Türkiye Voleybol Federasyonu
2. LİG ERKEKLER YARI FİNAL MÜSABAKALARI

2. Lig Erkekler Yarı Final A Grubu Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AKKUŞ BLD. 3 3 0 9 0 9.0 MAX 231 166 1.392 3 0 0 0 0 0
2 HALİLİYE BLD. 3 2 1 6 4 6.0 1.500 214 204 1.049 1 1 0 0 0 1
3 MİLAS BLD. 3 1 2 4 6 3.0 0.667 227 221 1.027 1 0 0 0 1 1
4 PEYAS SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 144 225 0.640 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 14:00 MİLAS BLD. PEYAS SPOR 3-0 25-17 25-20 25-10
15.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 16:00 HALİLİYE BLD. AKKUŞ BLD. 0-3 19-25 16-25 11-25
16.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 11:00 PEYAS SPOR HALİLİYE BLD. 0-3 16-25 9-25 18-25
16.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 13:00 AKKUŞ BLD. MİLAS BLD. 3-0 25-19 25-18 31-29
17.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 12:00 AKKUŞ BLD. PEYAS SPOR 3-0 25-15 25-18 25-21
17.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 14:00 MİLAS BLD. HALİLİYE BLD. 1-3 25-18 23-25 19-25 19-25
2. Lig Erkekler Yarı Final B Grubu Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3 3 0 9 3 8.0 3.000 277 233 1.189 1 1 1 0 0 0
2 CİZRE BLD. 3 2 1 7 5 5.0 1.400 264 253 1.043 1 0 1 0 1 0
3 SEYHAN BLD. 3 1 2 7 6 5.0 1.167 281 263 1.068 1 0 0 2 0 0
4 LALEZAR SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 153 226 0.677 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU CİZRE BLD. 3-1 25-21 20-25 25-19 25-22
15.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 16:00 LALEZAR SPOR SEYHAN BLD. 0-3 16-25 14-25 24-26
16.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 12:00 CİZRE BLD. LALEZAR SPOR 3-0 25-19 25-19 25-17
16.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 14:00 SEYHAN BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 2-3 25-23 25-15 27-29 22-25 3-15
17.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 11:00 SEYHAN BLD. CİZRE BLD. 2-3 24-26 25-13 22-25 25-23 7-15
17.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 13:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU LALEZAR SPOR 3-0 25-16 25-12 25-16
2. Lig Erkekler Yarı Final C Grubu Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FINDIKLI SPOR 3 3 0 9 2 9.0 4.500 265 198 1.338 1 2 0 0 0 0
2 ARHAVİ BLD. 3 2 1 7 3 6.0 2.333 228 206 1.107 2 0 0 0 1 0
3 SEYDİKEMER BLD. 3 1 2 4 7 3.0 0.571 225 250 0.900 0 1 0 0 1 1
4 BAĞLAR GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.0 0.111 184 248 0.742 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 18:00 FINDIKLI SPOR ARHAVİ BLD. 3-1 25-15 19-25 25-21 25-17
15.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 20:00 SEYDİKEMER BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-1 25-15 23-25 25-20 25-19
16.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 15:00 ARHAVİ BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-0 25-17 25-20 25-21
16.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 17:00 BAĞLAR GENÇLİK FINDIKLI SPOR 0-3 14-25 14-25 23-25
17.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 16:00 BAĞLAR GENÇLİK ARHAVİ BLD. 0-3 18-25 20-25 16-25
17.03.2017 Konya(Kongre-Büyük) 18:00 FINDIKLI SPOR SEYDİKEMER BLD. 3-1 25-15 25-15 21-25 25-14
2. Lig Erkekler Yarı Final D Grubu Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALANYA BLD. 3 3 0 9 1 9.0 9.000 252 181 1.392 2 1 0 0 0 0
2 ÜRGÜP KAPADOKYA 3 2 1 6 5 5.0 1.200 251 243 1.033 1 0 1 0 0 1
3 SUNGURLU BLD. 3 1 2 6 6 4.0 1.000 261 251 1.040 1 0 0 1 1 0
4 TÜRŞAD 3 0 3 0 9 0.0 MIN 138 227 0.608 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 18:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ALANYA BLD. 0-3 20-25 15-25 26-28
15.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 20:00 SUNGURLU BLD. TÜRŞAD 3-0 25-7 25-15 25-17
16.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 16:00 ALANYA BLD. SUNGURLU BLD. 3-1 23-25 26-24 25-16 25-18
16.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 18:00 TÜRŞAD ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 14-25 24-26 24-26
17.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 15:00 TÜRŞAD ALANYA BLD. 0-3 12-25 16-25 9-25
17.03.2017 Konya(Kongre-Küçük) 17:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SUNGURLU BLD. 3-2 21-25 25-23 25-17 27-29 15-9

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.