Türkiye Voleybol Federasyonu
ÜNİLİG FİNAL MÜSABAKALARI

Erkekler 1. Grup - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 3 8.0 3.000 269 234 1.150 1 1 1 0 0 0
2 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 3 7.0 2.667 248 203 1.222 2 0 0 1 0 0
3 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 7 3.0 0.571 218 250 0.872 0 1 0 0 1 1
4 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 194 242 0.802 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.04.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 10:00 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 1-3 21-25 22-25 25-20 13-25
29.04.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 14:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 25-20 25-17
30.04.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 11:00 TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-21 15-25 19-25 25-16 15-11
30.04.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 13:00 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 1-3 20-25 25-17 18-25 17-25
01.05.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 11:00 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 0-3 13-25 22-25 20-25
01.05.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 15:00 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 15-25 9-25
Erkekler 2. Grup - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 4 7.0 2.000 282 236 1.195 1 1 0 1 0 0
2 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 6 6.0 1.333 299 275 1.087 0 1 1 1 0 0
3 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 5 5.0 1.400 262 253 1.036 1 0 1 0 1 0
4 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 169 248 0.681 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.04.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 12:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 1-3 18-25 28-26 21-25 23-25
29.04.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 16:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-18 23-25 25-14 25-15
30.04.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 15:00 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-20 23-25 20-25 25-21 13-15
30.04.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 17:00 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 0-3 22-25 20-25 15-25
01.05.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 13:00 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 14-25 14-25
01.05.2017 İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 17:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-16 25-18 23-25 9-25 15-11
Bayanlar 1. Grup - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 5 7.0 1.600 294 286 1.028 0 2 0 1 0 0
2 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 5 6.0 1.600 269 248 1.085 1 0 1 1 0 0
3 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 5 5.0 1.400 271 228 1.189 1 0 1 0 1 0
4 SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 184 256 0.719 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.04.2017 İzmir(Gaziemir) 10:00 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-13 25-17
29.04.2017 İzmir(Gaziemir) 16:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 3-1 18-25 25-20 25-19 25-22
30.04.2017 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3-2 22-25 25-19 23-25 25-10 15-8
30.04.2017 İzmir(Gaziemir) 17:00 SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 1-3 30-28 26-28 22-25 15-25
01.05.2017 İzmir(Gaziemir) 11:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-13 25-22
01.05.2017 İzmir(Gaziemir) 15:00 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-12 19-25 23-25 25-22 15-11
Bayanlar 2. Grup - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 3 8.0 3.000 271 249 1.088 1 1 1 0 0 0
2 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 8 4 7.0 2.000 269 242 1.112 1 1 0 1 0 0
3 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 5 7 3.0 0.714 261 277 0.942 0 1 0 0 2 0
4 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 216 249 0.867 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.04.2017 İzmir(Gaziemir) 12:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-14 20-25 25-18 25-21
29.04.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-23 25-20 25-23
30.04.2017 İzmir(Gaziemir) 11:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0-3 19-25 22-25 19-25
30.04.2017 İzmir(Gaziemir) 15:00 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 1-3 16-25 23-25 25-17 20-25
01.05.2017 İzmir(Gaziemir) 13:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 1-3 23-25 26-24 20-25 21-25
01.05.2017 İzmir(Gaziemir) 17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 2-3 19-25 25-18 17-25 25-21 13-15

Erkekler Yarı Final-Final Müsabakaları
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.05.2017 İzmir(Gaziemir) 11:00 TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-21 23-25 25-20 18-25 15-10
03.05.2017 İzmir(Gaziemir) 13:00 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 1-3 14-25 25-23 22-25 22-25
04.05.2017 İzmir(Gaziemir) 10:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 2-3 19-25 25-21 19-25 25-21 10-15
04.05.2017 İzmir(Gaziemir) 12:00 TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0-3 17-25 24-26 20-25

Bayanlar Yarı Final-Final Müsabakaları
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.05.2017 İzmir(Gaziemir) 15:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0-3 23-25 20-25 20-25
03.05.2017 İzmir(Gaziemir) 17:00 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-16 25-27 25-19 25-18
04.05.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-17 20-25 25-16 18-25 15-13
04.05.2017 İzmir(Gaziemir) 16:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 25-22 25-18

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.