Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

GENÇ KIZLAR A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.0 9.000 243 197 1.234 2 1 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 7 6 5.0 1.167 283 279 1.014 0 1 1 0 1 0
3 IŞIKKENT 3 1 2 5 8 3.0 0.625 274 292 0.938 0 0 1 1 0 1
4 ORDU MERKEZ SPOR 3 0 3 3 9 1.0 0.333 248 280 0.886 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 FENERBAHÇE NİLÜFER BLD. 3-1 27-25 16-25 25-18 25-12
24.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 IŞIKKENT ORDU MERKEZ SPOR 3-2 23-25 28-26 25-23 17-25 15-12
25.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 NİLÜFER BLD. IŞIKKENT 3-2 25-18 19-25 28-26 19-25 15-11
25.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 ORDU MERKEZ SPOR FENERBAHÇE 0-3 20-25 15-25 21-25
26.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR NİLÜFER BLD. 1-3 12-25 22-25 25-22 22-25
26.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 FENERBAHÇE IŞIKKENT 3-0 25-16 25-22 25-23
GENÇ KIZLAR B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 2 2 0 6 1 6.0 6.000 169 83 2.012 1 1 0 0 0 0
2 ARKAS SPOR 2 1 1 4 3 3.0 1.333 158 94 1.663 1 0 0 0 1 0
3 BOLU İNKILAP İÖO 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1
4 ERZURUM AİLE VE SOSYAL POL. 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 16:00 BEŞİKTAŞ BOLU İNKILAP İÖO 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
24.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 18:00 ARKAS SPOR ERZURUM AİLE VE SOSYAL POL. 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
25.05.2017 Bursa(CengizGöllü) BOLU İNKILAP İÖO ARKAS SPOR -
25.05.2017 Bursa(CengizGöllü) ERZURUM AİLE VE SOSYAL POL. BEŞİKTAŞ -
26.05.2017 Bursa(CengizGöllü) ERZURUM AİLE VE SOSYAL POL. BOLU İNKILAP İÖO -
26.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 16:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 3-1 19-25 25-12 25-23 25-23
GENÇ KIZLAR C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 126 1.786 3 0 0 0 0 0
2 AYVALIKGÜCÜ 3 2 1 6 4 6.0 1.500 219 217 1.009 1 1 0 0 0 1
3 TVF SPOR LİSESİ 3 1 2 4 8 2.0 0.500 248 262 0.947 0 0 1 0 1 1
4 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3 0 3 2 9 1.0 0.222 173 260 0.665 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 12:00 ECZACIBAŞI AYVALIKGÜCÜ 3-0 25-14 25-23 25-6
24.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 14:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-2 22-25 25-14 23-25 25-17 15-5
25.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 12:00 AYVALIKGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 3-1 23-25 25-22 28-26 25-14
25.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 14:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT ECZACIBAŞI 0-3 7-25 16-25 9-25
26.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 12:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT AYVALIKGÜCÜ 0-3 17-25 21-25 17-25
26.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 14:00 ECZACIBAŞI TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-23 25-7 25-21
GENÇ KIZLAR D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 227 152 1.493 3 0 0 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 3 6.0 2.000 201 156 1.288 2 0 0 0 0 1
3 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 187 203 0.921 1 0 0 0 0 2
4 TRABZON İDMANOCAĞI 3 0 3 0 9 0.0 MIN 121 225 0.538 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 16:00 HALKBANK MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-19 26-24 25-17
24.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. TRABZON İDMANOCAĞI 3-0 25-7 25-7 25-14
25.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 16:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 18-25 15-25
25.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 18:00 TRABZON İDMANOCAĞI HALKBANK 0-3 14-25 9-25 18-25
26.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 16:00 TRABZON İDMANOCAĞI MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 14-25 18-25
26.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 18:00 HALKBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 26-24 25-15 25-12
GENÇ KIZLAR E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ROTA KOLEJİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 148 1.520 3 0 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 6 4 6.0 1.500 225 190 1.184 1 1 0 0 0 1
3 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 4 6 3.0 0.667 204 242 0.843 1 0 0 0 1 1
4 ERYAMAN GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.0 MIN 154 228 0.675 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 12:00 KARAYOLLARI ERYAMAN GENÇLİK 3-0 25-9 25-16 25-22
24.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 14:00 ROTA KOLEJİ İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-17 25-19 25-22
25.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 12:00 ERYAMAN GENÇLİK ROTA KOLEJİ 0-3 10-25 12-25 18-25
25.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 14:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. KARAYOLLARI 1-3 17-25 11-25 27-25 13-25
26.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 12:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. ERYAMAN GENÇLİK 3-0 25-18 25-23 28-26
26.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 14:00 KARAYOLLARI ROTA KOLEJİ 0-3 16-25 19-25 15-25
GENÇ KIZLAR F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 2 2 0 6 1 6.0 6.000 172 121 1.421 1 1 0 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 7 3 6.0 2.333 234 147 1.581 2 0 0 0 1 0
3 SERAMİKSAN 2 0 2 0 6 0.0 MIN 87 150 0.580 0 0 0 0 0 2
4 GAZİANTEP GELİŞİM GENÇLİK 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 16:00 İLBANK GAZİANTEP GELİŞİM GENÇLİK 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
24.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 18:00 VAKIFBANK SERAMİKSAN 3-0 25-12 25-8 25-17
25.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) GAZİANTEP GELİŞİM GENÇLİK VAKIFBANK -
25.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 18:00 SERAMİKSAN İLBANK 0-3 15-25 23-25 12-25
26.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) SERAMİKSAN GAZİANTEP GELİŞİM GENÇLİK -
26.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 18:00 İLBANK VAKIFBANK 1-3 25-22 18-25 20-25 21-25
GENÇ KIZLAR G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İZMİR KARŞIYAKA 2 2 0 6 1 6.0 6.000 169 73 2.284 1 1 0 0 0 0
2 GALATASARAY 2 1 1 4 3 3.0 1.333 148 94 1.558 1 0 0 0 1 0
3 AKSARAY 23 NİSAN GENÇLİK 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1
4 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Çekirge) 12:00 İZMİR KARŞIYAKA AKSARAY 23 NİSAN GENÇLİK 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
24.05.2017 Bursa(Çekirge) 14:00 GALATASARAY AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
25.05.2017 Bursa(Çekirge) AKSARAY 23 NİSAN GENÇLİK GALATASARAY -
25.05.2017 Bursa(Çekirge) AMED SPORTİF FAALİYETLER İZMİR KARŞIYAKA -
26.05.2017 Bursa(Çekirge) AMED SPORTİF FAALİYETLER AKSARAY 23 NİSAN GENÇLİK -
26.05.2017 Bursa(Çekirge) 14:00 İZMİR KARŞIYAKA GALATASARAY 3-1 25-11 19-25 25-19 25-18
GENÇ KIZLAR H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 2 2 0 6 1 6.0 6.000 174 113 1.540 1 1 0 0 0 0
2 ANTALYA ŞİMŞEK 2 1 1 4 3 3.0 1.333 133 161 0.826 1 0 0 0 1 0
3 ESKİŞEHİR DSİ BENT 3 1 2 3 6 3.0 0.500 193 151 1.270 1 0 0 0 0 2
4 ELAZIĞ DSİ 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa(Çekirge) 16:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT ELAZIĞ DSİ 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
24.05.2017 Bursa(Çekirge) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ ANTALYA ŞİMŞEK 3-1 25-9 23-25 25-9 25-15
25.05.2017 Bursa(Çekirge) ELAZIĞ DSİ GELİŞİM KOLEJİ -
25.05.2017 Bursa(Çekirge) 18:00 ANTALYA ŞİMŞEK ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0 25-23 25-20 25-20
26.05.2017 Bursa(Çekirge) ANTALYA ŞİMŞEK ELAZIĞ DSİ -
26.05.2017 Bursa(Çekirge) 18:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT GELİŞİM KOLEJİ 0-3 24-26 16-25 15-25

GENÇ KIZLAR FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 12:00 BEŞİKTAŞ KARAYOLLARI 3-1 25-15 21-25 25-20 25-20
28.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 14:00 VAKIFBANK NİLÜFER BLD. 3-0 25-18 25-13 25-23
28.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 16:00 HALKBANK GALATASARAY 3-0 25-19 25-8 25-18
28.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ AYVALIKGÜCÜ 1-3 22-25 23-25 25-14 21-25
28.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 FENERBAHÇE ANTALYA ŞİMŞEK 3-1 25-11 22-25 25-6 25-12
28.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 ROTA KOLEJİ BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-21 25-13
28.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 16:00 ECZACIBAŞI İLBANK 0-3 23-25 18-25 20-25
28.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 18:00 İZMİR KARŞIYAKA ARKAS SPOR 3-0 25-8 25-18 25-10
29.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 12:00 ANTALYA ŞİMŞEK BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 13-25 10-25
29.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 14:00 ECZACIBAŞI ARKAS SPOR 3-0 25-4 25-22 25-15
29.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 16:00 KARAYOLLARI NİLÜFER BLD. 3-1 21-25 25-18 25-12 28-26
29.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 18:00 GALATASARAY GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-20 25-20 25-16
29.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 FENERBAHÇE ROTA KOLEJİ 1-3 20-25 25-23 12-25 20-25
29.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 İLBANK İZMİR KARŞIYAKA 1-3 25-17 18-25 22-25 27-29
29.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 16:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3 11-25 16-25 19-25
29.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 18:00 HALKBANK AYVALIKGÜCÜ 3-1 25-17 25-16 20-25 25-17
30.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 12:00 ANTALYA ŞİMŞEK ARKAS SPOR 0-3 19-25 20-25 14-25
30.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 14:00 NİLÜFER BLD. GELİŞİM KOLEJİ 1-3 17-25 25-21 12-25 27-29
30.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI 0-3 16-25 17-25 12-25
30.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 18:00 KARAYOLLARI GALATASARAY 2-3 20-25 26-28 25-17 25-13 13-15
30.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 12:00 FENERBAHÇE İLBANK 3-1 17-25 31-29 25-22 25-15
30.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 BEŞİKTAŞ AYVALIKGÜCÜ 3-0 25-19 25-22 25-17
30.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 16:00 ROTA KOLEJİ İZMİR KARŞIYAKA 3-1 25-16 25-22 21-25 29-27
30.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 18:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-0 25-20 25-15 25-23
31.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 10:00 ANTALYA ŞİMŞEK NİLÜFER BLD. 0-3 16-25 17-25 17-25
31.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 12:00 ARKAS SPOR GELİŞİM KOLEJİ 0-3 25-27 12-25 14-25
31.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 3-1 25-15 21-25 25-11 25-15
31.05.2017 Bursa(Bursa B.Ş.B. Sl.) 16:00 ECZACIBAŞI GALATASARAY 3-2 25-14 17-25 25-20 24-26 15-8
31.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 İZMİR KARŞIYAKA HALKBANK 1-3 13-25 21-25 25-21 18-25
31.05.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 ROTA KOLEJİ VAKIFBANK 0-3 16-25 15-25 9-25
31.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 14:00 İLBANK AYVALIKGÜCÜ 3-0 25-23 25-22 25-21
31.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. 100. Yıl) 16:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 2-3 14-25 25-20 25-15 20-25 8-15

GENÇ KIZLAR KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.05.2017 Bursa(Çekirge) 14:00 SERAMİKSAN ORDU MERKEZ SPOR 3-1 21-25 25-18 25-20 25-19
28.05.2017 Bursa(Çekirge) 18:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-2 25-23 20-25 22-25 25-17 15-13
28.05.2017 Bursa(Nilüfer) 16:00 İST. BAHÇELİEVLER BLD. TRABZON İDMANOCAĞI 3-0 25-17 25-21 25-23
29.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 12:00 IŞIKKENT İST. BAHÇELİEVLER BLD. 1-3 32-30 21-25 18-25 16-25
29.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 16:00 ERYAMAN GENÇLİK SERAMİKSAN 0-3 0-25 0-25 0-25
29.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 18:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-1 21-25 25-20 25-21 26-24
30.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 14:00 ORDU MERKEZ SPOR SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-0 25-23 25-23 25-19
30.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 16:00 İST. BAHÇELİEVLER BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-8 25-21 25-20
30.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 18:00 SERAMİKSAN MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-14 25-15 25-22
31.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 10:00 TRABZON İDMANOCAĞI ORDU MERKEZ SPOR 0-3 10-25 22-25 19-25
31.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 12:00 IŞIKKENT ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-1 25-14 25-20 23-25 25-16
31.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 14:00 TVF SPOR LİSESİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 18-25 12-25
31.05.2017 Bursa(Nilüfer Bld. Sl.) 16:00 İST. BAHÇELİEVLER BLD. SERAMİKSAN 2-3 25-23 25-11 23-25 13-25 7-15

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.