EFELER LİGİ BARAJ ETABI

EFELER LİGİ BARAJ ETABI Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AFYON BLD. YÜNTAŞ 28 14 14 48 56 40.150 0.857 2287 2353 0.9720 4 6 4 2 2 10
2 BEŞİKTAŞ 28 11 17 45 57 36.220 0.789 2246 2317 0.9694 6 4 1 2 8 7
3 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 28 8 20 42 70 23.480 0.600 2404 2584 0.9303 2 2 4 3 12 5
4 MSK URFA 28 0 28 11 84 2.075 0.131 1866 2349 0.7944 0 0 0 2 7 19

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
01.04.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 BEŞİKTAŞ MSK URFA 3-0 25-11 25-23 25-18
01.04.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-22 22-25 25-23 25-19
02.04.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 MSK URFA AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3 19-25 20-25 20-25
02.04.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BEŞİKTAŞ 1-3 25-22 20-25 17-25 20-25
03.04.2017 İzmir(Atatürk) 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MSK URFA 3-0 25-22 26-24 25-17
03.04.2017 İzmir(Atatürk) 18:00 BEŞİKTAŞ AFYON BLD. YÜNTAŞ 2-3 23-25 25-12 20-25 25-21 10-15
08.04.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 MSK URFA BEŞİKTAŞ 0-3 17-25 19-25 23-25
08.04.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE AFYON BLD. YÜNTAŞ 0-3 21-25 12-25 21-25
09.04.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ MSK URFA 3-1 25-21 25-17 22-25 25-18
09.04.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 BEŞİKTAŞ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-20 25-21 25-19
10.04.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 MSK URFA TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 25-22 18-25 13-25 25-23 9-15
10.04.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ BEŞİKTAŞ 3-1 27-25 25-22 21-25 25-13

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
03 Haziran 2017 Cumartesi
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
ÇİN - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - TÜRKİYE
İddaa Maçları
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.