Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

KÜÇÜK ERKEKLER A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 89 1.685 2 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 202 109 1.836 2 0 0 0 0 1
3 MUŞ LALEZAR SPOR 2 0 2 0 6 0.0 MIN 71 150 0.473 0 0 0 0 0 2
4 ADIYAMAN KAHTA GENÇLİK 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ ADIYAMAN KAHTA GENÇLİK 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:00 GALATASARAY MUŞ LALEZAR SPOR 3-0 25-8 25-8 25-21
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) ADIYAMAN KAHTA GENÇLİK GALATASARAY -
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:00 MUŞ LALEZAR SPOR İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 0-3 12-25 13-25 9-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) MUŞ LALEZAR SPOR ADIYAMAN KAHTA GENÇLİK -
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ GALATASARAY 0-3 18-25 15-25 19-25
KÜÇÜK ERKEKLER B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 2 8.0 4.500 256 188 1.362 2 0 1 0 0 0
2 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 8 3 7.0 2.667 255 175 1.457 2 0 0 1 0 0
3 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.0 0.500 160 187 0.856 1 0 0 0 0 2
4 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 104 225 0.462 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 ZİRAAT BANKASI KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0 25-14 25-5 25-14
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 18:00 FENERBAHÇE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-5 25-11 25-15
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK FENERBAHÇE 0-3 15-25 20-25 17-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 18:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI 0-3 8-25 21-25 7-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3 10-25 11-25 16-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 18:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 2-3 22-25 23-25 25-20 25-21 10-15
KÜÇÜK ERKEKLER C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 162 1.389 3 0 0 0 0 0
2 DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3 2 1 6 3 6.0 2.000 214 175 1.223 2 0 0 0 0 1
3 MUĞLA FETHİYE BLD. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 186 205 0.907 1 0 0 0 0 2
4 TFL ALTEKMA 3 0 3 0 9 0.0 MIN 142 225 0.631 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:00 TFL ALTEKMA MUĞLA FETHİYE BLD. 0-3 20-25 20-25 15-25
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 25-23 25-20 25-21
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:00 MUĞLA FETHİYE BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 23-25 23-25 17-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:00 DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. TFL ALTEKMA 3-0 25-22 25-18 25-12
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:00 DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. MUĞLA FETHİYE BLD. 3-0 25-15 25-20 25-13
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:00 TFL ALTEKMA DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 8-25 12-25 15-25
KÜÇÜK ERKEKLER D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 129 1.744 3 0 0 0 0 0
2 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 206 146 1.411 2 0 0 0 0 1
3 BATMAN PETROL SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 166 198 0.838 1 0 0 0 0 2
4 SUNGURLU EĞİTİM GSK 3 0 3 0 9 0.0 MIN 101 225 0.449 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 BEŞİKTAŞ SUNGURLU EĞİTİM GSK 3-0 25-7 25-9 25-8
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 18:00 ES SPOR BATMAN PETROL SPOR 3-0 25-13 25-15 25-16
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 SUNGURLU EĞİTİM GSK ES SPOR 0-3 13-25 12-25 4-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 18:00 BATMAN PETROL SPOR BEŞİKTAŞ 0-3 15-25 18-25 14-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 BATMAN PETROL SPOR SUNGURLU EĞİTİM GSK 3-0 25-16 25-17 25-15
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 18:00 BEŞİKTAŞ ES SPOR 0-3 18-25 19-25 19-25
KÜÇÜK ERKEKLER E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 249 109 2.264 2 1 0 0 0 0
2 İZMİR İLK YILDIZ 2 1 1 4 4 3.0 1.000 168 190 0.884 0 1 0 0 1 0
3 KAYSERİ ŞAHİN SPOR 2 0 2 1 6 0.0 0.167 133 176 0.756 0 0 0 0 1 1
4 PALANDÖKEN BLD. 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 12:00 İZMİR İLK YILDIZ KAYSERİ ŞAHİN SPOR 3-1 23-25 28-26 25-18 25-22
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 14:00 ARKAS SPOR PALANDÖKEN BLD. 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) PALANDÖKEN BLD. İZMİR İLK YILDIZ -
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 12:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR ARKAS SPOR 0-3 12-25 18-25 12-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) PALANDÖKEN BLD. KAYSERİ ŞAHİN SPOR -
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 14:00 İZMİR İLK YILDIZ ARKAS SPOR 1-3 9-25 18-25 26-24 14-25
KÜÇÜK ERKEKLER F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 251 172 1.459 2 1 0 0 0 0
2 BURSA BOSCH 3 2 1 7 3 6.0 2.333 241 175 1.377 2 0 0 0 1 0
3 SAMSUN DSİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 152 193 0.788 1 0 0 0 0 2
4 BİTLİS GENÇLİK SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 121 225 0.538 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 16:00 TOFAŞ SPOR SAMSUN DSİ 3-0 25-14 25-10 25-14
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 18:00 BURSA BOSCH BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0 25-14 25-11 25-10
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 16:00 SAMSUN DSİ BURSA BOSCH 0-3 16-25 15-25 8-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 18:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR TOFAŞ SPOR 0-3 10-25 16-25 17-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 16:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR SAMSUN DSİ 0-3 15-25 11-25 17-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 18:00 TOFAŞ SPOR BURSA BOSCH 3-1 25-20 26-28 25-23 25-20
KÜÇÜK ERKEKLER G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 1 9.0 9.000 242 159 1.522 2 1 0 0 0 0
2 MALİYE PİYANGO 3 2 1 7 5 6.0 1.400 251 243 1.033 0 2 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 202 215 0.940 1 0 0 0 1 1
4 ANKARA EÜAŞ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 169 247 0.684 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:00 MALİYE PİYANGO TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-21 17-25 25-20 25-12
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 14:00 HALKBANK ANKARA EÜAŞ 3-0 25-13 25-19 25-16
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ HALKBANK 0-3 23-25 15-25 11-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 14:00 ANKARA EÜAŞ MALİYE PİYANGO 1-3 21-25 25-22 7-25 20-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:00 ANKARA EÜAŞ TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 22-25 15-25 11-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 14:00 MALİYE PİYANGO HALKBANK 1-3 13-25 14-25 25-17 10-25
KÜÇÜK ERKEKLER H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 129 1.744 3 0 0 0 0 0
2 İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL 3 2 1 6 4 6.0 1.500 221 221 1.000 1 1 0 0 0 1
3 ANKARA TED KOLEJLİLER 3 1 2 4 7 3.0 0.571 229 247 0.927 0 1 0 0 1 1
4 KONYA PEMA KOLEJİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 171 249 0.687 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 16:00 ANKARA TED KOLEJLİLER İSTANBUL BBSK 0-3 10-25 13-25 18-25
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 18:00 İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL KONYA PEMA KOLEJİ 3-0 25-23 25-16 25-18
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 16:00 İSTANBUL BBSK İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL 3-0 25-15 25-14 25-18
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 18:00 KONYA PEMA KOLEJİ ANKARA TED KOLEJLİLER 1-3 14-25 26-24 18-25 15-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 16:00 KONYA PEMA KOLEJİ İSTANBUL BBSK 0-3 12-25 13-25 16-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 18:00 ANKARA TED KOLEJLİLER İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL 1-3 25-23 24-26 19-25 21-25

KÜÇÜK ERKEKLER FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:00 GALATASARAY İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL 3-0 25-15 25-16 25-20
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 3-1 26-24 25-22 24-26 25-21
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ BURSA BOSCH 0-3 22-25 20-25 20-25
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 18:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 0-3 23-25 18-25 20-25
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:00 FENERBAHÇE İZMİR İLK YILDIZ 3-2 25-19 25-21 19-25 16-25 15-10
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 0-3 21-25 22-25 23-25
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 ES SPOR MALİYE PİYANGO 3-0 25-16 25-20 25-15
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 18:00 İSTANBUL BBSK DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 25-14 25-22 25-14
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:00 İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL BEŞİKTAŞ 0-3 15-25 12-25 23-25
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ HALKBANK 1-3 25-20 20-25 20-25 15-25
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 İZMİR İLK YILDIZ TOFAŞ SPOR 1-3 12-25 23-25 25-16 23-25
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 18:00 MALİYE PİYANGO DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-1 25-18 19-25 25-15 25-19
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:00 GALATASARAY ARKAS SPOR 0-3 16-25 14-25 23-25
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:00 BURSA BOSCH ZİRAAT BANKASI 1-3 17-25 28-26 20-25 17-25
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 FENERBAHÇE İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 3-0 25-12 25-17 25-22
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 18:00 ES SPOR İSTANBUL BBSK 3-0 25-20 25-20 25-23
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:00 İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 17-25 25-19 22-25 21-25
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:00 İZMİR İLK YILDIZ DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-0 25-20 25-19 25-13
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 3-0 25-18 25-23 25-20
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 18:00 TOFAŞ SPOR MALİYE PİYANGO 3-2 23-25 25-20 25-18 23-25 15-11
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:00 GALATASARAY BURSA BOSCH 3-1 17-25 25-17 25-23 25-15
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:00 İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ İSTANBUL BBSK 1-3 20-25 25-21 19-25 26-28
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 18:00 FENERBAHÇE ES SPOR 2-3 25-20 25-17 23-25 19-25 9-15
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 14:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1 25-15 24-26 26-24 25-10
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 10:00 İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL DÜZİÇİ İSTİKLAL O.O. 3-1 25-18 25-23 14-25 25-23
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR İLK YILDIZ 0-3 18-25 27-29 8-25
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:00 HALKBANK MALİYE PİYANGO 3-1 25-14 25-22 21-25 25-19
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 BEŞİKTAŞ TOFAŞ SPOR 3-0 25-20 25-13 25-19
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 10:00 BURSA BOSCH İSTANBUL OKYANUS KOLEJİ 2-3 25-22 15-25 25-15 24-26 8-15
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:00 GALATASARAY İSTANBUL BBSK 3-2 25-19 9-25 25-20 19-25 15-11
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 3-0 25-22 25-23 25-18
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 ARKAS SPOR ES SPOR 3-1 19-25 25-17 25-23 25-16

KÜÇÜK ERKEKLER KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 12:00 MUŞ LALEZAR SPOR KONYA PEMA KOLEJİ 0-3 12-25 22-25 19-25
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 14:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR SUNGURLU EĞİTİM GSK 3-0 25-17 25-7 25-8
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 16:00 MUĞLA FETHİYE BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0 26-24 25-18 25-21
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 18:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-9 25-10 25-19
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:00 ANKARA TED KOLEJLİLER TFL ALTEKMA 3-0 25-12 25-12 25-12
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 16:00 BATMAN PETROL SPOR ANKARA EÜAŞ 3-1 21-25 25-22 25-19 25-22
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 12:00 MUŞ LALEZAR SPOR SUNGURLU EĞİTİM GSK 3-0 25-12 25-23 26-24
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 14:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-22 22-25 21-25 25-23 7-15
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 16:00 BATMAN PETROL SPOR ANKARA TED KOLEJLİLER 3-1 26-24 25-14 19-25 25-22
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 18:00 ANKARA EÜAŞ TFL ALTEKMA 3-0 25-16 25-18 25-19
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:00 KONYA PEMA KOLEJİ KAYSERİ ŞAHİN SPOR 1-3 25-20 17-25 22-25 25-27
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 14:00 MUĞLA FETHİYE BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 13-25 19-25 22-25
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 16:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK SAMSUN DSİ 3-1 23-25 25-22 25-21 25-12
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 16:00 MUŞ LALEZAR SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 26-24 25-20 25-16
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:00 KONYA PEMA KOLEJİ MUĞLA FETHİYE BLD. 3-1 25-19 23-25 25-17 25-22
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 14:00 SAMSUN DSİ ANKARA TED KOLEJLİLER 0-3 19-25 8-25 15-25
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 16:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3 25-19 21-25 21-25 25-18 10-15
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 18:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK BATMAN PETROL SPOR 0-3 23-25 23-25 23-25
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 10:00 MUŞ LALEZAR SPOR ANKARA EÜAŞ 0-3 15-25 21-25 16-25
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR TFL ALTEKMA 0-3 19-25 19-25 19-25
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 14:00 MUĞLA FETHİYE BLD. SAMSUN DSİ 1-3 31-29 22-25 21-25 14-25
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 10:00 KAYSERİ ŞAHİN SPOR KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-1 15-25 25-20 25-15 25-15
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:00 KONYA PEMA KOLEJİ ANKARA TED KOLEJLİLER 3-2 25-23 25-19 15-25 16-25 15-8
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ BATMAN PETROL SPOR 3-1 24-26 25-20 25-16 27-25

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.