Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

YILDIZ KIZLAR A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 126 1.786 3 0 0 0 0 0
2 NİLÜFER BLD. 3 2 1 6 3 6.0 2.000 203 174 1.167 2 0 0 0 0 1
3 GAZİANTEP MERİNOS 3 1 2 3 7 3.0 0.429 158 239 0.661 0 1 0 0 0 2
4 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3 0 3 1 9 0.0 0.111 188 235 0.800 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 FENERBAHÇE TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0 25-17 25-9 25-10
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 NİLÜFER BLD. GAZİANTEP MERİNOS 3-0 25-11 25-11 25-14
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. NİLÜFER BLD. 0-3 20-25 19-25 24-26
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 GAZİANTEP MERİNOS FENERBAHÇE 0-3 14-25 10-25 14-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 GAZİANTEP MERİNOS TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-1 25-21 9-25 25-22 25-21
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 FENERBAHÇE NİLÜFER BLD. 3-0 25-23 25-17 25-12
YILDIZ KIZLAR B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 3 8.0 3.000 281 177 1.579 1 1 1 0 0 0
2 BURSA B.ŞEHİR BLD. 2 1 1 4 4 3.0 1.000 176 179 0.983 0 1 0 0 1 0
3 ANKARA KARŞIYAKA 2 0 2 3 6 1.0 0.500 180 206 0.874 0 0 0 1 1 0
4 ÇELEBİ ESER O. O. 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 GALATASARAY ÇELEBİ ESER O. O. 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ANKARA KARŞIYAKA 3-1 25-15 25-20 22-25 25-22
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) ÇELEBİ ESER O. O. BURSA B.ŞEHİR BLD. -
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 ANKARA KARŞIYAKA GALATASARAY 2-3 25-23 19-25 25-20 24-26 5-15
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) ANKARA KARŞIYAKA ÇELEBİ ESER O. O. -
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-22 25-11 22-25 25-21
YILDIZ KIZLAR C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TVF SPOR LİSESİ 3 3 0 9 2 8.0 4.500 255 192 1.328 2 0 1 0 0 0
2 ES SPOR 3 2 1 8 3 7.0 2.667 242 202 1.198 2 0 0 1 0 0
3 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3 1 2 3 8 2.0 0.375 188 252 0.746 0 0 1 0 0 2
4 KIBRISGÜCÜ 3 0 3 2 9 1.0 0.222 201 240 0.838 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 ES SPOR KIBRISGÜCÜ 3-0 25-18 25-18 25-13
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 3-0 25-19 25-11 25-20
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 KIBRISGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 0-3 18-25 15-25 17-25
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT ES SPOR 0-3 14-25 14-25 20-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT KIBRISGÜCÜ 3-2 25-17 12-25 12-25 25-21 16-14
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ES SPOR TVF SPOR LİSESİ 2-3 19-25 13-25 25-18 25-22 10-15
YILDIZ KIZLAR D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 84 2.647 3 0 0 0 0 0
2 PARK ANTALYA GENÇLİK 2 1 1 3 3 3.0 1.000 124 125 0.992 1 0 0 0 0 1
3 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 2 0 2 0 6 0.0 MIN 85 150 0.567 0 0 0 0 0 2
4 VAN B.ŞEHİR BLD. 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 İLBANK VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 PARK ANTALYA GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-22 25-9 25-19
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) VAN B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK -
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ İLBANK 0-3 19-25 9-25 7-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ VAN B.ŞEHİR BLD. -
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 İLBANK PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0 25-16 25-12 25-21
YILDIZ KIZLAR E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 121 1.860 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL TED KOLEJİ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 200 175 1.143 2 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ BRN YATAKLARI VOLEYBOL 3 1 2 3 7 3.0 0.429 192 219 0.877 0 1 0 0 0 2
4 ÇAYKUR RİZE SPOR 3 0 3 1 9 0.0 0.111 145 247 0.587 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 VAKIFBANK KAYSERİ BRN YATAKLARI VOLEYBOL 3-0 25-12 25-17 25-8
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 İSTANBUL TED KOLEJİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-15 25-14 25-13
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 KAYSERİ BRN YATAKLARI VOLEYBOL İSTANBUL TED KOLEJİ 0-3 23-25 14-25 21-25
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR VAKIFBANK 0-3 8-25 16-25 10-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 ÇAYKUR RİZE SPOR KAYSERİ BRN YATAKLARI VOLEYBOL 1-3 17-25 25-22 11-25 16-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 VAKIFBANK İSTANBUL TED KOLEJİ 3-0 25-16 25-15 25-19
YILDIZ KIZLAR F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 3 0 9 2 9.0 4.500 273 226 1.208 1 2 0 0 0 0
2 KARAYOLLARI 3 2 1 7 5 5.0 1.400 273 255 1.071 1 0 1 0 1 0
3 AYVALIKGÜCÜ 3 1 2 6 8 3.0 0.750 288 315 0.914 0 0 1 1 1 0
4 BOLU İNKILAP İÖO 3 0 3 2 9 1.0 0.222 228 266 0.857 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 ECZACIBAŞI AYVALIKGÜCÜ 3-1 20-25 25-18 25-22 25-13
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 KARAYOLLARI BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-23 25-13 25-22
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 AYVALIKGÜCÜ KARAYOLLARI 2-3 26-24 25-20 15-25 20-25 10-15
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 BOLU İNKILAP İÖO ECZACIBAŞI 0-3 25-27 15-25 19-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO AYVALIKGÜCÜ 2-3 25-21 23-25 28-26 20-25 15-17
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 ECZACIBAŞI KARAYOLLARI 3-1 26-24 25-27 25-18 25-20
YILDIZ KIZLAR G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İST. BAHÇELİEVLER BLD. 3 3 0 9 2 9.0 4.500 259 216 1.199 1 2 0 0 0 0
2 ROTA KOLEJİ 3 2 1 7 4 6.0 1.750 254 231 1.100 1 1 0 0 1 0
3 SERAMİKSAN 3 1 2 4 6 3.0 0.667 211 222 0.950 1 0 0 0 1 1
4 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.0 0.111 197 252 0.782 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ROTA KOLEJİ SERAMİKSAN 3-0 25-21 25-16 25-23
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 İST. BAHÇELİEVLER BLD. ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0 25-20 25-12 29-27
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 SERAMİKSAN İST. BAHÇELİEVLER BLD. 1-3 17-25 15-25 25-15 19-25
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK ROTA KOLEJİ 1-3 22-25 25-23 22-25 12-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK SERAMİKSAN 0-3 22-25 12-25 23-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 ROTA KOLEJİ İST. BAHÇELİEVLER BLD. 1-3 25-15 20-25 18-25 18-25
YILDIZ KIZLAR H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 2 8.0 4.500 252 206 1.223 2 0 1 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 8 6 6.0 1.333 299 282 1.060 0 1 1 1 0 0
3 DERİNCE YENİKENT 3 1 2 4 6 3.0 0.667 194 220 0.882 1 0 0 0 1 1
4 BEŞİKTAŞ 3 0 3 2 9 1.0 0.222 217 254 0.854 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 HALKBANK DERİNCE YENİKENT 3-1 25-21 25-19 19-25 25-10
02.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ BEŞİKTAŞ 3-0 25-19 25-20 25-22
03.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 DERİNCE YENİKENT GELİŞİM KOLEJİ 0-3 14-25 16-25 14-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 BEŞİKTAŞ DERİNCE YENİKENT 0-3 23-25 9-25 19-25
04.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 HALKBANK GELİŞİM KOLEJİ 2-3 25-22 19-25 25-15 21-25 11-15
05.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 2-3 20-25 25-15 22-25 26-24 12-15

YILDIZ KIZLAR FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-0 25-15 25-18 25-23
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 VAKIFBANK PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0 25-8 25-15 25-17
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 3-0 25-15 25-16 26-24
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 27-25 25-13 17-25 25-15
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 GALATASARAY İSTANBUL TED KOLEJİ 3-1 25-19 24-26 25-19 27-25
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ECZACIBAŞI NİLÜFER BLD. 3-2 25-19 20-25 25-21 20-25 15-10
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 İLBANK ROTA KOLEJİ 3-1 25-13 25-18 21-25 25-11
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ ES SPOR 3-2 23-25 12-25 25-10 25-10 18-16
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 HALKBANK PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0 25-0 25-0 25-0
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 KARAYOLLARI BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 18-25 25-23 18-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 İSTANBUL TED KOLEJİ NİLÜFER BLD. 0-3 17-25 22-25 23-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 ROTA KOLEJİ ES SPOR 3-1 25-20 16-25 25-18 25-21
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-0 25-15 25-19 27-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 2-3 16-25 25-21 25-19 17-25 10-15
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 GALATASARAY ECZACIBAŞI 3-0 25-13 25-20 26-24
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 İLBANK GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-23 25-21 26-24
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 İSTANBUL TED KOLEJİ ES SPOR 3-0 25-19 26-24 25-16
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 HALKBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-17 11-25 18-25 25-27
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 NİLÜFER BLD. ROTA KOLEJİ 3-1 25-13 25-7 19-25 25-15
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 VAKIFBANK TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-11 18-25 25-18 27-25
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ECZACIBAŞI GELİŞİM KOLEJİ 2-3 24-26 25-19 18-25 25-18 11-15
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. 1-3 17-25 25-15 16-25 11-25
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 GALATASARAY İLBANK 1-3 12-25 25-21 22-25 22-25
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 10:00 KARAYOLLARI İSTANBUL TED KOLEJİ 3-0 25-17 25-14 25-20
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 12:00 HALKBANK ROTA KOLEJİ 3-1 21-25 25-15 25-13 25-16
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. NİLÜFER BLD. 0-3 17-25 17-25 19-25
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 10:00 TVF SPOR LİSESİ ECZACIBAŞI 3-2 26-24 25-16 24-26 21-25 15-10
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 12:00 VAKIFBANK GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-19 25-21 25-15
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 14:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-1 25-17 25-19 22-25 25-16
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 16:00 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. İLBANK 0-3 15-25 15-25 10-25

YILDIZ KIZLAR KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 GAZİANTEP MERİNOS BEŞİKTAŞ 1-3 23-25 25-14 17-25 20-25
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT BOLU İNKILAP İÖO 3-2 25-16 17-25 25-22 19-25 15-10
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ANKARA KARŞIYAKA ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-20 25-2 25-21
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 AYVALIKGÜCÜ TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 1-3 22-25 25-23 26-28 21-25
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK 0-3 14-25 20-25 10-25
06.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 DERİNCE YENİKENT KIBRISGÜCÜ 3-0 25-16 25-16 25-17
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 ÇAYKUR RİZE SPOR AYVALIKGÜCÜ 0-3 18-25 16-25 19-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ KIBRISGÜCÜ 0-3 15-25 19-25 21-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 BEŞİKTAŞ KAYSERİ BRN YATAKLARI VOLEYBOL 3-0 25-17 25-19 25-17
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT SERAMİKSAN 3-0 25-18 25-20 25-20
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 ANKARA KARŞIYAKA TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 1-3 25-14 23-25 22-25 20-25
07.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK DERİNCE YENİKENT 3-1 24-26 25-17 25-16 25-22
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-13 25-17 25-23
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 GAZİANTEP MERİNOS BOLU İNKILAP İÖO 0-3 12-25 12-25 18-25
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 AYVALIKGÜCÜ KIBRISGÜCÜ 3-1 25-12 25-16 23-25 25-21
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 KAYSERİ BRN YATAKLARI VOLEYBOL SERAMİKSAN 1-3 9-25 17-25 25-14 14-25
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 ANKARA KARŞIYAKA DERİNCE YENİKENT 3-0 26-24 25-19 25-21
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 BEŞİKTAŞ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 0-3 22-25 11-25 23-25
08.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0 25-15 25-22 25-21
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 10:00 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-2 26-28 26-24 21-25 25-18 15-10
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 12:00 GAZİANTEP MERİNOS KIBRISGÜCÜ 2-3 17-25 25-14 15-25 25-23 14-16
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 14:00 BOLU İNKILAP İÖO AYVALIKGÜCÜ 1-3 25-16 9-25 8-25 23-25
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 10:00 KAYSERİ BRN YATAKLARI VOLEYBOL DERİNCE YENİKENT 1-3 19-25 23-25 25-23 14-25
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 12:00 SERAMİKSAN ANKARA KARŞIYAKA 1-3 17-25 25-22 16-25 27-29
09.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 14:00 BEŞİKTAŞ ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK 2-3 17-25 25-22 21-25 25-18 15-17

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.