Türkiye Voleybol Federasyonu
2. LİG BAYANLAR FİNAL MÜSABAKALARI

2. Lig Bayanlar Final 1. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 3 0 9 1 9.0 9.000 247 208 1.188 2 1 0 0 0 0
2 THY 3 2 1 7 6 5.0 1.167 293 267 1.097 0 1 1 0 1 0
3 ARNAVUTKÖY BLD. 3 1 2 5 8 3.0 0.625 273 281 0.972 0 0 1 1 0 1
4 BALIKESİR DSİ 3 0 3 3 9 1.0 0.333 218 275 0.793 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.03.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 THY ARNAVUTKÖY BLD. 3-2 25-22 25-21 27-29 17-25 15-9
20.03.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 24-26 21-25 11-25
21.03.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 ARNAVUTKÖY BLD. BALIKESİR DSİ 3-2 18-25 26-24 25-13 17-25 15-6
21.03.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL THY 3-1 16-25 26-24 25-15 25-22
22.03.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 29-27 25-20 25-19
22.03.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 THY BALIKESİR DSİ 3-1 25-18 23-25 25-10 25-16
2. Lig Bayanlar Final 2. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 251 194 1.294 2 1 0 0 0 0
2 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 4 6.0 1.500 225 228 0.987 1 1 0 0 0 1
3 KEPEZ BLD. 3 1 2 4 7 3.0 0.571 254 253 1.004 0 1 0 0 1 1
4 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 2 9 0.0 0.222 205 260 0.788 0 0 0 0 2 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.03.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-0 25-22 28-26 28-26
20.03.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-19 25-21
21.03.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 KEPEZ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-27 15-25 26-24 18-25
21.03.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 11-25 25-14 21-25
22.03.2017 Ankara(Beştepe) 16:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KEPEZ BLD. 1-3 15-25 25-21 12-25 19-25
22.03.2017 Ankara(Beştepe) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 13-25 21-25

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.