ÇAĞLAR SPOR ANKARA TARIM SPOR 0-3 20-25 19-25 17-25
10.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:30 ANKARA BAŞKENT Ü. ANKARA TEİAŞ 0-3 15-25 18-25 13-25
11.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ANKARA TARIM SPOR ANKARA BAŞKENT Ü. 3-1 25-18 25-20 17-25 25-21
12.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 10:30 ANKARA ÇAĞLAR SPOR ANKARA BAŞKENT Ü. 2-3 25-23 25-23 22-25 16-25 12-15
12.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ANKARA TEİAŞ ANKARA TARIM SPOR 2-3 25-23 18-25 26-24 17-25 12-15
ANKARA - 3 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAŞKENT OLİM. PARAOLİMPİK 4 3 1 11 4 7.0 2.750 345 237 1.450 2 1 0 1 0 0
2 ANKARA TAİ SPOR 4 3 1 9 8 7.0 1.125 340 373 0.912 0 1 2 0 0 1
3 ANKARA ATA SPOR 4 2 2 10 8 7.0 1.250 386 368 1.049 1 0 1 2 0 0
4 ANKARA K.ÖREN BLD. BAĞLUM 4 2 2 9 8 6.0 1.125 372 278 1.333 1 0 1 1 1 0
5 ANKARA SPOR ÇANKAYA 4 0 4 1 12 0.0 0.083 130 317 0.410 0 0 0 0 1 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 10:30 ANKARA TAİ SPOR ANKARA K.ÖREN BLD. BAĞLUM 3-2 25-20 12-25 13-25 25-23 16-14
08.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 ANKARA ATA SPOR BAŞKENT OLİM. PARAOLİMPİK 3-2 22-25 17-25 25-18 25-21 16-14
09.02.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 ANKARA SPOR ÇANKAYA ANKARA ATA SPOR 0-3 13-25 19-25 18-25
09.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:30 BAŞKENT OLİM. PARAOLİMPİK ANKARA TAİ SPOR 3-0 25-11 25-22 25-21
10.02.2017 Ankara(Batıkent) 13:30 ANKARA K.ÖREN BLD. BAĞLUM BAŞKENT OLİM. PARAOLİMPİK 1-3 22-25 25-17 14-25 17-25
10.02.2017 Ankara(Batıkent) 15:00 ANKARA TAİ SPOR ANKARA SPOR ÇANKAYA 3-1 25-19 17-25 25-21 25-15
11.02.2017 Ankara(Batıkent) 17:00 ANKARA ATA SPOR ANKARA TAİ SPOR 2-3 22-25 25-27 25-14 25-21 14-16
11.02.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 ANKARA SPOR ÇANKAYA ANKARA K.ÖREN BLD. BAĞLUM (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
12.02.2017 Ankara(Batıkent) 12:00 BAŞKENT OLİM. PARAOLİMPİK ANKARA SPOR ÇANKAYA 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
12.02.2017 Ankara(Batıkent) 16:00 ANKARA K.ÖREN BLD. BAĞLUM ANKARA ATA SPOR 3-2 25-15 23-25 24-26 25-18 15-11
ANTALYA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 134 1.679 3 0 0 0 0 0
2 ANTALYA ELİT AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR 3 2 1 6 3 6.0 2.000 200 194 1.031 2 0 0 0 0 1
3 ANTALYA DSİ SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 194 212 0.915 1 0 0 0 0 2
4 BURDUR MÜCADELE SPORLARI 3 0 3 0 9 0.0 MIN 146 225 0.649 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Antalya(Atatürk) 12:00 ANTALYA DSİ SPOR BURDUR MÜCADELE SPORLARI 3-0 25-17 25-21 25-17
10.02.2017 Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK SPOR ANTALYA ELİT AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR 3-0 25-12 25-22 25-9
11.02.2017 Antalya(Atatürk) 10:30 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK SPOR BURDUR MÜCADELE SPORLARI 3-0 25-19 25-10 25-11
11.02.2017 Antalya(Atatürk) 12:30 ANTALYA ELİT AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİ SPOR 3-0 27-25 30-28 25-15
12.02.2017 Antalya(Atatürk) 10:30 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK SPOR ANTALYA DSİ SPOR 3-0 25-15 25-22 25-14
12.02.2017 Antalya(Atatürk) 12:30 BURDUR MÜCADELE SPORLARI ANTALYA ELİT AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR 0-3 19-25 15-25 17-25
AYDIN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 2 8.0 4.500 256 216 1.185 2 0 1 0 0 0
2 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 3 2 1 6 5 5.0 1.200 249 213 1.169 1 0 1 0 0 1
3 AYDIN REMZİ ZEYTİNOĞLU GENÇLİK 3 1 2 7 6 5.0 1.167 271 267 1.015 1 0 0 2 0 0
4 AYDIN ADA SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 146 226 0.646 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Aydın(Atatürk) 11:00 AYDIN REMZİ ZEYTİNOĞLU GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-16 22-25 26-24 23-25 10-15
10.02.2017 Aydın(Atatürk) 13:00 AYDIN ADA SPOR AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 24-26 11-25 12-25
11.02.2017 Aydın(Aydın Lisesi S.S.) 13:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. AYDIN ADA SPOR 3-0 25-14 25-11 25-19
11.02.2017 Aydın(Aydın Lisesi S.S.) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ AYDIN REMZİ ZEYTİNOĞLU GENÇLİK 3-2 25-16 19-25 25-13 23-25 15-11
12.02.2017 Aydın(Atatürk) 13:00 AYDIN REMZİ ZEYTİNOĞLU GENÇLİK AYDIN ADA SPOR 3-0 25-21 25-15 25-19
12.02.2017 Aydın(Atatürk) 15:00 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 22-25 24-26
BALIKESİR - GÜRE Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BİGA ÇİÇEKLİDEDESPOR KLÜBÜ 3 2 1 8 4 7.0 2.000 303 240 1.263 1 1 0 1 0 0
2 EDREMİT BELEDİYESİ ALTINOLUK SPOR KLÜBÜ 3 2 1 8 5 6.0 1.600 303 272 1.114 1 0 1 1 0 0
3 BURHANİYE KÖRFEZ EĞİTİM SPOR KLÜBÜ 3 2 1 7 5 5.0 1.400 242 256 0.945 1 0 1 0 1 0
4 ÇANAKKALE BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 146 226 0.646 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Balıkesir(Güre) ÇANAKKALE BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ BURHANİYE KÖRFEZ EĞİTİM SPOR KLÜBÜ -
10.02.2017 Balıkesir(Güre) 16:00 ÇANAKKALE BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ BURHANİYE KÖRFEZ EĞİTİM SPOR KLÜBÜ 0-3 18-25 24-26 15-25
10.02.2017 Balıkesir(Güre) 18:00 EDREMİT BELEDİYESİ ALTINOLUK SPOR KLÜBÜ BİGA ÇİÇEKLİDEDESPOR KLÜBÜ 3-2 39-37 18-25 23-25 27-25 20-18
11.02.2017 Balıkesir(Güre) 15:00 ÇANAKKALE BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ BİGA ÇİÇEKLİDEDESPOR KLÜBÜ 0-3 17-25 20-25 12-25
11.02.2017 Balıkesir(Güre) 17:00 BURHANİYE KÖRFEZ EĞİTİM SPOR KLÜBÜ EDREMİT BELEDİYESİ ALTINOLUK SPOR KLÜBÜ 3-2 13-25 25-16 24-26 25-23 15-11
12.02.2017 Balıkesir(Güre) 12:00 ÇANAKKALE BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ EDREMİT BELEDİYESİ ALTINOLUK SPOR KLÜBÜ 0-3 10-25 13-25 17-25
12.02.2017 Balıkesir(Güre) 14:00 BİGA ÇİÇEKLİDEDESPOR KLÜBÜ BURHANİYE KÖRFEZ EĞİTİM SPOR KLÜBÜ 3-1 25-14 23-25 25-14 25-11
BURSA - GEMLİK Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
ÇORUM - SUNGURLU Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 246 175 1.406 2 1 0 0 0 0
2 ÇORUM VOLEYBOL 3 2 1 7 3 6.0 2.333 229 195 1.174 2 0 0 0 1 0
3 ÇORUM SUNGURLU BLD 3 1 2 3 7 3.0 0.429 186 229 0.812 0 1 0 0 0 2
4 ÇORUM SUNGURLU EĞİTİM GENÇ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 185 247 0.749 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 11:00 ÇORUM VOLEYBOL ÇORUM SUNGURLU EĞİTİM GENÇ 3-0 27-25 25-18 25-11
10.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ ÇORUM SUNGURLU BLD 3-0 25-12 25-18 25-16
11.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 11:00 ÇORUM VOLEYBOL ÇORUM SUNGURLU BLD 3-0 25-14 25-9 25-22
11.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 14:00 ÇORUM SUNGURLU EĞİTİM GENÇ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 0-3 17-25 15-25 20-25
12.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 15:00 ÇORUM VOLEYBOL ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 1-3 19-25 25-21 17-25 16-25
12.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 17:00 ÇORUM SUNGURLU BLD ÇORUM SUNGURLU EĞİTİM GENÇ 3-1 20-25 25-20 25-20 25-14
DENİZLİ - ACIPAYAM Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DENİZLİ SPOR 4 4 0 12 0 12.0 MAX 300 68 4.412 4 0 0 0 0 0
2 ACIPAYAM HALK EGT. GENÇ.SPOR KL. 4 3 1 9 4 9.0 2.250 265 237 1.118 2 1 0 0 0 1
3 ACIPAYAM BEL.SPOR KL. 4 2 2 6 6 6.0 1.000 216 221 0.977 2 0 0 0 0 2
4 KRAL KULVAR GENÇ. SPOR KL. 4 1 3 4 10 3.0 0.400 195 295 0.661 0 1 0 0 1 2
5 YEŞİLYUVA SPOR KL. 4 0 4 1 12 0.0 0.083 154 309 0.498 0 0 0 0 1 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Denizli(Acıpayam) 10:00 DENİZLİ SPOR KRAL KULVAR GENÇ. SPOR KL. 3-0 25-1 25-3 25-7
10.02.2017 Denizli(Acıpayam) 11:30 YEŞİLYUVA SPOR KL. ACIPAYAM BEL.SPOR KL. 0-3 13-25 5-25 18-25
10.02.2017 Denizli(Acıpayam) 16:00 ACIPAYAM HALK EGT. GENÇ.SPOR KL. YEŞİLYUVA SPOR KL. 3-0 25-21 25-14 25-18
10.02.2017 Denizli(Acıpayam) 17:30 ACIPAYAM BEL.SPOR KL. DENİZLİ SPOR 0-3 5-25 11-25 6-25
11.02.2017 Denizli(Acıpayam) 10:00 KRAL KULVAR GENÇ. SPOR KL. ACIPAYAM BEL.SPOR KL. 0-3 11-25 10-25 14-25
11.02.2017 Denizli(Acıpayam) 11:30 DENİZLİ SPOR ACIPAYAM HALK EGT. GENÇ.SPOR KL. 3-0 25-7 25-4 25-6
11.02.2017 Denizli(Acıpayam) 16:00 ACIPAYAM HALK EGT. GENÇ.SPOR KL. KRAL KULVAR GENÇ. SPOR KL. 3-1 23-25 25-17 25-10 25-13
11.02.2017 Denizli(Acıpayam) 17:30 YEŞİLYUVA SPOR KL. DENİZLİ SPOR 0-3 9-25 4-25 5-25
12.02.2017 Denizli(Acıpayam) 10:00 ACIPAYAM BEL.SPOR KL. ACIPAYAM HALK EGT. GENÇ.SPOR KL. 0-3 16-25 20-25 8-25
12.02.2017 Denizli(Acıpayam) 11:30 KRAL KULVAR GENÇ. SPOR KL. YEŞİLYUVA SPOR KL. 3-1 9-25 25-8 25-7 25-7
DENİZLİ - MERKEZ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CAVİDİL SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 119 1.891 3 0 0 0 0 0
2 DENİZLİ BŞ. BLD. SPOR KL. 3 2 1 6 4 6.0 1.500 212 176 1.205 1 1 0 0 0 1
3 DENİZLİ VOLEYBOL SPOR KL. 3 1 2 4 7 3.0 0.571 205 232 0.884 0 1 0 0 1 1
4 NALAN KAYNAK ANA. L. SPOR KL. 3 0 3 1 9 0.0 0.111 133 248 0.536 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 10:30 CAVİDİL SPOR DENİZLİ VOLEYBOL SPOR KL. 3-0 25-9 25-12 25-18
10.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 12:30 NALAN KAYNAK ANA. L. SPOR KL. DENİZLİ BŞ. BLD. SPOR KL. 0-3 7-25 15-25 11-25
11.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 13:30 DENİZLİ BŞ. BLD. SPOR KL. CAVİDİL SPOR 0-3 18-25 20-25 10-25
11.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 15:00 DENİZLİ VOLEYBOL SPOR KL. NALAN KAYNAK ANA. L. SPOR KL. 3-1 23-25 25-17 25-15 25-11
12.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 10:30 CAVİDİL SPOR NALAN KAYNAK ANA. L. SPOR KL. 3-0 25-14 25-10 25-8
12.02.2017 Denizli(V.R.Yazıcıoğlu) 12:00 DENİZLİ BŞ. BLD. SPOR KL. DENİZLİ VOLEYBOL SPOR KL. 3-1 25-14 14-25 25-10 25-19
DİYARBAKIR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BELEDİYE SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 113 1.991 3 0 0 0 0 0
2 DİYARBAKIR ÇINAR GENÇLİK SPOR 3 2 1 6 4 6.0 1.500 210 214 0.981 1 1 0 0 0 1
3 DİYARBAKIR GENÇ ANTRENÖR TİGRİS 3 1 2 4 6 3.0 0.667 219 226 0.969 1 0 0 0 1 1
4 DİYARBAKIR SİLVAN GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 124 225 0.551 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Diyarbakır(Kayapınar) 13:00 DİYARBAKIR SİLVAN GENÇLİK SPOR DİYARBAKIR KAYAPINAR BELEDİYE SPOR 0-3 5-25 14-25 8-25
10.02.2017 Diyarbakır(Kayapınar) 14:30 DİYARBAKIR ÇINAR GENÇLİK SPOR DİYARBAKIR GENÇ ANTRENÖR TİGRİS 3-1 27-25 25-21 22-25 25-23
11.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 13:00 DİYARBAKIR GENÇ ANTRENÖR TİGRİS DİYARBAKIR SİLVAN GENÇLİK SPOR 3-0 25-18 25-15 25-19
11.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:30 DİYARBAKIR KAYAPINAR BELEDİYE SPOR DİYARBAKIR ÇINAR GENÇLİK SPOR 3-0 25-14 25-17 25-5
12.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 10:00 DİYARBAKIR SİLVAN GENÇLİK SPOR DİYARBAKIR ÇINAR GENÇLİK SPOR 0-3 8-25 19-25 18-25
12.02.2017 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 11:30 DİYARBAKIR GENÇ ANTRENÖR TİGRİS DİYARBAKIR KAYAPINAR BELEDİYE SPOR 0-3 21-25 11-25 18-25
DÜZCE Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAKARYA ADAPAZARI BELEDİYE 4 4 0 12 0 12.0 MAX 300 198 1.515 4 0 0 0 0 0
2 DÜZCE HALK EĞİTİM 4 3 1 9 6 8.0 1.500 340 314 1.083 1 1 1 0 0 1
3 SAKARYA GELİŞİM SPOR 4 2 2 8 7 7.0 1.143 324 313 1.035 1 1 0 1 0 1
4 DÜZCE MARATON GSK 4 1 3 4 10 3.0 0.400 271 330 0.821 0 1 0 0 1 2
5 DÜZCE BELEDİYE 4 0 4 2 12 0.0 0.167 263 343 0.767 0 0 0 0 2 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Düzce(18Temmuz) 11:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR SAKARYA ADAPAZARI BELEDİYE 0-3 21-25 21-25 9-25
10.02.2017 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BELEDİYE DÜZCE MARATON GSK 1-3 25-19 20-25 24-26 10-25
10.02.2017 Düzce(18Temmuz) 16:30 DÜZCE HALK EĞİTİM SAKARYA ADAPAZARI BELEDİYE 0-3 15-25 21-25 23-25
10.02.2017 Düzce(18Temmuz) 18:30 DÜZCE BELEDİYE SAKARYA GELİŞİM SPOR 1-3 15-25 22-25 25-23 18-25
11.02.2017 Düzce(18Temmuz) 10:30 DÜZCE HALK EĞİTİM DÜZCE BELEDİYE 3-0 25-23 25-18 25-14
11.02.2017 Düzce(18Temmuz) 12:30 DÜZCE MARATON GSK SAKARYA GELİŞİM SPOR 0-3 17-25 15-25 21-25
11.02.2017 Düzce(18Temmuz) 16:00 SAKARYA ADAPAZARI BELEDİYE DÜZCE BELEDİYE 3-0 25-16 25-15 25-18
11.02.2017 Düzce(18Temmuz) 18:00 DÜZCE MARATON GSK DÜZCE HALK EĞİTİM 1-3 14-25 28-26 21-25 21-25
12.02.2017 Düzce(18Temmuz) 11:00 SAKARYA GELİŞİM SPOR DÜZCE HALK EĞİTİM 2-3 20-25 25-18 18-25 25-22 12-15
12.02.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 SAKARYA ADAPAZARI BELEDİYE DÜZCE MARATON GSK 3-0 25-21 25-5 25-13
GAZİANTEP - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KIZILŞAHİN SPOR 2 2 0 6 1 6.0 6.000 173 140 1.236 1 1 0 0 0 0
2 GENÇLİKSPOR 2 1 1 4 3 3.0 1.333 166 135 1.230 1 0 0 0 1 0
3 GÜNEYDOĞUŞ SPOR 2 0 2 0 6 0.0 MIN 86 150 0.573 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Gaziantep(AkKent) 16:00 GENÇLİKSPOR KIZILŞAHİN SPOR 1-3 23-25 25-23 21-25 22-25
11.02.2017 Gaziantep(AkKent) 09:30 GÜNEYDOĞUŞ SPOR GENÇLİKSPOR 0-3 7-25 20-25 10-25
12.02.2017 Gaziantep(AkKent) 11:30 KIZILŞAHİN SPOR GÜNEYDOĞUŞ SPOR 3-0 25-18 25-20 25-11
GAZİANTEP - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM GENÇLİK 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 95 1.579 2 0 0 0 0 0
2 MANAS SPOR 2 1 1 3 4 3.0 0.750 147 154 0.955 0 1 0 0 0 1
3 İSLAHİYE GENÇLİK 2 0 2 1 6 0.0 0.167 120 168 0.714 0 0 0 0 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Gaziantep(AkKent) 18:00 İSLAHİYE GENÇLİK MANAS SPOR 1-3 25-27 15-25 25-16 14-25
11.02.2017 Gaziantep(AkKent) 11:30 GELİŞİM GENÇLİK İSLAHİYE GENÇLİK 3-0 25-12 25-22 25-7
12.02.2017 Gaziantep(AkKent) 09:30 MANAS SPOR GELİŞİM GENÇLİK 0-3 16-25 19-25 19-25
GİRESUN - TİREBOLU Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GİRESUN 1977 BALLICA 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 74 2.027 2 0 0 0 0 0
2 RİZE ÇAYELİ SPOR 2 1 1 3 3 3.0 1.000 128 114 1.123 1 0 0 0 0 1
3 GİRESUN BULANCAK KARADENİZ 2 0 2 0 6 0.0 MIN 60 150 0.400 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Giresun(Tirebolu) 15:00 RİZE ÇAYELİ SPOR GİRESUN 1977 BALLICA 0-3 20-25 16-25 17-25
11.02.2017 Giresun(Tirebolu) 16:00 GİRESUN BULANCAK KARADENİZ RİZE ÇAYELİ SPOR 0-3 11-25 15-25 13-25
12.02.2017 Giresun(Tirebolu) 13:00 GİRESUN 1977 BALLICA GİRESUN BULANCAK KARADENİZ 3-0 25-4 25-9 25-8
HATAY Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HATAY DEFNE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 63 2.381 2 0 0 0 0 0
2 OSMANİYE KARACAÖREN.O.O 2 1 1 3 5 2.0 0.600 141 176 0.801 0 0 1 0 0 1
3 KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ 2 0 2 2 6 1.0 0.333 132 184 0.717 0 0 0 1 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Hatay(Antakya) 11:00 OSMANİYE KARACAÖREN.O.O HATAY DEFNE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 0-3 8-25 13-25 11-25
10.02.2017 Hatay(Antakya) 15:00 KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ OSMANİYE KARACAÖREN.O.O 2-3 23-25 25-23 19-25 25-21 9-15
11.02.2017 Hatay(Antakya) 10:30 HATAY DEFNE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ 3-0 25-10 25-6 25-15
İSTANBUL - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 3 0 9 3 8.0 3.000 285 236 1.208 1 1 1 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 5 6 4.0 0.833 249 239 1.042 1 0 0 1 0 1
3 DÜZCE BLD. 3 1 2 5 6 4.0 0.833 220 235 0.936 1 0 0 1 0 1
4 TFL ALTEKMA 3 1 2 4 8 2.0 0.500 248 292 0.849 0 0 1 0 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-20 25-23
21.03.2017 Ankara(Başkent) 18:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. 0-3 19-25 19-25 16-25
22.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 2-3 31-29 25-13 22-25 22-25 13-15
22.03.2017 Ankara(Başkent) 18:00 DÜZCE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2-3 16-25 25-20 13-25 25-21 9-15
23.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 DÜZCE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 18-25 17-25
23.03.2017 Ankara(Başkent) 18:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK TFL ALTEKMA 3-1 32-30 25-15 22-25 25-17
İSTANBUL - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 1 7 3 6.0 2.333 232 202 1.149 2 0 0 0 1 0
2 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3 2 1 6 5 5.0 1.200 233 226 1.031 1 0 1 0 0 1
3 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3 1 2 6 7 4.0 0.857 288 277 1.040 0 1 0 1 1 0
4 ALAŞEHİR BLD. 3 1 2 3 7 3.0 0.429 192 240 0.800 0 1 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ALAŞEHİR BLD. 3-0 31-29 25-13 25-10
20.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 2-3 25-21 22-25 25-27 25-15 12-15
21.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 ALAŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1 25-21 23-25 25-21 25-17
21.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 15-25 18-25 22-25
22.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-11 25-14 25-17
22.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 25-19 13-25 14-25 24-26
İZMİR - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÖZATEŞ SK 3 3 0 9 4 8.0 2.250 287 250 1.148 0 2 1 0 0 0
2 TORBALI SK 3 2 1 7 5 5.0 1.400 267 267 1.000 1 0 1 0 1 0
3 ACAR SK 3 1 2 5 8 3.0 0.625 270 273 0.989 0 0 1 1 0 1
4 KARŞIYAKA KL SK 3 0 3 5 9 2.0 0.556 280 314 0.892 0 0 0 2 1 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.02.2017 İzmir(Balçova) 18:30 TORBALI SK ÖZATEŞ SK 1-3 21-25 25-19 14-25 15-25
09.02.2017 İzmir(Balçova) 20:00 ACAR SK KARŞIYAKA KL SK 3-2 16-25 22-25 25-18 25-19 15-12
11.02.2017 İzmir(G.Emir) 11:30 KARŞIYAKA KL SK TORBALI SK 2-3 21-25 18-25 25-22 29-27 10-15
11.02.2017 İzmir(G.Emir) 13:30 ÖZATEŞ SK ACAR SK 3-2 25-22 25-19 12-25 19-25 15-6
12.02.2017 İzmir(Balçova) 12:30 TORBALI SK ACAR SK 3-0 28-26 25-22 25-22
12.02.2017 İzmir(Balçova) 14:30 KARŞIYAKA KL SK ÖZATEŞ SK 1-3 13-25 21-25 25-22 19-25
İZMİR - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SOMA İMBAT SK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 236 168 1.405 3 0 0 0 0 0
2 MANİSA TELEKOM SK 3 2 1 6 5 6.0 1.200 256 232 1.103 0 2 0 0 0 1
3 İZMİR BOĞALARI 3 1 2 4 7 3.0 0.571 226 256 0.883 0 1 0 0 1 1
4 ANKA SK 3 0 3 2 9 0.0 0.222 204 266 0.767 0 0 0 0 2 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 İzmir(Balçova) 18:30 ANKA SK SOMA İMBAT SK 0-3 15-25 18-25 18-25
10.02.2017 İzmir(Balçova) 20:00 İZMİR BOĞALARI MANİSA TELEKOM SK 1-3 15-25 17-25 26-24 17-25
11.02.2017 İzmir(Balçova) 13:00 SOMA İMBAT SK İZMİR BOĞALARI 3-0 25-16 27-25 25-14
11.02.2017 İzmir(Balçova) 15:00 MANİSA TELEKOM SK ANKA SK 3-1 20-25 25-22 25-18 25-8
12.02.2017 İzmir(Balçova) 16:30 ANKA SK İZMİR BOĞALARI 1-3 25-21 9-25 23-25 23-25
12.02.2017 İzmir(G.Emir) 12:00 MANİSA TELEKOM SK SOMA İMBAT SK 0-3 32-34 14-25 16-25
KARABÜK Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARDEMİR KARABÜK SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 245 170 1.441 2 1 0 0 0 0
2 AKADEMİ SPOR KLÜBÜ 3 2 1 7 4 6.0 1.750 260 240 1.083 1 1 0 0 1 0
3 KARABÜK GENÇLİK SPOR 3 1 2 4 6 3.0 0.667 221 224 0.987 1 0 0 0 1 1
4 OVACIK GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 133 225 0.591 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Karabük(Merkez) 15:00 AKADEMİ SPOR KLÜBÜ KARDEMİR KARABÜK SPOR 1-3 25-20 22-25 16-25 16-25
10.02.2017 Karabük(Merkez) 17:00 KARABÜK GENÇLİK SPOR OVACIK GENÇLİK SPOR 3-0 25-11 25-22 25-10
11.02.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK SPOR AKADEMİ SPOR KLÜBÜ 0-3 15-25 16-25 17-25
11.02.2017 Karabük(Merkez) 17:00 KARDEMİR KARABÜK SPOR KARABÜK GENÇLİK SPOR 3-0 25-20 25-12 25-17
12.02.2017 Karabük(Merkez) 11:00 AKADEMİ SPOR KLÜBÜ KARABÜK GENÇLİK SPOR 3-1 30-32 25-22 26-24 25-19
12.02.2017 Karabük(Merkez) 18:00 OVACIK GENÇLİK SPOR KARDEMİR KARABÜK SPOR 0-3 14-25 19-25 9-25
KOCAELİ - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ İZMİT DSİ SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 113 1.991 3 0 0 0 0 0
2 KOCAELİ İZMİTSPOR 3 2 1 6 5 6.0 1.200 228 244 0.934 0 2 0 0 0 1
3 KOCAELİ YENİ KANDIRA 3 1 2 4 8 2.0 0.500 240 281 0.854 0 0 1 0 1 1
4 KOCAELİ DERİNCE BİRLİK SPOR 3 0 3 3 9 1.0 0.333 227 282 0.805 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Kocaeli(H.Gemici) 17:00 KOCAELİ İZMİT DSİ SPOR KOCAELİ İZMİTSPOR 3-0 25-10 25-11 25-13
10.02.2017 Kocaeli(H.Gemici) 19:00 KOCAELİ YENİ KANDIRA KOCAELİ DERİNCE BİRLİK SPOR 3-2 20-25 25-19 23-25 26-24 17-15
11.02.2017 Kocaeli(H.Gemici) 18:00 KOCAELİ İZMİT DSİ SPOR KOCAELİ DERİNCE BİRLİK SPOR 3-0 25-11 25-7 25-18
11.02.2017 Kocaeli(H.Gemici) 20:00 KOCAELİ İZMİTSPOR KOCAELİ YENİ KANDIRA 3-1 22-25 26-24 25-22 25-15
12.02.2017 Kocaeli(H.Gemici) 18:00 KOCAELİ İZMİT DSİ SPOR KOCAELİ YENİ KANDIRA 3-0 25-7 25-20 25-16
12.02.2017 Kocaeli(H.Gemici) 20:00 KOCAELİ DERİNCE BİRLİK SPOR KOCAELİ İZMİTSPOR 1-3 25-27 25-19 19-25 14-25
KOCAELİ - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KOCAELİ KARAMÜRSEL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 2 2 0 6 1 6.0 6.000 165 151 1.093 1 1 0 0 0 0
2 KOCAELİ GÖLCÜK İHSANİYE SPOR KULÜBÜ 2 1 1 3 4 3.0 0.750 170 160 1.063 0 1 0 0 0 1
3 KOCAELİ DEĞİRMENDERE ÇINARLIK GENÇLİK VE SPOR KULÜ 2 0 2 2 6 0.0 0.333 173 197 0.878 0 0 0 0 2 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Kocaeli(H.Gemici) 21:00 KOCAELİ KARAMÜRSEL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KOCAELİ GÖLCÜK İHSANİYE SPOR KULÜBÜ 3-0 25-21 25-20 25-22
11.02.2017 Kocaeli(H.Gemici) 16:00 KOCAELİ KARAMÜRSEL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KOCAELİ DEĞİRMENDERE ÇINARLIK GENÇLİK VE SPOR KULÜ 3-1 25-20 15-25 25-20 25-23
12.02.2017 Kocaeli(H.Gemici) 16:00 KOCAELİ GÖLCÜK İHSANİYE SPOR KULÜBÜ KOCAELİ DEĞİRMENDERE ÇINARLIK GENÇLİK VE SPOR KULÜ 3-1 25-19 25-21 32-34 25-11
KONYA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KONYA GENÇLİK SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 135 1.667 3 0 0 0 0 0
2 KONYA PEMA KOLEJİ 3 2 1 6 5 5.0 1.200 216 208 1.038 1 0 1 0 0 1
3 KONYA İDEAL GENÇLİK 3 1 2 5 6 4.0 0.833 227 201 1.129 1 0 0 1 0 1
4 KONYA HİSAR GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.0 MIN 101 225 0.449 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 18:00 KONYA PEMA KOLEJİ KONYA HİSAR GENÇLİK 3-0 25-15 25-9 25-18
10.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 20:00 KONYA GENÇLİK SPOR KONYA İDEAL GENÇLİK 3-0 25-17 25-23 25-21
11.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 11:00 KONYA HİSAR GENÇLİK KONYA GENÇLİK SPOR 0-3 9-25 8-25 12-25
11.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 16:00 KONYA İDEAL GENÇLİK KONYA PEMA KOLEJİ 2-3 16-25 15-25 25-16 25-15 10-15
12.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 15:00 KONYA PEMA KOLEJİ KONYA GENÇLİK SPOR 0-3 13-25 14-25 18-25
12.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 17:00 KONYA İDEAL GENÇLİK KONYA HİSAR GENÇLİK 3-0 25-12 25-5 25-13
MARDİN - 1 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 106 2.123 3 0 0 0 0 0
2 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 3 2 1 6 4 6.0 1.500 206 203 1.015 1 1 0 0 0 1
3 KIZILTEPE ES SPOR 3 1 2 4 6 3.0 0.667 207 229 0.904 1 0 0 0 1 1
4 BATMAN MEZOPOTAMYA K.S.G. 3 0 3 0 9 0.0 MIN 125 225 0.556 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Mardin(YeniSalon) 10:00 KIZILTEPE ES SPOR NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 1-3 25-20 23-25 22-25 20-25
10.02.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 BATMAN MEZOPOTAMYA K.S.G. MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0-3 12-25 4-25 12-25
11.02.2017 Mardin(YeniSalon) 10:00 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KIZILTEPE ES SPOR 3-0 25-15 25-8 25-19
11.02.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR BATMAN MEZOPOTAMYA K.S.G. 3-0 25-12 25-6 25-20
12.02.2017 Mardin(YeniSalon) 09:00 KIZILTEPE ES SPOR BATMAN MEZOPOTAMYA K.S.G. 3-0 25-15 25-22 25-22
12.02.2017 Mardin(YeniSalon) 11:00 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 3-0 25-17 25-9 25-10
MARDİN - 2 Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MARDİN MEZOPOTAMYA SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 229 182 1.258 3 0 0 0 0 0
2 ŞANLIURFA SEFA SPOR 3 2 1 6 4 6.0 1.500 228 201 1.134 1 1 0 0 0 1
3 ARTUKLU GENÇLİK 3 1 2 4 7 3.0 0.571 241 257 0.938 0 1 0 0 1 1
4 DİNAMİK GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.0 0.111 182 240 0.758 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Mardin(YeniSalon) 14:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR MARDİN MEZOPOTAMYA SPOR 0-3 9-25 26-28 21-25
10.02.2017 Mardin(YeniSalon) 16:00 DİNAMİK GENÇLİK ARTUKLU GENÇLİK 1-3 21-25 25-15 16-25 22-25
11.02.2017 Mardin(YeniSalon) 15:00 ARTUKLU GENÇLİK ŞANLIURFA SEFA SPOR 1-3 25-22 21-25 18-25 18-25
11.02.2017 Mardin(YeniSalon) 17:00 MARDİN MEZOPOTAMYA SPOR DİNAMİK GENÇLİK 3-0 25-20 25-17 25-20
12.02.2017 Mardin(YeniSalon) 13:00 ŞANLIURFA SEFA SPOR DİNAMİK GENÇLİK 3-0 25-9 25-17 25-15
12.02.2017 Mardin(YeniSalon) 15:00 ARTUKLU GENÇLİK MARDİN MEZOPOTAMYA SPOR 0-3 24-26 22-25 23-25
MERSİN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN TARSUS AKADEMİ GENÇLİK SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 239 194 1.232 2 1 0 0 0 0
2 MEMOİL MERSİN VOLEYBOL 3 2 1 6 5 5.0 1.200 245 220 1.114 1 0 1 0 0 1
3 MERSİN TARSUS AKDENİZ GENÇLİK 3 1 2 4 6 3.0 0.667 202 225 0.898 1 0 0 0 1 1
4 MERSİN ERDEMLİ İDMAN YURDU 2014 3 0 3 2 9 1.0 0.222 210 257 0.817 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Mersin(Toroslar) 10:00 MERSİN ERDEMLİ İDMAN YURDU 2014 MEMOİL MERSİN VOLEYBOL 2-3 25-23 25-19 21-25 16-25 5-15
11.02.2017 Mersin(Toroslar) 12:00 MERSİN TARSUS AKDENİZ GENÇLİK MERSİN TARSUS AKADEMİ GENÇLİK SPOR 1-3 25-14 20-25 18-25 11-25
11.02.2017 Mersin(Toroslar) 18:00 MERSİN TARSUS AKADEMİ GENÇLİK SPOR MERSİN ERDEMLİ İDMAN YURDU 2014 3-0 25-16 25-20 25-22
12.02.2017 Mersin(Toroslar) 13:00 MEMOİL MERSİN VOLEYBOL MERSİN TARSUS AKDENİZ GENÇLİK 3-0 25-7 26-24 25-22
12.02.2017 Mersin(Toroslar) 17:00 MERSİN TARSUS AKADEMİ GENÇLİK SPOR MEMOİL MERSİN VOLEYBOL 3-0 25-22 25-19 25-21
12.02.2017 Mersin(Toroslar) 19:00 MERSİN ERDEMLİ İDMAN YURDU 2014 MERSİN TARSUS AKDENİZ GENÇLİK 0-3 17-25 23-25 20-25
MUĞLA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BODRUM İHTİSAS SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 240 167 1.437 2 1 0 0 0 0
2 MARMARİS GENÇLİK SPOR 3 2 1 7 4 6.0 1.750 258 230 1.122 1 1 0 0 1 0
3 DALAMAN BELEDİYE SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 186 185 1.005 1 0 0 0 0 2
4 MUĞLA SPOR 3 0 3 1 9 0.0 0.111 148 250 0.592 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Muğla(Atatürk) 14:00 BODRUM İHTİSAS SPOR DALAMAN BELEDİYE SPOR 3-0 25-21 25-12 25-17
10.02.2017 Muğla(Atatürk) 20:00 MARMARİS GENÇLİK SPOR MUĞLA SPOR 3-1 22-25 28-26 25-14 25-14
11.02.2017 Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA SPOR BODRUM İHTİSAS SPOR 0-3 11-25 13-25 10-25
11.02.2017 Muğla(Atatürk) 16:00 DALAMAN BELEDİYE SPOR MARMARİS GENÇLİK SPOR 0-3 22-25 19-25 20-25
12.02.2017 Muğla(Atatürk) 15:00 BODRUM İHTİSAS SPOR MARMARİS GENÇLİK SPOR 3-1 15-25 25-21 25-17 25-20
12.02.2017 Muğla(Atatürk) 17:00 MUĞLA SPOR DALAMAN BELEDİYE SPOR 0-3 7-25 20-25 8-25
NEVŞEHİR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KAYSERİ BRN VOLEYBOL 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 140 1.607 3 0 0 0 0 0
2 NİĞDE BOR BELEDİYE SPOR KL. 3 1 2 5 6 4.0 0.833 223 232 0.961 1 0 0 1 0 1
3 HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 181 197 0.919 1 0 0 0 0 2
4 KIRŞEHİR BELEDİYE GENÇ.SP.KL. 3 1 2 3 8 2.0 0.375 188 248 0.758 0 0 1 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Nevşehir(Üniversite S.S.) 16:30 KAYSERİ BRN VOLEYBOL NİĞDE BOR BELEDİYE SPOR KL. 3-0 25-20 25-11 25-19
10.02.2017 Nevşehir(Üniversite S.S.) 18:30 HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ KIRŞEHİR BELEDİYE GENÇ.SP.KL. 3-0 25-18 25-18 25-11
11.02.2017 Nevşehir(Üniversite S.S.) 11:00 KAYSERİ BRN VOLEYBOL KIRŞEHİR BELEDİYE GENÇ.SP.KL. 3-0 25-11 25-18 25-9
11.02.2017 Nevşehir(Üniversite S.S.) 16:30 NİĞDE BOR BELEDİYE SPOR KL. HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 25-20 25-17
12.02.2017 Nevşehir(Üniversite S.S.) 09:30 KAYSERİ BRN VOLEYBOL HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-12 25-18 25-22
12.02.2017 Nevşehir(Üniversite S.S.) 11:30 KIRŞEHİR BELEDİYE GENÇ.SP.KL. NİĞDE BOR BELEDİYE SPOR KL. 3-2 17-25 25-22 21-25 25-17 15-9
SAMSUN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SAMSUN B.ŞEHİR BLD.ANAKENT 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 83 1.807 2 0 0 0 0 0
2 SAMSUN BAFRA AKADEMİ GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.0 1.000 123 102 1.206 1 0 0 0 0 1
3 SAMSUN VEZİRKÖPRÜ GENÇLİK 2 0 2 0 6 0.0 MIN 62 150 0.413 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Samsun(Tekkeköy Bahattin Ekinci) 19:00 SAMSUN BAFRA AKADEMİ GENÇLİK SAMSUN VEZİRKÖPRÜ GENÇLİK 3-0 25-15 25-8 25-4
11.02.2017 Samsun(Tekkeköy Bahattin Ekinci) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR BLD.ANAKENT SAMSUN BAFRA AKADEMİ GENÇLİK 3-0 25-20 25-11 25-17
12.02.2017 Samsun(Tekkeköy Bahattin Ekinci) 07:00 SAMSUN VEZİRKÖPRÜ GENÇLİK SAMSUN B.ŞEHİR BLD.ANAKENT 0-3 13-25 9-25 13-25
SİNOP Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KASTAMONU MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 144 1.563 3 0 0 0 0 0
2 AYANCIK CEVİZLİ SPOR KLB 3 2 1 6 4 6.0 1.500 219 201 1.090 1 1 0 0 0 1
3 SİNOP ORMAN GENÇLİK SPOR KLB 3 1 2 4 6 3.0 0.667 203 218 0.931 1 0 0 0 1 1
4 TRİATLON YÜZME YELKEN SUALTI SPOR KLB 3 0 3 0 9 0.0 MIN 141 225 0.627 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Sinop (Atatürk S.S.) 17:00 SİNOP ORMAN GENÇLİK SPOR KLB KASTAMONU MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR 0-3 20-25 16-25 23-25
10.02.2017 Sinop (Atatürk S.S.) 19:00 TRİATLON YÜZME YELKEN SUALTI SPOR KLB AYANCIK CEVİZLİ SPOR KLB 0-3 16-25 21-25 20-25
11.02.2017 Sinop (Atatürk S.S.) 12:00 AYANCIK CEVİZLİ SPOR KLB SİNOP ORMAN GENÇLİK SPOR KLB 3-1 25-18 25-11 24-26 25-14
11.02.2017 Sinop (Atatürk S.S.) 14:00 KASTAMONU MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR TRİATLON YÜZME YELKEN SUALTI SPOR KLB 3-0 25-10 25-12 25-18
12.02.2017 Sinop (Atatürk S.S.) 10:00 SİNOP ORMAN GENÇLİK SPOR KLB TRİATLON YÜZME YELKEN SUALTI SPOR KLB 3-0 25-13 25-16 25-15
12.02.2017 Sinop (Atatürk S.S.) 12:00 AYANCIK CEVİZLİ SPOR KLB KASTAMONU MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR 0-3 17-25 19-25 9-25
ŞIRNAK - SİLOPİ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HAKKARI KIZ MESLEK LISESI 4 2 0 6 0 6.0 MAX 150 89 1.648 2 0 0 0 0 0
2 ŞIRNAK GELISIM 4 1 1 3 3 3.0 1.000 126 129 0.962 1 0 0 0 0 1
3 CIZRE GENCLERBIRLIGI 4 1 2 3 6 3.0 0.500 167 150 1.099 1 0 0 0 0 2
4 CIZRE NUH 4 0 0 0 0 0.0 MIN 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0
5 CIZRE BESYO 4 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Şırnak(Silopi) 10:00 HAKKARI KIZ MESLEK LISESI CIZRE BESYO 0-0
10.02.2017 Şırnak(Silopi) 11:30 ŞIRNAK GELISIM CIZRE GENCLERBIRLIGI 3-0 25-18 25-17 25-19
10.02.2017 Şırnak(Silopi) 13:00 CIZRE NUH ŞIRNAK GELISIM 0-0
10.02.2017 Şırnak(Silopi) 14:30 CIZRE GENCLERBIRLIGI HAKKARI KIZ MESLEK LISESI 0-3 8-25 12-25 18-25
10.02.2017 Şırnak(Silopi) 16:00 CIZRE BESYO CIZRE GENCLERBIRLIGI (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
11.02.2017 Şırnak(Silopi) 10:00 HAKKARI KIZ MESLEK LISESI CIZRE NUH 0-0
11.02.2017 Şırnak(Silopi) 11:30 ŞIRNAK GELISIM HAKKARI KIZ MESLEK LISESI 0-3 14-25 17-25 20-25
11.02.2017 Şırnak(Silopi) 13:00 CIZRE NUH CIZRE BESYO 0-0
11.02.2017 Şırnak(Silopi) 14:30 CIZRE GENCLERBIRLIGI CIZRE NUH 0-0
11.02.2017 Şırnak(Silopi) 16:00 CIZRE BESYO ŞIRNAK GELISIM 0-0
TEKİRDAĞ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL SİLİVRİ SPOR 3 3 0 9 3 8.0 3.000 281 221 1.271 1 1 1 0 0 0
2 SARAY GÜNGÖRMEZ SPOR 3 2 1 8 3 7.0 2.667 240 179 1.341 2 0 0 1 0 0
3 LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR 3 1 2 3 8 2.0 0.375 187 251 0.745 0 0 1 0 0 2
4 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3 0 3 3 9 1.0 0.333 214 271 0.790 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Tekirdağ(Merkez-İsmet İnönü) 17:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR İSTANBUL SİLİVRİ SPOR 1-3 18-25 20-25 25-23 14-25
10.02.2017 Tekirdağ(Merkez-İsmet İnönü) 19:00 SARAY GÜNGÖRMEZ SPOR LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR 3-0 25-15 25-15 25-5
11.02.2017 Tekirdağ(Merkez-İsmet İnönü) 12:00 LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-2 21-25 12-25 25-22 25-16 15-13
11.02.2017 Tekirdağ(Merkez-İsmet İnönü) 14:00 İSTANBUL SİLİVRİ SPOR SARAY GÜNGÖRMEZ SPOR 3-2 17-25 24-26 25-12 25-12 17-15
12.02.2017 Tekirdağ(Merkez-İsmet İnönü) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR SARAY GÜNGÖRMEZ SPOR 0-3 12-25 15-25 9-25
12.02.2017 Tekirdağ(Merkez-İsmet İnönü) 16:00 LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR İSTANBUL SİLİVRİ SPOR 0-3 13-25 22-25 19-25
TUNCELİ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ELAZIĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜD.SPOR KUL 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 122 1.852 3 0 0 0 0 0
2 TUNCELİ GENÇLİK SPOR KUL 3 2 1 6 6 5.0 1.000 252 238 1.059 0 1 1 0 0 1
3 MUŞ PTF.DR.VAHİT OZMEN O.O 3 1 2 5 6 4.0 0.833 202 229 0.882 1 0 0 1 0 1
4 ERZİNCAN GEÇİT BELEDİYE SPOR 3 0 3 1 9 0.0 0.111 160 251 0.637 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Tunceli(Atatürk) 12:00 ELAZIĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜD.SPOR KUL ERZİNCAN GEÇİT BELEDİYE SPOR 3-0 25-13 25-20 25-15
10.02.2017 Tunceli(Atatürk) 14:00 MUŞ PTF.DR.VAHİT OZMEN O.O TUNCELİ GENÇLİK SPOR KUL 2-3 25-22 25-17 22-25 21-25 7-15
11.02.2017 Tunceli(Atatürk) 11:00 TUNCELİ GENÇLİK SPOR KUL ELAZIĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜD.SPOR KUL 0-3 20-25 19-25 8-25
11.02.2017 Tunceli(Atatürk) 13:00 ERZİNCAN GEÇİT BELEDİYE SPOR MUŞ PTF.DR.VAHİT OZMEN O.O 0-3 14-25 14-25 21-25
12.02.2017 Tunceli(Atatürk) 11:00 ELAZIĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜD.SPOR KUL MUŞ PTF.DR.VAHİT OZMEN O.O 3-0 26-24 25-3 25-0
12.02.2017 Tunceli(Atatürk) 13:00 TUNCELİ GENÇLİK SPOR KUL ERZİNCAN GEÇİT BELEDİYE SPOR 3-1 26-28 25-9 25-15 25-11
UŞAK Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ 4 4 0 12 0 12.0 MAX 301 224 1.344 4 0 0 0 0 0
2 KÜTAHYA VOLEYBOL 4 3 1 9 4 9.0 2.250 314 231 1.359 2 1 0 0 0 1
3 AFYON BLD.YÜNTAŞ 4 2 2 7 6 6.0 1.167 275 271 1.015 2 0 0 0 1 1
4 KANYON OKULLARI 4 1 3 3 9 3.0 0.333 243 276 0.880 1 0 0 0 0 3
5 ANADOLU 64 SPOR 4 0 4 0 12 0.0 MIN 169 300 0.563 0 0 0 0 0 4

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2017 Uşak(Atatürk) 10:00 ANADOLU 64 SPOR KÜTAHYA VOLEYBOL 0-3 12-25 8-25 13-25
10.02.2017 Uşak(Atatürk) 12:00 KANYON OKULLARI KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ 0-3 11-25 20-25 23-25
10.02.2017 Uşak(Atatürk) 18:00 AFYON BLD.YÜNTAŞ KANYON OKULLARI 3-0 25-21 25-19 25-18
10.02.2017 Uşak(Atatürk) 20:00 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ ANADOLU 64 SPOR 3-0 25-15 25-14 25-17
11.02.2017 Uşak(Atatürk) 10:00 KÜTAHYA VOLEYBOL KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ 0-3 24-26 21-25 20-25
11.02.2017 Uşak(Atatürk) 12:00 ANADOLU 64 SPOR AFYON BLD.YÜNTAŞ 0-3 11-25 11-25 17-25
11.02.2017 Uşak(Atatürk) 18:00 KANYON OKULLARI ANADOLU 64 SPOR 3-0 25-20 25-14 25-17
11.02.2017 Uşak(Atatürk) 20:00 AFYON BLD.YÜNTAŞ KÜTAHYA VOLEYBOL 1-3 12-25 14-25 26-24 14-25
12.02.2017 Uşak(Atatürk) 10:00 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ AFYON BLD.YÜNTAŞ 3-0 25-22 25-15 25-22
12.02.2017 Uşak(Atatürk) 12:00 KÜTAHYA VOLEYBOL KANYON OKULLARI 3-0 25-19 25-16 25-21

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.