Türkiye Voleybol Federasyonu
ÜNİLİG ERKEKLER YARI FİNAL MÜSABAKALARI

A GRUBU - BURSA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 4 7.0 2.000 273 239 1.142 1 1 0 1 0 0
2 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 5 6.0 1.600 284 256 1.109 1 0 1 1 0 0
3 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 5 5.0 1.400 259 256 1.012 1 0 1 0 1 0
4 MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 160 225 0.711 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-19 25-27 25-20 8-25 15-13
28.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-13 25-17
01.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-23 25-15 25-19
01.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-18 21-25 26-24 18-25 15-11
02.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-20 20-25 20-25 21-25
02.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 17-25 18-25
B GRUBU - AFYONKRAHİSAR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 5 7.0 1.800 308 299 1.030 0 1 2 0 0 0
2 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 6 6.0 1.333 303 282 1.074 0 1 1 1 0 0
3 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 7 7 5.0 1.000 315 298 1.057 0 1 0 2 0 0
4 ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 3 9 0.0 0.333 242 289 0.837 0 0 0 0 3 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.02.2017 Afyon(Atatürk) 13:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-15 25-19 16-25 21-25 15-13
28.02.2017 Afyon(Atatürk) 14:30 ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 16-25 25-23 16-25 20-25
01.03.2017 Afyon(Atatürk) 13:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-23 25-23 20-25 22-25 16-14
01.03.2017 Afyon(Atatürk) 14:30 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-17 18-25 25-17 25-14
02.03.2017 Afyon(Atatürk) 13:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ 3-1 19-25 29-27 25-22 25-18
02.03.2017 Afyon(Atatürk) 14:30 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 2-3 20-25 22-25 25-21 29-27 11-15
C GRUBU - ARTVİN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 247 180 1.372 2 1 0 0 0 0
2 TRABZON KTU 3 2 1 7 3 6.0 2.333 215 215 1.000 2 0 0 0 1 0
3 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 8 2.0 0.375 207 249 0.831 0 0 1 0 0 2
4 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 2 9 1.0 0.222 221 246 0.898 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.02.2017 Artvin(Merkez) 15:00 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0-3 19-25 23-25 23-25
28.02.2017 Artvin(Merkez) 17:00 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TRABZON KTU 0-3 23-25 22-25 16-25
01.03.2017 Artvin(Merkez) 15:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-16 25-16
01.03.2017 Artvin(Merkez) 17:00 TRABZON KTU ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 25-15 25-20
02.03.2017 Artvin(Merkez) 14:00 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 3-2 14-25 16-25 26-24 25-17 15-8
02.03.2017 Artvin(Merkez) 16:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TRABZON KTU 3-1 22-25 25-15 25-14 25-11
D GRUBU - MALATYA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 247 185 1.335 2 1 0 0 0 0
2 FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 4 6.0 1.750 250 237 1.055 1 1 0 0 1 0
3 DİCLE ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 212 229 0.926 1 0 0 0 1 1
4 SİİRT ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 169 227 0.744 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.02.2017 Malatya(Üniversite Salonu) 10:00 SİİRT ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 0-3 11-25 19-25 21-25
28.02.2017 Malatya(Üniversite Salonu) 12:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 1-3 19-25 25-19 19-25 19-25
01.03.2017 Malatya(Üniversite Salonu) 14:00 FIRAT ÜNİVERSİTESİ SİİRT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 25-20 25-21
01.03.2017 Malatya(Üniversite Salonu) 16:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-20 25-15
02.03.2017 Malatya(Üniversite Salonu) 10:00 SİİRT ÜNİVERSİTESİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ 0-3 25-27 22-25 13-25
02.03.2017 Malatya(Üniversite Salonu) 12:00 FIRAT ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 1-3 23-25 25-22 16-25 17-25

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Nisan 2017 Pazar
16:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Dinamo MOSCOW (Rusya) - ECZACIBAŞI VİTRA
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya) - VAKIFBANK
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.