Türkiye Voleybol Federasyonu
2. LİG BAYANLAR YARI FİNAL MÜSABAKALARI

2. Lig Bayanlar Yarı Final A Grubu Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 THY 3 3 0 9 1 9.0 9.000 243 176 1.381 2 1 0 0 0 0
2 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 6 5.0 1.000 259 269 0.963 0 1 1 0 0 1
3 ARHAVİ BLD. 3 1 2 4 8 2.0 0.500 247 278 0.888 0 0 1 0 1 1
4 MERİNOS 3 0 3 5 9 2.0 0.556 282 308 0.916 0 0 0 2 1 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 12:00 THY ARHAVİ BLD. 3-0 25-22 25-11 25-14
14.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 14:00 MERİNOS HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-22 17-25 25-23 21-25 11-15
15.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 11:00 ARHAVİ BLD. MERİNOS 3-2 17-25 31-29 17-25 25-17 15-9
15.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 13:00 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ THY 0-3 15-25 15-25 21-25
16.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 12:00 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ARHAVİ BLD. 3-1 25-23 26-24 22-25 25-23
16.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 14:00 THY MERİNOS 3-1 18-25 25-12 25-20 25-21
2. Lig Bayanlar Yarı Final B Grubu Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 3 8.0 3.000 267 238 1.122 1 1 1 0 0 0
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 2 1 8 4 7.0 2.000 277 213 1.300 1 1 0 1 0 0
3 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3 1 2 5 6 3.0 0.833 244 231 1.056 1 0 0 0 2 0
4 AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 0 3 0 9 0.0 MIN 119 225 0.529 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 11:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0 25-12 25-11 25-12
14.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 22-25 25-20 24-26
15.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3 10-25 13-25 14-25
15.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2 19-25 12-25 25-20 25-21 15-13
16.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 11:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0 25-15 25-15 25-17
16.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-1 25-20 23-25 25-15 25-22
2. Lig Bayanlar Yarı Final C Grubu Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR DSİ 3 3 0 9 3 8.0 3.000 272 224 1.214 1 1 1 0 0 0
2 KEPEZ BLD. 3 2 1 8 5 6.0 1.600 279 243 1.148 1 0 1 1 0 0
3 ORDU MERKEZ SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 181 198 0.914 1 0 0 0 0 2
4 PERTEK BLD. 3 0 3 3 9 1.0 0.333 213 280 0.761 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 16:00 KEPEZ BLD. ORDU MERKEZ SPOR 3-0 25-14 25-21 25-13
14.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 18:00 PERTEK BLD. BALIKESİR DSİ 1-3 16-25 24-26 25-18 8-25
15.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 15:00 ORDU MERKEZ SPOR PERTEK BLD. 3-0 25-8 25-21 25-19
15.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 17:00 BALIKESİR DSİ KEPEZ BLD. 3-2 19-25 19-25 25-18 25-20 15-5
16.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 16:00 BALIKESİR DSİ ORDU MERKEZ SPOR 3-0 25-21 25-19 25-18
16.03.2017 Eskişehir(Yenikent) 18:00 KEPEZ BLD. PERTEK BLD. 3-2 23-25 25-13 25-17 23-25 15-12
2. Lig Bayanlar Yarı Final D Grubu Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 2 8.0 4.500 266 202 1.317 2 0 1 0 0 0
2 ARNAVUTKÖY BLD. 3 2 1 6 5 5.0 1.200 246 233 1.056 1 0 1 0 0 1
3 UPS 3 1 2 5 6 4.0 0.833 231 252 0.917 1 0 0 1 0 1
4 OSMANİYE DEMİR SPOR 3 0 3 2 9 1.0 0.222 199 255 0.780 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ UPS 3-2 25-27 26-28 25-14 25-20 15-10
14.03.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 ARNAVUTKÖY BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 3-2 19-25 25-18 26-24 18-25 15-11
15.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 7-25 21-25 27-29
15.03.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 12-25 11-25
16.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 OSMANİYE DEMİR SPOR UPS 0-3 19-25 25-27 13-25
16.03.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 25-19 25-23 25-22

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Mart 2017 Salı
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BEŞİKTAŞ - VAKIFBANK
19:00 TRT Spor HD
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY - Dinamo KAZAN (Rusya)
21:30 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
TRENTINO Diatec (İtalya) - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - ECZACIBAŞI VİTRA
17:00 TRT Spor HD
CEV Challenge Kupası (Erkek)
Fakel NOVY URENGOY (Rusya) - GALATASARAY HDI SİGORTA
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.