Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

MİNİK KIZLAR A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 108 2.083 3 0 0 0 0 0
2 SAKARYA HENDEK 3 2 1 6 6 5.0 1.000 244 270 0.904 0 1 1 0 0 1
3 GELİŞİM KOLEJİ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 194 229 0.847 1 0 0 0 1 1
4 KOCAELİ YUVAM İZMİT 3 0 3 2 9 1.0 0.222 196 252 0.778 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-8 25-9 25-8
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 KOCAELİ YUVAM İZMİT SAKARYA HENDEK 2-3 25-18 19-25 25-19 23-25 9-15
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KOCAELİ YUVAM İZMİT 3-0 25-20 25-20 25-17
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 SAKARYA HENDEK İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 20-25 4-25 21-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 SAKARYA HENDEK GELİŞİM KOLEJİ 3-1 26-24 25-22 21-25 25-23
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL KOCAELİ YUVAM İZMİT 3-0 25-13 25-13 25-12
MİNİK KIZLAR B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GALATASARAY 3 3 0 9 1 9.0 9.000 250 158 1.582 2 1 0 0 0 0
2 KAYSERİ VOLEYBOL 3 2 1 7 3 6.0 2.333 233 160 1.456 2 0 0 0 1 0
3 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.0 0.500 149 183 0.814 1 0 0 0 0 2
4 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 94 225 0.418 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 GALATASARAY KAYSERİ VOLEYBOL 3-1 25-21 25-27 25-19 25-16
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-10 25-6 25-17
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ GALATASARAY 0-3 12-25 8-25 10-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 KAYSERİ VOLEYBOL ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0 25-8 25-15 25-6
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-12 25-12 25-7
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK GALATASARAY 0-3 14-25 13-25 18-25
MİNİK KIZLAR C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAYOLLARI 3 3 0 9 4 8.0 2.250 314 252 1.246 0 2 1 0 0 0
2 VAKIFBANK 3 2 1 7 5 6.0 1.400 266 275 0.967 0 2 0 0 1 0
3 ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER 3 1 2 6 7 4.0 0.857 286 289 0.990 0 1 0 1 1 0
4 İZMİR BALÇOVA TERMAL 3 0 3 3 9 0.0 0.333 244 294 0.830 0 0 0 0 3 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 İZMİR BALÇOVA TERMAL KARAYOLLARI 1-3 20-25 15-25 28-26 18-25
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER VAKIFBANK 1-3 24-26 25-20 20-25 23-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 KARAYOLLARI ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER 3-2 25-15 22-25 29-31 25-17 15-9
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 VAKIFBANK İZMİR BALÇOVA TERMAL 3-1 21-25 25-16 25-22 25-23
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 1-3 22-25 15-25 25-22 12-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 İZMİR BALÇOVA TERMAL ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER 1-3 25-22 14-25 22-25 16-25
MİNİK KIZLAR D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN TOROS SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 135 1.667 3 0 0 0 0 0
2 SERAMİKSAN 3 2 1 6 5 6.0 1.200 241 249 0.968 0 2 0 0 0 1
3 KONYA AKŞEHİR GENÇLİK 3 1 2 4 6 3.0 0.667 206 237 0.869 1 0 0 0 1 1
4 ADANA KARE SPOR 3 0 3 1 9 0.0 0.111 191 242 0.789 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 SERAMİKSAN ADANA KARE SPOR 3-1 16-25 25-21 25-23 25-19
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 MERSİN TOROS SPOR KONYA AKŞEHİR GENÇLİK 3-0 25-20 25-16 25-8
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 ADANA KARE SPOR MERSİN TOROS SPOR 0-3 13-25 15-25 10-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 KONYA AKŞEHİR GENÇLİK SERAMİKSAN 1-3 25-20 21-25 25-27 15-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 KONYA AKŞEHİR GENÇLİK ADANA KARE SPOR 3-0 25-21 25-20 26-24
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 SERAMİKSAN MERSİN TOROS SPOR 0-3 19-25 14-25 20-25
MİNİK KIZLAR E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 139 1.619 3 0 0 0 0 0
2 BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ 3 2 1 6 4 6.0 1.500 209 225 0.929 1 1 0 0 0 1
3 ORDU FATSA SPOR 3 1 2 4 6 3.0 0.667 217 216 1.005 1 0 0 0 1 1
4 BURSA MG SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 154 225 0.684 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 İLBANK BURSA MG SPOR 3-0 25-13 25-15 25-23
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ ORDU FATSA SPOR 3-1 22-25 25-22 25-22 25-22
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 BURSA MG SPOR BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ 0-3 21-25 18-25 20-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 ORDU FATSA SPOR İLBANK 0-3 13-25 17-25 21-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 ORDU FATSA SPOR BURSA MG SPOR 3-0 25-12 25-21 25-11
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 İLBANK BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ 3-0 25-13 25-15 25-9
MİNİK KIZLAR F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 132 1.705 3 0 0 0 0 0
2 MERSİN VOLGEM 3 2 1 6 3 6.0 2.000 201 182 1.104 2 0 0 0 0 1
3 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 176 208 0.846 1 0 0 0 0 2
4 BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3 0 3 0 9 0.0 MIN 145 225 0.644 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 0-3 14-25 22-25 22-25
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 3-0 25-8 25-23 25-20
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. ARKAS SPOR 0-3 11-25 15-25 20-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 MERSİN VOLGEM BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0 25-18 25-14 25-20
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 MERSİN VOLGEM TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0 25-17 25-17 25-21
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ARKAS SPOR 0-3 12-25 16-25 7-25
MİNİK KIZLAR G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 156 1.442 3 0 0 0 0 0
2 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 6 3 6.0 2.000 212 181 1.171 2 0 0 0 0 1
3 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.0 0.500 185 200 0.925 1 0 0 0 0 2
4 TEKİRDAĞ ARMA SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 140 225 0.622 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 TEKİRDAĞ ARMA SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 19-25 12-25
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3-0 25-12 25-23 25-18
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 0-3 20-25 23-25 19-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK TEKİRDAĞ ARMA SPOR 3-0 25-20 25-12 25-18
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 21-25 13-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 TEKİRDAĞ ARMA SPOR İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 0-3 7-25 17-25 17-25
MİNİK KIZLAR H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ROTA KOLEJİ 3 3 0 9 2 8.0 4.500 257 178 1.444 2 0 1 0 0 0
2 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3 2 1 6 4 6.0 1.500 218 189 1.153 1 1 0 0 0 1
3 ÇAYKUR RİZE SPOR 3 1 2 6 6 4.0 1.000 253 251 1.008 1 0 0 1 1 0
4 MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. 3 0 3 0 9 0.0 MIN 115 225 0.511 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 ROTA KOLEJİ LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0 25-11 25-11 26-24
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 ÇAYKUR RİZE SPOR MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. 3-0 25-14 25-21 25-13
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 3-1 22-25 25-22 25-17 25-14
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. ROTA KOLEJİ 0-3 11-25 13-25 8-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 0-3 15-25 13-25 7-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 ROTA KOLEJİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-2 19-25 22-25 25-17 25-23 15-10

MİNİK KIZLAR FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0 25-17 25-11 25-13
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 İLBANK SERAMİKSAN 3-1 22-25 25-20 26-24 25-15
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 KARAYOLLARI MERSİN VOLGEM 3-1 25-23 23-25 25-15 25-21
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KAYSERİ VOLEYBOL 3-1 25-23 25-22 22-25 25-18
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 GALATASARAY BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ 3-0 25-6 25-19 25-14
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ARKAS SPOR SAKARYA HENDEK 3-0 25-13 25-11 25-12
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 MERSİN TOROS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-22 14-25 22-25
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 ROTA KOLEJİ VAKIFBANK 0-3 12-25 26-28 18-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR SERAMİKSAN 0-3 22-25 13-25 11-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 12:30 MERSİN VOLGEM KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-20 25-23 25-18
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 14:30 BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ SAKARYA HENDEK 1-3 18-25 28-26 23-25 24-26
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 16:00 MERSİN TOROS ROTA KOLEJİ 2-3 25-11 25-17 23-25 22-25 13-15
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İLBANK 3-1 25-18 25-17 22-25 27-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 12:30 KARAYOLLARI İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-1 26-24 19-25 25-19 27-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 14:30 GALATASARAY ARKAS SPOR 0-3 18-25 19-25 20-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 16:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3 21-25 16-25 18-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 İLBANK İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-0 25-15 25-17 25-22
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 12:30 GALATASARAY MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3 19-25 25-21 22-25 20-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 14:30 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL KARAYOLLARI 2-3 23-25 25-18 25-16 20-25 11-15
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 16:00 ARKAS SPOR VAKIFBANK 3-1 25-15 13-25 25-21 25-19
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR KAYSERİ VOLEYBOL 3-2 17-25 18-25 26-24 25-22 15-9
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 12:30 BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ MERSİN TOROS 1-3 14-25 17-25 25-23 19-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 14:30 SERAMİKSAN MERSİN VOLGEM 0-3 18-25 18-25 18-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 16:00 SAKARYA HENDEK ROTA KOLEJİ 2-3 19-25 20-25 27-25 25-20 11-15
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 09:30 İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY GALATASARAY 3-0 25-20 25-23 25-17
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 İLBANK MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-15 25-21 25-18
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 12:30 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL VAKIFBANK 3-0 25-17 25-20 25-20
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 1) 14:00 KARAYOLLARI ARKAS SPOR 3-1 25-23 20-25 25-15 26-24
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 09:30 KAYSERİ VOLEYBOL BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ 3-1 25-20 25-14 18-25 25-13
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR MERSİN TOROS 2-3 25-18 12-25 12-25 25-16 7-15
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 12:30 SERAMİKSAN SAKARYA HENDEK 1-3 11-25 26-28 25-15 12-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 2) 14:00 MERSİN VOLGEM ROTA KOLEJİ 3-2 25-23 24-26 24-26 25-17 15-6

MİNİK KIZLAR KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. 3-0 25-19 25-22 25-11
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 ORDU FATSA SPOR ADANA KARE SPOR 3-2 20-25 27-29 25-20 25-22 15-9
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0 25-16 25-15 25-19
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-6 25-11 25-8
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK BURSA MG SPOR 3-2 18-25 25-22 25-21 15-25 15-12
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. KOCAELİ YUVAM İZMİT 3-1 25-21 25-18 23-25 25-15
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 KONYA AKŞEHİR GENÇLİK TEKİRDAĞ ARMA SPOR 3-0 25-11 30-28 25-17
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 ÇAYKUR RİZE SPOR İZMİR BALÇOVA TERMAL 0-3 21-25 6-25 20-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. ADANA KARE SPOR 0-3 13-25 16-25 12-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 12:30 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-23 25-12 25-9
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 14:30 BURSA MG SPOR KOCAELİ YUVAM İZMİT 2-3 21-25 25-12 13-25 25-12 9-15
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 16:00 TEKİRDAĞ ARMA SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 0-3 22-25 21-25 18-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ ORDU FATSA SPOR 2-3 25-18 25-14 10-25 19-25 11-15
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 12:30 ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3-0 25-11 25-18 25-20
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 14:30 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 1-3 13-25 25-19 23-25 21-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 16:00 KONYA AKŞEHİR GENÇLİK İZMİR BALÇOVA TERMAL 1-3 19-25 11-25 25-23 18-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1 23-25 25-6 25-13 25-18
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 12:30 BURSA MG SPOR TEKİRDAĞ ARMA SPOR 3-1 25-15 17-25 25-21 25-22
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 14:30 ADANA KARE SPOR BURSA FABRİKA VOLEYBOL 1-3 9-25 21-25 25-19 24-26
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 16:00 KOCAELİ YUVAM İZMİT ÇAYKUR RİZE SPOR 3-2 25-18 19-25 25-16 17-25 15-8
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 1-3 18-25 23-25 28-26 7-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 12:30 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK KONYA AKŞEHİR GENÇLİK 2-3 14-25 25-23 10-25 27-25 10-15
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 14:30 ORDU FATSA SPOR ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER 1-3 25-22 21-25 19-25 21-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 16:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. İZMİR BALÇOVA TERMAL 1-3 22-25 22-25 25-18 21-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 09:30 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ TEKİRDAĞ ARMA SPOR 0-3 16-25 5-25 16-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. BURSA MG SPOR 0-3 14-25 10-25 15-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 12:30 ADANA KARE SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 1-3 20-25 15-25 25-19 14-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 3) 14:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL KOCAELİ YUVAM İZMİT 1-3 20-25 25-23 13-25 20-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 09:30 GELİŞİM KOLEJİ ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK 3-2 26-24 24-26 19-25 25-14 15-8
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK KONYA AKŞEHİR GENÇLİK 2-3 25-15 25-22 22-25 20-25 13-15
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 12:30 ORDU FATSA SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-1 18-25 25-21 25-23 25-13
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 4) 14:00 ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER İZMİR BALÇOVA TERMAL 0-3 17-25 15-25 13-25

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.