Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

GENÇ ERKEKLER A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 2 8.0 4.500 253 179 1.413 2 0 1 0 0 0
2 ES SPOR 3 2 1 8 3 7.0 2.667 255 166 1.536 2 0 0 1 0 0
3 YOZGAT SORGUN GENÇLİK 3 1 2 3 7 3.0 0.429 161 228 0.706 0 1 0 0 0 2
4 BAĞLAR GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.0 0.111 148 244 0.607 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 12:00 ES SPOR BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-10 25-12 25-8
24.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 14:00 ARKAS SPOR YOZGAT SORGUN GENÇLİK 3-0 25-10 25-14 25-10
25.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK ARKAS SPOR 0-3 14-25 16-25 10-25
25.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 14:00 YOZGAT SORGUN GENÇLİK ES SPOR 0-3 8-25 13-25 12-25
26.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 12:00 YOZGAT SORGUN GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 3-1 25-15 25-19 19-25 25-19
26.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 14:00 ES SPOR ARKAS SPOR 2-3 24-26 27-25 16-25 25-12 13-15
GENÇ ERKEKLER B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.0 9.000 248 180 1.378 2 1 0 0 0 0
2 ALANYA BLD. 3 2 1 6 3 6.0 2.000 197 191 1.031 2 0 0 0 0 1
3 MELİKGAZİ BLD. 3 1 2 4 7 3.0 0.571 241 254 0.949 0 1 0 0 1 1
4 KAYSERİ SAHABİYE 3 0 3 1 9 0.0 0.111 186 247 0.753 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 16:00 MELİKGAZİ BLD. KAYSERİ SAHABİYE 3-1 25-16 25-20 22-25 25-20
24.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 18:00 GALATASARAY ALANYA BLD. 3-0 25-16 25-18 25-13
25.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 16:00 KAYSERİ SAHABİYE GALATASARAY 0-3 19-25 16-25 15-25
25.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 18:00 ALANYA BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-23 25-22 25-16
26.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 16:00 ALANYA BLD. KAYSERİ SAHABİYE 3-0 25-22 25-16 25-17
26.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 18:00 MELİKGAZİ BLD. GALATASARAY 1-3 17-25 24-26 25-22 17-25
GENÇ ERKEKLER C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TFL ALTEKMA 2 2 0 6 0 6.0 MAX 154 115 1.339 2 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 3 6.0 2.000 216 126 1.701 2 0 0 0 0 1
3 MUĞLA FETHİYE BLD. 2 0 2 0 6 0.0 MIN 96 150 0.640 0 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 12:00 TOFAŞ SPOR KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
24.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 14:00 TFL ALTEKMA MUĞLA FETHİYE BLD. 3-0 25-14 25-12 25-23
25.05.2017 Bursa(Şahin Başol) KOCAELİ YAHYA KAPTAN TFL ALTEKMA -
25.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 14:00 MUĞLA FETHİYE BLD. TOFAŞ SPOR 0-3 19-25 17-25 11-25
26.05.2017 Bursa(Şahin Başol) MUĞLA FETHİYE BLD. KOCAELİ YAHYA KAPTAN -
26.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 14:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 0-3 20-25 19-25 27-29
GENÇ ERKEKLER D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 250 180 1.389 2 1 0 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 7 4 6.0 1.750 255 213 1.197 1 1 0 0 1 0
3 İNEGÖL BLD. 3 1 2 4 6 3.0 0.667 216 216 1.000 1 0 0 0 1 1
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 3 0 9 0.0 MIN 113 225 0.502 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 16:00 BEŞİKTAŞ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0 25-17 25-13 25-9
24.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 18:00 İNEGÖL BLD. MALİYE PİYANGO 1-3 16-25 25-21 20-25 23-25
25.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 16:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU İNEGÖL BLD. 0-3 13-25 17-25 15-25
25.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 18:00 MALİYE PİYANGO BEŞİKTAŞ 1-3 24-26 26-24 16-25 18-25
26.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 16:00 MALİYE PİYANGO MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0 25-9 25-10 25-10
26.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 18:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 3-0 25-20 25-21 25-16
GENÇ ERKEKLER E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 3 0 9 1 9.0 9.000 253 194 1.304 2 1 0 0 0 0
2 ÇORUM BLD. SPOR 3 2 1 7 6 5.0 1.167 291 272 1.070 0 1 1 0 1 0
3 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 3 1 2 5 7 4.0 0.714 257 263 0.977 0 1 0 1 0 1
4 SAMSUN BAFRA BLD. 3 0 3 2 9 0.0 0.222 187 259 0.722 0 0 0 0 2 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 0-3 19-25 20-25 20-25
24.05.2017 Bursa(İnegöl) 14:00 SAMSUN BAFRA BLD. ÇORUM BLD. SPOR 1-3 8-25 25-19 19-25 9-25
25.05.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK SAMSUN BAFRA BLD. 3-0 25-12 25-16 25-20
25.05.2017 Bursa(İnegöl) 14:00 ÇORUM BLD. SPOR İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 3-2 23-25 22-25 25-23 25-23 15-12
26.05.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 ÇORUM BLD. SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1-3 28-30 25-23 19-25 15-25
26.05.2017 Bursa(İnegöl) 14:00 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL SAMSUN BAFRA BLD. 3-1 25-18 25-19 15-25 25-16
GENÇ ERKEKLER F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 3 8.0 3.000 287 247 1.162 1 1 1 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 218 162 1.346 2 0 0 0 0 1
3 TOKAT NİKSAR BLD. 3 1 2 5 6 4.0 0.833 224 250 0.896 1 0 0 1 0 1
4 1920 MARAŞ SPOR 3 0 3 1 9 0.0 0.111 176 246 0.715 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(İnegöl) 16:00 TVF SPOR LİSESİ 1920 MARAŞ SPOR 3-1 25-19 25-16 19-25 25-15
24.05.2017 Bursa(İnegöl) 18:00 HALKBANK TOKAT NİKSAR BLD. 3-0 25-14 25-9 25-20
25.05.2017 Bursa(İnegöl) 16:00 1920 MARAŞ SPOR HALKBANK 0-3 16-25 13-25 8-25
25.05.2017 Bursa(İnegöl) 18:00 TOKAT NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ 2-3 25-20 18-25 28-26 22-25 11-15
26.05.2017 Bursa(İnegöl) 16:00 TOKAT NİKSAR BLD. 1920 MARAŞ SPOR 3-0 27-25 25-18 25-21
26.05.2017 Bursa(İnegöl) 18:00 TVF SPOR LİSESİ HALKBANK 3-0 25-16 25-22 32-30
GENÇ ERKEKLER G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 83 1.807 2 0 0 0 0 0
2 ADANA SEYHAN BLD. 3 2 1 6 4 6.0 1.500 216 148 1.450 1 1 0 0 0 1
3 KONYA PEMA KOLEJİ 2 0 2 1 6 0.0 0.167 108 168 0.643 0 0 0 0 1 1
4 ÜRGÜP KAPADOKYA 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Gemlik) 12:00 ADANA SEYHAN BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
24.05.2017 Bursa(Gemlik) 14:00 ZİRAAT BANKASI KONYA PEMA KOLEJİ 3-0 25-11 25-14 25-10
25.05.2017 Bursa(Gemlik) ÜRGÜP KAPADOKYA ZİRAAT BANKASI -
25.05.2017 Bursa(Gemlik) 14:00 KONYA PEMA KOLEJİ ADANA SEYHAN BLD. 1-3 20-25 25-18 10-25 18-25
26.05.2017 Bursa(Gemlik) KONYA PEMA KOLEJİ ÜRGÜP KAPADOKYA -
26.05.2017 Bursa(Gemlik) 14:00 ADANA SEYHAN BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 13-25 17-25 18-25
GENÇ ERKEKLER H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 2 8.0 4.500 254 190 1.337 2 0 1 0 0 0
2 İSTANBUL BBSK 3 2 1 8 3 7.0 2.667 261 206 1.267 2 0 0 1 0 0
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 3 8 2.0 0.375 193 252 0.766 0 0 1 0 0 2
4 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3 0 3 2 9 1.0 0.222 196 256 0.766 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Gemlik) 16:00 İSTANBUL BBSK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-13 25-14 25-17
24.05.2017 Bursa(Gemlik) 18:00 FENERBAHÇE OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3-0 25-14 25-12 25-10
25.05.2017 Bursa(Gemlik) 16:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ FENERBAHÇE 0-3 18-25 5-25 22-25
25.05.2017 Bursa(Gemlik) 18:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. İSTANBUL BBSK 0-3 17-25 25-27 16-25
26.05.2017 Bursa(Gemlik) 16:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3 17-25 27-25 25-14 23-25 10-15
26.05.2017 Bursa(Gemlik) 18:00 İSTANBUL BBSK FENERBAHÇE 2-3 26-24 24-26 25-13 24-26 10-15

GENÇ ERKEKLER FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 12:00 ARKAS SPOR İSTANBUL BBSK 3-1 21-25 27-25 25-21 25-18
28.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 14:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK MALİYE PİYANGO 0-3 21-25 23-25 24-26
28.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 16:00 TFL ALTEKMA HALKBANK 0-3 14-25 17-25 17-25
28.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 18:00 ZİRAAT BANKASI ALANYA BLD. 3-0 25-19 25-22 25-14
28.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 12:00 GALATASARAY ÇORUM BLD. SPOR 3-0 25-12 25-13 25-15
28.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ES SPOR 3-1 25-19 22-25 25-22 25-23
28.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 16:00 BEŞİKTAŞ ADANA SEYHAN BLD. 3-0 25-18 25-22 25-15
28.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 18:00 FENERBAHÇE TOFAŞ SPOR 3-1 25-11 18-25 25-15 26-24
29.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 12:00 ARKAS SPOR MALİYE PİYANGO 3-0 25-16 25-21 25-17
29.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 14:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 0-3 23-25 12-25 17-25
29.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 16:00 GALATASARAY TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-23 15-25 25-19 25-7
29.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 18:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 3-2 19-25 25-17 25-16 20-25 16-14
29.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 12:00 İSTANBUL BBSK TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1 25-23 25-22 23-25 25-18
29.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 14:00 TFL ALTEKMA ALANYA BLD. 3-0 25-19 25-17 25-18
29.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 16:00 ÇORUM BLD. SPOR ES SPOR 1-3 17-25 25-22 18-25 20-25
29.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 18:00 ADANA SEYHAN BLD. TOFAŞ SPOR 0-3 17-25 20-25 19-25
30.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 12:00 MALİYE PİYANGO HALKBANK 1-3 19-25 25-18 21-25 24-26
30.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 14:00 TVF SPOR LİSESİ FENERBAHÇE 3-1 18-25 27-25 25-23 25-20
30.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 16:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 1-3 24-26 21-25 25-17 24-26
30.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 18:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ 3-1 23-25 25-14 25-20 25-16
30.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 12:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ALANYA BLD. 2-3 25-21 23-25 18-25 25-23 10-15
30.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 14:00 ÇORUM BLD. SPOR ADANA SEYHAN BLD. 1-3 25-23 11-25 20-25 8-25
30.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 16:00 İSTANBUL BBSK TFL ALTEKMA 3-2 19-25 24-26 25-23 27-25 16-14
30.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 18:00 ES SPOR TOFAŞ SPOR 1-3 21-25 25-23 17-25 17-25
31.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 10:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 3-0 25-11 25-21 25-13
31.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY 3-1 23-25 25-21 25-22 25-18
31.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 10:00 MALİYE PİYANGO FENERBAHÇE 1-3 18-25 25-15 18-25 22-25
31.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 12:00 HALKBANK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-15 25-15
31.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 10:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK ÇORUM BLD. SPOR 3-0 25-19 25-23 25-19
31.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 12:00 ALANYA BLD. ADANA SEYHAN BLD. 2-3 21-25 25-20 25-22 24-26 13-15
31.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 14:00 TFL ALTEKMA ES SPOR 1-3 25-19 19-25 22-25 25-27
31.05.2017 Bursa(Şahin Başol) 16:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR 2-3 25-22 25-16 16-25 15-25 13-15

GENÇ ERKEKLER KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.05.2017 Bursa(Gemlik) 12:00 MELİKGAZİ BLD. SAMSUN BAFRA BLD. 3-1 19-25 25-13 25-16 25-13
28.05.2017 Bursa(Gemlik) 14:00 TOKAT NİKSAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-13 25-12 25-15
28.05.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 YOZGAT SORGUN GENÇLİK OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 0-3 17-25 23-25 15-25
28.05.2017 Bursa(İnegöl) 14:00 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0 25-17 27-25 25-23
28.05.2017 Bursa(İnegöl) 16:00 MUĞLA FETHİYE BLD. 1920 MARAŞ SPOR 1-3 23-25 20-25 26-24 22-25
28.05.2017 Bursa(İnegöl) 18:00 KONYA PEMA KOLEJİ KAYSERİ SAHABİYE 3-2 17-25 20-25 25-23 25-18 15-7
29.05.2017 Bursa(Gemlik) 12:00 YOZGAT SORGUN GENÇLİK MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 22-25 21-25 25-27
29.05.2017 Bursa(Gemlik) 14:00 MUĞLA FETHİYE BLD. KAYSERİ SAHABİYE 1-3 20-25 13-25 25-17 18-25
29.05.2017 Bursa(Gemlik) 16:00 SAMSUN BAFRA BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-1 26-24 25-16 24-26 25-19
29.05.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 2-3 25-21 24-26 17-25 25-23 11-15
29.05.2017 Bursa(İnegöl) 14:00 1920 MARAŞ SPOR KONYA PEMA KOLEJİ 1-3 16-25 25-20 15-25 23-25
29.05.2017 Bursa(İnegöl) 16:00 MELİKGAZİ BLD. TOKAT NİKSAR BLD. 0-3 24-26 15-25 20-25
29.05.2017 Bursa(İnegöl) 18:00 İNEGÖL BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 28-26 18-25 26-24 25-15
30.05.2017 Bursa(Gemlik) 12:00 YOZGAT SORGUN GENÇLİK MUĞLA FETHİYE BLD. 0-3 17-25 20-25 20-25
30.05.2017 Bursa(Gemlik) 16:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU KAYSERİ SAHABİYE 1-3 22-25 22-25 25-22 23-25
30.05.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 1920 MARAŞ SPOR 0-3 20-25 16-25 19-25
30.05.2017 Bursa(İnegöl) 14:00 MELİKGAZİ BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-18 25-17 25-20
30.05.2017 Bursa(İnegöl) 16:00 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL KONYA PEMA KOLEJİ 3-0 25-21 25-16 25-20
30.05.2017 Bursa(İnegöl) 18:00 TOKAT NİKSAR BLD. İNEGÖL BLD. 3-1 21-25 25-23 25-17 25-21
31.05.2017 Bursa(Gemlik) 10:00 MUĞLA FETHİYE BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-1 25-12 25-17 23-25 25-18
31.05.2017 Bursa(Gemlik) 12:00 KAYSERİ SAHABİYE SAMSUN BAFRA BLD. 3-1 25-19 20-25 25-16 25-22
31.05.2017 Bursa(İnegöl) 10:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 0-25 0-25 0-25
31.05.2017 Bursa(İnegöl) 12:00 1920 MARAŞ SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-19 14-25 25-21 25-21
31.05.2017 Bursa(İnegöl) 14:00 KONYA PEMA KOLEJİ İNEGÖL BLD. 1-3 15-25 21-25 25-22 19-25
31.05.2017 Bursa(İnegöl) 16:00 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL TOKAT NİKSAR BLD. 0-3 20-25 11-25 21-25

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.