Türkiye Voleybol Federasyonu
2. LİG ERKEKLER FİNAL MÜSABAKALARI

2. Lig Erkekler Final 1. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AKKUŞ BLD. 3 3 0 9 3 8.0 3.000 282 230 1.226 1 1 1 0 0 0
2 FINDIKLI SPOR 3 2 1 8 3 7.0 2.667 255 221 1.154 2 0 0 1 0 0
3 ÜRGÜP KAPADOKYA 3 1 2 4 8 2.0 0.500 229 265 0.864 0 0 1 0 1 1
4 CİZRE BLD. 3 0 3 2 9 1.0 0.222 204 254 0.803 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 AKKUŞ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1 25-18 25-17 20-25 25-16
21.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 FINDIKLI SPOR CİZRE BLD. 3-0 25-23 25-20 25-17
22.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ÜRGÜP KAPADOKYA FINDIKLI SPOR 0-3 20-25 14-25 15-25
22.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 CİZRE BLD. AKKUŞ BLD. 0-3 18-25 13-25 18-25
23.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 CİZRE BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 2-3 25-27 25-18 25-19 14-25 6-15
23.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR 3-2 23-25 25-20 24-26 25-22 15-12
2. Lig Erkekler Final 2. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALİLİYE BLD. 3 2 1 8 5 6.0 1.600 287 242 1.186 1 0 1 1 0 0
2 ARHAVİ BLD. 3 2 1 8 6 6.0 1.333 291 289 1.007 0 1 1 1 0 0
3 ALANYA BLD. 3 2 1 7 6 5.0 1.167 307 314 0.978 0 1 1 0 1 0
4 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3 0 3 3 9 1.0 0.333 256 296 0.865 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ARHAVİ BLD. 2-3 25-23 24-26 25-17 15-25 12-15
21.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:00 ALANYA BLD. HALİLİYE BLD. 3-2 16-25 18-25 25-23 27-25 17-15
22.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 ARHAVİ BLD. ALANYA BLD. 3-1 25-23 23-25 25-22 25-22
22.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:00 HALİLİYE BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-13 28-26 25-13
23.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:30 HALİLİYE BLD. ARHAVİ BLD. 3-2 25-16 15-25 25-15 16-25 15-6
23.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:30 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ALANYA BLD. 1-3 25-27 32-34 28-26 18-25

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.