Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

YILDIZ ERKEKLER A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 245 149 1.644 2 1 0 0 0 0
2 GALATASARAY 3 2 1 7 3 6.0 2.333 230 176 1.307 2 0 0 0 1 0
3 KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ 3 1 2 3 8 2.0 0.375 189 248 0.762 0 0 1 0 0 2
4 KARAMAN SPOR LİSESİ 3 0 3 2 9 1.0 0.222 153 244 0.627 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 ARKAS SPOR KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-15 25-14
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 GALATASARAY KARAMAN SPOR LİSESİ 3-0 25-10 25-10 25-8
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ GALATASARAY 0-3 21-25 17-25 15-25
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 KARAMAN SPOR LİSESİ ARKAS SPOR 0-3 8-25 11-25 8-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 KARAMAN SPOR LİSESİ KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ 2-3 19-25 18-25 25-19 25-10 11-15
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 ARKAS SPOR GALATASARAY 3-1 25-20 20-25 25-20 25-15
YILDIZ ERKEKLER B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ES SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 134 1.687 3 0 0 0 0 0
2 DENİZLİ KIZILCABÖLÜK 3 2 1 6 4 6.0 1.500 212 203 1.044 1 1 0 0 0 1
3 BURSA BOSCH 3 1 2 4 8 2.0 0.500 243 269 0.903 0 0 1 0 1 1
4 MUŞ LALEZAR SPOR 3 0 3 2 9 1.0 0.222 187 262 0.714 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 ES SPOR BURSA BOSCH 3-0 25-16 25-14 26-24
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 DENİZLİ KIZILCABÖLÜK MUŞ LALEZAR SPOR 3-0 25-16 25-13 25-22
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 BURSA BOSCH DENİZLİ KIZILCABÖLÜK 1-3 15-25 18-25 25-21 19-25
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 MUŞ LALEZAR SPOR ES SPOR 0-3 16-25 7-25 16-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 MUŞ LALEZAR SPOR BURSA BOSCH 2-3 23-25 25-22 27-25 10-25 12-15
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 ES SPOR DENİZLİ KIZILCABÖLÜK 3-0 25-16 25-12 25-13
YILDIZ ERKEKLER C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 3 3 0 9 3 8.0 3.000 276 250 1.104 1 1 1 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 8 5 6.0 1.600 284 266 1.068 1 0 1 1 0 0
3 KIBRISGÜCÜ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 217 221 0.982 1 0 0 0 1 1
4 MAHİR BAŞER O. O. 3 0 3 2 9 1.0 0.222 221 261 0.847 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 İNEGÖL BLD. İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 2-3 20-25 25-21 22-25 25-22 9-15
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 KIBRISGÜCÜ MAHİR BAŞER O. O. 3-0 25-16 25-22 25-18
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL KIBRISGÜCÜ 3-1 25-22 25-18 15-25 25-19
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 MAHİR BAŞER O. O. İNEGÖL BLD. 2-3 25-21 25-22 20-25 19-25 11-15
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 MAHİR BAŞER O. O. İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 0-3 22-25 17-25 26-28
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 İNEGÖL BLD. KIBRISGÜCÜ 3-0 25-21 25-22 25-15
YILDIZ ERKEKLER D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 96 1.563 2 0 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 6 4 6.0 1.500 227 154 1.465 1 1 0 0 0 1
3 İZMİT YAHYA KAPTAN 2 0 2 1 6 0.0 0.167 122 174 0.701 0 0 0 0 1 1
4 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 İSTANBUL BBSK İZMİT YAHYA KAPTAN 3-0 25-20 25-7 25-16
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 TOFAŞ SPOR TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK İSTANBUL BBSK -
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 İZMİT YAHYA KAPTAN TOFAŞ SPOR 1-3 13-25 26-28 25-21 15-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK İZMİT YAHYA KAPTAN -
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR 3-0 25-14 25-17 25-22
YILDIZ ERKEKLER E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 243 160 1.509 2 1 0 0 0 0
2 TFL ALTEKMA 2 1 1 4 4 3.0 1.000 188 185 1.016 0 1 0 0 1 0
3 MALİYE PİYANGO 2 0 2 1 6 0.0 0.167 163 174 0.937 0 0 0 0 1 1
4 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 MALİYE PİYANGO TFL ALTEKMA 1-3 25-17 22-25 27-29 21-25
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 TVF SPOR LİSESİ CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ MALİYE PİYANGO -
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 TFL ALTEKMA TVF SPOR LİSESİ 1-3 21-25 23-25 25-15 23-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ TFL ALTEKMA -
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 MALİYE PİYANGO TVF SPOR LİSESİ 0-3 22-25 26-28 20-25
YILDIZ ERKEKLER F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 3 9.0 3.000 290 225 1.289 0 3 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 7 4 6.0 1.750 253 218 1.161 1 1 0 0 1 0
3 PALANDÖKEN BLD. 3 1 2 4 7 3.0 0.571 233 279 0.835 0 1 0 0 1 1
4 MELİKGAZİ BLD. 3 0 3 3 9 0.0 0.333 244 298 0.819 0 0 0 0 3 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 FENERBAHÇE PALANDÖKEN BLD. 3-1 26-28 25-23 25-10 25-19
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 HALKBANK MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-17 23-25 25-16 25-18
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 PALANDÖKEN BLD. HALKBANK 0-3 14-25 16-25 20-25
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 MELİKGAZİ BLD. FENERBAHÇE 1-3 25-22 14-25 7-25 19-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 MELİKGAZİ BLD. PALANDÖKEN BLD. 1-3 25-15 33-35 19-25 26-28
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-1 25-12 17-25 25-23 25-20
YILDIZ ERKEKLER G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 141 1.596 3 0 0 0 0 0
2 KONYA PEMA KOLEJİ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 201 171 1.175 2 0 0 0 0 1
3 TOKAT BLD. PLEVNE 3 1 2 3 6 3.0 0.500 186 189 0.984 1 0 0 0 0 2
4 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 114 225 0.507 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 BEŞİKTAŞ TOKAT BLD. PLEVNE 3-0 25-19 25-16 25-20
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 KONYA PEMA KOLEJİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-8 25-22 25-10
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 TOKAT BLD. PLEVNE KONYA PEMA KOLEJİ 0-3 21-25 18-25 17-25
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ BEŞİKTAŞ 0-3 8-25 14-25 13-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ TOKAT BLD. PLEVNE 0-3 16-25 8-25 15-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 BEŞİKTAŞ KONYA PEMA KOLEJİ 3-0 25-20 25-14 25-17
YILDIZ ERKEKLER H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 71 3.125 3 0 0 0 0 0
2 ALTINYURT 2 1 1 3 4 3.0 0.750 133 154 0.864 0 1 0 0 0 1
3 KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU 2 0 2 1 6 0.0 0.167 113 171 0.661 0 0 0 0 1 1
4 SAMSUN DSİ 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 ALTINYURT KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU 3-1 21-25 25-15 25-19 25-20
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 ZİRAAT BANKASI SAMSUN DSİ 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) SAMSUN DSİ ALTINYURT -
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU ZİRAAT BANKASI 0-3 9-25 9-25 16-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) SAMSUN DSİ KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU -
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 ALTINYURT ZİRAAT BANKASI 0-3 12-25 8-25 17-25

YILDIZ ERKEKLER FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 ARKAS SPOR ALTINYURT 3-0 25-14 25-17 25-14
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TOFAŞ SPOR 2-3 21-25 25-21 24-26 25-19 8-15
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 BEŞİKTAŞ DENİZLİ KIZILCABÖLÜK 3-0 25-22 25-20 25-18
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL HALKBANK 0-3 18-25 11-25 17-25
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 ES SPOR TFL ALTEKMA 3-1 25-14 24-26 25-12 25-23
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-1 25-22 25-15 23-25 25-14
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 İSTANBUL BBSK KONYA PEMA KOLEJİ 3-1 25-22 21-25 25-17 25-15
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-0 25-8 25-23 25-18
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 ALTINYURT TVF SPOR LİSESİ 0-3 12-25 18-25 15-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL DENİZLİ KIZILCABÖLÜK 3-2 25-21 19-25 25-8 22-25 15-11
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 TFL ALTEKMA GALATASARAY 3-1 19-25 25-12 25-19 25-17
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 KONYA PEMA KOLEJİ İNEGÖL BLD. 1-3 18-25 25-20 27-29 15-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 ARKAS SPOR TOFAŞ SPOR 3-0 27-25 25-21 25-15
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0 26-24 25-19 26-24
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 ES SPOR FENERBAHÇE 1-3 18-25 25-18 20-25 23-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 1-3 11-25 25-27 25-21 26-28
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 ALTINYURT DENİZLİ KIZILCABÖLÜK 1-3 21-25 25-22 16-25 16-25
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 GALATASARAY KONYA PEMA KOLEJİ 3-0 25-20 25-5 25-15
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL 3-1 25-15 20-25 25-17 25-21
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 TFL ALTEKMA İNEGÖL BLD. 3-0 25-20 25-14 25-20
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 TOFAŞ SPOR BEŞİKTAŞ 0-3 23-25 13-25 18-25
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 ES SPOR İSTANBUL BBSK 2-3 20-25 25-14 25-23 17-25 7-15
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 ARKAS SPOR HALKBANK 2-3 25-22 29-31 18-25 26-24 13-15
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 2-3 24-26 25-21 15-25 25-18 17-19
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 10:00 ALTINYURT KONYA PEMA KOLEJİ 1-3 25-17 24-26 20-25 23-25
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:00 DENİZLİ KIZILCABÖLÜK GALATASARAY 2-3 18-25 25-18 17-25 26-24 13-15
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:00 İSTANBUL FABRİKA VOLEYBOL İNEGÖL BLD. 3-0 25-12 25-21 25-16
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 10:00 TOFAŞ SPOR ES SPOR 0-3 25-27 19-25 20-25
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BBSK 2-3 25-21 25-13 18-25 19-25 4-15
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 3-0 25-18 25-17 25-18
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-2 19-25 25-21 13-25 28-26 16-14
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 14:00 TVF SPOR LİSESİ TFL ALTEKMA 3-2 25-23 15-25 17-25 25-23 15-12

YILDIZ ERKEKLER KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 KIBRISGÜCÜ MELİKGAZİ BLD. 0-3 10-25 21-25 21-25
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 TOKAT BLD. PLEVNE MUŞ LALEZAR SPOR 3-0 25-18 25-13 25-23
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 PALANDÖKEN BLD. KARAMAN SPOR LİSESİ 3-0 25-22 25-21 25-17
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 İZMİT YAHYA KAPTAN HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-20 25-17 25-23
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU MAHİR BAŞER OO 0-3 22-25 17-25 23-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 KIBRISGÜCÜ MUŞ LALEZAR SPOR 3-1 25-13 25-9 23-25 25-17
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU 1-3 15-25 25-20 13-25 19-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ MALİYE PİYANGO 0-3 17-25 20-25 20-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TOKAT BLD. PLEVNE 3-2 25-27 25-17 20-25 25-22 15-10
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 BURSA BOSCH PALANDÖKEN BLD. 2-3 19-25 14-25 25-17 25-9 10-15
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 İZMİT YAHYA KAPTAN MAHİR BAŞER OO 2-3 22-25 20-25 27-25 25-13 12-15
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 MUŞ LALEZAR SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-2 25-27 21-25 25-20 25-10 15-13
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 KARAMAN SPOR LİSESİ KÜTAHYA SİMAV KAZCIOĞLU 3-2 25-21 17-25 26-24 22-25 15-11
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ TOKAT BLD. PLEVNE 0-3 15-25 23-25 19-25
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 BURSA BOSCH İZMİT YAHYA KAPTAN 0-3 19-25 19-25 22-25
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 MALİYE PİYANGO MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-23 19-25 25-19 26-24
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 PALANDÖKEN BLD. MAHİR BAŞER OO 2-3 22-25 22-25 25-21 33-31 10-15
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 10:00 MELİKGAZİ BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-2 16-25 25-14 8-25 25-15 15-10
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 12:00 MALİYE PİYANGO MAHİR BAŞER OO 3-0 25-10 25-17 25-12
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 14:00 KIBRISGÜCÜ KARAMAN SPOR LİSESİ 3-0 25-23 25-19 25-14
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 10:00 KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ BURSA BOSCH 1-3 28-30 20-25 25-22 14-25
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:00 TOKAT BLD. PLEVNE İZMİT YAHYA KAPTAN 1-3 22-25 25-19 18-25 26-28

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.