2013-2014 Voleybol 2. Ligi Bayanlar A Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.10.2015 - İzmir(Atatürk) 18:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP BEŞİKTAŞ 0-3 20-25 15-25 19-25 - -
19.10.2013 - Bursa(C.Göllü) 16:00 NİLÜFER BLD. BALIKESİR BLD. 3-0 25-17 25-14 25-16 - -
19.10.2013 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. KARŞIYAKA 2-3 25-23 18-25 17-25 25-22 8-15
19.10.2013 - İzmir(G.Emir) 13:00 ROTA KOLEJİ SERAMİKSAN 1-3 24-26 17-25 25-22 23-25 -
19.10.2013 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA 3-0 25-23 25-20 25-14 - -
20.10.2013 - Manisa(Ç.Amaçlı) 14:00 ANEMON HOTEL ARKAS SPOR 3-1 22-25 25-15 25-21 25-13 -
03.10.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 10-25 23-25 8-25 - -
03.10.2015 - İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-19 28-26 25-21 - -
03.10.2015 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 0-3 17-25 16-25 17-25 - -
03.10.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT SERAMİKSAN 0-3 24-26 21-25 20-25 - -
03.10.2015 - İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT ARKAS SPOR 1-3 13-25 12-25 25-23 14-25 -
03.10.2015 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 13:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-21 25-21 25-18 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.10.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-16 25-16 - -
10.10.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ YEŞİLYURT 1-3 19-25 18-25 25-22 22-25 -
10.10.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI MALTEPE YALI SPOR 0-3 11-25 16-25 23-25 - -
10.10.2015 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-12 25-6 27-25 - -
10.10.2015 - İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 23-25 22-25 - -
10.10.2015 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ IŞIKKENT 3-2 24-26 25-17 25-18 24-26 15-12
10.10.2015 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0 25-10 25-18 25-19 - -
26.10.2013 - Balıkesir(A.Türkeş) 14:00 BALIKESİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-0 25-21 25-19 25-18 - -
26.10.2013 - İzmir(Atatürk) 13:00 ARKAS SPOR ANADOLU ÜNİV. 3-0 25-13 25-14 25-11 - -
26.10.2013 - İzmir(Atatürk) 18:00 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA ANEMON HOTEL 3-2 25-17 23-25 25-23 21-25 15-9
26.10.2013 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 16:30 SERAMİKSAN NİLÜFER BLD. 3-2 16-25 25-15 25-15 22-25 15-12
27.10.2013 - İzmir(Atatürk) 18:00 IŞIKKENT ROTA KOLEJİ 0-3 23-25 17-25 23-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2013 - Bursa(C.Göllü) 16:00 NİLÜFER BLD. IŞIKKENT 3-0 25-19 25-22 25-12 - -
02.11.2013 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA 0-3 23-25 22-25 28-30 - -
03.11.2013 - İzmir(Karşıyaka) 13:00 KARŞIYAKA ARKAS SPOR 3-2 12-25 26-24 25-19 20-25 15-8
02.11.2013 - Manisa(Ç.Amaçlı) 14:00 ANEMON HOTEL BALIKESİR BLD. 2-3 22-25 25-17 25-22 18-25 7-15
02.11.2013 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. SERAMİKSAN 3-1 25-27 25-14 25-17 25-15 -
17.10.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 25-14 26-24 19-25 25-11 -
17.10.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI SPOR BEŞİKTAŞ 0-3 17-25 19-25 13-25 - -
17.10.2015 - İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK SERAMİKSAN 0-3 16-25 11-25 24-26 - -
17.10.2015 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-2 24-26 25-12 25-18 20-25 15-12
17.10.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT ARKAS SPOR 3-0 25-12 25-18 25-18 - -
18.10.2015 - İzmir(Karşıyaka) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-23 25-18 24-26 25-15 -
17.10.2015 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 14:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-16 25-21 25-12 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.10.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1 24-26 25-21 25-13 25-19 -
24.10.2015 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-18 31-29 - -
24.10.2015 - İstanbul(BurhanFelek) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-14 18-25 21-25 25-21 14-16
24.10.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 19-25 18-25 25-18 19-25 -
24.10.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-2 23-25 25-22 23-25 25-22 16-14
24.10.2015 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLYURT 2-3 25-22 24-26 25-23 23-25 10-15
24.10.2015 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-13 25-17 25-15 - -
09.11.2013 - Balıkesir(A.Türkeş) 14:00 BALIKESİR BLD. ANADOLU ÜNİV. 3-0 25-13 25-22 25-13 - -
09.11.2013 - İzmir(Atatürk) 13:00 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA KARŞIYAKA 3-0 25-16 25-20 25-17 - -
09.11.2013 - İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT SALİHLİ BLD. 0-3 10-25 16-25 17-25 - -
09.11.2013 - İzmir(G.Emir) 13:00 ROTA KOLEJİ NİLÜFER BLD. 0-3 20-25 18-25 19-25 - -
09.11.2013 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 16:30 SERAMİKSAN ANEMON HOTEL 3-2 25-23 30-28 21-25 21-25 15-8
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.11.2013 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. SERAMİKSAN 0-3 16-25 16-25 21-25 - -
16.11.2013 - İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA 3-1 21-25 25-23 25-15 25-23 -
16.11.2013 - İzmir(Karşıyaka) 14:00 KARŞIYAKA BALIKESİR BLD. 1-3 25-27 18-25 25-19 19-25 -
16.11.2013 - Manisa(Atatürk) 18:00 ANEMON HOTEL IŞIKKENT 3-0 25-17 25-18 25-15 - -
16.11.2013 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-22 25-9 25-17 - -
31.10.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 1-3 23-25 11-25 25-20 15-25 -
31.10.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 20-25 17-25 25-20 17-25 -
31.10.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI BEŞİKTAŞ 0-3 17-25 17-25 12-25 - -
31.10.2015 - İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK ARKAS SPOR 1-3 21-25 25-19 20-25 21-25 -
30.10.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 19-25 13-25 - -
31.10.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT IŞIKKENT 3-0 25-17 25-19 25-14 - -
31.10.2015 - İzmir(Karşıyaka) 14:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ROTA KOLEJİ 3-1 25-18 22-25 25-18 25-18 -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.11.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-27 25-15 18-25 19-25 -
07.11.2015 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-15 25-12 - -
07.11.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR MALTEPE YALI SPOR 3-2 25-17 12-25 23-25 25-12 15-13
07.11.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 16-25 18-25 14-25 - -
07.11.2015 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ ARMA YAŞAM GENÇLİK 2-3 23-25 18-25 25-21 25-22 10-15
07.11.2015 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-10 25-13 25-20 - -
07.11.2015 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-1 25-12 25-19 26-28 25-23 -
23.11.2013 - Balıkesir(A.Türkeş) 14:00 BALIKESİR BLD. ARKAS SPOR 1-3 21-25 15-25 25-18 23-25 -
23.11.2013 - Bursa(C.Göllü) 14:00 NİLÜFER BLD. SALİHLİ BLD. 3-2 25-20 22-25 23-25 25-20 15-10
23.11.2013 - İzmir(Atatürk) 18:00 IŞIKKENT ANADOLU ÜNİV. 3-0 25-13 26-24 25-22 - -
23.11.2013 - İzmir(G.Emir) 13:00 ROTA KOLEJİ ANEMON HOTEL 3-0 25-11 25-11 26-24 - -
23.11.2013 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 16:30 SERAMİKSAN KARŞIYAKA 2-3 25-14 25-21 24-26 22-25 10-15
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2013 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. ROTA KOLEJİ 0-3 13-25 11-25 18-25 - -
30.11.2013 - İzmir(Atatürk) 12:00 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA BALIKESİR BLD. 3-1 21-25 25-22 25-14 25-22 -
30.11.2013 - İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR SERAMİKSAN 2-3 25-17 14-25 25-20 9-25 8-15
01.12.2013 - İzmir(Karşıyaka) 17:00 KARŞIYAKA IŞIKKENT 3-0 25-10 25-15 25-18 - -
30.11.2013 - Manisa(Ç.Amaçlı) 14:00 ANEMON HOTEL NİLÜFER BLD. 3-2 25-22 19-25 25-19 21-25 15-11
10.11.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1 22-25 25-14 25-20 25-9 -
10.11.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI SPOR ROTA KOLEJİ 3-2 25-8 25-17 12-25 27-29 15-12
10.11.2015 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 22-25 26-28 21-25 - -
10.11.2015 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ SERAMİKSAN 3-1 15-25 25-21 25-22 25-18 -
10.11.2015 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK IŞIKKENT 3-0 25-16 26-24 25-13 - -
10.11.2015 - İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 0-3 15-25 19-25 22-25 - -
10.11.2015 - İzmir(Karşıyaka) 18:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 25-17 22-25 23-25 -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.11.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BEŞİKTAŞ 1-3 20-25 16-25 26-24 21-25 -
14.11.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-2 23-25 25-20 25-13 24-26 15-12
14.11.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT MALTEPE YALI SPOR 0-3 14-25 21-25 11-25 - -
14.11.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-17 25-15 25-20 - -
14.11.2015 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 15-25 20-25 - -
14.11.2015 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-10 25-17 25-10 - -
14.11.2015 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1 28-30 25-21 26-24 25-17 -
07.12.2013 - Bursa(C.Göllü) 16:00 NİLÜFER BLD. ANADOLU ÜNİV. 3-0 25-15 29-27 25-16 - -
07.12.2013 - İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT ARKAS SPOR 0-3 16-25 22-25 21-25 - -
07.12.2013 - İzmir(G.Emir) 13:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA 3-2 22-25 19-25 26-24 25-17 15-5
07.12.2013 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ANEMON HOTEL 3-1 22-25 25-18 25-20 25-20 -
07.12.2013 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 16:30 SERAMİKSAN YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA 3-0 25-21 26-24 25-22 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2013 - Balıkesir(A.Türkeş) 14:00 BALIKESİR BLD. SERAMİKSAN 3-0 26-24 25-21 25-22 - -
14.12.2013 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. SALİHLİ BLD. 0-3 19-25 23-25 29-31 - -
14.12.2013 - İzmir(Atatürk) 12:30 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA IŞIKKENT 3-0 25-18 25-19 26-24 - -
14.12.2013 - İzmir(Atatürk) 19:30 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 1-3 17-25 25-23 23-25 12-25 -
14.12.2013 - İzmir(Karşıyaka) 16:00 KARŞIYAKA NİLÜFER BLD. 2-3 25-19 19-25 16-25 25-21 14-16
21.11.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-0 25-18 25-20 25-21 - -
21.11.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI ROTA KOLEJİ 0-3 19-25 20-25 21-25 - -
21.11.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 18-25 6-25 - -
21.11.2015 - İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 3-1 25-17 25-18 23-25 25-20 -
21.11.2015 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK YEŞİLYURT 1-3 13-25 18-25 25-16 23-25 -
21.11.2015 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 13-25 20-25 24-26 - -
21.11.2015 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 26-24 25-20 25-20 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.11.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 22-25 25-18 25-20 25-18 -
28.11.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT MALTEPE YALI SPOR 3-2 25-19 23-25 25-27 25-22 15-5
28.11.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR SERAMİKSAN 2-3 25-15 18-25 22-25 25-22 11-15
28.11.2015 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BEŞİKTAŞ 0-3 24-26 15-25 14-25 - -
28.11.2015 - İzmir(Karşıyaka) 15:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-19 25-13 25-15 - -
28.11.2015 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 26-28 25-20 24-26 25-20 4-15
29.11.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 25-23 17-25 26-24 25-18 -
21.12.2013 - Bursa(C.Göllü) 12:00 NİLÜFER BLD. ARKAS SPOR 3-2 16-25 25-18 25-21 28-30 18-16
21.12.2013 - İzmir(Atatürk) 14:00 IŞIKKENT BALIKESİR BLD. 1-3 25-20 17-25 23-25 18-25 -
21.12.2013 - İzmir(G.Emir) 13:00 ROTA KOLEJİ YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA 3-1 18-25 25-14 25-19 25-14 -
- Manisa(Ç.Amaçlı) ANEMON HOTEL ANADOLU ÜNİV. - - - - - -
21.12.2013 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. KARŞIYAKA 2-3 18-25 24-26 25-17 25-20 13-15
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.12.2013 - Balıkesir(A.Türkeş) 14:00 BALIKESİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-2 25-22 20-25 14-25 25-20 15-11
28.12.2013 - İzmir(Atatürk) 14:00 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA NİLÜFER BLD. 1-3 23-25 25-17 20-25 22-25 -
30.12.2013 - İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR SALİHLİ BLD. 2-3 25-23 25-20 19-25 14-25 9-15
- İzmir(Karşıyaka) KARŞIYAKA ANEMON HOTEL - - - - - -
29.12.2013 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 14:00 SERAMİKSAN IŞIKKENT 3-1 23-25 25-19 25-22 25-20 -
05.12.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-19 25-20 26-24 - -
06.12.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARKAS SPOR 1-3 25-16 19-25 19-25 19-25 -
05.12.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-18 25-20 - -
05.12.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 20-25 21-25 23-25 - -
05.12.2015 - İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ IŞIKKENT 3-0 25-14 25-18 25-19 - -
05.12.2015 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 2-3 25-19 18-25 19-25 28-26 11-15
05.12.2015 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN ROTA KOLEJİ 3-0 25-19 25-10 25-16 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.12.2015 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK MALTEPE YALI SPOR 0-3 12-25 17-25 15-25 - -
12.12.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 25-21 25-16 24-26 25-22 -
12.12.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT SERAMİKSAN 1-3 19-25 25-23 15-25 19-25 -
12.12.2015 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 21-25 19-25 25-17 21-25 -
12.12.2015 - İzmir(Karşıyaka) 16:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-16 17-25 11-25 18-25 -
12.12.2015 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 1-3 14-25 25-23 18-25 24-26 -
13.12.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-17 25-16 - -
12.01.2014 - Balıkesir(A.Türkeş) 15:30 BALIKESİR BLD. NİLÜFER BLD. 0-3 16-25 21-25 23-25 - -
- İzmir(Atatürk) ARKAS SPOR ANEMON HOTEL - - - - - -
12.01.2014 - İzmir(Atatürk) 15:00 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA SALİHLİ BLD. 3-2 22-25 25-21 20-25 25-23 15-12
12.01.2014 - İzmir(Karşıyaka) 14:00 KARŞIYAKA ANADOLU ÜNİV. 3-0 25-16 25-18 25-14 - -
12.01.2014 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 14:00 SERAMİKSAN ROTA KOLEJİ 3-2 14-25 25-9 25-19 21-25 15-11
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.12.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-13 25-16 25-11 - -
19.12.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ IŞIKKENT 3-1 20-25 25-21 25-23 25-16 -
19.12.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 20-25 21-25 17-25 - -
19.12.2015 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ YEŞİLYURT 3-0 25-18 25-21 25-11 - -
19.12.2015 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 0-3 23-25 18-25 14-25 - -
19.12.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 3-1 16-25 25-19 25-19 25-16 -
19.12.2015 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-20 25-16 23-25 25-14 -
19.01.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:00 NİLÜFER BLD. SERAMİKSAN 1-3 27-29 25-23 15-25 16-25 -
19.01.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. ARKAS SPOR 0-3 19-25 10-25 15-25 - -
19.01.2014 - İzmir(G.Emir) 13:00 ROTA KOLEJİ IŞIKKENT 3-0 25-14 25-14 25-12 - -
- Manisa(Ç.Amaçlı) ANEMON HOTEL YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA - - - - - -
19.01.2014 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BALIKESİR BLD. 3-2 25-19 25-17 16-25 21-25 15-13
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- BALIKESİR BLD. ANEMON HOTEL - - - - - -
26.01.2014 - İzmir(Atatürk) 13:00 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA ANADOLU ÜNİV. 3-0 25-11 25-20 28-26 - -
22.01.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 IŞIKKENT NİLÜFER BLD. 2-3 13-25 25-18 18-25 25-23 8-15
26.01.2014 - İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR KARŞIYAKA 2-3 25-18 25-22 14-25 20-25 12-15
05.02.2014 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 17:00 SERAMİKSAN SALİHLİ BLD. 3-2 25-22 23-25 25-27 29-27 15-8
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.02.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:00 NİLÜFER BLD. ROTA KOLEJİ 3-1 21-25 25-18 25-18 25-19 -
02.02.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. BALIKESİR BLD. 0-3 13-25 20-25 20-25 - -
02.02.2014 - İzmir(Karşıyaka) 16:00 KARŞIYAKA YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA 3-0 25-23 25-20 25-23 - -
- ANEMON HOTEL SERAMİKSAN - - - - - -
02.02.2014 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. IŞIKKENT 3-0 26-24 25-16 25-21 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.02.2014 - Balıkesir(A.Türkeş) 15:30 BALIKESİR BLD. KARŞIYAKA 3-1 25-14 25-23 25-27 25-10 -
09.02.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA ARKAS SPOR 1-3 25-18 19-25 23-25 18-25 -
- IŞIKKENT ANEMON HOTEL - - - - - -
09.02.2014 - İzmir(G.Emir) 13:00 ROTA KOLEJİ SALİHLİ BLD. 1-3 28-30 18-25 25-18 22-25 -
09.02.2014 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 14:00 SERAMİKSAN ANADOLU ÜNİV. 3-0 25-19 25-18 25-18 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.02.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. IŞIKKENT 0-3 20-25 16-25 16-25 - -
16.02.2014 - İzmir(Atatürk) 19:00 ARKAS SPOR BALIKESİR BLD. 3-2 30-28 14-25 25-18 22-25 15-10
15.02.2014 - İzmir(Karşıyaka) 19:00 KARŞIYAKA SERAMİKSAN 3-0 25-22 25-17 25-17 - -
- ANEMON HOTEL ROTA KOLEJİ - - - - - -
16.02.2014 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 2-3 31-29 24-26 25-27 25-17 10-15
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.02.2014 - Balıkesir(A.Türkeş) 15:30 BALIKESİR BLD. YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA 3-2 25-17 25-20 23-25 14-25 15-8
- NİLÜFER BLD. ANEMON HOTEL - - - - - -
27.02.2014 - İzmir(Atatürk) 18:00 IŞIKKENT KARŞIYAKA 0-3 17-25 23-25 25-27 - -
23.02.2014 - İzmir(G.Emir) 13:00 ROTA KOLEJİ ANADOLU ÜNİV. 3-0 25-11 25-17 25-14 - -
23.02.2014 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 14:00 SERAMİKSAN ARKAS SPOR 2-3 22-25 28-26 15-25 25-19 12-15
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.03.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. NİLÜFER BLD. 1-3 9-25 18-25 25-21 17-25 -
02.03.2014 - İzmir(Atatürk) 12:00 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA SERAMİKSAN 0-3 19-25 23-25 23-25 - -
02.03.2014 - İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR IŞIKKENT 3-0 25-16 25-20 25-15 - -
02.03.2014 - İzmir(Karşıyaka) 16:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-2 22-25 22-25 25-18 25-20 15-12
- ANEMON HOTEL SALİHLİ BLD. - - - - - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:00 NİLÜFER BLD. KARŞIYAKA 3-1 25-27 25-18 33-31 25-10 -
09.03.2014 - İzmir(Atatürk) 13:00 IŞIKKENT YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA 0-3 17-25 17-25 20-25 - -
08.03.2014 - İzmir(G.Emir) 13:00 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR 3-0 25-22 25-15 29-27 - -
09.03.2014 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ANADOLU ÜNİV. 3-0 25-16 25-13 25-9 - -
09.03.2014 - Manisa(Turgutlu7Eylül) 14:00 SERAMİKSAN BALIKESİR BLD. 3-0 25-17 25-20 25-23 - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.03.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 0-3 23-25 20-25 24-26 - -
16.03.2014 - Balıkesir(A.Türkeş) 16:00 BALIKESİR BLD. IŞIKKENT 3-0 25-21 25-17 25-19 - -
- ANADOLU ÜNİV. ANEMON HOTEL - - - - - -
16.03.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR NİLÜFER BLD. 1-3 23-25 26-24 12-25 21-25 -
16.03.2014 - İzmir(Karşıyaka) 16:00 KARŞIYAKA SALİHLİ BLD. 3-2 25-20 25-20 16-25 18-25 15-12
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.03.2014 - Bursa(C.Göllü) 14:00 NİLÜFER BLD. YAŞAM PINARIM KARŞIYAKA 3-0 25-18 25-17 25-20 - -
20.03.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 IŞIKKENT SERAMİKSAN 1-3 23-25 26-24 19-25 19-25 -
20.03.2014 - İzmir(G.Emir) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR BLD. 3-0 25-21 25-23 25-20 - -
- ANEMON HOTEL KARŞIYAKA - - - - - -
20.03.2014 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ARKAS SPOR 3-1 25-23 23-25 25-23 25-5 -
 
25. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.01.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-12 21-25 25-16 25-17 -
10.01.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-15 25-23 - -
10.01.2016 - İstanbul(B.Felek) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-2 25-18 25-15 17-25 20-25 15-12
10.01.2016 - İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 1-3 25-18 20-25 20-25 22-25 -
10.01.2016 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR IŞIKKENT 3-0 25-14 25-15 25-23 - -
10.01.2016 - İzmir(Gaziemir) 15:00 ROTA KOLEJİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 21-25 15-25 28-26 25-22 15-11
22.01.2016 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN YEŞİLYURT 3-1 25-17 16-25 25-17 25-16 -
 
26. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.01.2016 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT ROTA KOLEJİ 1-3 25-16 21-25 17-25 16-25 -
17.01.2016 - İstanbul(50.Yıl) 18:30 MALTEPE YALI SPOR FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 25-15 25-19 20-25 25-12 -
17.01.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK BEŞİKTAŞ 0-3 13-25 11-25 11-25 - -
17.01.2016 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 16-25 13-25 - -
17.01.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-16 25-21 25-14 - -
17.01.2016 - İzmir(Karşıyaka) 16:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP SERAMİKSAN 0-3 20-25 19-25 22-25 - -
17.01.2016 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1 25-23 16-25 27-25 25-20 -
 
27. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.01.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 1-3 24-26 25-22 21-25 26-28 -
24.01.2016 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 10-25 22-25 - -
24.01.2016 - İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-19 25-20 25-16 - -
24.01.2016 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-19 27-25 - -
24.01.2016 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR YEŞİLYURT 3-2 23-25 25-15 25-19 21-25 15-4
24.01.2016 - İzmir(Gaziemir) 15:00 ROTA KOLEJİ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 20-25 25-20 20-25 -
24.01.2016 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 14:00 SERAMİKSAN ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1 24-26 25-8 25-22 25-21 -
 
28. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.01.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-0 25-20 25-21 25-17 - -
27.01.2016 - İstanbul(50.Yıl) 17:00 MALTEPE YALI SPOR SERAMİKSAN 0-3 10-25 13-25 16-25 - -
27.01.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK YEŞİLBAYRAMİÇ 2-3 25-27 20-25 25-23 25-19 16-18
27.01.2016 - İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 1-3 25-21 17-25 22-25 16-25 -
27.01.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 18:00 YEŞİLYURT ROTA KOLEJİ 2-3 20-25 25-20 20-25 25-21 13-15
27.01.2016 - İzmir(Karşıyaka) 18:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ARKAS SPOR 0-3 13-25 24-26 17-25 - -
27.01.2016 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-1 20-25 25-16 26-24 25-13 -
 
29. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
31.01.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MALTEPE YALI SPOR 1-3 23-25 23-25 26-24 13-25 -
31.01.2016 - İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-9 25-17 25-14 - -
31.01.2016 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-14 25-18 25-14 - -
31.01.2016 - İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT YEŞİLYURT 2-3 25-21 21-25 28-26 21-25 10-15
31.01.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-1 25-18 25-14 22-25 25-12 -
31.01.2016 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 14:00 SERAMİKSAN BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 23-25 25-11 25-11 15-6
31.01.2016 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-20 25-13 - -
 
30. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.02.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-14 25-20 25-17 - -
07.02.2016 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI SERAMİKSAN 0-3 17-25 20-25 23-25 - -
07.02.2016 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR ARKAS SPOR 3-1 28-26 13-25 30-28 25-13 -
07.02.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK ROTA KOLEJİ 2-3 21-25 26-24 25-17 13-25 17-19
07.02.2016 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 15-25 20-25 16-25 - -
07.02.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-19 24-26 25-23 25-17 -
07.02.2016 - İzmir(Karşıyaka) 16:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP IŞIKKENT 1-3 24-26 25-15 21-25 23-25 -
 
31. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.02.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-2 20-25 25-22 23-25 26-24 15-9
10.02.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 18:00 YEŞİLYURT İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-14 25-17 - -
10.02.2016 - İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT ARMA YAŞAM GENÇLİK 1-3 25-17 22-25 21-25 21-25 -
10.02.2016 - İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 15-25 25-22 19-25 17-25 -
10.02.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-19 25-19 16-25 25-13 -
10.02.2016 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN BEŞİKTAŞ 3-1 23-25 25-20 25-23 25-19 -
10.02.2016 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 18:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0 25-18 25-20 26-24 - -
 
32. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-1 25-22 25-17 20-25 25-21 -
14.02.2016 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR IŞIKKENT 3-0 25-19 25-14 25-19 - -
14.02.2016 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI ARKAS SPOR 2-3 25-18 21-25 25-23 16-25 10-15
14.02.2016 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-19 25-19 25-10 - -
14.02.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 17-25 19-25 - -
14.02.2016 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 0-3 17-25 21-25 17-25 - -
14.02.2016 - İzmir(Karşıyaka) 15:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP YEŞİLYURT 3-2 18-25 26-24 25-19 18-25 18-16
 
33. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.02.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ SERAMİKSAN 1-3 15-25 24-26 25-19 16-25 -
21.02.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-16 25-15 25-23 - -
21.02.2016 - İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 0-3 13-25 18-25 15-25 - -
21.02.2016 - İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 16-25 20-25 - -
21.02.2016 - İzmir(Gaziemir) 15:00 ROTA KOLEJİ FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 22-25 25-23 25-21 25-14 -
21.02.2016 - İzmir(Karşıyaka) 15:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-19 25-11 - -
21.02.2016 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-17 25-23 25-19 - -
 
34. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.02.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 29-27 25-20 25-13 - -
24.02.2016 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI IŞIKKENT 0-3 19-25 25-27 22-25 - -
24.02.2016 - İstanbul(50.Yıl) 18:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLYURT 2-3 19-25 20-25 25-18 25-23 17-19
24.02.2016 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ ROTA KOLEJİ 3-1 22-25 25-13 25-15 25-22 -
24.02.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-2 25-20 21-25 25-23 14-25 15-11
24.02.2016 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 16-25 20-25 23-25 - -
24.02.2016 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 18:30 SERAMİKSAN ARKAS SPOR 3-0 25-15 25-22 25-20 - -
 
35. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.02.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-21 25-15 25-16 -
28.02.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 20-25 15-25 25-23 25-21 10-15
28.02.2016 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT BEŞİKTAŞ 0-3 11-25 7-25 22-25 - -
28.02.2016 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-23 25-17 25-18 - -
28.02.2016 - İzmir(Gaziemir) 15:00 ROTA KOLEJİ SERAMİKSAN 3-2 18-25 27-25 16-25 25-22 17-15
28.02.2016 - İzmir(Karşıyaka) 15:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-12 27-25 20-25 25-23 -
28.02.2016 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 26-24 25-9 25-16 - -
 
36. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.03.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0 25-18 25-12 25-22 - -
06.03.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ROTA KOLEJİ 3-1 17-25 25-21 25-20 26-24 -
06.03.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 14:30 MALTEPE YALI SPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-2 25-20 18-25 25-19 22-25 15-10
06.03.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 16:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI YEŞİLYURT 0-3 22-25 18-25 18-25 - -
06.03.2016 - İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-14 25-15 - -
06.03.2016 - İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 0-3 19-25 25-27 23-25 - -
06.03.2016 - Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 14:00 SERAMİKSAN IŞIKKENT 3-0 25-12 25-21 25-14 - -
 
37. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2016 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-18 25-18 - -
09.03.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:30 ARMA YAŞAM GENÇLİK BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 19-25 20-25 - -
09.03.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 14:30 YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ 1-3 19-25 25-27 25-14 17-25 -
09.03.2016 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 26-24 24-26 28-26 25-15 -
12.03.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:30 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR 2-3 25-20 21-25 23-25 25-17 12-15
09.03.2016 - İzmir(Karşıyaka) 14:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-19 25-22 25-17 - -
09.03.2016 - Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 17:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 1-3 25-21 21-25 15-25 22-25 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.