Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

KÜÇÜK KIZLAR A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ERYAMAN VOLEYBOL 3 2 1 8 3 7.0 2.667 255 207 1.232 2 0 0 1 0 0
2 İSTANBUL FYL 3 2 1 6 3 6.0 2.000 202 179 1.128 2 0 0 0 0 1
3 ANKARA DHMİ 3 2 1 6 5 5.0 1.200 230 222 1.036 1 0 1 0 0 1
4 KASTAMONU DSİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 146 225 0.649 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 ERYAMAN VOLEYBOL ANKARA DHMİ 2-3 20-25 21-25 25-18 26-24 13-15
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 İSTANBUL FYL KASTAMONU DSİ 3-0 25-19 25-16 25-21
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 ANKARA DHMİ İSTANBUL FYL 0-3 19-25 17-25 12-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 KASTAMONU DSİ ERYAMAN VOLEYBOL 0-3 10-25 18-25 20-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 KASTAMONU DSİ ANKARA DHMİ 0-3 17-25 14-25 11-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 ERYAMAN VOLEYBOL İSTANBUL FYL 3-0 25-15 25-22 25-15
KÜÇÜK KIZLAR B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 79 2.813 3 0 0 0 0 0
2 DERİNCE YENİKENT 2 1 1 3 4 3.0 0.750 135 143 0.944 0 1 0 0 0 1
3 ESKİŞEHİR DSİ BENT 2 0 2 1 6 0.0 0.167 110 173 0.636 0 0 0 0 1 1
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 FENERBAHÇE VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT DERİNCE YENİKENT 1-3 25-23 16-25 15-25 12-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) VAN B.ŞEHİR BLD. ESKİŞEHİR DSİ BENT -
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 DERİNCE YENİKENT FENERBAHÇE 0-3 9-25 18-25 10-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) DERİNCE YENİKENT VAN B.ŞEHİR BLD. -
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 FENERBAHÇE ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-0 25-12 25-16 25-14
KÜÇÜK KIZLAR C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES SPOR 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 87 1.724 2 0 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 6 3 6.0 2.000 208 112 1.841 2 0 0 0 0 1
3 ÇELEBİ ESER O.O. 2 0 2 0 6 0.0 MIN 66 150 0.440 0 0 0 0 0 2
4 GAZİANTEP MERİNOS 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 NİLÜFER BLD. GAZİANTEP MERİNOS 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ES SPOR ÇELEBİ ESER O.O. 3-0 25-9 25-8 25-12
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) GAZİANTEP MERİNOS ES SPOR -
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ÇELEBİ ESER O.O. NİLÜFER BLD. 0-3 15-25 6-25 16-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) ÇELEBİ ESER O.O. GAZİANTEP MERİNOS -
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 NİLÜFER BLD. ES SPOR 0-3 18-25 23-25 17-25
KÜÇÜK KIZLAR D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 2 9.0 4.500 262 200 1.310 1 2 0 0 0 0
2 MERSİN İHTİSAS 3 2 1 7 5 5.0 1.400 274 250 1.096 1 0 1 0 1 0
3 BODRUM VOLEYBOL 3 1 2 4 6 3.0 0.667 202 236 0.856 1 0 0 0 1 1
4 ANTALYA ŞİMŞEK 3 0 3 2 9 1.0 0.222 210 262 0.802 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 MERSİN İHTİSAS ANTALYA ŞİMŞEK 3-2 23-25 25-21 25-16 24-26 15-13
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 GALATASARAY BODRUM VOLEYBOL 3-1 25-13 21-25 25-13 25-18
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 ANTALYA ŞİMŞEK GALATASARAY 0-3 10-25 15-25 19-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 BODRUM VOLEYBOL MERSİN İHTİSAS 0-3 18-25 21-25 19-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 BODRUM VOLEYBOL ANTALYA ŞİMŞEK 3-0 25-22 25-20 25-23
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 MERSİN İHTİSAS GALATASARAY 1-3 18-25 26-28 25-13 18-25
KÜÇÜK KIZLAR E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 IŞIKKENT 2 2 0 6 1 6.0 6.000 172 103 1.670 1 1 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 3 6.0 2.333 236 131 1.788 2 0 0 0 1 0
3 BATMAN GENÇLİK SPOR 2 0 2 0 6 0.0 MIN 51 150 0.340 0 0 0 0 0 2
4 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 IŞIKKENT BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0 25-7 25-5 25-5
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 HALKBANK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ IŞIKKENT -
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 BATMAN GENÇLİK SPOR HALKBANK 0-3 14-25 4-25 16-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ BATMAN GENÇLİK SPOR -
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 IŞIKKENT HALKBANK 3-1 25-21 22-25 25-22 25-18
KÜÇÜK KIZLAR F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 243 181 1.343 2 1 0 0 0 0
2 ANKARA KARŞIYAKA 3 2 1 7 5 5.0 1.400 258 240 1.075 1 0 1 0 1 0
3 ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 3 1 2 5 6 4.0 0.833 226 235 0.962 1 0 0 1 0 1
4 KAYSERİ İZZET Ö.KAYA 3 0 3 0 9 0.0 MIN 154 225 0.684 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 ANKARA AYDINLIK GENÇLİK KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3 20-25 15-25 15-25
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 ANKARA KARŞIYAKA KAYSERİ İZZET Ö.KAYA 3-0 25-15 25-13 25-18
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ ANKARA KARŞIYAKA 3-1 27-25 25-14 16-25 25-15
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 KAYSERİ İZZET Ö.KAYA ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 0-3 15-25 22-25 19-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 KAYSERİ İZZET Ö.KAYA KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3 17-25 23-25 12-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 ANKARA AYDINLIK GENÇLİK ANKARA KARŞIYAKA 2-3 18-25 25-18 25-21 20-25 13-15
KÜÇÜK KIZLAR G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 2 8.0 4.500 242 195 1.241 2 0 1 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 8 3 7.0 2.667 250 179 1.397 2 0 0 1 0 0
3 TARSUS BLD. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 175 191 0.916 1 0 0 0 0 2
4 ÇAYCUMA GENÇLİK 3 0 3 0 9 0.0 MIN 123 225 0.547 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 İLBANK ÇAYCUMA GENÇLİK 3-0 25-18 25-8 25-14
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 VAKIFBANK TARSUS BLD. 3-0 25-18 25-16 25-19
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ÇAYCUMA GENÇLİK VAKIFBANK 0-3 8-25 16-25 18-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 TARSUS BLD. İLBANK 0-3 18-25 12-25 17-25
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 TARSUS BLD. ÇAYCUMA GENÇLİK 3-0 25-16 25-15 25-10
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 İLBANK VAKIFBANK 2-3 16-25 21-25 25-15 25-12 13-15
KÜÇÜK KIZLAR H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 4 7.0 2.250 288 234 1.231 1 0 2 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3 2 1 8 5 6.0 1.600 295 263 1.122 1 0 1 1 0 0
3 ROTA KOLEJİ 3 1 2 7 6 5.0 1.167 273 267 1.022 1 0 0 2 0 0
4 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3 0 3 0 9 0.0 MIN 135 227 0.595 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 ECZACIBAŞI SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-0 25-11 25-12 25-11
24.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 ROTA KOLEJİ TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 2-3 24-26 25-23 17-25 26-24 11-15
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT ROTA KOLEJİ 0-3 17-25 14-25 18-25
25.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. ECZACIBAŞI 2-3 21-25 24-26 25-23 25-19 10-15
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-0 27-25 25-18 25-9
26.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 ECZACIBAŞI ROTA KOLEJİ 3-2 21-25 19-25 25-22 25-15 15-8

KÜÇÜK KIZLAR FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 ERYAMAN VOLEYBOL TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-2 25-23 15-25 25-14 15-25 15-12
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 IŞIKKENT MERSİN İHTİSAS 3-0 25-14 25-23 25-18
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 ES SPOR ANKARA KARŞIYAKA 3-0 26-24 25-18 25-14
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-2 23-25 25-19 18-25 25-20 15-5
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-0 25-16 26-24 25-13
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ İSTANBUL FYL 3-1 17-25 25-20 25-21 25-18
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 GALATASARAY İLBANK 0-3 16-25 21-25 24-26
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 ECZACIBAŞI NİLÜFER BLD. 3-0 25-23 25-14 25-21
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. MERSİN İHTİSAS 3-0 25-13 25-16 25-8
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 ANKARA KARŞIYAKA DERİNCE YENİKENT 2-3 25-22 24-26 25-21 21-25 8-15
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 HALKBANK İSTANBUL FYL 3-0 25-23 25-16 25-21
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 GALATASARAY NİLÜFER BLD. 3-0 25-20 25-15 25-13
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 ERYAMAN VOLEYBOL IŞIKKENT 3-2 25-13 21-25 25-17 19-25 15-10
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ES SPOR VAKIFBANK 2-3 23-25 13-25 25-16 25-19 13-15
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 FENERBAHÇE KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-23 25-15 25-21
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 İLBANK ECZACIBAŞI 0-3 13-25 24-26 23-25
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 MERSİN İHTİSAS ANKARA KARŞIYAKA 1-3 23-25 21-25 25-8 24-26
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 İSTANBUL FYL NİLÜFER BLD. 2-3 25-13 25-13 16-25 17-25 16-18
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. DERİNCE YENİKENT 3-0 25-19 25-17 25-13
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 HALKBANK GALATASARAY 3-0 25-22 25-9 25-23
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 IŞIKKENT ES SPOR 2-3 24-26 25-15 25-10 17-25 9-15
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ İLBANK 2-3 19-25 14-25 25-18 25-17 9-15
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 ERYAMAN VOLEYBOL VAKIFBANK 2-3 25-15 25-22 23-25 25-27 4-15
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 FENERBAHÇE ECZACIBAŞI 3-0 25-18 25-16 25-22
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 10:00 MERSİN İHTİSAS İSTANBUL FYL 3-1 25-22 10-25 25-18 25-22
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 12:00 ANKARA KARŞIYAKA NİLÜFER BLD. 3-0 25-19 25-20 25-18
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 14:00 DERİNCE YENİKENT GALATASARAY 0-3 21-25 21-25 13-25
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 16:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. HALKBANK 3-0 25-22 25-12 25-19
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 10:00 IŞIKKENT KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3-2 25-18 19-25 25-22 14-25 15-13
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 12:00 ES SPOR İLBANK 2-3 25-15 20-25 19-25 25-23 9-15
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 14:00 ERYAMAN VOLEYBOL ECZACIBAŞI 0-3 23-25 20-25 24-26
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 16:00 VAKIFBANK FENERBAHÇE 3-1 25-23 24-26 25-16 25-15

KÜÇÜK KIZLAR KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 ANKARA DHMİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-1 22-25 25-23 25-17 25-19
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 BATMAN GENÇLİK SPOR ANTALYA ŞİMŞEK 0-3 20-25 21-25 17-25
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 ÇELEBİ ESER O.O. KAYSERİ İZZET Ö.KAYA 0-3 17-25 12-25 17-25
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 ANKARA AYDINLIK GENÇLİK KASTAMONU DSİ 3-1 25-16 25-21 17-25 25-21
28.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 BODRUM VOLEYBOL ÇAYCUMA GENÇLİK 3-0 25-18 25-13 25-21
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT BATMAN GENÇLİK SPOR 3-0 25-6 25-11 25-16
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ANKARA DHMİ ANTALYA ŞİMŞEK 3-0 25-14 25-9 25-11
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 KAYSERİ İZZET Ö.KAYA TARSUS BLD. 1-3 20-25 25-21 13-25 19-25
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 0-3 14-25 16-25 17-25
29.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 BODRUM VOLEYBOL ROTA KOLEJİ 2-3 25-15 24-26 25-16 22-25 10-15
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 ANKARA AYDINLIK GENÇLİK ROTA KOLEJİ 2-3 24-26 25-19 25-16 19-25 10-15
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT ÇELEBİ ESER O.O. 3-0 25-11 25-11 25-8
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 KASTAMONU DSİ ÇAYCUMA GENÇLİK 3-1 22-25 25-11 25-18 25-15
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ANTALYA ŞİMŞEK KAYSERİ İZZET Ö.KAYA 3-1 25-15 25-20 20-25 25-20
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 ESKİŞEHİR DSİ BENT BODRUM VOLEYBOL 0-3 16-25 23-25 22-25
30.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 ANKARA DHMİ TARSUS BLD. 3-0 25-19 25-21 25-11
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 10:00 ÇELEBİ ESER O.O. ÇAYCUMA GENÇLİK 3-0 25-16 25-17 28-26
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 12:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT KASTAMONU DSİ 3-0 25-16 25-14 25-10
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 14:00 KAYSERİ İZZET Ö.KAYA ESKİŞEHİR DSİ BENT 3-2 21-25 25-22 17-25 27-25 15-10
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 10:00 ANTALYA ŞİMŞEK BODRUM VOLEYBOL 0-3 8-25 24-26 21-25
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 12:00 TARSUS BLD. ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 0-3 21-25 19-25 20-25
31.05.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 14:00 ANKARA DHMİ ROTA KOLEJİ 2-3 25-12 19-25 19-25 25-15 6-15

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.